Keresés

Részletes keresés

Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.29 0 0 1326
birom az ilyeneket! mire el lehet vinni, legalabb 8 hetesen egy kolykot addigra 2 oltas es a fereghajtas tobbe kerul, es akkor meg nem is beszeltunk a vemhes es szoptatos szuka eteteserol, es a kicsi eteteserol....
el vannak ezek tajolva!
de telleg az ilyen mernem megy be egy menhelyre egy helyes kis bodriert? vagy avval nem lehet villogni?
Előzmény: pierrebaba (1322)
zsuzsa Creative Commons License 2006.05.28 0 0 1325
Az alábbi hirdetéssel kapcsolatban csak egy kérdésem van. ha azert akarja ajandekba, mert anyagi helyzetük nem engedi meg, hogy vegyen, akkor mi a bánattal fogja eteteni? A német juhász nagytestü kutya, komoly összeg az etetése.
Miert akar kölyköt, akire még sokat kell költeni az elején az oltások miatt és miert annyira fontos, hogy fajtatiszta legyen, ha törzskönyv nem kell. Az én felfogasomban a törzskönyv jelenti azt, hogy valamenynire ellenörizhetö a felmenöi fajtája. Miert nem megy be egy menhelyre, ahol biztosan talalt fajtatisztának tünö nemetjuhaszokat.


167.) Sziasztok! Szeretnék egy fajtiszta németjuhász kiskutyát ajándékba kapni de sajnos az családi anyagi helyzetünk ezt nem engedheti meg és ezért kérném a ti segitségeteket! Akinek van egy kis németjuhásza meg tudna- e vele ajándékozni az kérem irjon! ! Elöre is köszönöm a segitségeteket! Nem számit ha nem törzskönyvezett, de fajtiszta legyen! Ahova a leveleket várom: tibor870509@freemail. hu
zsuzsa Creative Commons License 2006.05.28 0 0 1324
mopsz
2006-05-11

Szeretnék egy mopsz kiskutyát de csak 10000-15000 tudok érte adni, nem baj ha szinhibás. Jó helyre kerőlne. Bézs szinben.


Ez azert tetszik, mert a legnagyobb problema, amire szamit a kiskutyaval kapcsolatban, az a szinhiba....
Előzmény: Katus870512 (1323)
Katus870512 Creative Commons License 2006.05.28 0 0 1323
Én is szeretnék kapni egy chuivava-t ajándékba:)))De azthiszem vége lesz az életemnek mire kapok:))))
Előzmény: pierrebaba (1322)
pierrebaba Creative Commons License 2006.05.28 0 0 1322
Na a mai kedvencem:



"kis termetű kutyát keresek!!!kevés pénzem van rá!!!Max. 5000ezret tudok érte adni mivel fizetős gimibe játok!!!
amilyen kutya szóba jőhet Yorksire,Chuivava,Westi stb...
ami fontos kicsi legyen és ne legyen 5000 ezernél drágább
!!!telefonon és e-mailon lehet érdeklődni!!!.....................
Írjato k ,telefonáljatok!!!az se baj ha ajándékba adjátok!!!
sziasztok"


minden kutya szóba jöhet, yorki, csivava, westi, mindegy csak rohadt drága fajta legyen amúgy, és amjd a kiskutyáit faszán el tudjam adni:( és mindezt ingyér'!
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.26 0 0 1321
sajnos ez ugy mukodik hogy szaporitokam arulja a kicsiket, tkv-vel es tkv nelkul. nem volt ott se fedezesii igazolas, se alombejelento! aztan akiknek kell tkv utolag annyi kicsire ad be kerelmet, ahanynak tkv kellett. vannak olyan szemetek akik valoban adjak a kutyajuk nevet ehhez. epp mostansag tortent meg, hogy valakinek feltunt egy ismerose 2 eve meghalt szukaja az anya. de az esetek 99,99 szazalekaban soha az eletbe senki nem jon ra. mig pl olyan ostobak vannak mint pl a szomszedom aki latta a mamat aki fako maszkos, az utolag adott tkv-on pedig egy idosebb voros maszkos szuka szerepel...de baromi boldog hogy van tkv...
Előzmény: zsuzsa (1320)
zsuzsa Creative Commons License 2006.05.26 0 0 1320

A törzskönyv kiváltása 4-5 hét. El nem tudom képzelni, hogy igérhet valaki utolag törzskönyvet .

Eddig ha volt kölyök, 3-4 hét eltelt, mire lett idöm elzarándokolni a MEOE-be, elötte ugye egyeztetni kell az apa gazdájával, mert neki ala kell irnia a bejelentöt, aztén meg kell kapnom töle is a tk masolatot meg az esetleges ujabb kiállitások eredméyneit, aztén az orvossal kell egyeztetni, ha megkapja a chipet  meg a törzskönyveket, akkor megbeszélni vele idöpontot a betételre.

