Keresés

Részletes keresés

szkse Creative Commons License 2006.11.02 0 0 2611
Tisztelt uram!

Szakérteni annyit jelent, hogy valamiben otthon lenni, esetleg művelni és hozzáértőként, felelősséget vállalva a leírtakért véleményt mondani.
Mivel nem tudom kicsoda, életében fogott-e kézilabdát a kezébe, ott volt-e a csapat egyetlen edzésén is, vagy jelen volt az öltözőben bármely megbeszélésen, úgy tenni, mintha okosakat tudna mondani a szidalmakon kívül ...
Tudja a jelenlegi helyzetben a sz.. játékon kívül legfeljebb az én humorérzékem ami megmaradt, ha ez is elveszlik nem lesz miről vitatkoznunk sem.
Előzmény: aszakértő (2599)
Luigi 3 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 2610

Még annyit: az "szkse" néven írogató valami vezető nálatok? Elég furcsa a stílusa...

 

 

Előzmény: Luigi 3 (2609)
Luigi 3 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 2609
Szia(sztok)! Jön közületek valaki vasárnap Győrbe? Ihatnánk egy sört.
Előzmény: sicu7 (2602)
Tywer Creative Commons License 2006.11.02 0 0 2608
ez a csapat valahol egyértelmű esélyes? ott milyen kézilabda lehet...
Előzmény: Peppo vagyok (2605)
Peppo vagyok Creative Commons License 2006.11.02 0 0 2607
Ez a realitás. :))
Előzmény: FaberK (2606)
FaberK Creative Commons License 2006.11.02 0 0 2606
Te köpönyegforgató vájártanonc! :)))
Előzmény: Peppo vagyok (2605)
Peppo vagyok Creative Commons License 2006.11.02 0 0 2605
Nem fogtok kikapni (nem lesztek olyan balfékek, mint mi...), egyértelmű esélyesek vagytok. A Győrnek alig van játékosa, Schuch sérült, a két jugó elment, oda kell állni és fel kell őröltötök őket. Ennyi.
Én 4 gólos vendéget tettem a meccsre.
Előzmény: kakaddu (2601)
sicu7 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 2604
ez így van, de most ha megnézzük a nézőszámokat... A kosárlabdánál szinte mindenhol 1000 fölöttiek a nézőszámok, ez a kézilabdában csak Veszprémben van meg Szegeden, de ott se mindig, ha például velünk játszanak...
Előzmény: sanya122 (2603)
sanya122 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 2603

van benne vmi.de egy vmit ne felejts el. csak egy ok. amíg kosárlabdában nincs idegenlégiós korlátozás addig kézilabdában igen.( most ne térjünk ki, hogy mindenhez pénz kell) ide lehet hozni mindenféle D kategóriás palit amcsiból és a környező országokból és megfizetni őket félig feketén. mert a piac ezt diktálja. viszont meg lehet nézni hol van jelenleg a magyar válogatott és hol vannak a magyar klubcsapatok nemzetközi kupában...SEHOL. egy vb -olimpia -eb- euroliga alsóbb szereplés is megfelelne, de még oda se jutnak el. ilyen-olyan okok miatt.

 

 

 

Előzmény: sicu7 (2595)
sicu7 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 2602
Ez valahogy így van... A SZURKOLÓK INKÁBB KIVÁNCSIAK A SAJÁT NEVELÉSŰ JÁTÉKOSOKRA, MINT A TÚL SZTÁROLT NEVESINCS SZLOVÁK JÁTÉKOSOKRA!!! és tudomásom szerint azért edző az edző, hogy észrevegye a hibákat, és azt az edzéseken többet gyakoroltatja a csapattal... Ha mondjuk nem megy a hetes lövés, akkor egy teljes edzésen át keresztül gyakorolni kell a hetes dobást... Szerintem azért vannak az edzések, hogy ott azokat a dolgokat gyakorolják a játékosok, amik nem mennek!!! És ha erre a feladatra az edző nem képes, akkor meg kell tőle válni...
Előzmény: kakaddu (2601)
kakaddu Creative Commons License 2006.11.01 0 0 2601
Holp úr!Ha kikap a csapat Győrben akkor is tűrik még janót?Szét b.a.ssza a nyíregyháza kézilabdáját!Hozzanak ide EDZŐT!Vigye a sleppjét,akkor is bentmarad a csapat,mert a fiatalok kivannak helyezve a másodosztályba-hozzák vissza őket és belehet építeni őket.Még mindig egy jobb megoldás,mint a sok drága játékost itt tartani-fizetés-albérlet-hazautazás,Tisztuljon meg a Nyíregyháza-jönnek a szurkolók.Én mondom,aki 15 éve járok minden hazai meccsre. 
valakivagyok2 Creative Commons License 2006.10.31 0 0 2600
Ön végtelenül elfogult a jelenlegi edzői poziciót betöltő emberrel (szándékosan nem EDZŐT írtam) szemben!A továbbiakban nincs miről beszélni....Fogadok Önnel ,hogy legkésőbb 2 forduló múlva Ön lesz kénytelen közölni  Janó -val ,hogy nincs tovább!Ha nem így lesz az az Ön fejébe kerül....Maradok tisztelettel  egy szurkoló!
Előzmény: szkse (2596)
aszakértő Creative Commons License 2006.10.31 0 0 2599

