Keresés

Részletes keresés

Vyktor 0324 Creative Commons License 2014.12.28 0 0 2667

Sziasztok!

A napokban csináltam Id-t meg Icloud-ra regisztráltam, pár videó miatt kellett elsősorban. Icloudra visszatérve ez pontosan mire jó? Igaz,hogy minden tevékenységet elment? amint elment,azt csak én látom vagy más is? Ha ki vagyok jelentkezve,akkor semmit nem ment el,valamint,ha el is ment,akkor az ugye nem nyilvános? Meg ezeket  a dolgokat hol tudom vissza nézni? 

Zalai88 Creative Commons License 2014.12.26 0 0 2666

Másik gépről (Mac, pc, laptop) be tudsz lépni a fiókba?
Nem volt az Ipad használva másik id-vel, amire emlékezhet?

Előzmény: gyugyu1986 (2665)
gyugyu1986 Creative Commons License 2014.12.26 0 0 2665

Sziasztok !

Az a problémám , hogy ha az Ipadomon szeretnék alkalmazásokat letölteni, és  akkor  mindig azt írja ki hogy ez az Apple ID nem használható az Itunes Store .

 

Tudnátok segíteni légyszives aki tud valamit róla írjon !

 

Válaszotokat előre köszi :)

 

zziigg Creative Commons License 2014.12.26 0 0 2664

Apple TV  (1080p) Eladó! - Újszerű állapot! 220v vásárlás. Minden tartozékával!

Ár: 14.000 Ft.

info@zigzagpictures.com

06202411806

Aszpirin Creative Commons License 2014.12.26 0 0 2663

iMovie

Előzmény: histván (2662)
histván Creative Commons License 2014.12.25 0 0 2662

Boldog Ünnepeket Mindenkinek!

 

Air 2-re keresek egyszerű,de profi videokezelő(vágó) app-ot,

mit ajánlotok?

gyb78 Creative Commons License 2014.12.25 0 0 2661
Előzmény: K Nándor (2651)
jazzcool1,2 Creative Commons License 2014.12.25 0 0 2660

ipad 2-t cseréltem Air 1-re. előbbit majd 3 év használat után is hibátlan állapotban karácsonyra elajándékoztam, így mindenki jól járt :-) és szerintem az a legnagyobb előnye, amit kiemelsz.

Előzmény: Aszpirin (2649)
K Nándor Creative Commons License 2014.12.25 0 0 2659

Nem értem kérdést.

Előzmény: gyugyu1986 (2658)
gyugyu1986 Creative Commons License 2014.12.25 0 0 2658

miért irja ki hogy rossz a jelszó ha?

K Nándor Creative Commons License 2014.12.25 0 0 2657

Rossz a jelszó.

Előzmény: gyugyu1986 (2656)
gyugyu1986 Creative Commons License 2014.12.25 0 0 2656

Szia asztok ipad mini van tesomnak és nem tudunk letölteni semmi mert a letöltéskor kér idit meg jelszó után azt irja ki hogy nem jó a jelszó ebben tudtok segiteni miért nem jó a jelszó ???

Anakin a sith Creative Commons License 2014.12.25 0 0 2655

Boldog Karacsonyt!

K Nándor Creative Commons License 2014.12.25 0 0 2654

Ja és boldog karácsonyt mindenkinek!

Előzmény: Aszpirin (2652)
K Nándor Creative Commons License 2014.12.25 0 0 2653
Előzmény: Aszpirin (2652)
Aszpirin Creative Commons License 2014.12.25 0 0 2652

Erről most hallok először.

Boldog karácsonyt és új évet!

Előzmény: gyb78 (2650)
K Nándor Creative Commons License 2014.12.25 0 0 2651

iden nem kapunk ajandekot. :-)

Előzmény: gyb78 (2650)
gyb78 Creative Commons License 2014.12.25 0 0 2650

Idén is lesz vajon karácsonyi akció az iTunes-on? Ha jól emlékszem tavaly Karácsony és -talán- Szilveszter közt minden nap le lehetett tölteni egy alkalmazást/ játékot/ filmet/ albumot ingyen.

Próbáltam utána nézni, de semmit nem találtam..

 

Aszpirin Creative Commons License 2014.12.16 0 0 2649

Sziasztok!

Amint említettem ebben a topikban, nemrég cseréltem le az IPad 3-asomat egy Air2-re. Egy fórumtárssal magánban leveleztünk az iPad3 vs Air1 vagy Air2 cseréről, és úgy gondoltam, bemásolom ide is a neki írtakat, hátha másoknak is segít, akik hasonló váltásban gondolkodnak.

A lényeg, hogy egy iPad3 még ma is nagyon jó cucc, egyáltalán nem biztos, hogy egyértelműen megéri váltani, főleg, ha figyelembe vesszük, hogy mekkorát kell ráfizetni... 

 

Air2-re váltottam, ennek az alábbiak az előnyei az iPad3-hoz képest:

- sokkal könnyebb, filigránabb, kényelmesebb kézben tartani - Air1-re is igaz, és véleményem szerint ez az egyik legnagyobb, valódi előnye

- sokkal gyorsabb - Air1-re is igaz, ez az internetezésnél is tetten érhető, de ott véleményem szerint kevésbé érdekes, esetleg néhány másodpercről beszélünk a nagyobb, komplexebb weblapok betöltésénél - a megnövelt sebesség igazából csak egyes játékoknál és hardverigényes alkalmazásoknál jelent igazán szignifikáns előnyt

- kétszer akkora belső memória, ezért soha egyetlen applikáció sem lép ki memória-elfogyás miatt, valamint a lapok váltogatásakor nem töltögeti újra azokat - de ez sajnos nem igaz az Air1-re, csak az Air2-re - nálam ez az Air2 legfontosabb előnye

- jobb minőségű kamera, panorámaképek - no de ki az, aki a kamerájáért vesz iPad-et? ☺︎

- iOS 8.1.x-szel néhány új feature - pl a Continuity, ami akkor érdekes, ha iPhone-od vagy Mac-ed is van (mindkettő elég új kell legyen, utóbbi Yosemite-vel) - Air1-re is igaz - én ezt a többletet egyáltalán nem használom ki...

