Keresés

Részletes keresés

majorita Creative Commons License 2008.09.05 0 0 82
Nem sikerült a képeket feltölteni, megpróbálom újra!
majorita Creative Commons License 2008.09.05 0 0 81

Kedves cicaszeretők!

 

Most 4 hetes kiscicáinknak keresek szerető gazdit.

A hat kiscica legkorábban 2 hét múlva vihető el.

Nagyon szép, játékos, jó természetű kiscicák, már kezdenek önállóan enni, és kezdik az almot használni. Az anyacica nagyon nagy szeretettel gondozza kicsinyeit, még sokat szoptatja őket, ezért jó kis gömböcök.

Várom szerető gazdik jelentkezését Szentendre, Budapest környékéről, 0630 951 0803, 06 26 312 032.

Képeket szívesen küldök.

Márta

Tima2 Creative Commons License 2008.08.26 0 0 80
Gazdikereső cicák.
Nőstények.
A picik (van egy fekete is) ideiglenes helyen vannak, a mamák még az utcán. Ivartalanításuk intézése folyamatban, de kellene neki SOS gazdi vagy befogadó.

30- 5957 915

mollycica Creative Commons License 2008.08.10 0 0 79

Nehéz sorsú, mentett , kedves, egészséges , oltási könyves cicák keresik szerető gazdájukat.
Magán cicamentőként lehetőségeim sajnos végesek, így ha egyet befogadsz kettőt menthetsz meg hiszen házikedvenced  helyére új rászoruló érkezhet.
A cicák örökbefogadási szerződéssel vihetők el (az oltás árát kell csak megtéríteni)

érdeklődni lehet:
olahgaborne@gmail.com
06-30-542-0085

 

http://gallery.site.hu/u/macsek/gazdiravar/cicak/

 

 

CyberCat Creative Commons License 2008.08.01 0 0 78

Gazdit keres szürke Gandalf!
Kutyamentő egyesületünk kutyafuttatójába dobták be, szerencsére akkor, amikor egyik vadász hajlamú ebünk se volt kiengedve. Nem volt túl jó bőrben, de mára összeszedte magát és most sürgősen ideiglenes befogadót vagy végleges gazdit keres. Kisfiú, ivartalanítási szerződéssel adjuk örökbe. Rendkívül szép és vagány kiscica. Érdeklődni: 06-30-284-1278

 

 

gulyasg Creative Commons License 2008.08.01 0 0 77
Bocs, most látom hogy írtál, de elvitték a cicákat. Aki keres vagy ajándékozni szeretne, annak ajánlom a Pecsát, mindig vannak édes állatkák.
Előzmény: DeRosa (75)
vicukax18 Creative Commons License 2008.07.30 0 0 76

Kedves cicabarátok!!

 

 

Van négy kiscicám akiknek sajnos eddig nehezen találtam gazdát, nem tudom miért pedig én mindent megtezsek. A kiscicák úgy kerültek hozzám, hogy az anyjukat befogadtam az utcáról és körülbelül egy hónapra rá már 4 kiscicával gyarapodott. Sokan érdeklődtek már de aztán valahogy mégsem lett belőle semmi. Szeretnék hát ennek a négy kiscicának gazdát találni kérem segítsetek!!

 

 A cicákról itt egy kis rövid leírás: 2 hím és 2 nőstény barna cirmos házicicáról van szó, akik 9 hetesek május 21-én születtek. A kiscicák szobatiszták, egészségesek, állatorvosnál jártak, féregtelenítve oltva vannak, és mikor kell macskasamponnal fürdetem őket. Tehát nem elhanyagolt kiscicákról van szó. De sajnos nem sokáig bírom már finanszírozni az etetésüket és más ellátásaikat, így muszáj elajándékoznom őket!! Az ország bármely területéről szívesen várok jelentkezőket hiszen a szállításukat én vállalom. Együtt vagy akár külön is elvihetők!! A cicákról kérésre képeket és videót is tudok küldeni. Ajándékba adom őket nem kérek pénzt az oltásért sem, pedig ingyen oltott féregtelenített kiscicáról nem sokat hallok.

 

Érdeklődni lehet:telefonon 06304183382 vagy e-mailen: vicukax@vipmail.hu Köszönöm


 

DeRosa Creative Commons License 2008.07.15 0 0 75
Mi epp kesenenk 2 kiscicat. Nemuk nem szamit.
A Veszprem-Gyor-Budapest haromszogben tudnank atvenni.

