Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.28 0 4 4274

Légyszi KF-től is követeld már azt a pár száz millát amit eltüntetett. Az egyik büntetendő a másik nem!

Előzmény: Törölt nick (4273)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.28 -6 0 4273

Drága Pszichológusom!

 

Nagyon kérlek elsősorban veled egy nótát fúvó topiktársaid szellemi színvonalát vizsgáld meg alaposan.

Választások előtt a békéről a másik ember tiszteletéről és sok egyébről beszéltetek.

És mi van most?

„Tűznyelő 1”  „A szomszéd épületben keresse fel háziorvosát és kérjen beutalót egy szakrendelésre. Mi akkor leszünk nyugodtak, ha ott is mindent rendben találnak.”

 

„majdnem szelei” „Hál istennek megint előkerült pár beteg ember aki képes valamit kitalálni a feszültségkeltés végett.”

„Fűzfavesszőcske” és „Azulejos” írásaiból már nem is idézek.

 

Ennek a féktelen gyűlöletnek és támadásnak mi a háttere?

Szegény „Julianus” Barát kíváncsi D.I. Közgazdász diplomájára! Erre én is kíváncsivá váltam, mert eszembe jutott több olyan ismerősöm, akik úgy nyilatkoztak, „az önkormányzatot csak egy közgazdász tudja kivezetni a jelenlegi pénzügyi válságából.”.

Pszichológusom! Azt írod, hogy sokat elárul rólam az a feltételezés, hogy D.I esetleg hazudott a végzettségéről!

Például mit? Kíváncsi lennék a szakmai véleményedre? Talán azt, hogy kiváló emberismerő vagyok!

De arra is kíváncsi lennék, hogy mit árul el arról az emberről, aki középiskolai végzettséggel pszichológusnak nevezi magát?!

 

De beszéljünk komoly dolgokról!

Ti valamennyien félrebeszéltek, mert próbálnátok elérni, hogy az ügy ne legyen ügy! Pedig ez csak most kezdődik, elsősorban nektek köszönhetően!

Ne feledjétek, most nem puszta diplomáról van szó, hanem KÖZGAZDÁSZ DIPLOMÁRÓL! Mert ezt Ő állította.

Tehát lehet fikázni, lehet becsmérelni és minden szemétséget állítani, de én szerényen csak annyit mondok. Szeretném látni!!! Értitek?  Én szeretném látni!

Még akkor is szeretném látni, ha e miatt „Tűznyelő 1.” szellemi kivizsgálásomat ajánlja, vagy „majdnem szelei” beteg embernek nevez.  Nagy hibát követtetek el!

Lehet, hogy ti nem ismeritek ezt az embert, akinek az egész eddigi élete, átverés, élősködés, hazardírozás és könnyű bohém élet volt.

Ezek után jövőben mindenkit arra fogok biztatni, hogy követelje Dobos Imre György Tápiószele polgármesterének Közgazdász diplomájának közszemlére bocsátását!

Ha kiderül, hogy hazudott, becsapta a választókat, akkor legyen benne annyi becsület, hogy azonnali hatállyal lemond a tisztségéről.

Jó, jó, de azért vegyetek lélegzet, mert e nélkül nem lesz jövőtök.

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.28 0 3 4272

Tehát, ha az idősebb korosztály ocsmány módjára osztja az igét mindenkit megalázva akkor ezt minden fiatalabbnak hagyni kellene? Az idősebb korosztály 175. kérés és szép szó ellenére is csak ócsáról és ócsáról. Ő megy a másik oldalára. Nem hívta senki. Ha pedig 176. alkalommal valakinek betelik a pohár és elmondja a véleményét akkor meg sz@r.

Ha majd pofánköpi egy idősebb akkor mosolyogjon kérem kedves Füles01!

Előzmény: Törölt nick (4270)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.28 -5 1 4271

Már akartam kérdezni. Jobban érzitek magatokat attól hogy nyomkodjátok a - + gombot? Jobban alszotok? Lazább lesz a széklet?:D  

Mi az értelme? Ahogy észre veszem csak a DI rajongók nyomkodnak. Ettől megalapozottabbnak vagy igazabbnak tűnik a hozzászólás ha lájkoljátok egymást? 

Én személy szerint még egyszer se nyomtam rá. Amennyire nem érdekel hogy ki milyennek nyilvánítja a véleményem, ugyanannyira nem minősítem másét sem.

