Keresés

Részletes keresés

trizs77 Creative Commons License 2018.09.20 0 0 86997
Csimpolya Creative Commons License 2018.09.19 0 0 86996

Érdekes hír, de kissé kétkedem a valóságtartalmában. Lehet, hogy a tudós macskáját Newtonnak hívták?

Előzmény: trizs77 (86995)
trizs77 Creative Commons License 2018.09.15 0 0 86995
Csimpolya Creative Commons License 2018.09.08 0 0 86994

Bekerítették, és le fogják vadászni!

Előzmény: trizs77 (86993)
trizs77 Creative Commons License 2018.09.08 0 0 86993
Csimpolya Creative Commons License 2018.09.07 0 0 86992

Milyen szegényes választék!

Előzmény: p21-feri-tb2 (86991)
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2018.09.07 0 0 86991

Csimpolya Creative Commons License 2018.09.03 0 0 86990

Tudtam, hogy van ilyen, csak eddig nem sok jelét mutatta. Talán némi időskori bogarasság. Ezért igazán nem hibáztathatom.

Előzmény: Lora1213 (86989)
Lora1213 Creative Commons License 2018.09.02 0 0 86989

Az én Jucim is fél...  Ha dörög az ég, laposkúszásban bújik az ágy alá...

Előzmény: Csimpolya (86986)
Csimpolya Creative Commons License 2018.09.02 0 0 86988

Lukrécia az egészséges életmód híve. Persze, nagy kérdés, hogy mostanában mi számít egészségesnek.

Előzmény: trizs77 (86987)
trizs77 Creative Commons License 2018.09.02 0 0 86987

Összevesztem Lukrécia Őfőbundaságával.

 

Pontosabban én veszekedtem vele, Ő nem veszekedett velem, csak ott hagyott.

............................:-(((

 

Történt, hogy került ide úgy 40 dkg füstölt főtt császár hús.

Nem vagyok a kedvelője, de ha már itt volt, feláldoztam magam és megettem.

 

Levágtam az alját, azt a vajpuha bőrét és tetejét amely nem annyira puha de színtiszta hús.

A köztes részt megettem.

 

A levágott részeket fél centiszer fél centis darabokra vagdostam, hogy szegény cicuskának ne kelljen annyit küzdenie a fínom falatokkal.

Majd kivittem neki és odaadtam.

 

Erre meg se szagolta csak otthagyott........................:-(((

 

Annyi csúnyát mondtam neki, hogy csak na.

Ahogy láttam nem vette a szívére mondandómat............................................:-)))

 

 

Csimpolya Creative Commons License 2018.09.02 0 0 86986

Tegnap este nagy villámlás-mennydörgés-eső volt nálunk. Ennek kapcsán fedeztem fel, hogy Silver alighanem fél a mennydörgéstől. Ez kisit furcsa, mert pl. a petárdázás egyáltalán nem érdekli. viszont a szekrény alól került elő, ami kicsit gyanú, viszont ott tartózkodik, ahol akar, az ő magánügye. 

Viszont tényleg nem értem, a telken sosem kéredzkedett be, még akkor sem, ha zuhogott. Igaz, nem is nagyon kellett, mert mindig behívtam.

Csimpolya Creative Commons License 2018.08.31 0 0 86985

No meg a kellemes társaságért.

Előzmény: p21-feri-tb2 (86984)
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2018.08.31 0 0 86984

Motoros bulin szegődött mellénk néhány falat étel erejéig. :-))))

pajaci Creative Commons License 2018.08.29 0 0 86983

Ide is.

Csimpolya Creative Commons License 2018.08.26 0 0 86982

A macska rémálma?

Előzmény: p21-feri-tb2 (86981)
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2018.08.26 0 0 86981

p21-feri-tb2 Creative Commons License 2018.08.21 0 1 86980

Csimpolya Creative Commons License 2018.08.15 0 0 86979

Lehet, hogy öreg kutya nem tanul új trükköket, de az idős macskák esetén más a helyzet, legalábbis Silver esetén. Rákapott ara,  hogy kimenjen az erkélyre, onnan nézelődjön, majd ezt kipihenve szunyókáljon egy jólesőt. Nem merem egyedül hagyni, ezért én is kiülök szellőzködni egyet. No meg kjiviszek egy könyvet, ezáltal jelentősen csökken az olvasáshátrálékom. 

