Elment, vége a hetekig tartó küzdelemnek. Még csak négy nap múlva lenne egy hónapja, hogy diagnosztizálták nála ezt az alattomos kórságot. A nyári betegsége kiszippantotta minden erejét. :(
Reggel elvittük orvoshoz. Azt mondták, besárgult a szeme és a füle. Próbálkozhatunk, de ha nincs javulás, ne hagyhatjuk tovább szenvedni. Az utóbbi néhány napban imbolyogva közlekedett, ennek ellenére még tegnap reggel is olyan kópé fejjel nézelődött, mint fiatalon. Csak tegnap délután/este kezdett máshogy viselkedni. Egy utolsó próbából még beadattuk neki a gyógyszereket, mert eddig is nézett már ki rosszul, aztán napokra magához tért. De mikor hazahoztuk, csak feküdt, és nem igazán akart reagálni semmire. Néha elejtett egy halk maú-t, de nem tudtuk mire vélni. Azt hittem, csak éhes, zavarja a szédülés, esetleg szeretetre vágyik... Viszont ha megmozdítottuk, keservesen nyávogott. Végül úgy döntöttünk, elengedjük, nem szenvedhet tovább. Az autóban végig sírt, még a rendelőben is. Tudta, mire készülünk, ő még nem akarta feladni. Tudom, hogy küzdeni akart. De nem engedhettük, hogy tovább szenvedjen... :'( Sose hallom már a hangját, nem érinthetem a pihe-puha bundáját. Nem lesz, aki azzal ébresszen reggel, hogy az arcomba nyomja a kis nedves orrát. Nem fog ki-be trappolni a szobába... Egy részemet örökre magával vitte. Így lesz neki a legjobb, a szivárványhíd alatt... Én gyönyörűségem. <3
Jobbulást a cicáitoknak! Remélem, ti nagyobb szerencsével jártok.
A thujáról azt írták, jó a szájfekélyre, de én adok mellé Mercurius 30ch-t is, ahogy azt Székely Attila javasolta még jónéhány bejegyzéssel lejjebb. De sokan esküsznek az ezüst kolloidra is, amit egyrészt kenhetsz a fekélyre is, másrészt itathatod is vele, így kiűzi belőle a vírust, ami a betegséget okozza. Bioboltban kapható, én egy 200 ml-es üveggel vettem (20ppm) kb. 1500 ft-ért, napi 1-2 ml-t adok neki. A bogyóktól a fekélye szerintem sokat javult, de az orvostól is kaptunk fecskendőbe egy kis fertőtlenítőt, amivel napi 2x le kell ecsetelni a sebeket.
A nehezített légzésről nem tudok nyilatkozni (nálunk leukózisos a cica, és a vérszegénység-legyengültség miatt inkább szaporábban veszi a levegőt, mint nehezen, és ezt is csak etetésnél, sétálás után stb.), de a Quamatelt mindenképp add neki! Megvédi a gyomrát az erős gyógyszerekkel szemben, amik akár gyomorfekélyt, belső vérzést is okozhatnak! Ha félsz, amiért sok gyógyszert kap, esetleg ritkábban add neki.
Kicsit utána néztem most a légzésgondoknak, de AIDS-hez köthetőt nem igazán találtam róla. Csak a nedves FIP-nél és a macskanáthánál írtak ilyenről. FIP: "A hasban vagy mellkasban folyadék gyűlik fel, ami légzési nehézségeket okoz. Egyéb tünetek az étvágy elvesztése, láz, súlyveszteség, sárgaság és hasmenés." Nem tapasztaltál ilyet? Nem lehet, hogy mégse AIDS? A leukózis miatt mi is nagyon sokat olvastunk, de ezeket a halálos betegségeket mindenhol egy lapon említik, és a legtöbb hasonló tünetekkel jár.