És mik vannak! Ígyis van élet és véleménycsere. :D 

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.28 -5 3 4270

Ideje lenne befejezni a primitív mocskolódást a Facebookon is. Fiatal kislánykák minősíthetetlen stílusban kommentelnek idősebb emberekkel, abban a hiszemben hogy most ő mekkora isten mert temetőt takarított.

Nagyon sokan már akkor tették ezt amikor nekik még csípte a pelus a popójukat. 

A különbség annyi, mint ahogy írta is valaki, hogy nem kapott ekkora reklámot. 

Ha valaki tesz valamit akkor azt a faluért tegye és ne azért hogy lássák a Facebookon.

Fiatal agilis polgármester úr tanítsa már meg a fele annyi idős rajongóit egy kis tiszteletre az idősebb korosztály felé.

Eddig olyan jól sikerült befolyásolni őket, talán menni fog.

Kritikát pedig minden eddigi testület kapott. Tessék elviselni.

Vissza kell olvasni  úgy tíz évre a fórumot, nem csak azóta a  pár hónapja van élet, mióta regisztráltatok. Bármily meglepő. 

Majd ha látványos változások lesznek akkor kevesebb lesz a negatív bejegyzés. Addig meg bocsássátok már meg hogy vannak sokkal többet tapasztalt kétkedő emberek, akiknek gyanús ha valaki így mindenféle háttér nélkül berobban az ismeretlenből. 

Bizonyítson. Ennyi. Ha tud akkor nem szórul a védelmetekre. 

 

 

Pszichológus_ Creative Commons License 2019.10.28 0 4 4269

Tényleg azt gondolja valaki, hogy DI hazudni fog egy olyan könnyen utánajárható dologban, mint a diplomája? :) Felmerül a kérdés, hogy a kérdezőnek milyen végzettsége van, hogy ennyire tudatlan... Nem szokásom lenézni embereket, mert az iskolától még nem leszel intelligens. De ha már mások diplomáját kéred felmutatni, és azt feltételezed, hogy "hazudik róla", az elég sokat elárul rólad. Mindenesetre eddig diplomás kézben volt Tápiószele, és látjuk milyen messzire jutottunk. Szégyen, gyalázat ahol településünk tart. Ideje tenni valamit, és befejezni a primitív mocskolódást itt a fórumon.

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.28 0 4 4268

Szép napot!

 

Hál istennek megint előkerült pár beteg ember

aki képes valamit kitalálni a feszültség keltés végett.

Mivel még a választási eredmények okozta sebek nehezen gyógyulnak.

Gondoljunk csak Tápiószőlősre ott anno Veres J.volt a PM.8 általános isk.végzettséggel.

Mégis fejlődtek.Most meg mivel nincs más elő a bizonyítványokkal.Mert ha az meglesz találtok mást amibe kapaszkodni lehet.

Valóban menjetek kezeltetni magatokat.Arra itt van DR P.Aki inkább a szappant,és a vizet használná,az örökös köröm aggatás helyett!!

Beceneve:Az oszlató:)).Most is ezt szeretné.

 

Másik:A PM fizetés szabályozott jövedelem,se több se kevesebb.

Foglalkozzatok magatokkal,vagy általatok létrehozott nevek valamelyikén dicsőítsétek kedvenc Pm jelöltjeiteket.

Dolgozzon DI,mutassa meg pár szellemileg,lelkileg visszamaradt fórumozó társunknak,hogy innen csak feljebb van.

 

Tisztelettel.

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.28 0 3 4267

Bebizonyosodott, hogy nem tudja elfogadni a vereséget valaki és már mindenbe képes belekötni. 

 

Két dolgot javaslok és talán megnyugszik:

 

1. Hétfő van és bemegy a polgiboz a diploma ügyében, kérje el és nézze meg

 

2. A szomszéd épületben keresse fel háziorvosát és kérjen beutalót egy szakrendelésre. Mi akkor leszünk nyugodtak, ha ott is mindent rendben találtak.

 

Egyébként a további sárdobálások elkerülése érdekében azt hiszem legjobb lesz kiszállni a hozzászólásokkal mint tette Lapos L is.

