Keresés

Részletes keresés

ildy7 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4700
Vagy egy ötlet: Mocsai irányítsa az edzéseket (állítólag ebben legendásan jó), de Marczinka meccseljen, mint a VB-n az ukránok ellen, mikor Lajos beteg volt.
ildy7 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4699
Lehet, hogy otthagyná, de én személy szerint nem nagyon örülnék neki, ha ő lenne a kapitány. Ki tudja, milyen elvekkel válogatna... ;)

Én aszondom, az Eb-re még marad Mocsai. Bár, ki tudja...
Előzmény: Wixer (4697)
TOM2 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4698
De van ám, és céljai is vannak ezzel a csapattal!!!
Előzmény: ildy7 (4696)
Wixer Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4697

Zsiga Gyula nemgaz má hogy nem hagyná ott a Halast, és nehogymá nem igaz hogy a Halas nem engedi el őt.

 

 

ildy7 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4696
"de Róth Kálmán, milyen lenne?"

Neki is van klubcsapata...
Előzmény: Kcsita (4694)
TOM2 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4695
Azt írod, Sídney-ben és Zágrábban is kikaptak. Sajnos ezt az illetékesek úgy ítélik meg, hogy ezüstérmet nyertünk!!!  :-((((((((((((
Előzmény: Kcsita (4694)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4694

Ildi, én is őket, remélem a fiúk megnyerik a meccset holnap és lesz remélem újra jó hangulat.

 

"Én majdnem teljes csapatcserét szeretnék, valamint új szövkapitánynak Marczinka Zoltánt képzelném el, mert a többiek (Németh András, Kiss Szilárd, Zsiga Gyula) klubcsapataikat úgysem hagynák ott."

 

Marczinkát nem ismerem, de a Németh Andrást, Zsiga Gyulát és Kiss Szilárdot, ismerem, mint edzőket, de Róth Kálmán, milyen lenne? Én egy egyszerű szurkoló vagyok, de nem tudom, milyen szakmai elképzelést várt el az elnőkség.

 

 

Mocsainál az első intésnél Sydney-be jött, amikor az utolsó 15percben kikaptunk, aztán a Zágrábi VB és most megint... Azért ezek eléggé gyanus nekem, szakmailag. Pszihés dolog? Kapitányi hiba? Nem tudom... és nem tanultunk belőle, és ez a baj, a fájdalom.

 

Ez van, sajnos..

Előzmény: ildy7 (4689)
kaloz174 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4693

Én úgy gondolom, az előző olimpián még ott volt Kökény Bea, aki rutinjával sokszor segítette át a csapatot nehéz időszakokon.

 

Ezzel együtt ez egy jobb összetételű csapat, én úgy gondolom.

 

Mindig hálás leszek a VB-n nyújott játékért!:)

Előzmény: TOM2 (4692)
TOM2 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4692
A magyar női kézilabda válogatott az előző olimpián Ausztria ellen vívott mérkőzés óta teljesen megváltozott. Ott elhitték magukról, hogy bármire képesek, de erre nincsenek felkészülve. Mocsai Lajos szerint "El kell ismerni, hogy mentálisan labilis a női válogatott és hosszú évek munkája kell, hogy ez a helyzet megváltozzon. Alkalmazunk pszichológust is és a fiatal játékosokat igyekszünk másképpúgy nevelni."  Mi lehet ennek az oka? Miért van a keret mellett pszichológus, ha minden kritikus helyzetből rosszul jövünk ki, miért kell mindig megalázkodnunk bárkinek? Sajnos ezen csak egy teljes csere segíthet, egy más mentalitású, már felfogásban játszó válogatottra van szükség és ezt a válogatottak még az EB előtt meg kell alkotni. Azok, akik eddig sokat tettek a válogatottért, de már nem valók oda, tisztességgel búcsúzzanak el, az MKSZ szervezzen egy búcsúmeccset ennek a 3-4-5-6 játékosnak, aztán a fiatalokkal kezdődjön tiszta lappal minden. És ami nagyon fontos: nem kell célként kitűzni, hogy mindenáron meg KELL nyerni a decemberi EB-t. Össze kell rakni egy új csapatot és ezt megfelelően kell versenyeztetni. Ez a jövő útja!!!
vincentvega78 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4691

Mostanra sikerült végigolvasnom a mai hozzászólásokat (volt néhány...) és azt kell mondanom, hogy néhány ember hozzáállása, véleménye elkeserítő. Megint ott tartunk, hogy amikor vereséget szenved a csapat, akkor azt kötelezően egy ember nyakába kell varrni (történetesen ez az ember már megint Görbicz Anita). Mindenről ő tehet, minden miatt ő a hibás, a többiek nem tehetnek semmiről, ők az utolsó 15 percben is életük legjobb formáját nyújtották. Ez röhejes és kiábrándító! Le kéne már szállni róla! Ezt a "hadjáratot", ami ellene folyik egyáltalán nem érdemli meg!!! Akik mocskolják, azoknak gondolom mindig minden úgy sikerül, ahogy eltervezik, a munkájukban (v. az iskolában) állandóan a maximumot teljesítik, és soha semmiben nem hibáznak, nem nyújtanak gyengébb teljesítményt. Na ezt azért kétlem... Érdekes az is hogy a mai meccs után mennyi új szakértő tette "tiszteletét" a topikban és osztotta az észt.