Láttam, hogy a teszt árán inkább Vetri-t vettél neki... Azt olvastam itt nemrég, hogy a Vetri az AIDS és a FeLV (leukózis) esetében jót tesz a cicának, de sajnos a FIP-nél több kárt okoz, mint hasznot. :( Mi sem csináltattunk tesztet, de egy fele annyiba kerülő vérkenetből (vagy hogy hívják) megállapították, hogy a cica vörösvérsejtjeinek száma nagyon alacsony, így kb. egyértelmű lett a leukózis. Addig én nem is bíztam az orvosban...
Drága mulatság az efféle betegségek kezelése, és még idegesítőbb, hogy csak találgatni tud az ember, mi baj lehet. Nálunk kb. 1 hónapja ennyire beteg a ciculi, és az első 2-3 hétben 3-4 napig KO volt, aztán egy-egy napra jobban lett, majd megint visszazuhant. Csak az elmúlt 3 napban mondhatunk tartós javulást, de most is nagyon gyenge, még az evéstől is elfárad, sovány, instabilan közlekedik (ha egyáltalán van ilyen), de a szemébe visszatért az élet.
Nem szabad feladni, a gyógyszereknek is idő kell! Jobbulást a cicának!!!
-------------------------------------
És ahogy ezt megírtam, a macska kihányta az utolsó 1-2 adag kajáját... Ez csak azért van, mert túl gyorsan / gyakran adtuk neki? Reggel óta nem pisilt, attól félek, a veséjével van baj. (Szájfekély...) Holnap reggel visszük az orvoshoz, ha addig sem tud pisilni. :(
Elsején nem bírtam tovább nézni, és kihívtam hozzá az ügyeletes állatdokit.
Ő jól megnyomkodta, és infúzióval beadott neki egy csomó gyógyszert. + be is kábította, mert nem engedte megvizsgálni a száját.
Gyógyszernek 4 mg-os medrolt irt fel 10 napig 2 X 1/2 tabletta + Klion tabletta 2 X 1/8 8 napig
+ C vitamin
Ott tartunk, hogy tegnap kapott egy fél medrolt, és viszonylag javult is az állapota (már nem virrasztottam mellette, hogy mikor áll le a légzése :( )
Ma megint csak fél medrolt adtam neki + 1/8 kliont, mert azt csak mára tudták megrendelni a patikában. (Faluban lakok, ez ebből azt hiszem kiderül) + C vitamin
És mintha most rosszabbul lenne, és meg sem kapta az előírt gyógyszeradagot...
Többet lélegzik nyögve, bár éjszaka mindig sokkal rosszabb állapotban látom.
Kérdésem, hogy sok helyen olvastam, hogy a medrol mellé fontos adni QUAMATEL MINI-t.
Az ügyeletes doki erről azt mondta nekem, hogy kutyáknál feltétlen kell a Quamatel, de macskánál nem szükséges.
10 napos kúránál és ekkora adagolásnál is baj lehet ebből?
Nem lehet valami mással pótolni?
Félek, hogy már annyi gyógyszert szed, hogy az a baj.
Ezek a szájában lévő fekélyekre, fertőzésekre hatnak azt hiszem, de a nehéz légzés nem nagyon akar javulni.
Nappal egész jól van, de éjjel...
És van még egy kérdésem, hogy a thuja golyócskák a szájban lévő fekélyeket gyógyítják?
Aggódok érte, szeretem, de már a fél fizetésemet ráköltöttem, és mégis félek, hogy feleslegesen. :(
Bocsánat a hosszú levélért, de minden lényegeset meg akartam osztani. Örülnék, ha valaki válaszolna valamit!
Kb. 1 hónapja macska Aids-et állapított meg a doki nála. Teszt nem volt, az árán inkább Vetri Dmg-t vegyek neki - mondta a doki.
Egy ideig használt is rendesen, de kb. 2 napja a cica nehezen veszi a levegőt, nehezített légzése van. Enni eszik, inni keveset, és ma még az udvaron is volt egy kicsit, kikéredzkedett.