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.27 -5 0 4266

Csak gratulálni tudok a magasröptű reakciódért. Abban igazad van, hogy jogilag akár írástudatlan ember is lehet polgármester, de te félrebeszélsz! Vajon miért? Hiszen Dobos állította azt, hogy KÖZGAZDÁSZ! Én és mások is csupán azt szeretnénk látni, hogy valóban közgazdás.

Érted? Tehát csak Dobos állításának valódiságát szeretnénk látni! ENNYI!

Amikor látni fogjuk a dokumentumot, akkor nagyon, de nagyon meg fogunk nyugodni, mert akkor látni fogjuk, hogy a városunk vezetése jó kezekbe van! Érted ? Egy szakember irányítja a várost! 

Tehát nem kellene tovább sároznod senkit, mert csupán egy állítás igazolására várjuk a dokumentumot.

Lapos L.M. témakörét pedig teljesen kihagyod. Lehet, hogy te vagy Lapos L. M.? Így már érthető a hozzáállásod.

Előzmény: Törölt nick (4265)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.27 0 4 4265

Szerintem igazán abba lehetne hagyni a további sarazást... 

Amit korábban írtam, még arra se válaszoltál, de még mindig nyomatod? 

Savanyú a választás eredménye? Annak az ilyen emberek is okai lehetnek, mint te is az irományaiddal.

Bármilyen furcsa, de polgármesternek lenni nem szükséges semmilyen diploma. Hol van ez előírva? A diplomáddal mit értél most?

Szerintem hagyd abba a további sarazást... tetszettetek volna nyerni, akkor mi lett volna? 

 

Akkor Ti dorbézolnátok és mennétek a temetőt takarítani?

 

 

Előzmény: Törölt nick (4264)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.27 -5 1 4264

Vasárnap este jutott eszembe, hogy ismét a fórum oldalára tekintsek. Nem tagadom, némileg meglepett a vad reakció.

Érdekesnek tartom, hogy mindenről írtok, csak nem a tényekre reagáltok!

Vajon miért nem?

Tehát megismétlem. Az éhenhalás szélén levő új polgármesterünk havi jövedelme 596.000- Ft lesz, melyhez járul a fizetésének 15%-a, azaz 89.500 Ft költségátalány. Ez a mostani árakon 235,5 liter benzin/hó, vagyis  havonta London-Tápiószele utat tehet meg vele.

Nem reagáltok Lapos L.M. személyére, aki az irományai alapján legalkalmatlanabb személy az alpolgármesteri tisztségre. Csak az elmúlt félév írásait olvassuk el.

Érdekesnek tartom, hogy minden mögött MT személyét vélitek felfedezni. Dobos 32%-ot kapott. Nem gondoljátok, hogy a másik 68% mögött más is létezik?

Egyébként meggondolás tárgyává kellene tenni a Julianus1 felvetését.

Dobos úr  tegye már közzé a diplomáit, hiszen az állítólagos közgazdász végzettsége   jelentősen hozzá járult a győzelméhez! Lehet, hogy becsapta a választóit? Mint hírlik ez nem áll messze tőle.

Apropó! Hová lett a DISCO  videó? Vajon miért vettétek le? Csak nem szégyellitek? A szelei elit önkívületi állapotát? Akkor az is igaz lehet, hogy alig két tucatnyi slepp tíz üveg Wisky-t fogyasztott!  Az ezt követő szexpartiról már nem is beszélve

Szép jövő elé nézünk!

maradi90 Creative Commons License 2019.10.26 -2 0 4263

Rákóczi út a Közút kezelésébe van! Egyébként minden ősszel és tavasszal szoktak kátyúzni! Nem kellene más tollával ékeskedni.

Korai még az új polgármestert dicsérni esetleg talán egy évvel később. Emlékszünk még

Editke néni is dicsérve volt  a Rákóczi úti százmillióval kapcsolatba és mi lett belőle, SEMMI !!

Begit Creative Commons License 2019.10.26 0 3 4262

Igen Rákóczi úton kátyuzás volt, a  Györgyei úti temető rendmehozása zajlik, ha az új polgármester járja a falut,  akkor látni fogja a gondokat. A kilátásokat bokrokkal ne zavarják, addig nincs baj, még nincs baj, no de?Ha figyel mindenre, szeretni fogja Tápiószele.

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.26 -3 0 4261

Igen. Én is furcsának találom hogy amíg egy közalkalmazotti álláspályázatra rá se néznek ha nincs mellékelve részletes szakmai önéletrajz és végzettséget igazoló bizonyítványok másolata, addig egy polgármestert senki nem kötelez arra hogy mutassa fel a bizonyítványait. 