Nagyon örülök, hogy a jelenlegi siralmas helyzet ellenére meg tudta őrizni a humorát kedves Holp úr!

Sajnos, mi kézilabdát szerető emberek korántsem vagyunk ennyire elégedettek és jókedvűek.

Még jobban szeretnénk a kézilabdát, netán többen lennénk a lelátón is, ha több lenne az ezek szerint Ön által ismeretlen nyíregyházi, illetve megyei a csapatban, és ha mondjuk 5-6 ponttal több lenne a csapatnak.

szkse Creative Commons License 2006.10.31 0 0 2598
Nem tudna megtámogatni bennünket még egy 100-assal, pont annyi hiányzik a következő 10 milliónkhoz mindannyiónknak. Éppen tervezzük hogy a csapat nevét is megváltoztatjuk Kommunista, Pénzlenyúló Kéziladba Sportotűző Egyesületté.
Az a baj, hogy az ilyen emberek mint maga züllesztik le egy csapat nevét.
Előzmény: exhead01 (2594)
szkse Creative Commons License 2006.10.31 0 0 2597
Tisztelt madár Úr!

Sajnos nincsen minden rendben az anyagi helyzettel, mert még nem sikerült megtömnöm eléggé a zsebem és kollégáimét sem. Igyekszünk, igyekszünk de sajnos nem tudunk ilyen ütemben lopni ahogyan szeretnénk. Szerencsére sikerült ellopnunk októberig annyi pénzt, hogy ne sikerüljön kifizetnünk minden játékost és közreműködőt, rendezési és utazási költségeket, átigazolási díjakat, felszereléseket, albérleteket és minden egyéb költséget.
Tehát igyekszünk mint láthatja a pénzek elsikkasztásában, és minden erőmmel azon leszek, hogy mégtöbbet lophassak. Most hogy így ötleteket ad, holnaptól kezdem a vaxot is lopni a fiúk meg had nyálazzák a kezüket mint régen. Ha gondolja, szívesen beveszem magát is a buliba meg még azt a néhány embert aki folyamatosan ezzel foglalkozik, hátha sikerül betömnöm a pofájukat nekik is.
Előzmény: kakaddu (2583)
szkse Creative Commons License 2006.10.31 0 0 2596
Szóval Tisztelt "uraim"!