- Cellular változat esetében Magyarországon is kihasználható a 4G (LTE) hálózatok által nyújtott sebességnövekedés a mobilinternetezésnél - amennyiben erre megfelelő előfizetésed van - ez is igaz az Air1-re is, és adott feltételek mellett ez lehet a másik legfontosabb előnye

A képernyője - bármit is írjanak a tesztek - nem szignifikánsan jobb, még az Air2 esetében sem.
A fentiek alapján Neked kell döntened, hogy megérne-e annyi ráfizetést... szerintem nem fletétlenül, főleg, ha lenne jobb helye is a pénznek ☺︎

Anakin a sith Creative Commons License 2014.12.06 0 0 2648

Nagyon kosz!!! Sikerult!!

Előzmény: Aszpirin (2647)
Aszpirin Creative Commons License 2014.12.03 0 0 2647

Beállítások / Safari / Jelszavak és automatikus kitöltés / Nevek és jelszavak

 

A bejárt lapokat automatikusan megjegyzi, ha nem vagy Privát módban. (Privát módot ugy lehet felismerni, hogy fehér helyett sötétszürke a Safari menüsora és fejléce. Privát módböl kijönni: Safariban jobb felső sarokban a kertős négyzet ikonra böksz, majd a megjelenő "Privát" gombra) 

Előzmény: Anakin a sith (2646)
Anakin a sith Creative Commons License 2014.12.03 0 0 2646

Sziasztok!! Hol lehet beallitani, hogy megjegyezze a jelszavakat , meg bejart oldalakat?.

histván Creative Commons License 2014.12.02 0 0 2645

Siker :-)

Előzmény: Aszpirin (2643)
histván Creative Commons License 2014.12.02 0 0 2644

Nekimegyek,értem,thx!

Előzmény: Aszpirin (2643)
Aszpirin Creative Commons License 2014.12.02 0 0 2643

iTunes-szal alapesetben csak az "iTunes-os" formátumú videófájlokat tudod felszinkronizálni az iPad-re, ami mp4-et jelent H.264 kódolással. Vagyis ha ragaszkodsz az iPad saját videólejátszójához, akkor a letöltött videófájlt először át kell konvertálnod mp4-be, H.264 kódolással, ami eléggé időigényes folyamat...

Ennél sokkal egyszerűbb megoldás, hogy telepítesz az AppStore-ból egy olyan applikációt, ami az .avi és .mkv fájlokat is képes lejátszani. Kismillió ilyen app létezik, az egyik legnépszerűbb a VLC, de én pl. az OPlayer-t használom.

Egy ilyen iPad-applikáció telepítése után a Mac-hez csatlakoztatott iPad-re az iTunes segítségével az Applikációk nézetben lent válaszd ki a telepített app-ot, és egyszerűen húzd be Finderből az .avi vagy .mkv videófájljaidat a mellette lévó területre. Az iTunes azonnal felmásolja az iPad-re a fájlokat, amit utána az iPaden az új app-oddal vidáman le tudsz játszani. Elsőre olvasva talán bonyolultnak tűnik, de a valóságban pofonegyszerű, meglátod :)

Előzmény: histván (2639)
Bóra Creative Commons License 2014.12.02 0 0 2642

Esztétikai szempontok miatt nem költenék rá, viszont apró szilánkok peregnek le, kocsiban, ágyban, szóval valahogy rögzíteni kell a szemcséket. Gondoltam valami híg ragasztóra, szilikonra is, de a fólia jobbnak tünt. Viszont, ha buborékos lesz, akkor meg használhatatlan, gondolom.

Lehet, hogy mégis a szervíz marad?

Előzmény: K Nándor (2641)
K Nándor Creative Commons License 2014.12.02 0 0 2641

Nem lesz semmi baja. Ha nem zavar, akkor használd így tovább, én biztos nem foglalkoznék vele. Fóliát meg most már felesleges rárakni , bubis lesz körülötte.

Előzmény: Bóra (2640)
Bóra Creative Commons License 2014.12.02 0 0 2640

Nagyon szepen koszonom a segitseget, mar csak egy a baj, hogy ez a javitas mindenutt draga. Eloszor talan lefoliazom, aztan ha nem tudja az uvegszemcseket megfeleloen stabilizalni, akkor johet a szerviz, akkor nincs mas mod.

Szerintetek ez igy jarhato ut, nem keletkezhet egyeb meghibasodas a folia miatt?

Gondolok itt parara, porra, vagy nem tudom mire, nem ertek hozza.

Előzmény: Remete Ur (2638)
histván Creative Commons License 2014.12.02 0 0 2639

Mac-ről hogyan lehet letöltött filmet air2-re átvinni?ITunesba varázsolni esetleg?

Nekem a zenékkel simán ment,filmekkel nem.

Előzmény: Remete Ur (2638)
Remete Ur Creative Commons License 2014.11.30 0 0 2638

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!