 

Hogy a fenebe tudná ezt korrekt modon lebonyolitani valaki  utolag?

 

Arra meg nem gondol ez a 6 kaukázusi gazda, ogy hamis törzskönyvvel pont a beltenyésztést segiti elö? Borzaszto, hogy milyen emberek vannak :-(

 

Előzmény: pierrebaba (1317)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.26 0 0 1319
igen sajnos van ilyen! jo penzert a leggagyibb szaporitotol szarmazo ebnek is lehet olyan tkv-et mutyizni hogy csak csuda!
Előzmény: pierrebaba (1317)
pierrebaba Creative Commons License 2006.05.26 0 0 1318
A másik:

"Budapesten, fajtagyőztes szülőktől 9 hetes gyönyörű, játékos, szagtalan Hawanese kiskutyák családias környezetbe eladók. 1 kan és egy szuka. 2 x oltva, féregtelenítve, hobbi célra. Gyermekek mellé ideális. Csak felelősségteljes gazdik jelentkezzenek!!! Tel: 06/30/*******.
33.000 Ft"

Fajtagyőztes szülőktől adja a kiskutyát 33 ezerét, de kiköti hogy csak felelősségteljes gazdik jelentkezzenek.
Akkora k... nagy tenyésztő, hogy a fajta nevét sem tudja leírni, mikor a választaható fajták között ott van.
pierrebaba Creative Commons License 2006.05.26 0 0 1317
Na ezt nem értem, segítsetek. Ilyen van?

"vásároltam 1db 6 kónapos kaukázusi szukát de törzskönyvet nem kaptam hozzá tudna valaki 1 tözskönyvet küldeni nekem nem baj ha 3-4 hónappal öregebb vagy vagy 1-2 hónappal fiatalabb.Előre is köszönöm aki tud segíteni.06******* ezn tudsz elérni nem vagyok net közelbe"

startapró, 2006.05.26.
cibe Creative Commons License 2006.05.25 0 0 1316
Bocs, valamiért a sortörésre nem tudom rávenni az indexet...
cibe Creative Commons License 2006.05.25 0 0 1315
kiskutya.hu "Ismét megérett az idő egy aranyos ebre! 2006. május 24., szerda Labrador, vagy bármely más fajta kiskutyát keresünk kertes házba 10000Ft-ig Tiszafüred környékéről! Kérem,aki tud segíteni, írjon!"
cibe Creative Commons License 2006.05.25 0 0 1314
apronet.hu "33.) Golden Retriever Ingyen! Kérem Segítsetek! Családi okok miatt, Szerető gazdit keresünk 2 éves kan Golden Retriever kutyánknak! Ingyen elvihető! Hely: Budapest Feladás dátuma: 2006-05-24 Feladó neve: Balázs Lejárat dátuma: 2006-07-08 Telefon: 06xxxxxxxxx Apróhirdetés adminisztrációja Apróhirdetés azonosítója:5107281"
cibe Creative Commons License 2006.05.25 0 0 1313
apronet.hu "13.) KAUKÁSZUSI KŐLJKŐK 2 SZUKA 2 KAN Hely: Somogy megye Feladás dátuma: 2006-05-24 Feladó neve: Balogh Atilla Lejárat dátuma: 2006-06-17 Telefon: 06xxxxxxxxx Ár: 20.000 Apróhirdetés adminisztrációja Apróhirdetés azonosítója:5111160"
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.24 0 0 1312
eh eh, ma jott meg a szomszedom kutyajanak a torzykonyve, 4 honap utan, erdekes hogy a mama idosebb rajta mint amit az allitolagos tenyeszto mondott, es a szine se stimmel.....biztos hiteles!
Előzmény: Gotika (1310)
Gotika Creative Commons License 2006.05.24 0 0 1311
 Bocs! Eltévedt a kezem, helyesbítek: ...a többi tenyésztőben...
Előzmény: Gotika (1310)
Gotika Creative Commons License 2006.05.24 0 0 1310

  Ne haragudjatok, de tapasztalataim szerint, a törzskönyv sem számít, egyedül a tenyésztő lelkiismeretessége. Az egyesület még szinte bármit letörzskönyvez, a lényeg a bevétel, az, hogy mi lesz a magyar ebtenyésztéssel.....? Jó volna, ha csak azok foglalkoznának a tenyésztéssel, akiknek szívügye a KUTYA, és a töggi tenyésztőben nem ellenséget, hanem társat látnak egy nemes ügy érdekében.

