Keresés

Részletes keresés

Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.20 0 0 11037

Igen, az utolsó 3 képen, ezüstszegett, porcelán, aranybúza, csá.

Előzmény: Komondortanya (11036)
Komondortanya Creative Commons License 2012.12.20 0 0 11036

Szia!

Az utolsó képeken törpikék vannak?

Előzmény: Gyálimanus (11031)
Falco Elnök Creative Commons License 2012.12.19 0 0 11035

   A kopasz maláj kakasom, tölle már keltek és kelnek a csibék!

G.Zoli Creative Commons License 2012.12.19 0 0 11034

Küldöm a pulykáidról a képet a mailedre! :)

Előzmény: Falco Elnök (11033)
Falco Elnök Creative Commons License 2012.12.19 0 0 11033

Sziasztok!

Ujra van gépem! Köszönet és hála G. Zoli barátomnak!!

És még képet is tudok feltenni! Szinte hihetetlen! Pedig manapság már azt sem lehet elhinni amit látunk!

Falco Elnök Creative Commons License 2012.12.19 0 0 11032

Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.19 0 0 11031

Na, itt vannak a képek az újakról, frissibe készitettem reggel, a végére pont merülöbe került az aksi de azért látni öket, csá.

         

kishármas Creative Commons License 2012.12.18 0 0 11030

Jajj, Druszám ,de perverz vagy..........

Előzmény: Komondortanya (11024)
kishármas Creative Commons License 2012.12.18 0 0 11029

Akkor azért a tervekből nem adtok fel mindent! Jobbulást a kicsinek!!! Ha szülni nem akarsz, de gyereket szeretnél exportálok innen egy teherautónyit. Igaz lesznek benne nagyobbak is ,de velük már nem kell annyit foglalkozni. Már önállóan udnak lopni. Na?

Előzmény: Komondortanya (11023)
kishármas Creative Commons License 2012.12.18 0 0 11028

Na várjuk a képeket, legalább baromfi is lesz már a fórumon.

Előzmény: Gyálimanus (11020)
kishármas Creative Commons License 2012.12.18 0 0 11027

Druszám!! Itt már semmi nem a régi. A tojjú biznsz sem megy. Ha menne a brahmakat megtartanám. Így maradnak a kopaszok. Jani mit tud???

Előzmény: Gyálimanus (11017)
kishármas Creative Commons License 2012.12.18 0 0 11026

Szia Jani! Síoktatás, bicikli, youtube? Miről maradtam le???

Előzmény: bexzy (11016)
bexzy Creative Commons License 2012.12.18 0 0 11025

Ha sok lesz a nézettségem akkor még lóvét is kapok érte. Megéri nem? :D

Előzmény: G.Zoli (11022)
Komondortanya Creative Commons License 2012.12.18 0 0 11024

Szia!

 

Drága vagy:):) De neeeem,én tollas képre gondoltam.

Amúgy lassan tényleg futnom kéne. Komolyan mondom, ezeket teherautóval hozzák ide a szomszédba. Már nyílik a csipájuk is, hogy egyre többen vannak.

Nálatok mizu? A fiatalok már otthon élnek?

Előzmény: Gyálimanus (11018)
Komondortanya Creative Commons License 2012.12.18 0 0 11023

:):) olyasmi lesz, mint amiket terveztünk:):)

Babuci épp ma kapta élete első antibiotikumját. Tiszta takony, ahogy a bátyjai is. De ezt leszámítva minden rendben. Eszik, mint Cicibetyár. 10 dekával kisebb csak, mint Ő 2 hónaposan volt.

Én meg túlélek mindent...:):) Igaz, a szülés után mondtam, hogy visszajövök 2 év múlva a negyedik gyerekért, de lehet, hogy csak 3év lesz belőle:):)

Előzmény: kishármas (11015)
G.Zoli Creative Commons License 2012.12.18 0 0 11022

Szeva

Akkor rajtad röhög a fél ország a youtubon! :)

Előzmény: bexzy (11021)
bexzy Creative Commons License 2012.12.18 0 0 11021

Helló Tibi!
Szerencsére csak egy ember látta, de ő szétröhögte az agyát. :D Utólag már én is. :D
Én tudod Tibi bárminek örülök, réz, ólom, vas, arany, ezüst, bármi. :D
Majd ha lesz egy kis időm rakok fel képet a pipikről, most egész egészségesnek néznek ki, jól vannak tartva, egy kevés kaja véletlenül leesett egy teherautóról. :D 

Előzmény: Gyálimanus (11019)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.18 0 0 11020

Ma Királd-ról meglátogatott sosem látott barátom / teljesen megváltozott ahogy néztem/

hozott egy kékfogoly bráhmajércét, nagyon jól néz ki, holnap teszek föl képet az egész csapatról, egyébként nagyon rendes tagnak nézem, nagyon szereti a szinest de csak tévében!

csá.

Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.18 0 0 11019

Szeva Janikám!

Látom jól vagy, sioktató lettél biciklivel kicsinke faludban a köznép örömére!

Hát milyen meglepit szeretnél? Ne is mond, biztosan kitaláljuk itt a fórumon !