A meccsről is írnék pár szót. 

Nagyon csalódott vagyok!! Bíztam benne, hogy megnyerjük az Olimpiát, de sajnos a CSAPAT játéka messze elmaradt a tényleges tudástól (szvsz a kapuson kívül minden poszton). Sajnos a végén Mocsai nem állt a helyzet magaslatán (ez egyáltalán nem meglepő, láttuk már jópárszor...), így aztán az a kis esély ami volt -3-nál hogy egyenlítsünk, csak hiú ábránd maradt. Ez van. De ettől függetlenül eszembe se jut mocskolni a lányokat! Szerintem van nekik most elég bajuk enélkül is, és szerintem is nagyon nagy szerepe van a kudarcban a profnak is.

Tomek Asru Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4690

Nem kell meghajolnod senki elött.

Ezt a curling dolgot nem értem. Megmagyaráznád?

A sületlenséget arra értettem, hogy azt irtad: Görbicz a legpontatlanabbul célzó játékos az olimpián. Aki látott mondjuk 10 kézimeccset, ahol ő játszott, az ilyet nem ir.

Előzmény: Nonszensz (4638)
ildy7 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4689
Meg kell hogy mondjam, én legjobban Paháékat és a hozzájuk hasonló szurkolókat sajnálom, akik kizárólag a nőikézilabda válogatottért utaztak ki és költöttek százezreket az útra...

Én majdnem teljes csapatcserét szeretnék, valamint új szövkapitánynak Marczinka Zoltánt képzelném el, mert a többiek (Németh András, Kiss Szilárd, Zsiga Gyula) klubcsapataikat úgysem hagynák ott.

A meccs nem csak Mocsain ment el, a csapatnak nem kellett volna megint okot adni arra, hogy az utolsó pár percben időt kelljen kérni. Nem kellett volna megint megnyert meccset elrontani. Csak a szokásos... Nagyon kár ezért a csapatért. :-(

Innentől hajrá férfi csapat! :-/
jancsika79 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4688
14-18
Előzmény: dell5 (4686)
kaloz174 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4687

Így már másképp néz ki!:)

Egyébként a "csere"játékosoknak ma is sokkal több szerepük kellett volna, hogy legyen! Legalább tudott volna pihenni kicsit Radulovics és a többiek!

Az egyik meccsen pl. Siti Eszti is úgy játszott, mint az álom! Ma is meg kellett volna neki adni a lehetőséget!...

De ez már késő bánat, okoskodás.

 

Sajnálom azokat, akiknek már nem nagyon lesz lehetőségük másik olimpiára.

Ennek a szereplésnek a fényében az előző ezüst jobban csillog. Pedig akkor is milyen szomorúak voltunk.

 

Rendben, játszanak a többiek. Végül is már mindegy!:(

 

ps: olvastam az előbb Mocsai nyilatkozatát. Valahogy nem éreztem rajta a szomorúságot. Persze, lehet, hogy írásban nem jött át.

 

Szabó Melindát itt bírálták többen. Ehhez képest ezt (is) mondta:

"....Minden ilyen meccs, amit a magyarok ellen játszunk… Amikor megláttam a magyarokat, a rengeteg nézőt, magyar zászlót, még jó hogy himnusz nem volt, akkor aztán…"

Előzmény: csaba26 (4682)
dell5 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4686
Kina-Dánia 1félidö eredménye:13-18
dell5 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4685
Kina-Dánia 1félidö: 8-15
csaba26 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4684

szeretném a Radulovicsot aki menni nem bír, A Lovászt aki dettó, A Görbiczet akinek nem volt értékelhető mozdulata 5 meccsen,

Persze hiszen a Melhmann játszott már 5 percet a Tóth is, sőt A sirina is bejött egy hetesre

 

Hagyjatok má

 

Előzmény: Nick_Rivers (4680)
fighting Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4683
13:30
Előzmény: csaba26 (4674)
csaba26 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4682

mi a probléma?

 

Az osztrák meccset 4 gólos hátrányból hoztuk anno

 

5-8 helyért a csrejátékosokat szertném látni ennyi. mi ebben a túlzottan objektív?

Előzmény: kaloz174 (4679)
Mseajk Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4681

Hát igen, Dzomba valóban jó. 75%-os lövőformája is ezt mutatja.