Udv,
deRosa
(kuldj levelet, ha tudnal segiteni)
gulyasg Creative Commons License 2008.06.29 0 0 74
Érdről elvihető két 7 hetes eleven kiscica (megbeszélés szerint Budapesten is átvehetőek). Egy fiú és egy lány, a csíkos a kandúr a képen, a foltosabbik a kislány. Gyerekhez szoktak, kertben kúsznak másznak, féregtelenítve vannak, mindent esznek.
Érdeklődni itt, vagy gulyasg kukac bookstation pont hu címen vagy 70/230-9463

bazsiteri Creative Commons License 2008.06.25 0 0 73

Kékesszürke kiscicákat Dunabogdányból elajándékoznánk. Júl. elejétől teljes elválasztásuk után már elvihetők. Vegyes neműek. Érdeklődni: 0620 9275519.

rékabetti Creative Commons License 2008.06.23 0 0 72

S.O.S!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sziasztok!5 árva kiscicának keresünk gazdit.Egy telephelyre bedobták őket,de még annyira picik voltak,hogy mind elpusztúlt volna ha nem hozzuk el őket.Pár napot maradhattak a telephelyen,de bezárták őket egy kb 2*2 méteres helyre,így lépni kellett..nem maradhattak tovább ott.Haza hoztuk,rendbe raktuk őket és mostmár tisztán várják új gazdijukat.Kérlek titeket,hogy aki kicsit is szeretne cicát az gondolja át,mert szegények nem maradhatnak sokáig nálunk(van itthon is cica kutya).Fényképeket tudok küldeni ha valakit érdekel.Két fekete,egy szürke csíkos,egy "koktél":ő fehér,szürke és vörös,és egy fehér szürke foltos.Nagyon aranyosaKézhez szokottak,nagyon barátságosak, ímádnak emberi társaságban lenni és nagyon szeretnek ölben is lenni,nagyon édesek,biztos hamar kicsi kedvenc vállik belőlük.

Kérlek titeket,hogy viyétek el,hoy minnél hamarabb megtalálják igazi gazdijukat és tovább nem kelljen nekik ide-oda vergődni,vagy egy menhelyen kikötni.Köszönöm

majorita Creative Commons License 2008.06.17 0 0 71

2 gyönyörű kiscica gazdit keres!

Április 27.-n 3 lány kiscicánk született Szentendrén . Gyönyörűek, egészségesek, játékosak.

Sajnos a két cicánk mellé már nem tudjuk Őket megtartani, ezért fájó szívvel  ezúton is keresünk nekik szerető gazdit.  Az ivartalanításban tudunk segíteni.

A cicák örökbefogadhatók, ajándékba elvihetők.

A mama és papa cica is velünk lakik, ők is egészségesek.

A kiscicák kertben, lakásban is tarthatók, szobatiszták, gyerekekhez szoktatottak, féregtelenítettek, nem bolhásak.

Az egyik fehér színű, két szabályos  fekete pöttyel, gyönyörű, fejlett, nagyon ragaszkodó, játékos, mindenben az első, a pocakját is nagyon szereti.  A másik fehér-fekete, mint az anyukája, szemlélődő, békés, játékos, szinte soha nem nyávog, az anyuka kedvence. A harmadik új gazdija már a kislányom osztálytársa.

Mától már elvihetők, mindent megtanultak már nálunk, önállóan esznek.

 Elérhetőségeink:  06 26 312032, 06 30 951 0803, majorita63@gmail.com

 

Tunisiafan Creative Commons License 2008.06.17 0 0 70
Cica?
klau93 Creative Commons License 2008.06.13 0 0 69

2 édes féregtelenített 7 hetes KISCICA szerető gazdit keres!!!

 

Győr környékére ingyen kivisszük.

 

E-mail: klaau93@citromail.hu

 

Tel:06 30 453 8220

h.reka Creative Commons License 2008.06.11 0 0 68
képek:
h.reka Creative Commons License 2008.06.11 0 0 67
CICA GAZDIT KERES!


lány, ivartalanított, 2éves cica keres gazdit!

Sajnos nem tudjuk megtartani kulföldre költözés miatt is többek közt:(
nagyon kis önfejű, szeretnivaló cica
imádja a zacskókat, "kuruttyol" nagyon drága, élénk cica-amikor ébren van:)



várjuk szerető gazdik jelentkezését:
reka pont hain kukac gmail pont com ------címre!!


(...ha kertes ház, talán az lenne a legjobb lakás picit ingerszegény neki)
Carlo22 Creative Commons License 2008.05.22 0 0 66
Érdeklődni még:06304667664 8-18 óráig lehet
Carlo22 Creative Commons License 2008.05.22 0 0 65
Ha felkeltette érdeklődéseteket valamelyik kiscica kérlek írjatok erre a mail címre: horvathk22@t-online.hu!
Lassan egy hónaposak lesznek a kis macskák, 2 fiú és a1 lány macska(fekete)!
Előzmény: Carlo22 (64)
Carlo22 Creative Commons License 2008.05.22 0 0 64
Sziasztok!
Három kiscicát ajándékoznánk!cica1
Szpidi99 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 63

Sziasztok!