Viszont amikor alszik, az oldalán fekszik elterülve, nyög, és nehezen lélegzik.
Az a nagy bajom, hogy ünnepek lévén nem tudom állatorvoshoz vinni, és 2 nap még nagyon sok idő, félek rámegy valami a tüdejére vagy valami nagyobb baj lesz.
Nem tudtok valami légzéskönnyítő szert, amit házilag elő tudok keríteni?
Sólámpa megy mellette, bár nem tudom mennyit ér...
Lándzsás utifűszirupot nem mertem neki adni, mert az ugye embereknek való.
Aki tud tanácsot adni, vagy segíteni kérem válaszoljon.
Félek, hogy elalszik álmában. Mindig azt figyelem, lélegzik-e még. :(
Akkor ezüst kolloidot mindenképp szerzek a golyócskák mellé, viszont az szteroidokkal szerintem még várok. Hátha anélkül is sikerül. Tegnap délután / kora este kezdtük el a homeopátiás bogyókat adni, ma is egész nap csak feküdt a cica mozdulatlanul, de az utóbbi néhány órában elkezdett fészkelődni, a szemeibe visszatért az élet. Belém pedig a remény! Kedves ibajo, köszönjük a jókívánságokat, megteszünk érte mindent, ami csak tőlünk telik!
Azt ugye jól értettem, hogy az oldatot csak a szesz miatt nem szabad a cicának most adni? A teát azért itathatom vele, vagy a ragadós galaj is túl erős az ő szervezetéhez képest, és inkább várnom kéne vele?
Visszaolvastam már minden írást, de nem volt egyértelmű, melyik jó kimondottan a vérszegénységre.
Tegnap bevásároltam cicukának minden homeopátiás készítményt, amit Székely Attila ajánlott. Ezek mellé kerestem olyat is, ami kimondottan vérképzésre jó. Azt olvastam az ezüst kolloidról, hogy az is antibiotikum (vagy legalábbis olyasmi hatása van), akkor az jó, ha azt adom a golyócskák mellé?
Ahogy emlékszem az eddigi hizzszólásokra, homeopátia mellett szteroidokat nem szabad adni, szóval a Medron és a Prednisolon kiesik.
Ragadós galaj oldatot pedig még nem találtam Debrecenben (valakinek tipp esetleg?), de ha előbb le kell mennie a szájgyulladásnak, még úgyse aktuális. Helyette szereztem neki ragadós galajfüvet, így ezt tea formjában próbálom a szervezetébe juttatni, hátha az is jó valamire...
Ha visszanézed a nyári hónapok irásait,ott mindenféle gyógyszer már le van irva.
Én egy párat felelevenitek.
Medrol 5mg. 10napig 1szem, 8napig fél szem, 8napig nagyed szem, fél szem quamatel mini gyomorvédelemnek.
Én egy ill. kettő hónap mulva 10napig fél ill. nagyed szemet adtam a cicám megtartóként.
A medrol szteroid, gyulladáscsökkentő, és étvágyjavitó.
Más orvos a Prednisolont irja föl, az is szteroid, és étvágyjavitó, azt nem tudom hogyan kell adagolni, de az orvos majd megmondja.
Ezüst kolloid ezt recept nélkül is megveheted a patikába.Nagy üveggel vegyél, amibe van spray jellegü adagaló,Kb. 3000FT.-
Én ugy adagoltam,hogy nagyon apróra összevágtam a csirkemellet,és arra négyszer ötször ráfujtam az Ezüst kolloid oldatból.
Ezt kapta egy hónapig naponta egyszer.
Aki hisz a momeopátiás gyógyászatban: az adhatja a:
Thulya golyócska, Montana arnika , Bárhol, ahol van, homeopátiás gyógyszertát, ott meg lehet venni.
napi négy- négy golyócska összetörve,darált vagy összavágott csirkemellre szorva a cica megeszi.
