Keresés

Részletes keresés

stunc Creative Commons License 2008.01.18 0 0 7080

Nekem B.Zs. de ő csak szerződéses doki ott. Hol a szüléstörténeted?

 

Helego: hát, lehet, hogy nem akar préselődni. Mindenesetre úgy vagyok vele, hogy ha faros, ha haránt, annak is oka van, és mindennek van valami jó oldala is. A visszafordulás lehetősége sincs kizárva, naná:)

 

Most elcammogok a kozmetikushoz, délután meg a körzeti nődokihoz.

Előzmény: krisina (7078)
kismica Creative Commons License 2008.01.18 0 0 7079
Nekünk szárítós mosógép van :) Mikor vettem még nagyon messze voltunk a gyerekes léttől, de hallgattam a gyerekes ismerősökre ;)
Viszont ez csak végszükség esetén jó, sokkal hatékonyabb a mosógép+külön szárítógép, ugyanis pl. a miénk is rém gyűrödtre szárit és sokáig. Amíg fűtés lesz nem is nagyon fogok, csak felpakolom a sűrgős ruhát a törölközőszárítós radiátorra és felveszem jó melegre...
Előzmény: helego (7074)
krisina Creative Commons License 2008.01.18 0 0 7078

Valamelyik nap nekem is volt hasonló érzésem. Remélem nem! Én nagyon nem szeretném, ha megfordulna! Csütörtökön megyek uh-ra, majd kiderül.

Stunc, és ki a dokid? Nekem a Bencsik. Vagy már ezt irtam? Mikolt megtalálta nekem a Máté születéstörténetét most azt olvasgatom, ha rámtör a para. :-)

Előzmény: stunc (7075)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.18 0 0 7077
A grafológiában hiszek, hiszen az az egyént mutatja.
De hogy a bolygók állása a megszületéskor, meg a csillagoké, ugyankérem.
A paraemberekben is hiszek, akik tárgyakat mozgatnak, meg szuggerálnak....
Előzmény: helego (7074)
helego Creative Commons License 2008.01.18 0 0 7076
Vagy lehet, hogy kímélni akarja magát, és nem akar passzírozódni :))

Szerintem, ha most harántba fordult az nem végleges póz, ha addig ment neki, akkor talán visszafordul, vagy legalább is hosszába.
Előzmény: stunc (7075)
stunc Creative Commons License 2008.01.18 0 0 7075

Képzeljétek, mi történt: nagyon úgy néz ki, hogy megfordult a babám:( Vagy faros, de a szülésznő szerint sanszosabb, hogy haránt fekszik. Ez a tegnapi NST-n merült fel, mert a szívhangját egyszerűen nem találta, aztán ott lett meg, ahol a rosszul fekvőké szok'. Igaz, ami igaz, a dudorjainak mérete és formája tényleg arra utal, hogy nem fejvégű, mint 2 hete volt (!). Biztosat majd a jövő heti UH-n látunk. Viszont így nálam is képbe került egy esetleges császár, ha haránt van, akkor mindenképpen, ha faros, akkor csak, ha nagy baba (mondjuk eddig végig nagynak találták). Amúgy nagyon virgonc, a szülésznő szerint szokatlanul az, még nagy helye van, val.szeg van bőven magzatvizem, és kiválóan érzi magát odabent.

 

RéCica: várom a "hosszúdat"!:)

helego Creative Commons License 2008.01.18 0 0 7074
Nekem egy másik nagy álom (bár ezt már nem is merem említeni) a szárítós mosógép.
Ha belegondolok, hogy 3 gyerek mellett mindenhol ruha fog száradni, különösen. Bár a nélkül megvagyok azért. A mosogatógép fantasztikus. Én nem csalódtam, pedig riogadtak, hogy mindent azért az sem tud... tényleg a tepsi nem fér bele :)

Enya az esküvős zenénk volt :), szülni én totál csendben...