Fekete, cirmosfehér és kunkori farkú mopsz szerű:)és nem kunkori farkú cirmosoknak gazdit keresünk! Nálunk sokan vannak. Az anyjuk betette hozzánk. 2 hónaposak.

 

Pigi a kunkori farkú amit sajna nem mutat az utolsó fotón -lány, a feketét nem tudom, a másik 2 fiú.

Pigit még majd próbálom farkastól is fotózni:)

tucsix Creative Commons License 2007.11.07 0 0 62
Szia! Már van gazdi,köszönjük az érdeklődést!
Előzmény: mano44 (61)
mano44 Creative Commons License 2007.11.07 0 0 61
Szia!
Érdeklődni szeretnék hogy megvan e még a cicus?
Előzmény: tucsix (60)
tucsix Creative Commons License 2007.10.24 0 0 60
Sziasztok!
Ma találtam ezt a gyönyörűséget az utcán. Sajnos sokáig nem tudom befogadni mert már van egy és sajnos többnek nincs hely..
A nemét nem mondom tutira, talán kislány..
Nagyon hálás, dorombol, dagaszt és nagyon éhenkórász :))
gomba100 Creative Commons License 2007.10.23 0 0 59
Sziasztok!

Nekem van egy felnőtt cicám és mellé keresnék egy társat.December 8.-a előtt nem tudom elhozni.Ami fontos: NE legyen cirmos,kisfiút szeretnék(ha kislány,az sem probléma),féregtelenítve mindenképp legyen.Ami még nagyon fontos,hogy én egy igazán ördögfióka ciciát keresek.
Jelentkezéseteket várom a barbara pont galambos kukac freemail.hu-ra
Előre is köszönöm.Barbi
sárgakanca Creative Commons License 2007.09.09 0 0 58
Czirip Mihály, 3 hónapos szépreményű kandúrfiú azonnali befogadót keres.

 

Extra dorombolási opcióval rendelkezik (időnként ciripel a lelkesedéstől), és reggel azt mondja köszönésképpen: mihály.

 

Ölbecica, játékos és szemtelen, + zsarológép.

 

Leginkább "kint és bent is" tartásra szakosodott, ismeri a szobaalmot, de kertben is remekül elvan.

 

Sajnos nem lehetek úr a más házában, és a házigazda mindenképpen távol szeretné tudni Cziripet, így jövője nem sok jóval kecsegtet.

 

Pedig esküszöm, jó fej, csak kicsit forgatja fel majd jövendőbeli gazdája életét (teljes életmódváltozást generál J).

 

Aki szeretne egy cirmos kandúrt, kérem, jelezze, mert sajn’ nem tarthatom meg. L Egy zsarnokkal élek L.

 

Cz. Mihály egyébként jelenleg budapesti lakos.

 

Mobilszám: 06-20-3474937
bejobarbi Creative Commons License 2007.09.09 0 0 57

Sziasztok!

 

 

Én egy ingyen elvihető lány házi kiscicát keresek ( max: 2-3 hónaposat) Tatabánya és környékéről. Akinek van ilyen kiscicája kérem jelentkezzen az alábbi telefonszámon: 06309643926 vagy e-mail címen: bejobarbi@freemail.hu vagy itt a fórumon. Köszönöm

zrudi Creative Commons License 2007.08.31 0 0 56
KISCICA GAZDÁT KERES!

Egy cirmos és egy cirmosfehér testvérpárról van szó.
Mindkét cica nőstény, kb 10-12 hetesek lehetnek. Nem férgesek, nem bolhásak és megkapták már ez első oltásukat is. Szobatiszták, játékosak és nagyon ragaszkodók (azonnali hangos dorombolás, mihelyst kézbe veszi őket az ember :-D)
Ölben aludni is nagyon szeretnek :-)
Együtt vagy külön is el lehet őket vinni, de mi nem tudjuk vállalni őket, mert a saját macskánkkal együtt hárman már nagyon sokan lennének…

Please HELP!
Terjesszétek légyszi!

Képek és további infó itt:
http://www.freeweb.hu/gazdikene/
Lackó koma Creative Commons License 2007.08.27 0 0 55

A képen látható 8 hetes, igencsak aranyos és barátságos kiscica keresi szerető gazdiját. Ingyen elvihető Bp. XVIII. kerületből. Tel.: 295-3820, 06-20-996-8589 egész nap.

 

 

 

szataisz Creative Commons License 2007.08.03 0 0 54

Mentett fekete lány kiscicák SoS gazdikat keresnek Budapesten és Halásztelken. 10-12 hetesek, oltva féregtelenítve vannak, ivartalanítási kötelezettséggel vihetők el.

 

szataisz@freemail.hu

Kevibaba Creative Commons License 2007.08.03 0 0 53

Egy szürke-fehér kiscica szerető gazdit keres Vas megyében :)

Érd.: yorkiekevin@freeweb.hu

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!