Ez a terápia: Székely Attila terápiája.Én is beszéltem vele telefonon már másfél éve is van, nekem akkor azt mondta,hogy a thulya
golyócskát és montana arnikát antibitikummal párhuzamosan adjan. Nekem akkor nem volt otthon antibiotikum, és a
Medrol mellett adtam.Azt mondta ugy is jó . Amit Székely Attila állitott össze gyógynövényes kivonat szeszt tartalmaz,azt már csak akkor lehet adni a cicának mikor már nem gyulladt a cica szája.Ha visszanézed ezeket az oldalakat, a szeszes kivonat receptjét is megtalálod , már volt olyan
kedves Valaki, aki megadta, csak vissza kell nézded a Macska Leukózis oldalt. Jobbulást: ibajo
A mi 8 és fél éves cicánkról 3 hete állapították meg, hogy leukózisos. (Nyáron is voltak vele kalandok: bőrgomba, kihullott a haja, egyszer félre is kezelték, de szépen rendbejött, csak a fogínygyulladás maradt meg. Ekkor még a leukózisról semmit nem mondtak, csak most, mikor nem evett és belázasodott.)
Körülbelül egy hétig kapott infúziót, mert minden nap belázasodott, de kb. egy hete a testhője rendben van. (Egyszer volt visszaesés, de nem vittük orvoshoz, hanem a kinti hidegben szellőztettük pár percig, és másnapra rendbe is jött.) Kapja a Vetri DMG-t, az Immunovetet, időnként a Béres csepp is a szájába téved, és napi 1-1,5 alutálcás kaját összepépesítünk neki, amit fecskendővel adagulunk. (Sokszor magától is enné, de fáj a szája és hamar megunja.) A szájfekély is kialakult, de ennek ellenére is kezdett magához térni.
Viszont ma 4x furcsa rángás jött rá. Reggel csak feküdt a helyén, hatalmas pupillákkal "gyúrta" a levegőt, és mikor felemeltem nyávogott, ha letettem, a hátsó lábán alig tudott megállni. Délben már teljesen megfeszült a teste, hangosan nyávogott és a hátán vergődött szegénykém. Azonnal rohantunk az orvoshoz, aki azt mondta, talán a vércukorszintje esett le, ami a vérszegénységnek köszönhető. Nagyon vérfogyott a cica és már a vére sem olyan sűrű, mint 2 hete, hanem elkezdett vízsszerű lenni. Hogy lehet a vérszegénységet kezelni? Nem sok mindent találtam róla guglin, talán a fehérjedús táplálkozás volt az egyetlen hasznosítható infó. Nyers húst viszont nem tudunk neki adni, mert ugye fáj a szája és kizárólag pépes kaját eszik... Az orvos a vérátömlesztést hajtja, de ahogy olvastam, volt, akinél az sem tartott pár napnál tovább, és nekünk kéne másik cicát szerezni hozzá... (Azt is ki kell vizsgáltatni, hogy teljesen egészséges-e, vagy csak annyi a lényeg, hogy tud vért adni? Úgy értem, a szomszéd kinti cicáját lerabolhatjuk-e pár ampullával, vagy még jobban veszélyeztetjük vele a mi cicánkat?)
A mai rohamok miatt erősen fontolgattuk az altatást, de nagyon megbántam volna, mert az elmúlt 4-5 napban sokkal jobban volt. Most is kb. rendben van - dorombol, időnként nézelődik (mondjuk most az ínyecsetelés miatt épp durcizik)...
Csak meg szeretném osztani Veletek kínlódásomat a szájfekéllyel.