Kössz a lehetöséget!

csá.

Előzmény: bexzy (11016)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.18 0 0 11018

Szeva Zsuzsa!

Hogy vagytok? Minden rendben?

Hallottam valami üldözésröl , meg menekülésröl az indiánok elöl de nem gondoltam hogy Ti vagytok?!

Milyen képet tegyünk föl? teljes alakosat? Fel akarsz ismerni minket ha megyünk éjszaka lopni hozzád?

Kicsi ravaszka?

csá.

Előzmény: Komondortanya (11010)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.18 0 0 11017

Szóval , leveszed a tolgyüjtö cigók válláról a terhet és Te fogod gyüjteni!

Nagyszerü, keresd föl a Janigyereket, már rajta van a dolgon amióta beszéltem Vele!

csá.

Előzmény: kishármas (11007)
bexzy Creative Commons License 2012.12.18 0 0 11016

Szép jó estét mindenkinek!

Mostanában eltűntem mint szürke szamár a ködben. :D Nem sok dolog történik velem, dolgozok, a meló lassan véget ér, januárban munkanélküli. Másfél hete lecsaptunk egy 170 kilós hízót (csak úgy a lelketek ápolása végett :D ). 11 madaram van jelenleg, egyik sem tojik de nem is csodálom, be van fagyva a hátsójuk. Tavaszra ha minden igaz akkor a fogoly csapat marad, semmi más.
Múlt héten felénk is volt hó rendesen, a Ladások egyből megőrültek, én is pedig én Opeles vagyok, csak én azért hülyültem meg mert a 26 éves paripa nem igazán akart makrancoskodni, na jó beindulni sem.
Szombat reggel melóba menet keróval bemutattam, hogy milyen az a "kelj fel Jancsi", akkorát taknyoltam, hogy még én is meglepődtem. :D
Mi újság a fórumlakókkal? Készültök már karácsonyra? Ki mivel lepi meg a szeretteit és engem? :D
További szép estét mindenkinek! :) 

kishármas Creative Commons License 2012.12.18 0 0 11015

Akkor lesz mit csinálni és lesz mire a pénz költeni! Sima felújítás lesz vagy "megy bele valami újdonság" abból amit előzőleg terveztetek? A kicsi, illetve Ti jól vagytok?

Előzmény: Komondortanya (11014)
Komondortanya Creative Commons License 2012.12.18 0 0 11014

A nagy projekt bővítés része van lefújva. Merthogy elég nagy a ház. Plussz van mellette még egy kicsi is. Fel kell újítani majd, de egyenlőre ki kell fizetni. :( Ingyen nem adják sajnos.

Vattára megyünk. Kicsit közelebb leszünk, mint most.

Előzmény: kishármas (11013)
kishármas Creative Commons License 2012.12.18 0 0 11013

Először is gratulálok!!! Remélem jól vagytok. Itt a kisebb bajoktól eltekintve semmi gond. A nagy projekt akkor lefújva? Hová menek? Meg menet közben úgy is lesz még egy csomó kérdésem......

Előzmény: Komondortanya (11012)
Komondortanya Creative Commons License 2012.12.18 0 0 11012

Felénk is zajlik az élet:)

Szaporodni itt is szaporodnak, úgyhogy inkább a költözés mellett döntöttünk. Ez már csak rosszabb lesz...

Közben szültem, babázok.

Lassan kezdek csomagolni, a hétvégén elfoglaljuk az új házunkat vidéken. Ott legalább elférünk, nem kell építkezni. És egy darab cigó nincs a faluban. Még..

Mi is megnyírbáltuk az állat létszámot, de még mindig 200 felett vagyunk... Mikor a költöztető fuvaros meglátta az állatokat nyelt egy nagyot.

Szóval ennyi. :):)

Gyerkőcök? Hogy vannak?

Előzmény: kishármas (11011)
kishármas Creative Commons License 2012.12.18 0 0 11011

Sziaaaaaaa! Feléd mi újság???? Itt látod! Szélvészt az érdiek kinyírták (van még eladó kolbász belőle) a Mikukás nálam van kitömve, a cigók szaporodnak (ahogy egy ismerősöm mondja:" csak tosznak meg zabálnak").....  ennyi. A madarakról nem tudok semmit. Illetve magam részéről annyit, hogy közben szinte (6 db kivételével) felszámoltam mindent. Élünk mint Marci Hevesen.

Előzmény: Komondortanya (11010)
Komondortanya Creative Commons License 2012.12.18 0 0 11010

Szép jó napot Mindenkinek:)

 

Hááát, itt nem sok minden változott, mióta nem vagyok. Képeket tennétek fel?

kishármas Creative Commons License 2012.12.17 0 0 11009

Miéééért! Én csak jót akarok neki. A plusz asszon(ok) levesznek a válláról némi terhet.......úgy 90kilót. A gyerek meg nagy öröm!!!!

 

Előzmény: Falco Elnök (11008)
Falco Elnök Creative Commons License 2012.12.17 0 0 11008

Na ezt most buktad! Az Andi is olvasta! Ha jötök a 4 feleséget Vele tisztázod.....

Előzmény: kishármas (11006)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!