Keresés

Részletes keresés

Kzella Creative Commons License 2008.10.21 0 0 1257
Az index alsónemüjét-)
Előzmény: szokimi (1256)
szokimi Creative Commons License 2008.10.21 0 0 1256
ha elkapod normális vagy... :)
Előzmény: Kzella (1255)
Kzella Creative Commons License 2008.10.20 0 0 1255
Lehet ez is egy rejtett virus-))))
Előzmény: szokimi (1254)
szokimi Creative Commons License 2008.10.20 0 0 1254
nálam is ezek jelentkeznek
Előzmény: Kzella (1253)
Kzella Creative Commons License 2008.10.15 0 0 1253
Ha jelentkezik,lelassulok,esetleg kizáródók.
Előzmény: szokimi (1252)
szokimi Creative Commons License 2008.10.15 0 0 1252
mik a tünetei?
Előzmény: Kzella (1251)
Kzella Creative Commons License 2008.10.14 0 0 1251
Igen,de ujabban indexérzékeny is.
Előzmény: szokimi (1250)
szokimi Creative Commons License 2008.10.14 0 0 1250
Te frontérzékeny vagy?
Előzmény: Kzella (1249)
Kzella Creative Commons License 2008.10.09 0 0 1249
Akkor már jók (csak a frontérzékenység marad vissza.
Előzmény: szokimi (1247)
Kzella Creative Commons License 2008.10.09 0 0 1248
Akkor már jók (csak a frontérzékenység marad vissza.
Előzmény: szokimi (1247)
szokimi Creative Commons License 2008.10.08 0 0 1247
így van....az orvos is ezt mondta.....már a műtét másnapján elkezdődik a tornáztatás....
Előzmény: Kzella (1246)
Kzella Creative Commons License 2008.10.07 0 0 1246
Persze azért hanem használod az is káros,megun és elhal.
Előzmény: szokimi (1245)
szokimi Creative Commons License 2008.10.07 0 0 1245
szükségem is van rájuk még egy darabig... :)
Előzmény: Kzella (1244)
Kzella Creative Commons License 2008.09.26 0 0 1244

Igy már érthetöbb a dolog......

Kényeztesd is őket,mert jól használhatok a mindennapi életbe.

Előzmény: szokimi (1242)
szokimi Creative Commons License 2008.09.26 0 0 1242
A bal (tisztességes nevén Buci) porcban gyenge, a jobb (azaz Rojti) inkább szalagban, és a heghalmaz, ami borítja, nagyon érzékeny a hidegre
Előzmény: Kzella (1241)
Kzella Creative Commons License 2008.09.25 0 0 1241
Mert mi a kifogásod ellenük(kicsi a kalácsa,vagy fázos)-)))
Előzmény: szokimi (1240)
szokimi Creative Commons License 2008.09.25 0 0 1240
Igen....ilyen térdekkel nem engedhetem meg magamnak, hogy fázzon a lábam
Előzmény: Kzella (1239)
Kzella Creative Commons License 2008.09.24 0 0 1239

Cukiság mellett vastag is?

Mert a cuki mellett még megfagyhatsz.

Előzmény: szokimi (1238)
szokimi Creative Commons License 2008.09.24 0 0 1238
átmenetileg kimaradt, de már jön :) ...nem fázom, van cuki harisnyám, felveszem
Előzmény: Kzella (1237)
Kzella Creative Commons License 2008.09.19 0 0 1237
Mond te nem fázól?Persze hogy szép az igazi ősz,de hol van az?
Előzmény: szokimi (1236)
szokimi Creative Commons License 2008.09.19 0 0 1236
pedig az ősz gyönyörű
Előzmény: Kzella (1234)
Kzella Creative Commons License 2008.09.17 0 0 1235
Volt olyan hogy nyár?Én nem is tudom miért,de már hiányolom.
Előzmény: szokimi (1233)
Kzella Creative Commons License 2008.09.17 0 0 1234
Volt olyan hogy nyár?Én nem is tudom miért,de már hiányolom.
Előzmény: szokimi (1233)
szokimi Creative Commons License 2008.09.17 0 0 1233
nekem csak a kezem fázik......igaz, az még nyáron is mindig hideg
Előzmény: Kzella (1232)
Kzella Creative Commons License 2008.09.16 0 0 1232
Összehuzodva a hidegtől..brr.
Előzmény: szokimi (1231)
szokimi Creative Commons License 2008.09.16 0 0 1231
de a peckestől is messze van
Előzmény: Kzella (1230)
Kzella Creative Commons License 2008.09.15 0 0 1230
Lassan és kényelmesen,de.....(még nem mamókásan)
Előzmény: szokimi (1229)
szokimi Creative Commons License 2008.09.15 0 0 1229
velem ellentétben
Előzmény: Kzella (1228)
Kzella Creative Commons License 2008.09.10 0 0 1228
Most már,csak rohanva közlekedik.
Előzmény: szokimi (1227)
szokimi Creative Commons License 2008.09.10 0 0 1227
...és tényleg! 20 éves koromig szinte állt, de azóta....
Előzmény: Kzella (1226)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!