Keresés

Részletes keresés

Lydie Creative Commons License 2003.12.11 0 0 188
Ertem. Akkor gyorsan felulirom. Ah. Maris jobban erzem magam. Akkor, ugye, holnap esni fog a ho?

Es, ugye, vasarnap azert nem, mert megyunk haza es ha tul sok ho esik nem szall fel a repulo....

Előzmény: -Survivor (187)
-Survivor Creative Commons License 2003.12.11 0 0 187
"...Mar szeptember ota szankozni keszulunk..."
Hiba!! Programhiba!!
felcserelodott a bicikliprogram a szankoprogrammal!
S.

ps: el kell dugni a szankot es elovenni a bringat-meglasd, egy-kettore le esik a ho!!

Előzmény: Lydie (186)
Lydie Creative Commons License 2003.12.11 0 0 186
Akkor legyszi kuldjetek mar ide egy kis havat a Midwestre. Mar szeptember ota szankozni keszulunk...
Előzmény: -Survivor (185)
-Survivor Creative Commons License 2003.12.10 0 0 185
Probald mesterseges lelegeztetessel...hatha bejon!
az Ek-i parton a topic-holapatolas miatt- ideiglenesen szunetelt!
S.
Előzmény: Törölt nick (184)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.10 0 0 184
Topikfelélesztési kisérlet
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.18 0 0 183
Idén éltem az első florida nyaram: piszok meleg és párás, sokat esik. De kibirható, ha van légkondid.
Nem tudom Kaliforniához hasonlitani, viszont tudom, hogy a kontinentális USAban a legeslegjobb éghajlata San Diegonak van.
Férjem arizonai, oda járt egyetemre is (ASU), de útálta az időjárást, és alig várta, hogy elköltözhessen. Ph. levegője nagyon szennyezett is.
Előzmény: Tordosin (182)
Tordosin Creative Commons License 2003.11.18 0 0 182
Nem fog megdögleni a topic, csak most lassan gyarapszik.

Tudjátok mire lennék kiváncsi? Milyen az éghajlat nyáron Floridában? Na, jó ez tényleg hülye kérdés... Ugy teszem fel: Mi a különbség a Californiai nyár, és a Floridai között?
Mellesleg, ugy tudom, a legroszabb Arizona, Phoenix.

Más, kedves hozzászólók: Tudnátok ajánlani álláskeresö honlapokat? Ismerem a hotjob-ot, a carreerbuildert, a headhuntert, és a monstert.
Tudtok még ilyeneket?

flusa Creative Commons License 2003.11.18 0 0 181
Orulok, hogy tetszett Fl. Megmondom oszinten, kivacsian vartam a valaszodat.Foleg azert, mert a NY-iak irjak altalaban azt Fl-rol, hogy unalmas, itt nem elnenek semmi penzert.

Udv:flusa

Előzmény: Tralfamador (179)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.17 0 0 180
Miért bántott, ha spanyolajkúnak néztek? Vagy ha nem tudtak angolul?
Az USAban az angol nem hivatalos nyelv, és a spanyolajkúak egyébként is előbb voltak Floridában, mint az anglók és németek.
Florida 1821-ig hivatalosan spanyol territórium volt.
Előzmény: Tralfamador (179)
Tralfamador Creative Commons License 2003.11.17 0 0 179
Na mi a helyzet forumtarsak? :)))
Beallt a topic? Befagyott? Ilyen hideg lenne??? :)

Hat mit is mondjak FL-rol.
Tetszett de ku**ara :)
MInden szep, tiszta, zold, stb...
Teljesen mas mint NY, mintha masik orszagba kerultem volna.
(ez utobbi onnan is eszreveheto volt, hogy pl. Miami kornyeken, mindenki spanyolul probalt meg velem kommunikalni....es az egy amit undoritonak talaltam)
Btw. az osszkep pozitiv volt.
Alig varom kovetkezo utam, ami kb. 1 honap mulva esedekes...akkorra mar itt kb. nyakig ero ho lesz, tehat meg nagyobb elvezettel tavozok "melegebb eghajlatra" :)

Udv. folyt. kov.

flusa Creative Commons License 2003.11.11 0 0 178
Hello Tralfamador!

Varom a beszamolot, amit igertel Fl-rol.

Udv:flusa!

Előzmény: Tralfamador (175)
Koloman Creative Commons License 2003.10.31 0 0 177
Üdv.

A californiai erdötüzekröl csak annyit tudok mondani, hogy, bár elég nagy lehet a felfordulás a külvárosokban, azonban ez marhára nem érzödik bentebb, ugyszolván az egész városban (Los Angeles) a megszokott hétköznapok unalma látszik. Megy az élet a maga kerékvágásában. Tegnapelött volt egy kicsit furcsa, megállt a légmozgás, és sárga ködszerü füstfelhö takarta el a napot. A fénytöl minden a sárgás árnyalatu volt egy egész napon át.

A falfirkákról csak annyit, hogy azokra a helyekre, ahol ezekböl sok van nem érdemes menni, elég lepusztult sivár környezet, barátságtalan.

Mellesleg kevés ilyen helyet láttam, általában vigyáznak a tisztaságra, de még igy is, a város piszkosabb, mint a külvárosok.