Már megbocsássanak hogy nem állandó jelleggel az önök kérdéseire felelgetek és lógok egyfolytában az interneten. Egyrészt nem ez a dolgom, másrészt nem feladatom hogy önök közül akárkinek és bármivel elszámoljak.
Azért néhány válaszom van a kérdéseire:
1, Maga sem 20 évesen született meg egyik pillanatról a másikra, tapasztalatot bármilyen szinten csak évek munkájával lehet szerezni.
2. Nem kell pedagógiai érzék ahhoz, hogy valaki szó nélkül, becsapva mindenkit, sunnyogva és szemtől-szembe hazudva eligazoljon és utánna még követelőzzön. Hajnali 5 órakkor, hulla részegen a szórakozóhelyen fél órán keresztül 1 méterről nem sikerült felismernie az edzőt és a vezetőt. Javaslom ilyen játékosokat megtartani, sokat fog küzdeni egy csapatért. Kvalitásait mutatja, hogy Debrecenben még talán annyit sem játszik mint itt.
3. Valószínűleg nagy taktikai érzék kell ahhoz, hogy a megcsinált helyzeteket és heteseket bedobjuk. Nincsen egy játékos sem, aki 2 hetest bedobott volna egymás után. Valóban ki lehetne dolgozni valami taktikát arra, hogy a ziccereket bedobjuk?
4. Hol vannak azok a tehetséges helyi kötődésű fiatalok (Fekete Istvánon kívül, aki folyamatosan meg is fogja kapni a lehetőséget) akiket be kellene építeni?
5. Ebben a mezőnyben legalább 6 unszinpatikusabb és önérzetesebb edző van, a csapatok pedig nem azért nyernek vagy veszítenek, mert a játékvezetők nem szeretik az edzőt.
Előzmény: valakivagyok2 (2580)
sicu7 Creative Commons License 2006.10.28 0 0 2595
Amióta csődbe ment a legutolsó nyíregyházi kézilabda csapat, azóta nem sok nagy eredményt értek el... Feljutottunk, az első évben 5. helyezés... Azóta meg csak semmi... És azért a magyar kosárlabda bajnokság szerintem jóval erősebb, mint a kézilabda bajnokság... A kéziben arról szól az egész, hogy ki nyeri a bajnokságot a Veszprém-Szeged párosból... Azért a kosárban nem két csapatról szól a bajnokság, hanem jóval többről... És elég sok kosármeccsen több, mint 2000 néző van minden mérkőzésen (Székesfehérvár, Debrecen, Szombathely, Pécs, Kaposvár)... Ez kéziben nem mondható el, csak a "nagyok" egymás elleni mérkőzéseiről... Nyíregyházán akkor lesznek újra sokan kézilabda meccsen, ha sok helyi kötödésű játékos mellett 2-3 minőségi külföldi játékos alkotja a csapatot... Nem kell ide feltétlenül világverő csapat, csak minden meccsen nyújtsa a maximumot...
exhead01 Creative Commons License 2006.10.28 0 0 2594
Nem tudom mit vártok a pénzlenyúlásban jeleskedő Csabainé-Kárászi-Ignéczi-Holp négyestől. Igazi kommunista brigád.
kakaddu Creative Commons License 2006.10.28 0 0 2593

Sziasztok!Én nagyon nem szeretem a kosárlabdát,de a kézit igen.Sajnos Nyíregyen volt jó pár éve olyan kézi élet,amit az ország irígyelt.Hiába nem volt dobogó közelben a csapat,akkor is kijártak az emberek-nem is kevesen.Mindannak a titka az volt,hogy Nyíregyi kötődésű játékosok játszottak és a vezetőség is korrektebb volt.A játékosok is emelt fővel jártak a városban,meccsek után a büfében elbeszélgettek velünk szurkolókkal.Az utánpótlás kiemelkedő volt.Most meg semmi.Talán tudunk beszélgetni a játékosokkal?Nem,mert nem beszélünk még szlovákul és csehül.Pedig ez nekünk is jelentett valamit.Ma már ez nem a mi csapatunk.Régen magunkénak éreztük.De sebaj:én akkor is ott leszek,mert a régi időkből táplálkozom.

SZLOVÁKOK HAZA-VISSZA A NYÍREGYHÁZI JÁTÉKOSOKAT!!

PityeszHC Creative Commons License 2006.10.28 0 0 2592
én magasról leszarom,ha a külföldiek játszanak szeretett városunk,szeretett csapataiban(kosár,kézi),csak eredmény legyen!!!!!!
a többi mellékes.
tény,hogy jobb lenne,ha hazai fiaink nyernék a meccseket,de azért pl kosárban a légiósok viszik a csapatot főleg!de ők légalább viszik!

Csbalázs Creative Commons License 2006.10.28 0 0 2591

Igen, egy-kettő akadhat a légiósok közül, aki eléri a nemzetközi középmezőny szintjét kosárban...

Kézilabdában meg jópáran a nemzetközi élmezőny elején vannak.

Előzmény: Tywer (2590)
Tywer Creative Commons License 2006.10.28 0 0 2590

Járok is kosármeccsre, és többen vannak. A kosárválogatott nemzetközi szinten egy szar, a focival vetekszik az tény. Ugyanez igaz az európai kupákra. Ott is, mint sok helyen kurva nagy hátrányban vagyunk.

 

Azt azért ne felejtsük el, hogy kosárban egy  európai kupában valamire is esélyes csapat árából összeraksz tíz nyerő kézigárdát. Kéziben az az előnyünk, hogy vannak magyar tehetségek, kosárban nincsenek.