 

De, ha jól emléxem, Nándinak fexik Dzomba lövősítulsa, mert Mirza képes bemenni nagyon kiszorított helyzetekben is, amikből általában rövidre visszahúzott gólokat szokott dobni.Ezeket szerintem Nándi nagyon jól hatástalanítja.

De Dzomba erőssége az indulás, amit tényleg csak nagyon jó védekezéssel lehetmegakadáloyzni.

DE ki is lehetne használni, hiszen a gyorsindulás reményében Dzomba ki-ki ugrál, és hajlamos túlságosan is besegíteni a mellette védekezőnek elfelejtve saját "emberét".

 

Laluska is próbálkozhatna több felkanyarodásból lőtt átlövéssel, Nagy Laci kiválóan összeránthatna előtte mebereket, és zárhatna neki :) (nekem Laluska és Gál Gyuszi a két meglepetés ember :)

Remélem Nagy Laci és Perez tartja formáját. Csak Csárli is lőhetne többet a kapu felső részébe, mert az alsó nem sarokba tartó lövéseit könnyen védi a kapus :(

Gál Gyula meg továbbra is ilyen alázatosan kell játszon, és akkor talán nem lesz gond.

Előzmény: Törölt nick (4666)
Nick_Rivers Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4680
?????????????
Akkor kit akarsz???
Előzmény: csaba26 (4674)
kaloz174 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4679

Te egy másik meccset néztél?:((

 

Még jó, hogy nem rajtad múlik! Azért jobban ügyelhetnél arra, hogy kicsit objektívebb véleményt alkoss!

Előzmény: csaba26 (4674)
fighting Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4678

- el sem merem képzelni, hogy mit művelne egy Németh András vagy egy Kiss Szilárd ezzel a garnitúrával...

 

Remélem hamarosan megtudjuk. Ja és idesorolnám Zsiga Gyulát is.

Előzmény: LD (4606)
timi Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4677
Dél-Korea - Brazília 26:24!!!! Meleg lesz a pite az 5. helyért is !
csaba26 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4674

 

4 éve az osztrákok ellen pont ellenkező elöjellel jutottunk be, akkor tudott mecselni, vagy az kivétel volt?

 

Szerintem az a baj, hogy a cserékben abszolut nem bizik és nem forgatja pihenteti a játékosokat.

 

Személy szerint nem akarom ezen az olimpián a csapatban többet látni Pálingert, Lovászt, Radulovicsot, Ferlinget és Görbiczet.

 

Az EB még MOcsaié lesz. Ha nyerünk nem tudom mi lesz. Ha nem, akkor váltani fognak, egyébként nem.

 

Mikor lesz a ffi meccs 15:30?

heinci Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4673
Mindenesetre gyorsan kell cselekedniük az illetékeseknek, mert vészesen közeleg december..
Előzmény: Törölt nick (4672)
FaberK Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4671

Most hogy lecsendesedtünk, magyarázzatok meg nekem néhány dolgot!

1. Sarokdobásnál miért sétál ki a támadó csapat a szaggatotton kívülre, mintha szabaddobás lenne?

2. Ha egy játékos ellen szabálytalankodnak a kaputól 12 m-re, az miért tesz 4 lépést a szaggatotthoz, hogy aztán onnan végezze el a szabaddobást?

3. Miért engedik a bírók, hogy a támadó labdával a kézben megtesz 3 lépést, a védő magabiztosan tornyosul előtte, aztán egy váratlan testcselt bedobva 2 újabb lépésből betörjön és gólt szerezzen?

fighting Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4669

Én már a vébén után is megmondtam, hogy Mocsainak menni kell, azt hiszem most már teljesen egyértelmű!

 

Ja és igazából nem is sajnálom a lányokat, mert maguknak köszönhetik.

FaberK Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4668
De ez még nem magyarázat arra, hogy a közismerten nem 100 %-os játékos keretbeli cseréjét nem be sem nevezi egy ki-ki meccsre. Vagy úgy gondolta, hogy az igazi bravúr az, ha Mehlmannal a jobbszélen verjük meg a franciákat?
Előzmény: Törölt nick (4656)
heinci Creative Commons License 2004.08.26 0 0 4667

Mezeyt utálom, ő a magyar foci rákfenéje...

 

Szvsz is hibázott Mocsai, viszont én nem egyedül az ő nyakába varrnám a kudarcot, mert a csajok legalább annyira hibáztathatóak. Én mindössze csak felvetem a csajok felelősségét is!

Amúgy meg, ha ő a hibás, ha nem, tök mindegy, mert ez után a kudarc után úgyis illene lemondania, aztán majd meglátjuk, hogy mással mit ér el a válogatott.

Előzmény: Törölt nick (4660)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!