Keresés

Részletes keresés

DJ Szegecs Creative Commons License 2006.09.04 0 0 3782
Köszi a tippet, ki fogom próbálni...
Előzmény: Pogesz (3781)
Pogesz Creative Commons License 2006.09.04 0 0 3781

Én azért nem gondolnám, hogy a ccd koszos, mert akkor az elkészült képeken is rajta lenne. Ugyebár azt írtad, hogy a képeken nincs rajta, csak a keresőben látszik.

 

Én is visszaolvastam kicsit:

3727-es hsz

 

(A RESET azt hiszem a számlálót is lenullázza!)

Előzmény: DJ Szegecs (3780)
DJ Szegecs Creative Commons License 2006.09.03 0 0 3780
Miből gondolod, hogy a ccd a koszos?
Korábban írt valaki hasonló problémáról, és neki azt javasolták, hogy tisztíttassa meg a CCD-t.

Előzmény: Pogesz (3776)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.03 0 0 3779

Csak a gépet nem akarod eladni külön?

Sztív

Előzmény: RaiZ (3778)
RaiZ Creative Commons License 2006.08.30 0 0 3778
Sziasztok!

DSLR-re valtas miatt feleslegessé vált az alábbi "konfig" ezért eladó!

1db 1éves Fuji Finepix s7000 + doboz + cd +usb kábel (1év gari ccs webshopnál westend & pecs)
Raynox RT5255 tubus 55mm->52mm
Hoya HMC 52mm UV szűrő
METZ 36-C2 vaku (3hetes, tehát majdnem egy év gari van még rá ua a cég)
512mb Kingston CF Elite PRO kártya
Fényképezőhöz való Hama táska
Duracell CEF 12E töltő (http://www.ciao.co.uk/Productinformation/Duracell_CEF12E_Battery_charger__5771811)
12db akksi -> 4db 1800as duracell, 4db 2500ös energizer és 4db 2600as panasonic (2* használt)

Megkímélt állapot, 3500db kép készült vele. Nem sürgős és életbevágó, csak megfelelő ajánlat esetén eladó. (amit emailben várok)
raizKUKACraiz.hu (nem szeressük spammet:) )

üdv

RaiZ
gye Creative Commons License 2006.08.29 0 0 3777

Ma elkelt a gép...

 

Megválnék a gépemtől, DSLR-t veszek, és két gép már felesleges.

 

2 éves, kitűnő állapotban lévő Fujifilm S7000,

hozzávaló Case Logic táska,

Raynox RT5255 tubus 55mm->52mm,

Raynox Polárszűrő 52mm,

Raynox üveg lencsevédő 52mm a tubushoz,

Kenko LD-20T 2x tele előtétlencse, zoom kétszerező,

Hama állvány táskával

1hour töltővel 8db 2300mAh ceruza elemmel,

512MB IBM MicroDrive (CF Type II),

USB kábel (USB2 csatlakozás)

Az egész 72e Ft-ért.

 

Alku nem nagyon van, nem sürgős, meg az egész cucc igencsak megkímélt, nem használtam agyon a két év alatt :)

 

vfone/38_90_187

 

Üdvagyé:)

Előzmény: gye (3775)
Pogesz Creative Commons License 2006.08.29 0 0 3776
Miből gondolod, hogy a ccd a koszos? 
Előzmény: DJ Szegecs (3774)
gye Creative Commons License 2006.08.28 0 0 3775

Sziasztok!

 

Megválnék a kicsikémtől, DSLR-t veszek, és két gép már felesleges.

 

2 éves, kitűnő állapotban lévő Fujifilm S7000,

hozzávaló Case Logic táska,

Raynox RT5255 tubus 55mm->52mm,

Raynox Polárszűrő 52mm,

Raynox üveg lencsevédő 52mm a tubushoz,

Kenko LD-20T 2x tele előtétlencse, zoom kétszerező,

Hama állvány táskával

1hour töltővel 8db 2300mAh ceruza elemmel,

512MB IBM MicroDrive (CF Type II),

USB kábel (USB2 csatlakozás)

Az egész 72e Ft-ért.

 

Alku nem nagyon van, nem sürgős, meg az egész cucc igencsak megkímélt, nem használtam agyon a két év alatt.

 

vfone/38_90_187

 

Üdvagyé:)

DJ Szegecs Creative Commons License 2006.08.27 0 0 3774

Tudtok olyan szervízet, ahol azonnal megcsinálják a CCD tisztítását?

Van egy folt, ami látható a keresőben, de a kész JPG-en nincs rajta.

Nem szívesen hagynám ott a gépet sehol sem, rossz tapasztalataim vannak ilyen téren :(

 

 

gye Creative Commons License 2006.08.27 0 0 3773

due:

még mindíg?

 

üdvagyé:)

Előzmény: due (3758)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.27 0 0 3772

Köszi.

Igazábol nekem egy 5500 vann és szeretnék fejjebb lépni eggyel.

gondolom ez az lessz!:)

sztív

Előzmény: mindex (3771)
mindex Creative Commons License 2006.08.27 0 0 3771
Szia!
Látom nem túl látogatott már a fórum, sokan váltottak, pedig nagyon jó kis gép az s7000. Én tavaly novemberben vettem egy karcmenteset gyári tartozékokkal 60e-ért, majd áprilisban eladtam 70e eladtam tokkal és memóriakártyával. Az árat nagyban befolyásolja, hogy milyen extrát tudnak adni a géphez (garancia, konverter lencsék, stb.).
Előzmény: Törölt nick (3770)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.25 0 0 3770

Sziasztok Steve vagyok! Érdeklődöm, mennyibe kerül egy jó állapotban levő S7000-es fényképezőgép?

