Keresés

Részletes keresés

G.Zoli Creative Commons License 2009.07.22 0 0 810
A multkori dunai áradásnál én is találtam egy barna ásóbékát de nem volt szívem hazahozni. Nem hiszem hogy jól érezte volna magát nálam a sóderes kertben :). Viszont él a tavamban kis tavi, tavi, kecske, unka, zöld varangy. Egyszer volt egy dunai gőtém is, valószínű hogy a dunából hozott növények között volt.
Előzmény: T. Thick (809)
T. Thick Creative Commons License 2009.07.22 0 0 809
Eddig nem jött össze. Egész nap a föld alatt van, csak éjjelre jön ki, amikor már sötét van. Egészen nagy lombszöcskéket is betermel.

A Hejőben halásztam 14-én, derékig bemásztam a mocsárba, és a halakon kívül két szép kétéltű is a hálómba került: egy rikító élénkzöld kis tavibéka (a "kis" itt része a fajnévnek, vagyis Rana lessonae) és egy megtermett hím tarajos gőte.
Előzmény: Szeplák (808)
Szeplák Creative Commons License 2009.07.11 0 0 808
aha!lécci!:D
Előzmény: T. Thick (807)
T. Thick Creative Commons License 2009.07.11 0 0 807
Nálam egy idei kis barna ásóbéka lakik most. Lefotózzam? :-)
Szeplák Creative Commons License 2009.07.11 0 0 806
sajnos nincs.mer akkor még nem működött a gépem:((iszonyat kicsik voltak amikor már a parton mászkáltak.És úgy pattogtak mint a szöcskék:))
Előzmény: G.Zoli (805)
G.Zoli Creative Commons License 2009.07.11 0 0 805
Nincs fotód a kis barna varangyokról????
Nem tudja vki mikor merre lesz legközelebb hüllőkiállítás?
Szeplák Creative Commons License 2009.07.11 0 0 804
az én barna varangyaim is követték az anyjukat már:))
Előzmény: G.Zoli (803)
G.Zoli Creative Commons License 2009.07.11 0 0 803
Fiatal zöld varangyok!
T. Thick Creative Commons License 2009.07.10 0 0 802
Mondjuk anoliszt, az elég pici. Vagy nyílméregbékát, bár akkor le kell takarnod üveggel a rácsos részeket, mert párakedvelő az állatka.
Előzmény: oz acosta (801)
oz acosta Creative Commons License 2009.06.28 0 0 801
sziasztok,

kaptam ajándékba egy terráriumot és segítséget szeretnék kérni abban, hogy milyen állatot költöztessek bele.

a terrárium mérete 62.5x34.5x46cm (hossz/szélesség/magasság). a tetején a fele üveg, a fele rács. oldalra nyílik.

valamennyi tapasztalatom már van, egy leopárd gekkót tartok. most szeretnék valami új fajt megismerni.

elsődleges szempont az lenne, hogy a terrárium mérete kifejlett korban is elég legyen az állatnak. az, hogy ne legyen túlzottan kényes, már csak bónusz :)

ha nincs ilyen kombináció, a méret a fontosabb, ráérek megtanulni a tartását a kiválasztottnak, vagy beszerezni a felszereléseket. nem sietek.

előre is köszönöm a segítséget
Szeplák Creative Commons License 2009.05.28 0 0 800
Bírja!
Előzmény: Szeplák (799)
Szeplák Creative Commons License 2009.05.27 0 0 799
Teljesen feltölthető!Régebben ivadékos akváriumnak volt beüzemelve.
(de azért megnézem hogy tényleg így van-e)
Előzmény: T. Thick (797)
Szeplák Creative Commons License 2009.05.27 0 0 798
Mamámnál bement az ajtó alatt a konyhába.Agyon akarta csapni!Én meg (mivel ilyen fekete békát még nem láttam) elvittem és "kitapasztaltam" a ténykedéseit:)
Előzmény: ME* (796)
T. Thick Creative Commons License 2009.05.27 0 0 797
A terrárium amúgy engedi a vizet, vagy feltölthető? Mondjuk ilyen pici nem kell, vannak nekem is 30-40 literesek, és üresen állnak.
Előzmény: Szeplák (793)
ME* Creative Commons License 2009.05.26 0 0 796
bocs

(bár nem hinném, hogy tudnál elfogadható magyarázatot adni arra, hogy hogyan került terráriumba és miért tartottad ott...)
Előzmény: Szeplák (795)
Szeplák Creative Commons License 2009.05.26 0 0 795
Olvasd a dátumot haver:)))
Előzmény: ME* (794)
ME* Creative Commons License 2009.05.26 0 0 794
engedd el!
Előzmény: Szeplák (790)
Szeplák Creative Commons License 2009.05.26 0 0 793
A terrárium az 44X34 (cm)alapterületű és 34,5cm magas.
A békát pedig javaslatod szerint eltengettem az ártéren.

A terrárium érdekelne?Ha elviszed akkor van 4 törött akváriumom is amit egy ügyes üveges kipótolhat.

Mind ezt ingyen oda adom.
Előzmény: T. Thick (791)
T. Thick Creative Commons License 2009.05.23 0 0 792
Amúgy a békát a legegyszerűbb elengedned valami nyugalmas helyen, akár a Tisza-parton.
Előzmény: Szeplák (790)
T. Thick Creative Commons License 2009.05.23 0 0 791
Mekkora? (A béka? A terrárium?)
Előzmény: Szeplák (790)
Szeplák Creative Commons License 2009.05.22 0 0 790
T.Thick!
Van egy bufo bufo-m terráriummal.nem kell véletlenül?
Le kell számolnom a teraszt meg ezt a terrát.
T. Thick Creative Commons License 2009.05.06 0 0 789
Ligetes részeket szeret, magas fűvel.
Előzmény: ryuichi (787)
ryuichi Creative Commons License 2009.05.06 0 0 788
jlvan elengedve:)
ryuichi Creative Commons License 2009.05.06 0 0 787
köszönöm! és hova lehetne kirakni ?vigyem el egy köves részre?
szega Creative Commons License 2009.05.06 0 0 786
Hím zöld gyík, nászruhában.
Előzmény: ryuichi (785)
ryuichi Creative Commons License 2009.05.06 0 0 785
http://www.keptarhelyem.hu/gyujtemeny/1825/linknev!32918 link akkor..
ryuichi Creative Commons License 2009.05.06 0 0 784
NEM MUTAT SEMMIT
ryuichi Creative Commons License 2009.05.06 0 0 783
a kép...csak szörnyű az index kpfeltöltési rendszere
ryuichi Creative Commons License 2009.05.06 0 0 782
a gyík
ryuichi Creative Commons License 2009.05.06 0 0 781
üdv! szeretném kérdezni ,hátha tudja vlki,ez sima gyík? a macska fogta, farkát már ledobta,de hatalmas, és kék a hasa,és a feje alja.gondolkozunk hogy elszökhetett vlhonnan vagy hétköznapi gyík,csak nagy és szép:) ha tudja vlki írja meg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!