Keresés

Részletes keresés

pali923 Creative Commons License 2009.09.03 0 0 1910
Már régen jártam itt, pedig megint nagyon pörög ez a topic, volt egy időszak, amikor leült. Nagyon helyes, hogy így van :-) Azt megírnátok, hogy melyik verzióval nyomultok éppen?
Persze én is azért jöttem, mert gondom van. Mostanában a nejem használja a gépet, és ő nem ért hozzá annyira,mint kéne, és mindig nála történik valami. Pár napja egyszer csak leállt a gép, fekete képernyővel, de pár perc után magához tért magától. Ma reggel meg nem volt hajlandó elindulni. Találkoztatok már ilyennel? Mi lehet az oka? Valami érintkezési gond vagy ilyesmi?
melyon Creative Commons License 2009.09.02 0 0 1909

 Üdv.

 - csak megerősíteni tudom amit írtál, T930-on nagyon jól mennek a dolgok. (az Amigo és egy pár kivétellel, de ezek pont nem fontos programok) 

 

Mindkét iglo, számológép, képnéző, lejátszó, word, excell stb. gyönyörűen abszolút - fagyásmentesen dolgozik és az akksi valóban sokkal tovább bírja.  Az enyém eredetileg 3 - 4 nap alatt magától lemerült, amióta a progid fut  -pld.: legutóbb két hét után is- nagyon jól üzemel, gond nélkül.

Szóval fogadd elismerésem és köszönetem mégegyszer.

Előzmény: AIRIS_navi (1906)
Frankyeinstein Creative Commons License 2009.09.02 0 0 1908
Igen, pontosan valami ilyesmire gondoltam. Köszönöm.
(Minden rossz fellhang nélkül: Elképeszt a - jó értelemben vett - "megszállottságod", kérlek ne értsd félre! Csodálom a kitartásod, és megemelem a kalapom a tudásod előtt...)
Előzmény: AIRIS_navi (1906)
AIRIS_navi Creative Commons License 2009.09.01 0 0 1907
Hali grolko,

Ment azorvosság, de olvasd el az előző hsz-emet is abban megtalálod a bővebb választ a kérdésedre!!!
Előzmény: grolko (1904)
AIRIS_navi Creative Commons License 2009.09.01 0 0 1906
Frankye,

Van egy leírásom amit már elküldtem neked is, de leküldöm mégegyszer.
Abban elég szájbarágósan leírtam mindent, és már nagyon sokan használják, teljes megelégedéssel.

De mindig jöttek különféle, kérések, pl: legyen képnézegetés, kártyacsere után a belső memből induljon a képnézegető, ( képkeret funkció) működik, mert a küldött verzió nem megy. Utána jött a dimka skin-es hangos figyelmeztetés, az is megy, már pár kollégánál, igaz, néha kellett MSN-es segítség, de összehoztuk.

A legnagyobb gond (vagy ez a jó?), hogy az összeállításom a legrégebbi készülékre van kialakítva, amiben Kb 50 Mb szabad mem van. És kiválóan megy rajta, az újabbakról, már ne is beszéljünk.....
Sokan jöttek a T930-assal, amihez maszírozni kell a sys.txt-t, azt is megoldottuk, azon is megy a felület, sok programmal, a 8-as verzió is de az AMIGO nem, vagyis azt át kell alakítani, mert úgy-e ezen már WinCe 5-ös verzió van.

Utána jött a T940-es verzió, amihez nem jó, mert annak a felbontása 480x272.
Oda a teljes verzió kell, amiben benne van ez a felbontás. Ehhez egy másik felület van, és azon is mennie kell a 8-as-nak.

A legjobb az lesz, ha átdolgozom az enyémet....kigyomlálom belőle a sallangokat,
beállítok egy jól működő verziót, lementem az egészet, és újból felteszem.
Ehhez idő kell, addig az előző verzió leírással elég jól használható..
Elküldöm mégegyszer, tedd fel a szokott helyre, de át is szerkesztheted.....

Sőt nagyon ajánlom, hogy próbáld ki biztosan meg leszel vele elégedve....
Ebben is az eddig megszokott kiválóan működő verzió van csak SI-vel, a PDA-s felülettel, amiben vannak azok amiről írtál.....kétféle memória ellenőrző progi, kétféle navigátor, asztal-WinCe felület megjelenítése, PDF,Doc,exel kezelő, sok játék, lejátszók, film,Mp3,stb.

Itt a válasz "grolko" (1904 Hsz) kérdésére is, ha felteszi a T930-ra, akkor lesz WinCe felülete, TC, és minden, mint a PDA-k-ban!!!!