 

Igen vannak komoly légiósok, tavaly is egy Grizzard Monroe kaliberű emberkéket nem rossz látni. Aki mondjuk az NBA-ben pattogtatott az nem lehet olyan rossz. Viszont abban igazad van, hogy mennek is tovább. Jönnek csinálnak egy jó átlagot, élmény a játékuk, ámululnk, aztán újra eladják magukat egy jobb bajnokságban.  

Előzmény: Csbalázs (2589)
Csbalázs Creative Commons License 2006.10.28 0 0 2589
Miközben a kezdőötösből max 1 a magyar, miközben nemzetközi kupában egyáltalán nem indulnak a magyar férfi csapatok, miközben a válogatott futottak még... Tényleg komoly sportág... Komoly légiósok? Kosárban? Magyarországon? Hát ez sokkal inkább vicc... Senkinek nem kellő játékosok jönnek ide, akiknek ha van egy jó félidénye, már rohannak is tovább...1000 néző minden meccsen? Jah, mert a kosárszövetség fizet az NS-nek, így aztán felfelé kerekítenek...
Előzmény: Tywer (2588)
Tywer Creative Commons License 2006.10.28 0 0 2588

Haha :D Elég komoly légiósokat hoznak a gyengébb csapatok is akik értik a kosárlabdát és élvezhető fordulatos meccseket játszanak. magyar kézilabda? van két magyar csapat akinek minden körülmények között nyerni kell (ha kell hathatós bírói segédlettel). Sztem a kézilabdabajnokság egy vicc a kosároz képest. Ja és a kosáron azért legalább ezren mindenhol vannak. A kézin még van, hogy veszprémben sem egy bajnokin.  

Előzmény: Dungó (2587)
Dungó Creative Commons License 2006.10.28 0 0 2587

Én ha tehetem járok kézimeccsre...ott sincs kevesebb külföldni...

és az eredmény? egy magyar kosárlabda bajnokságban...a kézilabához hasonlítva egy nb2es kézibajnokság egy nb1es kosárnak felel meg...

 

de ez az én személyes magánvéleményem...attól hogy vki másképp gondolja...semmi gond...én megértem.

Tywer Creative Commons License 2006.10.28 0 0 2586
senki nem jár már kézire. minek tenné? szar minden. meg hétközben van mindig még plusszba.
sicu7 Creative Commons License 2006.10.28 0 0 2585
én is így vagyok... a kosarasok legalább produkálnak valamit...
Előzmény: PityeszHC (2584)
PityeszHC Creative Commons License 2006.10.28 0 0 2584
én már nem járok ki ffi kézire...
inkább kosármeccs...sok ember,jó hangulat,eredmény...
kakaddu Creative Commons License 2006.10.26 0 0 2583
1. Pick Szeged 8 8 - - 242-179 +63 16 2. MKB Veszprém KC 7 7 - - 271-150 +121 14 3. PLER-Airport KC 8 6 - 2 214-212 +2 12 4. Dunaferr SE 8 5 1 2 245-208 +37 11 5. Százhalombattai KE 8 4 - 4 198-208 -10 8 6. Debreceni KSE 8 3 1 4 223-217 +6 7 7. Erste Békési FKC 8 3 - 5 205-255 -50 6 8. Tatabánya-Carbonex KC 8 2 1 5 231-255 -24 5 9. Gyöngyösi FKK 8 2 - 6 191-210 -19 4 10. Komlói BSK-Fűtőerőmű 7 2 - 5 167-199 -32 4 11. Nyíregyháza KSE 8 2 - 6 206-251 -45 4 12. RÁBA Quelle ETO KC 8 1 1 6 186-235 -49 3 Meddig tűritek még hogy egy szlovák irányítsa a patináns klubot?Nézzétek meg a tabellát-szégyen. HOLP ÚR! KÁRÁSZI ÚR  !IGNÉCZI ÚR! Nyissák már ki a szemüket. Eddig a saját zsebükre dolgoztak,most hogy már tele van,jöhetne a csapat is. Az első dolog:hozzanak egy EDZŐT!Ezt a koklert hajítsák ki,meg a haverjait is!
sicu7 Creative Commons License 2006.10.26 0 0 2582
Az a helyzet, hogy már kieső helyen állunk!!! MÉG NEM KÉSŐ EDZŐT VÁLTANI!! Ezt az eredményt talán velem is elérte volna a csapat...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!