Májusban voltunk foghúzáson,fogkőleszedésen, utána begyulladt az inye, hátul a bölcsesség foga, azt mondta az orvos, hogy két hónap van hátra, mert ott nem tudják lekezelni, az altatást nem bírja ki, mert fehér perzsa, azután jártuk a kálváriát, De amit szeretnék elmondani tapasztalatomból: Az, hogy
Diólevél, körömvirág, hársfa tea, tettem bele bodzát és 2 szem csipkebogyót, ettől finom édes, vettem még a gyógyszertárban Stodal szirupot, én kaptam a tüdőgyulladásomra, abszolut kamilla alapú minden jó gyógyíító növény van benne, egy mokkáskanállal ebből is beleteszek, finom juharszirupból van, ettől finom édes lesz, (a teák ömlesztve á: 280 Ft/zacskó. : béres 4 csepp , egy csepp propolisz, úgy lehúzta a gyulladást, hogy utána evett, plusz még a nyelvén át tisztította a szervezetét, veséjét, olvassatok utána a diólevél teának, Györgytea.hu, de bárhol megtekinthető a szervezetre gyakorolt jótékony hatása, még az almaecetnek is olassatok utána, több órát töltöttem az internet előtt, azon voltam, hogy legalább egyen már nem bírtam az orvosi költségeket, május óta egy százasnál tartunk, és még mindig gyulladt, saját erőből akarom meggyógyítani, tehát most már eszik még a magot is megeszi,
Azután egyik ismerősöm fogorvosnál járt: mondta, próbáljam meg még a Corsodylt, nahát úgy próbálgattam, hogy szódabikarbónával kezet mostam, (fertőtleniít mindent) tálakat, vizesedényeit is ezzel mosom el, utána ezüstkolloiddal kiöbliítem, ebbe töltöm bele a friss langyos vizecskét, így nem fertőződik vissza.
Tehát ott tartottam, hogy Corsodyl. Vettem két új müanyag poharat, müanyag pici kanalat, előtte megöbliítem szódabikarbónás vizzel, utána ezüskolloiddal, utána pici vattát mártok a corsodylba, és mintha simogatnám a szája környékét, majd óvatosan a fogacskákat, most már le tudom húzni a szája szélét már nem fáj neki annyira, Tehát levitte a gyulladást, egy nap egyszer szabad csak ezt megcsinálni, egy hete csinálom, de láss csodát még jobban megy le a gyulladás, már kezd szép rózsaszín lenni az ínye, csak azért osztottam meg ezeket a tapasztalataimat, hátha tudok valakinek segíteni.Én éjszakákat nem aludtam, annyira féltettem az altatástól, már az Állatkórházba kellett volna mennünk, de nem merem altatni, a fogkövességnél is alig tudták feltámasztani az altatásból, nálam beváltak ezek a házi szerek, ha valakinek kérdése van: email.címem:
Sziasztok. Szia Kedves Rigacs! A szomszédasszony cicáját a nyáron kellett eltemetni leukózis okán. Az egyiket. Mint két gyereket úgy tartotta őket, de a halál az élet velejárója. Van amikor nem tehetünk SEMMIT és kész. Neked is csak azt tuom mondani, amit neki, hogy arra kell gondolni mennyire jó élete volt a macskának. Valahogy mind bevégezzük. Neki ez jutott...:((
Majdnem minden állatom lelenc.....kutyák macskák, még az egyik teknőc is. A kutyákat is úgy "kukáztuk" össze, a macskák meg be szoktak hozzánk költözni csak úgy...önhatalmúlag. Nem kérek tőlük oltási könyvet, csak simán enni adok nekik, megfürdetem, aztán maradnak.
Aztán sajnos van akit el kell temetnem. Gyönyörű 6 kilós iromba nagykandúromat pl.két éve télen egyszerűen halva találtam egy karcolás nélkül. 2 napja még semmi baja nem volt...evett, kiengedtem, és amikor nem jött haza már sejtettem, hogy valami baj történt.
Mit tehetnék? Kit kellene hibáztatnom? Nem tudok ennyi négylábúnak minden védőoltást beadatni, mert anyagilag ez képtelenség lenne. Ráadásul ettől még elgázolhatja valami az úton ugye...
