Előzmény: laka04 (44)
laka04 Creative Commons License 2004.09.22 0 0 44

Szép Napot!

Sajnos a meccs elemzés le marad, ezt most pótolom:

A meccs nem indult túl jól, a Budatétény többet támadott, mi játékunkban nem volt elképzelés, és meg is lett az eredménye. A 11. percben egy kiugrást Jánosi kapusunk nem tudott hárítani, a labda a hálóba gurult. A következő 10 percben szintén nem volt elképzelésünk, csak úgy játszottunk, sajnos ennek is meg lett az eredménye. Szintén egy indításból tört előre az ellenfél, és az egyik csatár kegyetlenül bevarrta a bal felsőbe a labdát. 2-0. Szinte az egész csapat összeomlott, de ezután jött a 41. perc, amikor Ivancsó Imi beadását követően a 20-as mezszámmal játszó Tollas Gábor egy csukafejes szerűséggel 2-1-re módosította az eredményt.
Ezután jött a félidő.
A félidő után, mintha a játékosok egy fejmosást kaptak volna Béres mestertől. Sokkal többet támadtunk, rengetg helyzetünk volt. Sajnos a bíró háromszor nem adott meg nekünk büntetőt. Az első és második esetben Ivancsó Imit, mint az amerikai fociban lerohanták a tizenhatoson belül. Olyan kicsi a rakás helyzet volt. A harmadik esetben pedig az egyik Budatétényes kezezett, de a bíró és a partjelző itt is vak volt. Telt-múlt az idő, sorra alakítottuk ki a helyzeteinket, a Budatéténynek nem is volt veszélyes támadása. A 2. félidő 35. percében, azaza 80.percben egy kavarodás után a tizenhatoson belül már nem is tudom, hogy ki elé pattant a labda, talán Jakab Rudi elé, és ő olyan 3 méterről kilőtte a bal alsót. 2-2. Mindenki örül, kivéve a Budatétényesek, de ők le vannak szarva. Utána is nekünk volt több helyzetünk, de nem tudtuk értékesíteni őket. Azután a bíró fél perccel előbb lefújta a meccset, pedig, ha megint annyit hosszabított volna, mint az Ikarus elleni bíró, akkor szerintem simán nyerünk. Szóval mindegy, röviden, tömören ennyi a meccsről, de Redhotchili egészíts ki engem!

Kellemes Napot!

Csapatunk ma 2-2-őt játszott a Budatétényi SE-vel. Az első félidőben 2-1 volt a Budatéténynek, de előőte a Tétény vezetett 2-0-ra. Szép teljesítményt nyújtottak ma a fiúk. Hazai pályán még veretlenek vagyunk.

Itt vannak a mai képek, részletes meccselemzés késöbb.

Bemelegítés közbenA Tollas testvérekÚjra a Tollas testvérek
laka04 Creative Commons License 2004.09.17 0 0 41

Szép Napot!

Bocsánat, hogy ilyen későn válaszolok, csak nem volt internetem napokig, mert az internet-szolgáltatóm baszakodott.

Szóval a mai napi Nemzeti Sport megírta, hogy 2004.szeptember 19-én, vasárnap 16:00-kor lesz a Szabadkikötő SE-Csepel - Budatétényi SE mérkőzés.

HAJRÁ KÖTŐ!!

Előzmény: Csülkösbableves (40)
Csülkösbableves Creative Commons License 2004.09.14 0 0 40
Itt a negyedik forduló statisztikája: 1210 néző 11 meccs 110-es átlagnézőszám 37 gól 3,36-os gólátlag Kiállítások: 7db.
laka04 Creative Commons License 2004.09.12 0 0 39

37-es hozzászólás!!!!

Előzmény: Csülkösbableves (38)
Csülkösbableves Creative Commons License 2004.09.12 0 0 38
Jakab Rudit is!!
laka04 Creative Commons License 2004.09.12 0 0 37

Ebben igazad van, még kihagytam Jakab Rudit is.

Előzmény: Csülkösbableves (36)
Csülkösbableves Creative Commons License 2004.09.12 0 0 36
Az összeállításból kihagytad Oszkárt. A szerdai Rákoscsaba elleni meccsen már játszhat Csopper is!
laka04 Creative Commons License 2004.09.12 0 0 35

A mérkőzéshez hozzátartozik, hogy Benkovics Attilát sajnos kiállították, így ő nem játszhat a következő meccsen/meccseken. Viszont Ivancsó Imi eltiltása lejárt, így ő már játszott a meccsen, sajnos ezen a hétvégén nem volt eredményes.

Egy összeállítás:

Jánosi - Fodor, Kruppai, Tamás, Benkovics, Tollas, Ivancsó, Gudjonhsen, többi most sajnos nem jut eszembe.

Előzmény: laka04 (34)
laka04 Creative Commons License 2004.09.11 0 0 34
Azért a képekről látható, hogy milyen ritka szar volt a Csillaghegy pályája. Rácz László sajnos nem játszott, nem tudom, hogy miért, de nagyon kellett volna, mert a védelmünkön kívűl minden jó volt.
laka04 Creative Commons License 2004.09.11 0 0 33

Még megígértem, hogy rakok be képeket a most hétvégén lejátszott meccsről. Nem túl sok képet tudtam csinálni, mert lemerült az elem, a gépembe, majd amikor hazaértem kiírta, hogy az elem teljsen teli van. Na ezt nevezem szar napnak: kikapott a Kötő, a Schalke, nem tudtam sokat fényképezni, mi jöhet még?

