Keresés

Részletes keresés

bak-ancs Creative Commons License 2007.01.29 0 0 9

Sziasztok!

Most jutott el hozzám a forum elérhetősége, talán itt én is jobban ráérek. Sajnos a keddi összejövetelek nekem sokszor nem jók és nem érek oda. Holnap viszont, ha minden igaz ott leszek. Afotózás nekem inkább amolyan kiegészítő hobbi a természetjáráshoz, túrázáshoz.

Nekem 350d-m van, sajnos még csak egy alap obival és egy régebbi, még filmes gépről maradt, általában ismeretlennek számító 70-210 soligor obival rendelkezem. Most gondolkozom egy sigma 17-70-en, csak mostanában olyan kevés időm jut fotózásra, hogy bizonytalan vagyok, hogy érdemes-e beruháznom.

Végül itt egy kép, amit szilveszteri üdülésünkkor lőttem.

O.Zsé. Creative Commons License 2007.01.28 0 0 8
Hi

3 összejövetelen voltam eddig.

Azon 5-6an voltunk.
Kellemes beszélgetés, képnézegetés, és kiállítás téma tervezgetés volt.

Wollner Pali mesélte, h volt egy kis hullámvölgy a kör életében amikor 1-2 ember ment csak a találkozóra...
Ahhoz képest most ez jónak mond6ó.. :o)

Előzmény: CBCB (7)
CBCB Creative Commons License 2007.01.28 0 0 7

Szasz mindenki!

Sokan összejöttök egy-egy ilyen összejövetelen?

Előzmény: O.Zsé. (4)
Cz.Dávid Creative Commons License 2007.01.26 0 0 6
Most jut eszembe, hogy akkor ott is szét lehetne kürtölni a dolgot, hogy ne csak páran legyünk itt.
Előzmény: Cz.Dávid (5)
Cz.Dávid Creative Commons License 2007.01.26 0 0 5
Hi!

Nekem is ismerős a nicked :)
A vakud miatt részvétem, úgy hallottam a magyar szervíz (Camera Kft.) sem sokkal gyorsabb, mert sok profival állnak kapcsolatban és a többi gép tolódik. Ez a hiba azért is baljós, mert a vakuval segíti az AF-et...
Ami a Paksi Fotósok Baráti Körét illeti, tudok róla, de sajnos kedden a legritkább esetben vagyok itthon, így nemigen tudok ellátogatni (ez is egyik oka, hogy nyitottam ezt a topikot). A meghívást természetesen köszönöm, ha itthon leszek megpróbálok ott lenni. (attól tartok ez főleg nyár lesz)
Előzmény: O.Zsé. (4)
O.Zsé. Creative Commons License 2007.01.26 0 0 4
Hi!

Jó, h lett ez a fórum.

Hozzászólásaid olvasgattam a Penatax és a Panasonic fórumban is... nem hittem, h földim vagy :o)

Nekem is K100D van, de sajna 1 hónapja szervízben... a vakudra nagyon vigyázz... Nekem az szállt el..:o(((

Külföldön javítják... fogalmam sincs mikor lesz kész... :o/

Magam is járok a Paksi Fotósok Baráti Körének összejövetelére... érdemes,mert sok jó dologról tudunk beszélgetni.

Üdv

jelenlegi kedvenc K100D fotóm...
Pentacor 1,8/50 M42 obival készült
wollnerpal Creative Commons License 2007.01.26 0 0 3

Én a Paksi Fotósok Baráti Köre vezetője vagyok.

Akit érdekel kéthetente Pakson a Városi Művelődési Központban jövünk össze (páratlan hetek keddje).

Legközelebb január 30-án öt órakor. Téma a portré fotózás

Akit érdekel a fotózás szívesen várjuk.

Wollner Pál

wollnerpal@freemail.hu

Cz.Dávid Creative Commons License 2007.01.25 0 0 2
Na akkor majd akár összehasonlító tesztet is csinálhatunk.

Ha jár erre paksi fotós az mindenképpen szóljon hozzá, hogy tudjunk róla!
CBCB Creative Commons License 2007.01.24 0 0 1

Szasz Dávid!

Köszi a mailt, próbáljuk szétkürtölni a topikot,

hátha érdeklődésre talál.

Nekem eddig csak egy Canon pro1 volt, most lecseréltem egy 400D-re.

Vettem hozzá egy 28-135 IS USM objektívet, és most van beszerzés alatt az 50 f/1,8 obi + szettobi.

Mivel most vettem, csak próbálgatom a gép adta lehetőségeket.

A géphez van egy 420EX vakum is. Most egy szütyőt kéne a cucchoz venni, de azt már a következő fizetésből.

tel.:20/3771707

Cz.Dávid Creative Commons License 2007.01.24 0 0 topiknyitó
Jómagam Czekmeister Dávid vagyok. 2-3 éve fotózok. Zenittel kezdtem, mert nem csak a gombot akartam nyomogatni, hanem a fotózás technikáját is meg akartam tanulni. A Zenit és a Helios mellé jött egy Vivitar 85-205/3,8 és egy Olympus IS-1000-es gép G40-es rendszervakuval. Kb. egy hete Pentax K100D-re váltottam, amire a adaptaerrel a Vivitar is felmegy.
Tagja vagyok a gödöllői Kollégiumi Fotókörnek is.
Na, ennyit rólam, remélem nem magammal fogok beszélgetni :D

Fantomkép :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!