Én nem vagyok híve annak, hogy macskát nem engedek ki a lakásból. Ez nem normális életvitel egy mini ragadozónak! Tudom,mert van olyan cicám, aki négy éves koráig lakásban élt. Az állatorvosnál törzsvendég volt, mindíg volt valami baja. Most boldog falusi macska, szabad bejárással. Makk egészséges, és vígan éli a normális macskaéletet.
Az elvesztett szeretett jószágot másikkal pótolni sosem lehet ez tény. Viszont az új kedvenc eltereli az ember gondolatait, feladatot ad. És a menhelyek, az utcák tele vannak sanyarú sorsú gondoskodásra vágyó négylábúakkal, akiknek talán meg lehet szépíteni az életét. Tart ameddig tart. Viszont addíg legalább jó sora van...
"hozzatok uj cicát a menhelyről, aki majd feledteti a szomoru élményeket."
Aham. Mi is menhelyről hoztuk el a cicánkat. Egy évig semmi baja sem volt, most meg olyan tüneteket produkál, mint a macsak AIDS, vagy leukózis. Ma lesz vérvizsgálat és derül ki, hogy tényleg beteg-e. Nagyon sajnálom a menhelyi cicákat, de sem pénz, sem idő, sokszor pedig még elkötelezettség sincs arra vonatkozóan, hogy megfelelően oltani tudják a macskákat, és az ember látszólag egészségesen hazavisz egy cicát, és utána kezdődik a kálvária.
Ez az én szubjektív véleményem, és megértem a menhelyeket, hogy nincsen pénzük, és mindent megértek, de én többet nem hoznék ez menhelyről macskát, annak ellenére, hogy boldogat neveltem fel egy kutyát, amit menhelyről hoztam el, és élt velünk 12 évet úgy, hogy megmérgezték, és babéziás, és lyme kórós lett egyszerre az állatkórházban, és ezért 1997 körül 42ezer forintot kellett fizetni, amikor a mérgezéssel kórházban volt, utána pedig hosszú kezelésnek kellett alávetni a lyme kór miatt, folyamatosa vérvételekkel, és laborvizsgálatokkal.
Ha a jelenlegi cicánkról is kiderül, hogy tényleg macska AIDS-es, vagy leukózisos, akkor, ha nem lesz pénzem fajtioszta magykára, ahol a hangsúly nem a fajtisztán van, hanem azon, hogy rendesen tudják oltatni, és egészségesen, tényleg egészségesen adják át, mert az árában úgyis benne van a rendszeres oltál, peresze egy jó tenyésztőtől, akkor inkább nem kell másik állat, mert nem fogok sírni 3-4 évente azért, mert a menhelyes állatokat nem tudják rendesen kezelni, oltani, hanem csak arra várnak, hogy a felelősség lekerüljön a nyakukról, és aztán sírjon az ember, amikor gyógyíthatatéan beteg lesz, amiről nem is tehet.
A mi macskánk sem látott még utcát, a menhely óta, ahol több macskával volt együtt, akik lehet, hogy szintén mind beteget!