Akkor a beígért képek:

Bemelegítés közbenJánosi, a sztárkapusÉs még egy kis bemelegítés
Előzmény: laka04 (32)
laka04 Creative Commons License 2004.09.11 0 0 32

Sajnálatos híreket hozam Csillagehgyről. Kikaptunk 4-1-re, pedig jól játszottunk. A mérkőzés remekül indult, hiszen már a második percben Tollas Csabi bombalövésével megszereztük a vezetést. Ezután a bírók beálltak a Csillaghegy csapatába, és a következők történtek:

Egy Csillaghegyes beadásnál Jánosi Tomi kapusunk fantasztikus bravúrral kiütötte a labdát az érkező ember elöl, aki épp be akarta azt fejelni, és az érkező ember belekönyökölt a kapusunk arcába. A bíró továbbot intett. Eztuán megadott egy olyan lesgólt, hogy ihaj-csuhaj, majd egy jó döntése következett: Mi támadtunk, pontosabban Jakab Rudi vitte e labdát a tizenhatoson belül, de akkor egy Csillaghegyes segy szép, becsúszú szereléssel szerelte őt. Ám a szerelő játékos továbbpöckölte fekve a labdát a kapushoz, aki megfogta. Így a bíró a kapusnak sárga lapot adott, és közvetett szabadrúgást adott az alapvonal és az ötös vonal találkozásánál. De, mivel a kapus le kurva anyázta a bírót, ezért megkapta második sárga lapját, így mehetett öltözni. Így emberelőnybe kerültünk, ám ezt nem tudtuk kihasználni, sőt mi több még az első félidőben megkaptuk a második gólunkat. A második gól, modanom sem kell egy óriási lesgól volt, amit természetesen a bíró megadott.

A második félidő nagyon rosszul kezdődött, hiszen egyik játékosunkat, Benkovics Attilát kiállította a játékvezető azért, mert veszekedett az egyik játékostársával!!!!!!!!!!!!!!!??????????? Én nem tudom, hogy ilyen lelkiismeretes volt a játékvezető, hogy Attila megsértette a játéktársát, ezért kiállítja. Ezt nem értettem. Tehát újra egál a játékosok számát tekintve, és Béres mester a félidőben csatárt hozott be, hiszen támadnunk kellett, így a védelmünk kinyílt, és kontrákból még sajnos kaptunk kettőt.

Itt megjegyezném, hogy a pálya állapota nem a legjobb volt, a fű ki volt szárazva, tele volt a pálya fűhiányos területekkel, a pálya környéke pedig katasztrófálisan nézett ki.

Előzmény: laka04 (31)
laka04 Creative Commons License 2004.09.10 0 0 31

Nagy valószínűséggel Rácz László játszani fog a meccsen, hiszen a BKV Előre meccs csak vasárnap lesz, de sajnos Szeiler József novemberig nem fog játszani, mert az utolsó öregfiúk-meccsén eltörték a lábát!

Előzmény: laka04 (30)
laka04 Creative Commons License 2004.09.10 0 0 30
Oh, bocsánat Mester! Ott leszünk, és szurkolunk!!
Előzmény: Csülkösbableves (29)
Csülkösbableves Creative Commons License 2004.09.10 0 0 29
Kikötős hetet! Laka, mi az, hogy lehet, hogy kimegyünk? Egy ilyen derbin ott a helyünk, hiszen gyakorlatilag rangadó, mert a hatodik és a hetedik helyezett játszik egymással.
laka04 Creative Commons License 2004.09.10 0 0 28

KIKÖTŐS Napot!

Kitűték a mérkőzés időpontját:

2004. szeptember 11. 11:00, Csillagehgy, Márton utca.

Nagy valószínűséggel kimegyünk Csülkösbablevessel, de ez még nem biztos.

Előzmény: laka04 (27)
laka04 Creative Commons License 2004.09.09 0 0 27

Remélem, hogy szombaton 11 órára rakják a meccset, mert ha nem akkora, akkor elképzelhető, hogy nem tudunk kimenni Csillaghegyre. És akkor nem lesz több kép sajna ezen a hétvégén!

A fenti képek az augusztus 20-adikai ünnepségen készültek, a kispályás labdarúgó-tornán, melyen rengeteg ember volt kint.

Előzmény: laka04 (26)
laka04 Creative Commons License 2004.09.09 0 0 26

Szép Napot!

GEdevil10: jók a képek, főleg jó a hajad. :-)))

GEdevil10 Creative Commons License 2004.09.08 0 0 23
Kösz szépen,majd ha ráérek én is bemutatom magamat képben !
Előzmény: laka04 (22)
laka04 Creative Commons License 2004.09.08 0 0 22

GEdevil10! itt a kép, amit rendeltél :-)))

Előzmény: laka04 (21)
laka04 Creative Commons License 2004.09.08 0 0 21

Most hétvégén a meccsre is fogok vinni gépet, és akkor is fogok fényképezni legalább 20 képet.