És még sohasem fagyott le sőt, olyan mintha jobban kímélné az aksit is, nekem hetekig csak alvóba van téve, és nem merül le, mint korábban néhány nap után.....
Előzmény: Frankyeinstein (1903)
zoli07 Creative Commons License 2009.09.01 0 0 1905
Igen nekem segít.Valóban neki tényleg van hangjelzés kameráknál.Sőt van olyan is hogy ha pl.a megengedett sebesség 70 és lecsökken 50 re akkor is hangosan figyelmeztet.
Előzmény: AIRIS_navi (1902)
grolko Creative Commons License 2009.09.01 0 0 1904
na ez egy nagyon jó ötlet! :)

addig is valaki esetleg elküldené nekem a meglévő anyagokat? grolko@index.hu

ill. egy olyan kérdésem lenne, hogy a t920-nál működő Power gomb + reset combo, amivel elő lehet hozni a wince felületet, t930-nál mivel lehet ugyanezt megcsinálni?

köszi
Előzmény: Frankyeinstein (1903)
Frankyeinstein Creative Commons License 2009.09.01 0 0 1903
AIRIS_navi!

Isten ments', hogy Téged dolgoztassalak, de ha van időd, kedved, energiád, stb., kellene készíteni egy komplett "csomagot", benne a keretprogrammal, a navikkal, a különféle kiegészítőkkel (média-lejátszókkal, pdf olvasóval, stb.), térképekkel, skinnel, speedcam-mel...
Szóval egy komplett cuccot, egy "How it's made"-del, mit, hogyan, hova tegyenek.
(Az utóbbi időben sokan kérdeztek Téged is, engem is, mit, honnan, hova, hogyan, beállítások, és effélék. Egyszerűbb lenne talán így. Esetleg kitehetném a honlapra is, ha hozzájárulsz, persze. Mert már sokféle, különböző verzió forog a kezekben, néha az ember nem tudja, kinél mi van fenn, így egy kicsit nehéz segíteni.)
Előzmény: AIRIS_navi (1902)
AIRIS_navi Creative Commons License 2009.08.31 0 0 1902
Szia,

Ez mind oké akkor a kollégádnak is T920-asa van????
Mert nem írtál semmilyen pontos infót...
Küldök egy leírást az újabb megoldásról, ha érdekel ezt tedd fel!!!!
Előzmény: FKU-903 (1897)
Frankyeinstein Creative Commons License 2009.08.31 0 0 1901
(OFF) Na, ez az aljasság! Ettől fordul fel az ember gyomra... Undorító!(ON)
Elnézést mindenkitől az OFF-ért, ez kikívánkozott belőlem.
Előzmény: AIRIS_navi (1895)
Frankyeinstein Creative Commons License 2009.08.31 0 0 1900
:-)))
Köszönöm az elismerést, de legalább annyira AIRIS_navi kollégáé is az érdem, mint az enyém. :-)
Előzmény: FKU-903 (1892)
Frankyeinstein Creative Commons License 2009.08.31 0 0 1899
Bocs, mostanra jutottam oda, hogy megnézzem.
Ez az:
diMkaspecter83X_1.1.11d_CsL2
Remélem, tudtam segíteni.
Az AIRIS_navi kolléga által javasolt skint nem telepítettem még fel, de nagyon kíváncsi vagyok, hogyan működik!
Előzmény: Frankyeinstein (1891)
FKU-903 Creative Commons License 2009.08.30 0 0 1898
Ez a verzióm amelyik üzemanyagot is számol arra is figyelmeztet szöveggel, ha az úton a megengedett sebesség tartomány megváltozik.
Azt nagy számokkal középen kiírja. Ez oda vissza érvényes.
Igo8 8.3.2.91972 a skinpedigDimka(w)1.1.16(b)-TomSoft
FKU-903 Creative Commons License 2009.08.30 0 0 1897
Nekem már van hangos figyelmeztetés kameráknál, de a vasúti átjárót még evvel a verzióval nem próbáltam, de volt olyan beállításom ami szolt a vasúti átjáró előtt, hogy 30km/h a megengedett sebesség. (az az igazság nekem PDA van).
Kollégámnak szeretném ugyan így beállítani a készülékét (PNA).
FKU-903 Creative Commons License 2009.08.30 0 0 1896
Nekem már van hangos figyelmeztetés kameráknál, de a vasúti átjárót még evvel a verzióval nem próbáltam, de volt olyan beállításom ami szolt a vasúti átjáró előtt, hogy 30km/h a megengedett sebesség. (az az igazság nekem PDA van).
Kollégámnak szeretném ugyan így beállítani a készülékét (PNA).
Előzmény: AIRIS_navi (1895)
AIRIS_navi Creative Commons License 2009.08.29 0 0 1895
Szia,
Köszi az infót, csak az innen lettölthető adatbázis, sajnos 1-es kódokat tartalmaz...lásd 1869-es hsz...
A MÁV szignál -hoz és a hangos figyu-hoz ez kevés!!!!!!
Fizesd ki a díjat, töltsd le a megszkesztett adatbázist, és küld el légyszíves....
Ha van pénzed a mások által ingyenesen összegyűjtött adatok megfizetéséhez!!!!!!!

Akkor lesz hangos figyu....minden kam-nál, és MÁV szignál is.......

