Keresés

Részletes keresés

debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1932
hogy egy kicsit csorogjon a nyálad:o))))
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1931
felső sorban az utolsó,ha kiszámolod.....az a bíró hülye és kész.
Előzmény: Katus870512 (1930)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1930
Melyik 4.?Köszi,hogy majd lefordítod!Kiállításon Rockyról azt írta az egyik bíró,hogy sokalja a fehéret benne!Pedig nincs olyan sok benne.
Előzmény: debutante (1929)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1929
az első nem jó,túl kevés a fehér,2dik negy szimetrikus de már jobb,3dik mutatja asszem hogy a nyakon is kell lenni fehérnek,4dik a tökéletes színelosztású bicolor onnann tovább már megy át"VAN"ba.nagyon hosszú a cikk,majd szabadosan lefordítom neked vmikor és elküldöm.de az tényleg igaz hogy a fehér nem jó hozzá mert más a geneteikája..ja-ezek a pacák macskabunda illusztrációk
Előzmény: Katus870512 (1928)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1928
Te!Ebből semmit nem értek:)))))!
Előzmény: debutante (1927)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1927
találtam egy olyan tuti cikket hogy hogy kell jó bikolorokat tenyészteni!kár hogy nem tudsz angolul!!!!itt egy magyarázó kép,azt írja hogy a 4es a legjobb színelosztás..
Előzmény: Katus870512 (1926)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1926
Nagyon kreatív vagy!!!!Kár,hogy nem írnak neveket:(
Előzmény: debutante (1925)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1925
könnyű azt mondani..megnéztem hátha írnak vmit az eredetben de,neév nincs mint pl.a himalájáknál..amúgy ezt én találtam ki,nem koppintottam:o)
Előzmény: Katus870512 (1924)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1924
Ez jó!De kutass még:)))))))
Előzmény: debutante (1923)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1923
nem írok mert kutászok neked név után...mit szólnál mondjuk:Angels eyes(angyal szemek)de még gondolkodom....
Előzmény: Katus870512 (1922)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1922
Még nincs kennelnév:((((((((((Cigizek egyett:)))3 perc!Adig írj sokat:)))
Előzmény: debutante (1920)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1921
Én holnao megyek dolgozni reggeltől estig:(De legalább lesz pénzem:)))Így még többet tudunk a macskákra költeni:))))))))))))Nekem is kellet volna takarítanom,de nem volt rá időm!Milyen tápot vettél?
Előzmény: debutante (1918)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1920
oh,szupi!eldöntötted már hogy mi lesz a kennelneved?most nézegetem a külföldi tenyészeteket hátha van vmi jó név amit koppintani lehet:o)de gondolkodom is erősen...
Előzmény: Katus870512 (1919)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1919
Itt vagyok!!!
Előzmény: debutante (1918)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1918
szia!a fenét mentünk el,rossz az idő,csak egész nap takarítottam,meg el kellett mennem tápot venni a maccsoknak...itthon szenvedünk mindketten...itt vagy?
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1917
Debutante:Ahogy látom ma kirándultok!:)Beszámolót kérek majd!:))))))))))))
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1916
Ok!Szia!
Előzmény: debutante (1915)
debutante Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1915
teljesen merül az elemem a billentzbe ezért dadogok néha.holnap este megint fent leszek igérem most megyek.szia!ja,én semmit,pnadtam:o(
Előzmény: Katus870512 (1914)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1914
Elhiszem,hogy most milyen boldog!
Előzmény: debutante (1912)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1913
Egy ismerősömmel találkoztam ,meg Bevásároltunk(macskáknak)Te mi jót csináltál?
Előzmény: debutante (1911)
debutante Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1912
le letolatva mindnhol,ilyen melegben csak bepállik a füle is...ne tudd meg hogy örült neki:o)
Előzmény: Katus870512 (1910)
debutante Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1911
ahogy a másik topicon is írtam sun inkább hasonlít egy elhízott hóemberre(vki írta hogy milyen édes kis hógolyó...aha holnap meló sajna:o(hol jártál ma?
Előzmény: Katus870512 (1908)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1910
Jajj,még a fülén se maradt szőr????
Előzmény: debutante (1909)
debutante Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1909

íme fanny a véreb:o)

Előzmény: Katus870512 (1908)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1908
Neharagudj!!!!!!Bocsi!!!!!!Nálunk nem rosszalkodnak.Már nem bírják a meleget,főleg Kelly,Rockynak meg semmi baja a melegtől.Holnap dolgozol?Nagyon rég írtál már:))))Spániel kopasz?
Előzmény: debutante (1907)
debutante Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1907
enyhén fogalmaztál:o))amúgy jól vannak,este megy a rosszalkodás:o)nálatok mi a helyzet?
Előzmény: Katus870512 (1906)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1906
Igen ez így van!!!:))))Sun a kis hurkás:)))
Előzmény: debutante (1905)
debutante Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1905
a perzsák a királyok:o)
debutante Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1904
punnyadnak a sötétben,vhogy így:o)
Előzmény: Katus870512 (1903)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1903
Semmi!Meleg van!Loláék???
Előzmény: debutante (1902)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!