Ráadásul tegnap rajtakaptam cicust, amint lecseni a vajaskenyeremről a pulykasonkát. Nem sajnálom tőle, csak meglepődtem, idáig semmi ilyesmi nem érdekelte.

Csimpolya Creative Commons License 2018.08.15 0 0 86978

Kifejezetten szeretnék unatkozni, csak még sosem értem rá...

Ami a multikultit illeti, sűrűn járok kiállításokra (kutya-macska-kaktusz-orchidea), ez utóbbi kettő biztos, hogy nem magyar, csak honosított. Ha nem lesz túl meleg, vagy nem leszek túl lusta, irány a Mesterségek Ünnepe.

Előzmény: szepi (86972)
trizs77 Creative Commons License 2018.08.15 0 0 86977

 

Nehéz a macska élet naaa..................

 

 

Lora1213 Creative Commons License 2018.08.15 0 0 86976

Mintha csak a testvére lenne a Tiédnek.   Pedig az ő testvére egy szürke fehér házi cica volt.

Előzmény: szepi (86974)
trizs77 Creative Commons License 2018.08.15 0 0 86975

OFF

 

 

 

330.000 lakosra = 2,2 millió turista évente:

 

http://www.origo.hu/gazdasag/20170821-kulfoldi-turistak-leptek-el-az-eszaki-orszagot.html

 

 

 

ON

Előzmény: szepi (86972)
szepi Creative Commons License 2018.08.15 0 0 86974

Szép macsek, látom van benne egy kis hosszuszörü is valahonnan.

Előzmény: Lora1213 (86969)
szepi Creative Commons License 2018.08.15 0 0 86973

Benti macskának valo kevés kaloria tartalmu ennivalot kap és nyers hust minden nap. Pedig kinnt van egész nap.

 

Valoszinü ilye fajta, de most egy kicsit jobban odafigyelek nem lesz egész nap az étel elötte.

 

 

Előzmény: Lora1213 (86969)
szepi Creative Commons License 2018.08.15 0 0 86972

Izland nagyon unalmas hely. Itt viszont pezseg a multi-kulti. Tegnap volt egy kis tüzijáték  pár helyen. Most olvasom , hogy az egyik gyanusitottat Törökországban fogták el.

 

 

De ez Off.

Előzmény: Csimpolya (86968)
szepi Creative Commons License 2018.08.15 0 0 86971

J o dolga van a macskádnak.

A szarkát megfogni nem könnyü dolog. Nagyon ovatos és egyben szemtelen madár. Nálunk sok van. Ha meglátják Findust valahol orditanak közel szállnak hozzá, van amikor kettö-három körbeveszi persze messziröl és ugy idegesitik. Piszkos egy állatok. Nem merek légpuskával lövöldözni, mert ha valaki feljelent vasra verve visz el hös svéd rendörség.

 Egeret Findus is fog, meg kis madarat is ritkán.

Előzmény: trizs77 (86967)
trizs77 Creative Commons License 2018.08.15 0 0 86970

Ma reggel Őfőbundasága kényeztetést hajtottam végre.

 

Hajnali 7,30-ra értem vissza a reggeli fuvarból (Zugló-Húvösvölgy-Rákospalota) és vittem friss csirke májat Lukréciának.

 

Hívtam, jött azonnal.

Simi + simi és tessék reggelizni.

Talán egy-két fekete pontomat most eltörölte.

 

 

Lora1213 Creative Commons License 2018.08.14 0 0 86969

Nem kell éheztetni...   Lehet tápot kéne váltanod.   Van kifejezetten duci macskának való is.  Azt hiszem ő egyébként is ilyen gömbölyű fajta. Nagyon hasonlít Szundikámra.

    

Előzmény: szepi (86964)
Csimpolya Creative Commons License 2018.08.14 0 0 86968

De jó nektek! Egyre jobb a véleményem Svédországról. Tulajdonképpen Izlandon szeretnék élni, csak azt ne kérdezd, miért nem teszem.

Előzmény: szepi (86965)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!