Keresés

Részletes keresés

Polka Creative Commons License 2002.02.13 0 0 975
Borzimorzi!

A baj csak az, hogy Salez azt hazudta (az Index idézettel), hogy visszhangtalan az Orbán út, meg azt is hogy még az egyetemi lap se, valamit poénkodott, hogy még linket se...

Ezért jobb lett volna, ha csöndben maradtál volna, akkor nem lenne ciki.

Ja és apropó, ugye mostmár senki nem beszél arról a kiindulópontról, hogy az egész utazásnak mennyi az inkubátor meg lélegeztetőgép egyenértéke. Sőt, azt kezditek zászlóra tűzni,. hogy a kormányfő úgymond megszegte a saját szabályait, mert ugye a malévtól kellett volna gépet bérelni. Hogy aztán ez 10 millióval drágább lett volna, az már nem zavar titeket, piszkos kampány szennyes kis fogaskerekeit!

Látom a címlapokat: 42 millióért utazott Orbán Bostonba, miközben 32 milliós ajánlat is volt! 10 millióból 9,42 inkubátort és 6,345 lélegeztetőgépet lehetett volna venni!!!!

Piszkos kampány...

Szal ez, nagyon szal és még büdös is. Jó étvágyat hozzá!

Polka

Előzmény: borzimorzi (901)
Mélerdémon Creative Commons License 2002.02.13 0 0 974
Amikor ilyen sorokat irsz mennyi a pulzusod? Nagyobb mint az IQ-d? Mert akkor komoly baj van! :))
Előzmény: Polka (972)
Mélerdémon Creative Commons License 2002.02.13 0 0 973
Hat... En mast szoktam "csobe" "huzni"... Feltunoen nagy hasonlosag van a ket szubsztancia ertelmi kepessegei kozott ezesetben. :)
Előzmény: hoapo (970)
Polka Creative Commons License 2002.02.13 0 0 972
Salez!

Ne aggódj értem, és legföljebb magadat sirassad. nem én félek áprilistüól, pajtás.

Ellenben azért megnéznéd, pontosan mit is írtál 532 alatt? Fogtad az Index hazug cikkét és bemásoltad ide és véres kardként hordoztad, mert egyetlen szóval nem kommentáltad hogy szerinted esetleg mégsem igaz. Az erre adott válaszomra pedig bazi nagy mellénnyel még azt is volt pofád kijelenteni (541), hogy neked milyen könnyű (hehehehe, írtad), hogy nem vagyok képes linket adni sem.

Ezen kívül azt állítottad, hogy még az egyetemi lap se..., most meg hogy az egyetemi lap is lehozta, most már ez a lap a kiskunmajsai ált. iskoláéval egyenértékű, mi? Ne félj, ha valakit kicsiben hazugságon érnek, attól az még hazugságban marad, tehát alaposan rádférne egy Mea Culpa, mert mindkét állításod megcáfolódott.

Egyébként pont ez a magadfajta csalók módszere, először közreadnak egy hazugságot egyik helyen (ez volt az Index cikke), majd egy másikon már erre mutogatva vonják le hamis következtetéseiket. Mondd, az Indexnek szóltál már, hogy igazítsa ki a dolgot? mert ők is nagy szégyenben maradtak. persze szarnak rá. Elég volt minuszos hírben egy cikkben elrejteni, hogy azért mégis hírt adott róla pl. az egyetemi lap.

Gennyes kampány szemét kis ügynökei vagytok, és még örültök is neki. Az a szerencsétek, hogy 12 éve a "győztes" világrendnek nem volt bátorsága egy antibolsi Nürnberget rendezni, és most emiatt nagy a szátok, mert azt hiszitek, örökké lehet ezt csinálni.
Idehaza már áprilisbam ráfáztok, az biztos!

Polka

Előzmény: Salez (909)
sashimi Creative Commons License 2002.02.13 0 0 971
Kedves minderbinder, azt nem ertem, hogy miert kell egy ilyen nyilvanvalo hazugsagot terjeszteni. Tudhatja, hogy ezt azonnal a fejere olvassak, Semmit sem nyerhet vele. Engem az aggaszt, hogy tisztelt miniszterelnokunk viselkedese egyre jobban nelkulozi az elemi logikat.

sashimi

Előzmény: minderbinder (969)
hoapo Creative Commons License 2002.02.13 0 0 970
Már megint a rosszindulat beszél belőletek. Szerintem csak csőbe húzták OV-t és nem mutatták meg neki a http://www.usnews.com/usnews/edu/college/rankings/natudoc/tier1/t1natudoc.htm címen található listát.

Ennyit arról, hogy az "ezüsthajó" a legprofibb pr cég, akire a kampányt is rá lehet bízni (ezt is Ő mondá).

Előzmény: minderbinder (969)
minderbinder Creative Commons License 2002.02.13 0 0 969
" az éppen hivatalban lévő miniszterelnökét az első öt legmagasabban jegyzett amerikai egyetem egyikén díszdoktori címmel ismerik el."