Törölt nick Creative Commons License 2003.10.30 0 0 176
Momentán csak ezzel szolgálhatok:

http://urbandesignz.safeshopper.com/11/cat11.htm?308

Előzmény: shalamon (172)
Tralfamador Creative Commons License 2003.10.30 0 0 175
Namarmost....remelem a magneses vihartol nem hullik le a repulom az egrol... :)
Szal hetvegen csapatok le FL-ba....intezkedjenek az illetekesek, hogy extra jo ido legyen, nem sok idom lesz felolvadni a NY-i ido utan :)
shalamon Creative Commons License 2003.10.29 0 0 174
Na de, ha már ott vagytok a "szomszédban"?
Előzmény: Classic Girl (173)
Classic Girl Creative Commons License 2003.10.29 0 0 173
akkor nevezzuk at a topicot usa keleti eszaki deli nyugati topicnak. :)
shalamon Creative Commons License 2003.10.29 0 0 172
Hi everybody!
Ha valaki L.A. környékén él, és megtenné, hogy küldd nekem utcai grafitiket, nagyon hálás lennék. Főleg "latinok" lakta területről.
Thenx
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.28 0 0 171
Zsúfoltak a boltjaik, sok cucc, amit árulnak minőségen aluli. De más, elvi okaim is vannak, pl. cenzúráznak és mindenkinek alávágnak az áraikkal. Hamarosan nem lesz más, csak Walmart és Sams Club, mert nem birják a versenyt.

Csikágóról: olvassátok ki online, mit ajánl a wwww.frommer.com vagy a www.lonelyplanet.com. Mindig jó tanácsokat szoktak adni.

Van itt valaki Dél-Kaliforniából? Mi a helyzet a tüzekkel?

Előzmény: Classic Girl (170)
Classic Girl Creative Commons License 2003.10.27 0 0 170
miert utalod a walmart-ot? altalaban ott vasarolok, mert nagyon olcso es jobb minosegu mint a magyarorszagon a draga cuccok.
Előzmény: Törölt nick (167)
Tralfamador Creative Commons License 2003.10.27 0 0 169
Udv :)
Kellemes Hetfot mindenkinek....mar amennyiben egy hetfo kellemes lehet :D

Nos a Chicago-s kerdes engem is erdekelne....Habar csusznak a terveim (idoben) es ezert csak januar vege fele tudok elmenni arra fele.

Viszont roppant erdekelne, mit erdemes ott megnezni....elsosorban nem feltetlenul a turista latvanyossagokra gondolok....

Sajnos a tel az sosem idealis varosnezesre (szerintem) de ugy latszik se elobb se kesobb nem tudok Chicago-nezobe menni :D

Szal kitartast mindenkinek, ez a hetfo is el fog mulni.... :)))

Lydie Creative Commons License 2003.10.26 0 0 168
Tanacsot szeretnek kerni: mit erdemes megnezni Chigacoban? A Sears Tower es az Art Institute mar be van tervezve, mit ajanlotok meg?
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.24 0 0 167
Mesélj. Nem csipem őket, és régebben meg is fogadtam, ha tehetem, sose fogok ott vásárolni még1x. Erre mi történik? Valami, amit most venni akarok, sokkal olcsóbb a Walmartban, mint bárhol.
Előzmény: Tralfamador (166)
Tralfamador Creative Commons License 2003.10.24 0 0 166
Hehe...a Wal*mart-rol tudnek azt hiszem meselni :)
Komoly uzleti kapcsolatban allunk veluk...f@$$zopo egy ceg...
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.24 0 0 165
Drukkoltam, ne legyen köztük magyar.
Amúgy a Walmart a legtöbbet perelt amerikai vállalat. Egyrészt, mert számtalan alkalmazottja van, másrészt, mert gazdag és az olyat mindig pereli valaki, de főként azért, mert nem mindig bánik példásan a dolgozóival.
Előzmény: kispester (164)
kispester Creative Commons License 2003.10.24 0 0 164
Most lattam a tv-ben:INS razzia volt tobb Wal-Mart-ba.Az ejszakai takaritokat ellenoriztek.Tobb ezer illegalisan itt elo es dolgozo embert talaltak.Gondolom biztos voltak magyarok kozottuk,mert allandoan lattok netes hirdetest,hogy keresnek dolgozokat Wal-Mart takaritasra.Csak sajnalom azokat a balszerencses magyarokat,akik koztuk voltak :-(
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.23 0 0 163
Mázlid van, hogy New Yorkba kerültél, ott legalább nemcsak elvben létezik tömegközlekedés.
Korábban Washington D.C. külvárosában laktam. Ott is volt közvetlen buszjárat a metróhoz!
A busz naponta 6x járt. A reggeli csúcsban 3x, délutániban is ennyiszer. Azt hiszem, vasárnap nem.
A legközelebbi metróhoz tizenöt percet kellett autókázni, és ha nem értél a megállóba reggel hét előtt, nem találtál parkolót.
A metrójegy ára több volt, mint a belvárosban egész nap parkolni.
Bezzeg ahol előtte éltem, Torontóban, nagyszerü volt a tömegközlekedés. 14 évig nem volt szükségem autóra.
Előzmény: kispester (162)
kispester Creative Commons License 2003.10.23 0 0 162
A tomegkozlekedes iranti erdeklodesem csak hobbi.Kulonben az Index "Varosi es elovarosi kozlekedes" topikjat olvasva "fertozodtem" meg :-).Orulok,hogy tetszenek a fotoim!
Előzmény: Törölt nick (161)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.23 0 0 161
Megnéztem a fotóidat. Jók és érdekesek. A tömegközelekedés hobbiként vagy szak okokból érdekel?
(Nem kell válaszolnod, ha túl privátnak tartod.)
Előzmény: kispester (160)
kispester Creative Commons License 2003.10.23 0 0 160
Ujabb adag foto itt:http://community.webshots.com/album/95884497wgJxtl
kispester Creative Commons License 2003.10.23 0 0 159
Kemenyen keszitek fotokat New York Cityrol.Az elso adag itt lathato:http://community.webshots.com/album/96043711goivlL

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!