Köszönöm!

déef Creative Commons License 2006.08.23 0 0 3769
elmentünk együtt a szervizbe, és ő ottmaradt.
(már hogy elbeszélgessek itt magammal :-) )
Előzmény: déef (3768)
déef Creative Commons License 2006.08.20 0 0 3768
Hú, én is előbb beszélek, utána nézelődök....
Találtam a fórumon bejegyzéseket, végigrágom magam rajtuk.
Előzmény: déef (3767)
déef Creative Commons License 2006.08.20 0 0 3767
Örülök, hogy sikerült.
Valamikor én is valamelyik fórumon találtam a címet, és nekem is segített.

Sajnos most azt hiszem, nem leszek ilyen szerencsés:-(
Szombaton ZOOM ERROR-ral kifagyott kedvenc S7000-esem.
Először még ki-bekapcs után magához tért, koncerten még vagy 100 képet simán készítettem vele, tökéletesen ment.
Aztán ismét az üzenet, és azóta nem tudom rávenni, hogy visszahúzza az optikáját :-(

Van valami tippetek, legalább a szervizig ne lógjon ki az optika?
Előzmény: DJ Szegecs (3766)
DJ Szegecs Creative Commons License 2006.08.18 0 0 3766
Nagyon köszönöm a tippet!
Sikerült hiánytalanul visszaállítani az összes képet!
Örök hála! :)
Előzmény: déef (3765)
déef Creative Commons License 2006.08.18 0 0 3765
nem próbáltad ezzel?
http://www.softwarepatch.com/software/smartrecovery.html
Előzmény: DJ Szegecs (3764)
DJ Szegecs Creative Commons License 2006.08.16 0 0 3764
Repülőgép utasteréből fényképeztem, az ablakon át az S7000-rel.
Látszólag minden rendben működött, azonban odahaza az a kártya, amire a légiút képei készültek, mind a gép, mint a külső kártyaolvasó számára olvashatatlannak bizonyultak. Fizikailag vannak file-ok a gépen, mert a méretük megvan, azonban megnézni nem lehet őket.

Arra gondoltam, hogy behalt a memóriakártya, ezért tesztként otthon, a lakásban csináltam még pár képet. Meglepő módon azokat vissza lehet nézni, de a repülős képeket azóta sem hajlandó megnyitni.

Ez a fényképező/memóriakártya hibája, vagy a repgépen lehetett valami interferencia, ami meghülyítette a gépet?
perempe Creative Commons License 2006.08.14 0 0 3763
Innen letöltheted, ha nem akarsz 15K + áfát fizetni a nagylelkű Fujifilm Magyarország Kft.-nek. Ez lenne az ára, hogy magyarnak születtél.

Ezt egyébként a Fuji FinePix S20 Pro digitális fényképezőgép manuáljának is lehet használni. (Nekem az van.)
Előzmény: nevevolna (3762)
nevevolna Creative Commons License 2006.08.12 0 0 3762
FinePix S7000 kézikönyvének teljes magyar fordítását keresem, tudna valaki segíteni?
Köszönettel.
N.
szrapko-aron Creative Commons License 2006.08.04 0 0 3761
A képeket meg tudod nézni a web-oldalamon, amik ezzel az előtéttel készültek a holdról.
Előzmény: nbk (3757)
szrapko-aron Creative Commons License 2006.08.04 0 0 3760

Én egy Soligor 2x-es telét használok. Én csillagász témákhoz vettem. Elsősorban holdat fotóztam vele. Erre a célra kiváló. Más területeteken elég korlátozott a használati lehetősége, az erős aberráció miatt a széleken. Lerekeszeléssel csökkenthető, de teljesen ki nem iktatható. De ennyi pénzért ilyet lehet csak kapni. Én 29.000.- vettem. De mivel gépet szeretnék váltani, lassan feleslegessé fog válni. Ezért ha érdekel megvételre, írj e-mail, megbeszélhetjük.

Előzmény: nbk (3757)
perempe Creative Commons License 2006.08.01 0 0 3759
A linkelt magyar leírás már nem található meg. Kérlek, hogy segítsetek!
due Creative Commons License 2006.07.31 0 0 3758
Sürgősen keresek megvételre pontilyet! Gyorsan! MOST! :)))
nbk Creative Commons License 2006.07.26 0 0 3757

Sziasztok!

 

Tele előtétlencsét tervezek venni az s7000-emhez. A gyári Fuji 1.6x a Soligor is ezt ajálja álitolag hozza, de páran használják 2x tele előtétlencsét is, de vegyesek a vélemények. Valaki nagyon fikázza. Valakinek van tapasztalata?

 

perempe Creative Commons License 2006.07.25 0 0 3756
Ha RAW képek után visszaváltok, akkor csak 1M. Állandóan állítgatnom kell.

Megoldás?
perempe Creative Commons License 2006.07.16 0 0 3755
Előzmény: perempe (3754)
perempe Creative Commons License 2006.07.16 0 0 3754
SZervusz.

S20 Pro magyar leírásra lenne szükségem. Van-e a géphez magyar leírás?

Esetleg S7000 magyar leírás is jó. (.)
RaiZ Creative Commons License 2006.07.12 0 0 3753
Sziasztok!

Segitene valaki egy kicsit vakukban?
Melyiket lenne erdemesebb valasztani az alabbiak kozul?


Metz MB 36 C-2 es
Soligor Auto DG-340AZ


En valamiert a Metz fele hajlanek :)

köszi előre is :)


RaiZ

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!