Ha valaki ilyet mer nyilatkozni az vagy sotet vagy aljas de mindenkeppen ketsegesek a szellemi kepessegei. Nem allitom, hogy a kovetkezo egyetemek az elso otben vannak, de garantaltan joval a Tufts elott: Yale, Harvard, Brandeis, MIT, Berkeley. Egyetlen mentseg ha a fiu komatikus allapotban volt megint, mint Kalocfalvan. Egyebkent a hazudozas nem all teljesen tavol jellemetol.

Előzmény: philozófika (963)
szoke_lany Creative Commons License 2002.02.13 0 0 968
Tulajdonképpen nem is lenne sok az a 32 millió ... ONE-WAY TICKET -ért!
kábelbúvár Creative Commons License 2002.02.13 0 0 967
Már csak az a kérdés, azt ki fogja használni?
Előzmény: logoped (965)
kábelbúvár Creative Commons License 2002.02.13 0 0 966
Hollós János mostanában szeret túlozni.
Főleg Viktor-témában. :)

Egyébként neki saját, különbejáratú listája van.

Előzmény: philozófika (963)
logoped Creative Commons License 2002.02.13 0 0 965
Miért tépitek a szátokat 32M Ft miatt. Lehetett volna 60M is. Akkor meg infarktust kapnátok? Még rendesek is a fiúk, hogy csak annyit költöttek.De ez hamarosan lerágott csont lesz, mert önálló repcsit akarnak venni. Egyébként szerintem ez PR fogás volt. Felkapjátok a fejeteket: 32M? Akkor talán hosszútávon jobb lenne egy állandó gép. És már megettétek a maszlagot.
Droopy Creative Commons License 2002.02.13 0 0 964
Valoszinuleg a legmagasabb epulet tornyanak tengerszint feletti magassagara gondoltak:)

Droopy

Előzmény: philozófika (963)
philozófika Creative Commons License 2002.02.13 0 0 963

"…az elmúlt visszakövethető több mint 150 esztendőben nem volt példa arra, hogy Magyarországot azzal tüntették volna ki, hogy az éppen hivatalban lévő miniszterelnökét az első öt legmagasabban jegyzett amerikai egyetem egyikén díszdoktori címmel ismerik el. Ez egy nagy siker." - Orbán Viktor, miniszterelnök - Kossuth Radio, Kronika
http://www.nepszabadsag.hu/extra.asp?extra=belpol/orban_boston

Az amerikai egyetemek hivatalos ragsora:
http://www.usnews.com/usnews/edu/college/rankings/natudoc/tier1/t1natudoc.htm
Tufts University 28. Bostonban is csupan a 3.

phf

lelajna Creative Commons License 2002.02.13 0 0 962
... sajnálom, hogy nem tudtátok, hogy a dr-i oklevél pénzbe kerül és nem is kevésbe!!!! Ha van zsurnalista ismerősötök nyugodtan nézzetek utána elfogtok csodálkozni... igaz itt a fiúk visszafogottak voltak, mert nem, az államok legnagyobb egyetemén vették meg a diplomát, hanem a 27.-en a meglevő 50.ből....
Előzmény: ddzoli (923)
Droopy Creative Commons License 2002.02.13 0 0 961
Kezdesz ugyanolyan demagog lenni mint alfalfa58 a 23 millio roman topicban, illetve IDKFA barhol

Tegnap kertem TENYT toled, azota vagy nyolcszor elovetted megint a biciklis dumadat, de egy link nem volt
Amire az elobb hivatkoztal, hogy te is olvastad alfalfa58 "mi SZDSZ" kezdetu szosszenetet, nezz utana az adatok-ban, hogy O is ugyanonnan a MEH-bol kapja az internethozzaferest mint te.

Droopy

Előzmény: lanyisanyi (959)
molotov-koktél Creative Commons License 2002.02.13 0 0 960
Már nem csak a Népszabadság hazudozik rendületlenül, hanem az Index is:

"Linkek:
Tufts Daily: itt sem írtak Orbán látogatásáról"

lanyisanyi Creative Commons License 2002.02.13 0 0 959
philozófika

Persze,én negligálom magam, az intelektuális aljasság az nem mocsok dolog! Kettős a mércéd, aranyoskám!

A jóbarátom "az osszes helyi orszagos sajtot (USA)" végignézte, mind a százezret, vagy szerinted hány összes helyi és országos újság van, amit a te jó elvtársad végignézett.

És akkor jössz nekem a vesszővel, pedig a sz@r és a szár között van különbség, de nem ez a lényeg.

Kérdezem, GÁ biciklivedl járt irodalmi estekre, s ha igen kifizette a pedálozást?
Horn gyufa rosztovi disztoktorija mibe került és ki fizette, aranyoskám, csak hogy ne negligáljam magam!