Sajnos a mi cicánkat is el kellett altatni. Most egymás nyakába varrjuk a felősséget édesanyámmal, hogy jól tettük-e vagy sem. Lajos (cicánk) 3,5 éves életerős kandúr volt. De lehet Leukózisban vagy Aidsben szenvedett. Sajnos vérvizsgálatot nem csináltunk. Fekély keletkezett a nyelvén, ami 8 antibiotikum injekció után sem gyógyult és pár nap alatt rohamosan lefogyott. Csak tijást volt hajlandó enni, egy nap max. egy darabot felverve. Lábraállni sem nagyon tudott, csak dűlöngélt. Vérszegénységben is szenvedett, mert az íny nagyon halvány volt. Bevittük az orvoshoz, aki megnézte a szemét és szerinte besárgult, vagyis nincs remény. Azt mondta, hogy ha az ő cicája lenne, rögtön elaltatná. Édesanyám is hakott erre és azt mondta, nem bírná nézni tovább ha szenved és elaltattuk. De sajnos azt a szemorú nézést és sírást, amit az injekció beadásakor adott ki a cicánk, azt nem kívánom senkinek sem. Most azon törtjük a fejünket elkeseredettségünkben, hogy tehettünk-e volna még valamit érte. 4,4 kilogrammról 3.2 re fogyott le egy hét alatt. Az orvos szerint a mája felmondta a szolgálatot. Most nagyon marcangoljuk magunkat, hogy talán nem tettünk meg mindent érte és a halálba taszítottuk. Sajnos a ÉK Magyarországon élünk kis városban, ahol csak 1 igazi állatorvos van. Nem tudtuk máshoz vinni, hogy agyjon tanácsot. Az önmarcangolás sajnos nem maradt abba 3 nap elteltável sem, mert elolvastuk az anémia tüneteit is, és lehet nem is a májával volt gond, ahogyan azt az orvos mondta. Mert ennek is vannak ilyen tünetei. Vashiányos állapot, ahol a cica lefogy és ott is besárgulhat. De akkor még lehet remény. Az pedig még jobban elmélyítette a szomorúságunkat, hogy a cica halála előttmindig a betont nyalta, mintha ásvány hiánya lenne. Lehet volt visszaút és meg kellett volna még próbáli az injekciókat adni neki, illetve infúziót is kaphatott volna, de az állatorvos vizsgálat nálkül is hajthatatlan volt, hogy el kell altatni. Mi pedig beleentünk, ez pedig a cica utolsó útja lett. A cicánk pedig ezt érezte és halála előtt is sírt, szinte könyörgött, hogy ne vigyük. Összeroppantunk. Szerintetek van kiút ebből az állapotból? Jártatok már így vagy ehhez hasonlóan egy cicával, hogy úgy éreztétek, hogy nem tettek meg mindent a gyógyulásáért? Megbékélni a megmásíthatatlannal, hogyan lehetséges?
Sajnos a mi cicánk is vagy FIV es vagy Leukózisos. Minden tünet tökéleteden rávall sajnos. Ilyen LTCI vakcinát ( Lymphocyte T-Cell Immunomodulator) honnan lehet beszerezni? Sajnos mi védéken élünk, Borsod megyében és itt az állatorvosok nem nagyon foglalkoznak ilyesmivel. TTudom, hogy drága, de ha injekció formájában lehetne szerezni, az nagyon sokat segítene. Az állatovos beadná. Valaki tud adni címet, elérhetőséget ahol ezt be lehet szerezni? Köszi előre is.
Dr. Szabo Mariannt aki rakos kisallatok gyogyitasara van specializalodva:mob. 30/957 5945. a vizrol lehet olvasni a www.hyd.hu oldalon erdemes bongeszni.egy uveg viz kb. 5-6 hetre eleg es 6500 Ft. -ert lehet megvasarolni Mariannal.mashol dragabb!! van ahol 9000 Ft-ert aruljak.
Azt szeretném megkérdezni, hogy volt-e már szájfekélyes cicátok, kinek milyen gyógyszer vált be, az immunerősítőket adom, de nem akar múlni, már teljesen kivagyok tőle. Aki tud, segítsen a cica szájfekély gyógyításában, 1-2 napra örülök, de azután visszajön. Kinek milyen receptúra vált be ebben, készülök ugyan a fogorvoshoz is Vele, de inkább nem vinném, ha megtudnám házilag is gyógyítani,Van közöttünk valaki, akinek szájfekélyből felépült a cicája?
Attilának nem találom az email.címét, ill. biztosan megváltozott, aki tudja légyszí. segítsetek,Mindenkinek Színig Telt Egészséget, Szép Éveket,
Nem győzők eléggé a Sorsnak Hálálkodni, hogy ide találtam és kipróbáltam Attila gyógyszerét.Májusban volt fogorvosi, vagyis fogkőleszedése, és azóta nem jött rendbe az inye, sőt már fogyott és nem evett 8 éves fehér perzsa kicsibabám.Hát én bejártam a várost.