A Facebook oldalán sem értelmezhető a végzettsége, mert olyan hogy közgazdász szak nincs.

Aki gazdálkodási vagy gazdaságtudományi egyetemet( vagy előtte főiskolát) végez, az mind  közgazdász és utána van megnevezve a szak. Ami lehet gazdálkodási és menedzsment, pénzügy és számvitel, emberi erőforrások stb. 

Vagyis az oklevélben megnevezett végzettség, közgazdász emberi erőforrás szakon. Bolognai képzésben 2006 óta közgazdász emberi erőforrás alapszakon, vagy közgazdász emberi erőforrás mesterszakon. 

Szóval azért tudja már az ember kimásolni a végzettségét az okleveléből. :) 

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.25 -3 0 4260

Alkalmanként nézek az oldalra és nem győzök pironkodni. Éppen olvasva a bejegyzésedet, hát mit mondjak, illetve mit írjak? Csak úgy bedobsz egy nevet, mert éppen kritikai észrevétele van a „megválasztott” hatalommal kapcsolatban. Ki fogja lemosni az általad feltett „gyalázatot”. Te? Aki -most olvasva a 3813 és 3812-es bejegyzéseket - a tudatlanság élő példánya  vagy! Csak úgy dobálózol a nevekkel, tudom én, hogy ez is politika, de valójában ez viszi előbbre Tápiószelét?

Persze gondolom, hogy téged is Tápiószele jövője érdekel!  Így hát nyilván számodra sem mindegy, hogy a „megválasztott” polgármesternek valóban van-e közgazdász diplomája (vagyis egyetemi végzettsége) Tehát, ha eddig senkinek nem jutott eszében szeretném, ha ezen az oldalon közzé tenné! Remélem te is egyetértesz a felvetésemmel?

Erre azért is szükség lenne, mert szeretnénk megnyugodni. Ugyanis az egyik helyen azt olvasom, hogy 200 millió mínusszal vette át a hivatalt, ugyanakkor én, mint könyvelő úgy látom, hogy a mérleg NULLA! Tehát nincs ellopni való pénz, de a jövő nem is reménytelen. Tehát innen folytatjuk!

Előzmény: Törölt nick (4258)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.25 0 2 4259

Kedves Hozzászóló,

 

ugyan említsd már meg, kedves támogatottad mikor és melyik városi rendezvényen láthattuk utoljára?

Mikor volt ott akár ünnepségen a TPE, és mikor koszorúzott bárhol is?

A Városnapon a főzéssel... nagyon kudarcos volt

a választási kampánya még kudarcosabb, de a posta? lehetett a hibás?

A választási kudarcban pedig olvashattuk kit okolt. 

 

Vegyük már észre, hogy ez a falu már mást és jobbat kíván, M T már maradjon csendben valamennyi nick nevével.

Előzmény: Törölt nick (4256)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.25 0 2 4258

Kedves M Tibor,

vagy M T Fan,

ideje lenne abbahagyni azt, amire már senki nem kíváncsi és végre lecsengett.

Nagyon reméljük sokan, hogy nincs már két véglet és két tábor, egy ÚJ és SZEBB KILÁTÁSOKRA szavaztunk, nem a bossszúra és a további torzsalkodásokra.

Kívánom, hogy békélj meg a gondolattal; vannak szép emlékeink abból a korból, de ma már más világ van, 

olyan, ahova nem kívántak már a szeleiek, hiszen egyetlen képviselőitek sem jutott be. Miért? Érdekes kérdés, amire mindenki tudhatja a választ.

 

Megkérlek, hogy a későbbiekben tartózkodj minden bántó megjegyzéstől, mert ezzel csak ártasz még magadnak is.

 

Illő lenne tudomásul venni, hogy M T már csak tanácsadó lehetne, de nem így, hogy fikázza a jelent.

Előzmény: Törölt nick (4256)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.25 0 2 4257

Arról pedig nem mondasz semmit, hogy miként jutottunk ide, csak arról sopánkodsz, hogy ...

 

Úgy veszem észre savanyú a szőlő?