Előzmény: philozófika (957)
Mélerdémon Creative Commons License 2002.02.13 0 0 958
Hehe Viktor aszondta, hogy a jovo kozel van (dunatv), ezek szerint rajott, hogy tenyleg szar huzas volt repulni, repulni pedig plane szar lesz. :))
philozófika Creative Commons License 2002.02.13 0 0 957
Nem hiszem, hogy erdemes lenne valaszolnom, de ha nem lett volna egyertelmu, akkor csupan rossz helyre tettem egy vesszot.
Helyesen: "...vegignezte az osszes helyi, orszagos sajtot (USA)...". A konnyebb erthetoseg kedveert a vesszo helyere rakhatsz egy "es" kotoszot is.
Szemelyeskedo mocskolodasoddal csupan sajat magadat negligalod.

phf

Előzmény: lanyisanyi (946)
molotov-koktél Creative Commons License 2002.02.13 0 0 956
Már nem volt hely a gépen mindenféle
szedett-vedett zsurnalisztáknak!

Miért hazudsz?

Előzmény: kábelbúvár (951)
lanyisanyi Creative Commons License 2002.02.13 0 0 955
Én is olvastam!

alfalfa58 válasz erre | adatok | e-mail 2002-02-13 16:37:56 (168)

Mi SzDSz-esek maximálisan egyetértünk azzal, hogy Göncz Árpád az adófizetők pénzéből 42 millió forintért utazzon Japánba - ahányszor csak széles úri kedve úgy tartja.

Mi SzDSz-esek a leghatározottabban visszautasítjuk, hogy Orbán Viktor az adófizetők pénzéből 32 millió forintért utazzon az Egyesült Államokba - akár csak egyetlen alkalommal is.

És hogy miért?

Hát - csak!

PS. Nekünk SzDSz-eseknek mindenki megtehet egy szívességet.


molotov-koktél Creative Commons License 2002.02.13 0 0 954
A KÜLÖNGÉPRE GONDOLTAM!

Én vegyem le a hangerőt? Te ordibálsz.

Előzmény: kábelbúvár (951)
josef Creative Commons License 2002.02.13 0 0 953
Valami igaza lehet a Népszava mai vonatkozó cikkének . Ha Orbán hivatalos úton volt , saját , 1998-as törvényét szegte meg , mely szerint különgépet csak a Maléven keresztül lehet bérelni. Ha magánúton volt , milyen alapon fizetteti ki utazási költségeit az adófizetőkkel ? Egyébként ami a 10 millió magyar ebből eredő büszkeségét illeti: egy 28-ik amerikai egyetem kb 10,000 USD-ért megkapható díszdoktori oklevelére én azért nem vagyok annyira büszke. Egy pozitivum azért van : az egyetem rektora méltató beszédében kiemelte ,OV érdemeit a liberalizmus magyarországi fejlesztésében .
molotov-koktél Creative Commons License 2002.02.13 0 0 952
Nem ért rá.

Na látod, ez lehet. Inkább írta otthon a címlapos kamucikkeit az útról.

Előzmény: kábelbúvár (943)
kábelbúvár Creative Commons License 2002.02.13 0 0 951
Vedd már lejjebb a hangerőt, mert átzörög a szomszédod!

Azt mondod, nem volt egy skribler, aki potyázott volna?

Szerintem fordulj a Múosz panaszbizottságához.
Tán ott tudnak rajtad segíteni. :)

Pá!

Előzmény: molotov-koktél (947)
molotov-koktél Creative Commons License 2002.02.13 0 0 950
Már nem volt hely a gépen mindenféle
szedett-vedett zsurnalisztáknak!

Ennek a hazugságnak még mindig nincs gazdája.

Valszeg a tudósító azért van kinn, hogy politikai témákról
tájékozódjon. Per pillanat nem volt Amerikában a társasági rovat vezetője.

A magyar miniszterelnök amerikai látogatása nem politikai téma? Id. George Bush levele, a díszdoktorrá avatás és a belőle a népszabadság által kavart címlapos műbotrány nem politikai téma? Nevetséges vagy, haver.

Előzmény: kábelbúvár (934)
nagypecás Creative Commons License 2002.02.13 0 0 949
Rossz helyen van a boltod, vagy rossz terméket árusítasz. Ezt egyfelől a napi vevőid számából, másfelől a véleményükből gondolom. Ha italboltod van, a kosher mellé vedd fel a fütyülős barackot is a palettára.

nagypecás

Előzmény: nyilhegy04 (910)
kábelbúvár Creative Commons License 2002.02.13 0 0 948
A kapitalizmusban mindenkinek szabad a pálya.

A REKLÁMÉRT PEDIG FIZETNI KELL.

Előzmény: molotov-koktél (945)
molotov-koktél Creative Commons License 2002.02.13 0 0 947
Én is a különgépre gondoltam! Meddig hazudozol még?
Előzmény: kábelbúvár (944)
lanyisanyi Creative Commons License 2002.02.13 0 0 946
philozófika!

Nagy sz@rkeverő vagy te, adod a jól értesültet,

"a régi jó barátom, aki a Harvardon tanul végig nézte az összes helyi országos, az összes HELYI ORSZÁGOS, HELYI ORSZÁGOS...

Mocskos demagóg dumátokban egyedül nektek vörösingeseknek vannak kampány céljaitok...

Ki mószerolta annak idején Gönczot és Horn gyufát, irodalmi estekre, rosztovi dísztoktori címre repülése okán.

Előzmény: philozófika (937)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!