Az asztrológiát valóban nagyon eltolták a mindennapos kontárságokkal. Annyira, hogy én pl nem is tudom, mi az, amit ki lehet hozni belőle. Nem tudom mire jó, hogy a valóságban mit mutat. A jóslásokban nem hiszek, még ha azt a nap és hold súgja is.

Mondom én, aki grafológus vagyok, és azt is olykor összevonják az asztaltáncoltatással. Igaz, amit olykor ott is megeresztenek. Az én iskolám egy olyan rendszerre alapult, aminek a kidolgozója mérnök (mérnök-pszichológus-grafológus). Jó kis kombináció. :) Bár alapvetően a materialisták csoportjába tartozom, a pszichológia és a grafológia teljesen ledöntött a lábamról... hogy van ez???

Mit tudtok Loszterről??? Kiugrálta Borit, hogy már régen nem jelentkezett, vagy befeküdt?
Előzmény: kismica (7073)
kismica Creative Commons License 2008.01.18 0 0 7073
Mosogatógép: az albérletbe nem tudtuk bekötni helyhiány miatt, alig vártuk, h saját lakás legyen, ez nem volt kérdés, h lesz és (annak ellenére hogy volt néhány körünk a garanciális javítás miatt) tényleg megváltás. Én ált. napközben pakolom, este a férjem a maradékot. Jó lenne még egy önállóan működő porszívó ;)
Előzmény: Törölt nick (7071)
kismica Creative Commons License 2008.01.18 0 0 7072
Zéné+zének kitartás, a fontos, h jók az eredmények, egyszer csak beszélnek már a dokik is ;)

Tegnap elmentem az új terhesgondozásos dokihoz, akivel a régi (jó) védőnőm van párban. A helyzet pikantériája, h az eddigi dokim melletti rendelőben vannak, de hihetetlenül jó érzés volt, h a dokinő nagy hangorkánjait csak kintről hallottam :) Az új doki nagyon alapos volt, megnézett minden leletemet egészen az elejétől, jól kikérdezet mit szedek és mennyit és úgy egyáltalán kérdezett a terhességgel kapcsolatban, igaz, nem is 3 percig voltam bent...
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.18 0 0 7071
Mosogatógép itt is műxik :) még M idejében lett, kompromisszumként, mivel mindketten utálunk mosogatni :) így legalább csak a ki- és bepakoláson kapunk össze :DDD (nem igaz ám, általában szó nélkül megteszem)

éééééés ... tegnap vettem babzsákpárnát :DD Nem állítom, hogy jobban aludtam, de a tudattól máris jobban érzem magam :))

Biribon, azok a ruhák, tényleg katalógus-szerűek. Tök jók! :)

Most pedig mindjárt összekapom magam és elmegyek terhesgondoztatni egyet, na meg az első CTG-re :) Kiscsaj ennek örömére reggel óta meg nem áll. Tuti ott meg úgy kell majd ébresztgetni :))
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.18 0 0 7070
Hát igen.
Köszi:-)
Előzmény: Törölt nick (7069)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.18 0 0 7069
Szegény zéné, xar lehet minden nap a holnapra várni ... :o(( kitartást neki! (meg persze neked is...)
Előzmény: Törölt nick (7068)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.18 0 0 7068
Nekünk is van mosogatógép!
Én.

:-)


Amúgy a zénének tegnap is azt mnondták, hogy majd holnap megmondják hogyan lesz....
Egyébként így a 38+2-ben minden eredménye nagyon jó....
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.18 0 0 7067
Hö, azt hittem ez is valami katalógusfotó!Nagyon kera!!!:-)
Előzmény: Törölt nick (7041)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.18 0 0 7066
:-DDDD
Előzmény: -balazs- (7029)
csengevagyok Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7065
Sziasztok, hat nem semmi a hat oldalnyi termes amiota itt jartam :))

Am11 - nagyon orulok hogy mar javul a helyzet.

Gratula Sipircnek a kiscsajszihoz!

Mosogatogep rulez :)

Rovid helyzetjelentes: nagyjabol megvagyunk, a szoptatas eleg maceras, sajnos a baba raszokott a szilikon mellbimbovedo micsodara ugyhogy most igyekszem szep lassan leszoktatni mert egyesek szerint ettol idonap elott elapadhat a tejem.