Előzmény: Törölt nick (4256)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.25 -2 0 4256

Ju-húúúúúú! Megmenekült Imrénk az éhenhalástól! 596 ezer/hó + 15% költségátalány/hó! Ez igen! életében nem volt ennyi havi jövedelme.

Senkit nem szeretnék megsérteni, de nézem a Disco felvételét, egy „éhenkórász” banda telepszik Tápiószelére.

Hétfőtől jönnek a problémák. Egy tehetségtelen, hazudozós ember erőlködése a hatalom megtartásáért. Mi pedig végső soron egy lidérces álomként fogjuk megérni az elkövetkező hónapokat.

Mint tudható, hogy az alpolgármester jelöltje Lapos L.M.  nick nevű társunk lesz. Mindenki utána nézhet ennek az embernek a morális színvonalának. Bár minden héten templomba jár, de a tények szerint az ördöggel cimborál!

Isten óvja Tápiószelét!

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.25 0 2 4255

Ma délután/este jeles esemény volt a helyi művházban,

a megválasztott képviselők és az új polgármester eskütétele az első ünnepélyes képviselő testületi üléssel, érdekes volt.

A művház megtelt viszonylag sok D I szimpatizánssal, akik adták a tapsokat amikor illő volt, de meglepő volt, hogy a Társasok falkavezére - K F - sehol sem volt... még *fürgegyík* Tarnav.úr is alig fotózott... - talán jobb eredményt remélt?

Nem láttam V Edithet, de M Tibort sem.

Valamennyiüknek gondolom kellemesebb kikapcsolódás volt a mai nap más elfoglaltsága,

de adjon az Isten szebbet és jobbat városunknak mindannyiunk megelégedésére.

 

 

Kardvirág51 Creative Commons License 2019.10.25 0 0 4254

Ki tudja,hogy mi az a "kezességvállalás" az önkormányzat részéről ?

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.24 0 3 4253

Tegnap úgy vettem észre a Rákóczi úton valakik kátyúztak, eltűntek a legveszélyesebb kátyúk.

Ki mit tud? Ki tette? Nem baj, de 10 nappal a választás után tényleg valami kezdetét vette?

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.23 0 0 4252

Ugye a hiteles tájékoztatás jegyében vissza fog kerülni az adótartozók listája a honlapra, a testületi ülés pedig közvetítve lesz a Youtubon!? 

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.23 -2 0 4251

Ebből a négy számjegyből az önjelölt államháztartási könyvelők már ki is számoltak 200 milliós hiányt. :D

Igaz hogy a követelés az eszköz, a kötelezettség meg forrás, a kezességvállalást meg passzív időbeli elhatárolásnak gondolom, legalábbis a 2018-as költségvetési rendeletben függő kötelezettségként van feltüntetve. 

 

Biztosat akkor tudnánk ha látnánk a III.negyedéves mérlegjelentést, vagy majd februárban az éves beszámolót.

Nem kellene a közzétett részadatokból bármire is következtetni.

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.22 0 1 4250

Tényleg nem semmi ahogy áll a város kasszája...

 

Roppant kíváncsi vagyok, hogy a korábbi érintett képviselő Pap doktor miként véleményezi ezt a faramuci helyzetet?

 

Ő biztosan tudhat hasznos információkkal szolgálni, hiszen a korábbi pénzügyi bizottságban is volt.

Előzmény: Pszichológus_ (4249)
Pszichológus_ Creative Commons License 2019.10.22 0 3 4249

Rég nem néztem rá a fórumra, de nem sokat vesztettem. :) Mint az várható volt, a választások közeledtével egyre jobban elárasztotta a topikot a fekália-cunami, amin az előző 2 oldal átolvasásával az ímént gázoltam át.

 

Jó látni, hogy nem településünk véleményét reprezentálja ez a hely. Ha így lenne, az egyetlen hölgy induló elsöprő többséggel nyert volna. Nem tudom, mikor vesztette el a realitásérzékét, de az biztos, hogy akivel én beszéltem, egytől egyig esélytelennek gondolta, és igazunk is lett. Megmosolyogtató ugyan a képviselőasszony Facebookon kiírt kampányértékelője, melyben a kampánya etikusságát hangsúlyozza. Végignézve ezen a fórumon, és ismerve a nicknevek mögött rejtőző néhány ember valós kilétét, ez finoman szólva is egy hazugság. Attól, hogy nyilvánosan, saját néven nem vállaljuk be DI bemocskolását, attól tetteink cseppet sem lesznek etikusabbak.