Budapesten a XIII. Tátra utca 12/B szám alatt meg is találtam a ragadós galajt, (máshol sehol nem találtam) amit Attila adagolása szerint egy hete eszik,
Én csak olyan formában adom, hogy thuja golyó kefírben feloldva, de hát az Én fehér babám olyan mint egy pici gyerek, az ölembe ültetem és kiskanállal megeszi, amit a szájába adok. (Pici cukorral is meghintettem) Tehát thuja golyó kefirben feloldva (nagyon jó a kefír nekik, mert a savója antioxidáns) Tehát kefír keverék nálam így néz ki,
három mokkáskanál kefír, bele 1 ml ezüstkolloid, 1 csepp olívaolaj, 3 csepp béres csepp, 1 szem béres C-vitamin, 1 csepp propolisz,2 csepp ragadós galaj, 1 csepp kasvirág. Ezen kívül hiszek (Angyalforrás.hu) elérhetőségén található a Szentlélek segítségében, Szent Rafael, Szent Mihály arkangyalok segítségében. Minden este Kértem a Szentháromságot, A Szentlelket, Szent Rafaelt és Szent Mihály arkangyalok védelmező, gyógyító balzsamát imában, (Angyalforrás.hu-n megtaláljátok)(kinek-kinek hite szerint)
és MA MÁR EVETT RENDESEN EGY HÉT UTÁN, AZ INYÉRŐL A PIROSSÁG ELTÜNŐBEN VAN, CSAK HÁLÁT TUDOK MONDANI MINDENÉRT ÖRÖMKÖNNYEK KÖZÖTT SÍRVA, HOGY A TÜNETEK CSÖKKENTEK, ettől a keveréktől.
Legyen tízmilliószor Áldott Attila és Szerettei, Önzetlen, Jó szívű Segítségéért, Útmutatásáért.
Köszönöm még egyszer a válaszodat, igazán ne bosszankodj miatta, az előző hozzászólásokból, és egyéb forrásokból hamar sikerült kideríteni, milyen kúrára lenne szükségünk. Sikerült is szerezni szinte aznap VetriDMG-t, D-vizet, és LTCI-t is. Sajnos túl hirtelen jött elő a betegség, és már nem volt időnk elkezdeni a kúrát.
Én részben magamat okolom, mert ez egy olyan vírus, ami ellen lenne védőoltás (persze nem 100 százalékos), de én nem tudtam róla. Az orvos sem említette egyszer sem, nem szeretnénk-e beadatni, én pedig nem olvastam utána a neten a beadható védőoltásoknak. Abban bíztam, hogy az orvos mondaná.
Van most egy megbontatlan D-víz, és két adag LTCI, amit az egyik beteg cica gazdája adott át nekünk. Bár azt mondta, visszavásárolja, ha nem használjuk fel, már rendelt ő is az orvosától, ezért ha valakit érdekelne, akkor írjon rám.
Borzasztóan sajnálom, fogadd őszinte részvétem! Elszomorít ez a hír és eszembe juttatja hogy ugyanez történik majd az én kis kedvencemmel is előbb vagy utóbb... miért vannak ilyen betegségek? Nagyon bosszant hogy nem olvastam hamarabb az üzenetedet, ha előbb válaszolok talán segítséget jelenthetett volna. Mélyen együttérzek veletek, és sajnos nem tudom hogy mivel tudnálak vígasztalni ebben a szomorű helyzetben...
Köszönöm szépen a válaszodat, főleg, hogy ennyi időt szántál rá.
A cicánkat sajnos elvesztettük. Nagyon hamar történt minden. LTCI-t is sikerült szereznünk, de már késő volt. Egy órával a beadása után szegénykém nagy fájdalmaktól gyötörve aludt el végleg. Teljesen összetörtünk :(