A felszedett 13 kilobol mar csak ot van rajtam, de az hal' istennek pont a csipomon.
mel_75 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7064
az én favoritjaim is benne vannak a listában. :o)) most megyek császármorzsát sütni, de utána nézek még párat hozzá jó? :o)
Előzmény: krisina (7063)
krisina Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7063

OFF: Akkor te segitesz nekem? :-))) Szerinted melyik szám jó még? Nekem ezek vannak a válogatásomban egyelőre: Teh memory of trees, May it be, The council of elrond, Athare ar neamh, Floras secret, Only time, A day without a rain, Shepherd moons, fairytale, Exile, Jó lenne még vagy 3 szám

ON

 

3 ismerősünk is szült tegnap illetve ma. Nincs kedve valakinek még beszállni esetleg? :-)

Előzmény: mel_75 (7061)
Celtic Moon Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7062
Jaj, lemaradt pedig akartam mondani, hogy nagyon szépek vagytok :) Mind a két ruhát nagyon eltaláltad.
Előzmény: Törölt nick (7041)
mel_75 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7061

köszi, de megvan az összes lemez. :o)) nekünk az esküvőre készült egy válogatás, még az is megvan.

Előzmény: krisina (7060)
krisina Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7060

Ha van skyped vagy msn-ed szivesen átküldöm neked empéháromban:-) Nekem a May it be és az Only time a favorite. Az előbb jót bőgtem is a hallgatás közben és arra gondoltam, hogy mi a frászt parázok amikor a szülésnél jobb dolog nem történhet velem.

Előzmény: mel_75 (7056)
Celtic Moon Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7059

Egyetértek veled, tényleg sok.

 

Mosogatógép. Éppen tegnap mondtam a páromnak, hogy nekem kell egy :)

 

Nem is mondtam nektek, hogy egy hete amikor nézett az orvos azt mondta, hogy kicsit nyitva van a külső méhszáj, de a belső az jól zár. Kérdeztem, hogy ez mennyire gáz, azt mondta, hogy negyedik gyereknél rendben van. Ja és nem rövidült tovább, maradt 2000. Szóval ez így jó.

Viszont én még mindig szedem a magnéziumot még hozzá giga adagban. 3000 mg.

Akkor azzal lassan le kell majd állni?

Na majd holnap megkérdezem.

 

Alvás. Na az nekem sem megy. Max egy-két órát. Pisi éjjelente kétszer. De megérbredek arra, hogy szomjas vagyok, hogy fulladok, mert valaki ül a melkasomon, vagy mert eldugult az orrom. Mert rossz oldalt fekve, mert rossz a hátaom, mert álmomban ráfeküdtem a hasamra és Virgá rugdal, hogy szálljak már le róla és egyáltalán mindenért. És csak nyögög, csak nyögök.

 

Babaruha. Ne is mondjátok teljesen begőzöltem :)) Gyakorlatilag minden megvan és még mindig nézelődöm, ma sem tudtam ellenállni.

Előzmény: krisina (7054)
mel_75 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7058
az én kisfiam szerencsére éjjel békén hagy. :o) remélem ezt a jó szokását majd kint is megtartja! bár azt mondják ez nem mérvadó...
Előzmény: Celtic Moon (7053)
mel_75 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7057

igen, ez sajnos így van. sajnos az élet minden területén... és az is tény, hogy az ember egy profi "kezei közt" igencsak meg tud lepődni bizonyos dolgokon. :) nekem szerencsére ilyenhez is volt szerencsém mindkét területen.