 

Azt meg végképp nem értem, hogy ahelyett, hogy örülnénk, hogy véget ért ez a 14 év, mely alatt Tápószele a süllyesztő közelébe került, továbbra is ott tartunk, hogy kicsinyes hazugságokkal, hibás matematikai félmagyarázatokkal és kék pólós kislányokkal "nyalogatjuk sebeinket". Értem, hogy sokan nem DI-t szerették volna polgármesternek, mindenkinek lehet saját véleménye - a politika egy olyan dolog, amiben sosem fogunk tudni mindannyian egyetérteni. De adjunk neki egy esélyt, és fejezzük be a rágalmazást és a pesszimista, minden alapot nélkülöző, méltatlan kommenteket!

 

De most, hogy ezzel megvolnánk, a település kasszájához mit szóltok? Idézem DI Facebook bejegyzését:

 

Bankszámla egyenlege: 45.877.902,-Ft
Pénztár egyenlege: 444.460,-Ft
Tartozás (átutalásra váró számlák): 55.674.610,-Ft
Követelések (kiállított, de még be nem fizetett számlák): 14.942.866,-Ft
Kötelezettségek (nem teljesített szerződések): 10.515.600,-Ft
Kezességvállalás: 104.205.624,-Ft


Úgy tűnik, mégsem annyira rózsás a helyzet, mint azt KF a kampánya során többször is hangoztatta.

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.22 -1 2 4248

Mikor elé kerül akkor olvasható a hátán a felirat, nem?

 

És ezt olvasgatta több száz méteren keresztül a hátán?  Felrobbantva az agyát mert megelőzni nem tudta a hatalmas rutinnal? 

Idejön síni és belekeveri a Hajrá Szelét meg egy gyereket mert őkelme egy pancser?

Akkor ki is a feszültség keltő meg az okos? Ülje le fiam kettes!

Átmenő forgalom a Hóvirág és a Múzeum út közt nincs tehát nem kell diploma, hogy ki is vagy....

Előzmény: delfinfing (4246)
MazsolaMegTádé Creative Commons License 2019.10.22 -4 0 4247

Mindenki nyugodjon le a p*csába!

Lekozelebb ráhúzom a kormányt, hogy tudja hol a helye, jó?  XD

 

 

Delfinfing

Örülök, hogy valakinek van némi intelligenciája itt. Valoban, q hátán volt olvashato a felirat.

 

 

 

Hajrá szele! Csapjunk el mindenkit a francba! Az úttest az autóknak van! 🤣

delfinfing Creative Commons License 2019.10.22 -4 0 4246

Ugyan, hagyd el!

A szövegértés érettségi követelmény.

Itt, ahol az átlag életkor a 65 és a halál között van, ne gondold, hogy felfogják, amit ide írsz!

 

 

IQ figtherek! Először azt írja hogy kék póló, mivel szemből érkezik a purgyé gondolom nem látszik a felirat (elől van ezeken a bazári vackokon felirat egyáltalán?)

Mikor elé kerül akkor olvasható a hátán a felirat, nem?

Ezt később írja is a posztban. 

Atya ég!

 

 

Előzmény: MazsolaMegTádé (4244)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.22 -1 2 4245

"Tegnap a Hóvirág útról fordultam a jászberényi útra. A keresztezodesben megvártam a balról érkezó 10+ éves leány gyereket, kék pólóban.

Én is jobbra fordultam. Így kísértem egy darabon. "

 

 

Legalább tudjuk honnan a mazsola név, gondolom a vezetési rutinból jött! Múzeum úton 2db kukás kocsi is elfér egymás mellett és még ott sem sikerült kikerülni?! És előtte azért kisérted még 300 métert a jászberényin?.... van baj rendesen....  A pujának nem kell jogosítvány a biciklihez, meg kellett volna tanulni a kreszt...ember!!

 

 

 

Akkor:

Egy társaskörös elkeseredett küzdelmét láthatjuk aki a hatalmas bukfenc után még most sem tért észhez. Hiába a sör a müzli a nyócezer!

Egy Hajrá Szele! pólóban bicikliző 10 éves kislányba kötünk bele mert vezetni ugyebár nem tudsz?!

 

Ez igen! Hát hagy gratuláljak!

 

Előzmény: MazsolaMegTádé (4244)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!