Várom a fájlokat :-(

Köszi a figyelmedet:
AIRIS_navi
Előzmény: FKU-903 (1893)
FKU-903 Creative Commons License 2009.08.28 0 0 1894
http://www.speedcams.hu/hu/speedcam_letoltes

Friss adatok !!!!
FKU-903 Creative Commons License 2009.08.28 0 0 1893
Ha valakinek kell speedcams adat bázis
Elég friss
http://www.speedcams.hu/hu/speedcam_letoltes
FKU-903 Creative Commons License 2009.08.28 0 0 1892
Én nekem Ő segített sokat
http://www.frankye.tar.hu/igo8.html
Előzmény: sumi01 (1885)
Frankyeinstein Creative Commons License 2009.08.28 0 0 1891
OK, akkor megnézem majd. (Most nincs velem a navi.)
Előzmény: nanemáhogymér (1890)
nanemáhogymér Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1890
Szia Frankye!

Magát a skint nem, de az nem is kell mert megvannak, csak a verzió számra lettem volna kíváncsi amiben neked működik!
Üdv
Előzmény: Frankyeinstein (1889)
Frankyeinstein Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1889
AIRIS_navi fórumtárs elküldte Neked az új DiMika skint? Mert akkor nem küldöm a régit... Az új többet tud, jobb, szebb. :-)
Előzmény: nanemáhogymér (1877)
AIRIS_navi Creative Commons License 2009.08.25 0 0 1888
Nagyon Szívesen, de holnap este, ha lehet, mert amúgy van "bulcsa" napközben....

:-)
Előzmény: sumi01 (1887)
sumi01 Creative Commons License 2009.08.25 0 0 1887
Ez gyors!

Ha valahol elakadok, szólok!

Köszi!
AIRIS_navi Creative Commons License 2009.08.25 0 0 1886
Megy az orvosság!!!

Üdv AIRIS_navi
Előzmény: sumi01 (1885)
sumi01 Creative Commons License 2009.08.25 0 0 1885
Hi!

Help!

Szereztem egy AIRIS T920-ast és szeretmém telepíteni rá az iGo08-at, a régi 2006-os van rajt, de olvastam, hogy lehet rárakni. Légyszíves küldjétek el nekem, hogy hogyan lehet lépésről lépésre, annyira nem értek hozzá.

sumi1@freemail.hu

Nagyon Köszi
AIRIS_navi Creative Commons License 2009.08.25 0 0 1884
válaszoltam!
Előzmény: melyon (1883)
melyon Creative Commons License 2009.08.25 0 0 1883

 - Üdv.

 mail ment.

Előzmény: AIRIS_navi (1882)
AIRIS_navi Creative Commons License 2009.08.25 0 0 1882
Még annyit, hogy ez az általam privátban elküldött korábban már elmagyarázott számozással ellátott speedcam-okkal működik ahogy írtam.

Lásd: 1869-es hozzászólásom.
AIRIS_navi Creative Commons License 2009.08.25 0 0 1881
Sziasztok,

Válasz mindenkinek:

A dimka ...21-és a 24-es verzió is megy, van benne a fuel calc, működik, csak érdekes a használata. Az indítását úgy kell csinálni, hogy a menü/beállítások/térképnézet-ben alul =>tovább=>alul gyorsmenü=> valamelyik gombra katt!!!és jön 5 oldal, ahol az "Üzemanyag számítást" kell kiválasztani... Akkor, ha visszamegyünk a térképnézetbe, akkor a gyorsgombokban megtalálható és indítható. Így lehet egyebet is beállítani ide......

A Máv szignál megy nekem és (igaz egy kis MSN konzultációval) már másik készüléken is sikerült működtetni...... A helyzet a következő:

A hang ogg-okat az Sd Card/Igo8/Audióba kell tenni. Itt lennie kell egy HU mappának, amiben van:

voice_female <= mappa ebben az ogg-ok és minimum a voice_scripts.ui és a voice_sound_delays.ini

voice_male <= mappa és ugyanaz mint az előzőben

és még a hu mappában ezek:

voice_file_structure.txt
voice_sound_delays.ini

Csak ekkor megy, ezt próbáltuk ki legutóbb és megy, nemcsak nekem.......

Nem szemrehányás!!!!!, de ha visszarakjátok az általam küldött HU mappát, abban benne van minden!!!!!!
Az Audió mappában kicsomagolt sok ogg nem kell, bár az ugyanennek kellene a 2006-os hangokhoz!!!! Elég, ha csak az általam küldött régi HU mappát teszitek az Audió mappába...és voila!!!! Műkszik!!!! Nézzétek csak meg... benne vannak az előzőekben leírt dolgok!!!

Tessék kipróbálni!!!!! Remélem már világos, nektek miért nem megy!!!!

A 3 és 6 - os számok kérdése még nyitott, de az előbb leírtak alapján a 3-as kóddal van máv szignál prímán!!!! És speedcam sebességbemondás is kameratípossal, sebességgel!!!!


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!