Előzmény: krisina (7054)
mel_75 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7056
Enya nálam is favorit! :o) Bár azon még nem gondolkodtam, hogy válogatást készítsek szüléshez, de lehet, hogy csinálok egyet, max nem hallgatom. fogalmam sincs mennyire és milyen hatással lesz rám szülés közben...
Előzmény: krisina (7055)
krisina Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7055
Visszatérve a babákra:-) éppen válogatás cd-t készitek a szülésre. Máténál Enyára szültünk én arra tudok a legjobban lazitani. Volt, hogy megadtam férjnek a számkominációkat, hogy mikor melyik számot tegye be. :-)))
krisina Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7054
Nekem kicsit az asztrológia is olyan mint a természetgyógyászat. Mindkét "iparágban" túl sok a kontár ami miatt sokszor csak a negativ dolgok csapódnak le az emberekben. :-( Én nem folytam bele túlzottan egyik dologba se, de szivesen elmennék mind természetgyógyászhoz, mind asztrológushoz, ha tudnám, hogy az illető profi benne.
Előzmény: Celtic Moon (7052)
Celtic Moon Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7053

Igen, ezt valahogy sejtettem :)

 

Hát én a 35 héten sem érzek lazítást. Úgy rugja a kispunci a lengő pordáimat, hogy az már fáj. Talán annyi, hogy nappal pötit többet alszik.

 

Nekem nem írt semmit a körzetinek a nőkdoki. Simán mondtam neki, hogy bár nem így terveztem elmennék táppénzre a szülésig mire azt mondta, hogy oké csak néha hívjam fel :)

Úgy hogy én már két hete itthon. Elvileg. Merthogy a héten is bementem 2x, mert vannak még félbehagyott ügyeim. A főnököm azt mondta, hogy ez így teljesen rendben van, ha valami meg nagyon kell akkor emilben, telefonon intézzük.

Előzmény: mel_75 (7014)
Celtic Moon Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7052

A helyzet az, hogy a napjegy és az asc csak egy alap. Az emberek nagy többsége csak ezt a kettőt ismeri és az újságok is max. erről írnak valamit. Csak hát ez így önmagában majdnem, hogy semmi :) 

 

A születési képletnek négy sarkalatos pontja van.

Az asc- dsc és az MC- Ic tengely. Ez a négy sarkalatos pont osztja a kört négy részre, de mi ezt további szakaszokra osztjuk,  mindegyik negyedet 3-3 részre. Így keletkezik 12 térszakasz ezeket nevezzük házaknak. A házak jelölik az életterületek. Ezek egy bonyolult számítási módszerrel kerülnek meghatározásra. Ezután beszélhetünk a zodiákus 12 jegyéről melyeket, úgy érjük meg a legjobban, ha különböző szempontokból vizsgáljuk őket, és az egyező tulajdonságú jegyekből csoportokat alkotunk. Vizsgáljuk tehát elemi, dinamikus, évszaki hovatartozás és pozitív vagy negatív jelleg szempontjából.

Aztán ott van a 10 bolygó és az őket összekötő x fényszög, melyek nagyon meghatározóak. És még nem említettem, hogy a házak jellege hasonlít az azonos számú állatövi jegyek jellegéhez, bár a házak jelentéstartalma sokkal konkrétabb, míg az állatövi jegyek tulajdonságokat mutatnak. Nem beszéltem a felszálló és a leszálló holdcsomópontról. És a többi, és a többi, és a többi...

 

Tehát jellemzést leginkább a születési képlet alapján lehet adni  de nem szabad elfeledni, hogy a képlet is csak egy térkép a szülött kezében, mellyel elindulhat az élteben.

A fentiekkel csak azt akartam jelezni, hogy a horoszkóp sokkal több, mint "Én skorpió vagyok." :))

 

De egy pár sort általánosságban nagyon szívesen írok neked privát, hogy másokat ne zavarjunk ezzel.

 

Vidramam ne hülyéskedj már. Dehogy bántottál meg. Mindenkinek van hite, vilgánézete, véleménye, egyebek és nagyon örvendetes, hogy az nem egyezik meg másokékval. Ha úgy lenne nem igen történne semmi, csak ülnénk a nagy, nagy egyetértésben, unalomban, mosolyogva bologatnánk egymásra és nem halada, fejlődne a világ semerre.

 

Előzmény: Törölt nick (7010)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7051
Jaj, de szépen potyognak a babók! Gratulálok mindenkinek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!