  Dehát álomvilágban élek:(((

Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.23 0 0 1309
mint ahogy szvsz nem kell a 1o eveseknek mobil, piercing, es haskilogatos polo, de ez a divat! csakhogy a divathobortok hamar lecsengenek aztan mehet a levesbe a kutyulimutyuli....
Előzmény: zsuzsa (1308)
zsuzsa Creative Commons License 2006.05.23 0 0 1308

Miért van az, hogy 10 év körülinek tünö kislányok abszolut nem hozzajuk illö kutyűt szoktak ohajtani maguknak? Pl shar-pei, beagle, basset Nekem ugy tünik, a bassethez, határozott, következetes gazda kell, nem? A beagle falka-kutya, egy 10 éves gyerek hogy tudná megnevelni? A shar-peinek elég sok egészségügyi problemaja van es csak addig olyan édi, amig pici....

Én ugy gondolném, egy ilyen gyereknek, nyugodt, békés, nem nyálas, nem szörhullato, szagok utan nem futkoraszo, kis mozgasigenyü, nem problemas szörü, kistestü, nem butorragcsalo kutya kell. Szerintem.

Előzmény: Fülöpmami (1307)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.22 0 0 1307
Basset Hound 2006. május 20., szombat
Szeretnék egy Basset Hound kiskutyát. Nem kérném ajándékba,mivel tudom,mennyiért árulják(30eft körül)
ettől valamivel olcsóbban vennék egy ilyen kutyust.Aki tudná valamivel olcsóbban adni akkor kérem hogy írjon az e-mail címemre.Köszönettel:Dinus



nos a szaporitok kozt is ritka aki ilyen jutanyos aron arulja.....
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.17 0 0 1306
na jo, ha megaznak akkor avval vallatni lehet:)
Előzmény: zsuzsa (1305)
zsuzsa Creative Commons License 2006.05.17 0 0 1305

A mieink gyapjupulcsi szaguak. Vizesen pedig ázottpulcsi szaguak :-)

Amugy meg amit épp  loptak, olyan szaguak. A füstöltlazacos szag volt eddig a legmellbevagobb.

Előzmény: Fülöpmami (1304)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.16 0 0 1304
jellegzetes illat, en nagyon imadom. persze ne egy kilometerekrol erzodod buzt kepzelj el, ugy erezni ha hozzajuk bujsz.
Előzmény: zsuzsa (1303)
zsuzsa Creative Commons License 2006.05.16 0 0 1303
Fülöpmami : milyen az izzadtságszagu basset ? esküszöm most olvastam elöször izzados kutyárol :-)
Szep a honlapotok.
Előzmény: Fülöpmami (1301)
ziko3 Creative Commons License 2006.05.16 0 0 1302

Szia!

 

Gratulálok a honlapodhoz,nagyon tetszik!!!!!

Ennél már csak a logófülük és a bársonytalpúk.

 

Ritkán olvasgatok mostanság ide is,ugyis ezer a vérnyomásom...(((

Előzmény: Fülöpmami (1301)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.16 0 0 1301
ha valaki meg szeretne nezni a hosszufuluim! ( vegre a kepek is felkerultek az oldalra)
www.basset-hound.hu
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.16 0 0 1300
es hany eves a kapitany?
Előzmény: zsuzsa (1299)
zsuzsa Creative Commons License 2006.05.15 0 0 1299
Ö meg ingyen szeretne szaporitani :-)

Shar-pei bébit örökbe fogadnék
Ha nem tudta eladni kutyusait,de megtartani nem tudja,akkor kérem írjon.Nálunk szerető gazdira talál,és egyedül sem lenne.A már meglévő 9 hónapos kutyusunk mellé szeretnénk,lehetőleg kislányt! E-mail: zsa.@ freemail.hu vagy hlaci@ monornet.hu

Még egy szigoruan fajtatisztát akaro, igényes ajándékváro:

Ajándékba elfogadnánk
Elfogadnánk közepes esetleg nagytestű kizárólag fajtiszta kutyát 1 esetleg másfél éves korig.

Ezt nekem tul bonyolult:
Cserebere
11hónapos boxer kanomat oltva tetoválva eladnám,elcserélném.
Cserébe dorog mellől egy faluból elkellene nekem hozni egy 2éves rottweiller kant+kérek 15000ft-ot.A rotit ingyen adják a boxer értéke 70000ft.A dolog sürgős lenne.
Előzmény: Fülöpmami (1298)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.15 0 0 1298
meg ingyen premium tapot is!
Előzmény: zsuzsa (1297)
zsuzsa Creative Commons License 2006.05.15 0 0 1297
a mi utcánkban van egy sharpei, egy ingerlékeny szuka, engem is néha meg akar enni.. irto édi kiskutya......

A fajta betegségeiröl vajon tudnak? Vagy ingyenállatorvost fognak keresni?
Előzmény: Fülöpmami (1295)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!