Keresés

Részletes keresés

ICTUS Creative Commons License 2002.01.28 0 0 577
Kedves Dension!

Nagyon megszerettem a myradio funkciót és az utóbbi két hétben így használtam a DMP3-at. Ime az észrevételeim.

Igen rossz ötlet az, hogy a dir.idx kitörlésekor az összes myradio file-t törli! A dir.idx törlésére meg szükség van olyankor, ha a vinyó defragmentáltatik. Kellene egy lehetoség arra, hogy a teljes dir.idx updatelheto legyen az egyéb konfig file-ok elveszése nélkül. Emlékeim szerint a virtualis direktory-k is elvesznek ilyenkor.
A megjelenö hibaüzenet arra ahíres üzenetre hajaz: Started to format harddisk. OK?(Y/N)

Más. Kreáltam 2 konfiguraciót, két myradio lejátszására. Amikor átkapcsolok A konfigból B konfigba nem indul el magától a B myradio lejátszása, hanem elöször lejátszási módot kell váltani.

Olyan is elofordult velem, hogy nagy vígan hallgatom egyik myradio-mat, amikor önkényesen DMP3 stoppra állt és onnan nem volt hajlandó elmozdulni, csak táp ki-be hatására.

Egyenlöre ennyi.
Ictus

Victoare Creative Commons License 2002.01.28 0 0 576
Nem tudom, ti hogy vagyok vele, de én ilyeneket tapasztalok (csak közben rájöttem, hogy már megszoktam, és csak azért nem tűnik fel) :

1 - A "Next (>>)" gomb megnyomásával nem mindíg ugrik egyből a következő számra, van hogy vár kb 10-20mp-et ... és ha mégegyszer megnyomom a gombot akkor átugrik, majd egy pár mp. múlva továbbugrik mégegyszer ...

2 - Az inicializálás még mindíg nem nyerő ...
Nekem szinte minden nap az első induláskor (vagy amikor legalább 6 órát állt) DSP Init Error van ... (VU=Max) ilyenkor kihu-bedu és megy .. de ez így gáz ... (Mondjuk én van, hogy úgy csinálom, hogy berakom a helyére a kocsiba, elkezd felpörögni, majd "Rányitom a rádiót" vagyis akkor kapja meg az InUse-t ...

Ennyi .. Vic

SARKÖZIZ Creative Commons License 2002.01.28 0 0 575
Vettem egy másik kocsit és ebben nincs hely a DMP3-nak, farigcsálani meg nem akarom.
Van rá kb. 10 hónap gari+minden gyári tartozék amit adnak vele. Ára : 45 eFt.
eFi Creative Commons License 2002.01.28 0 0 574
tag and rename - en egy honapig kerestem, mire megtalaltam.
egyszruen ez a non plus ultra.

eFi

Előzmény: pogacsa (554)
ZoliKaaaH Creative Commons License 2002.01.25 0 0 573
[nemisannyiradeazért OFF]

Hello!

Anyagi okok miatt sajnos oda jutottam, hogy el kell adnom kedvenc Dension lejátszómat. :(

A gép 2 hónapos, vagyis még van rá 10hó gari, használva nem igazán volt, állt a dobozában és várta az autóba építést, épphogycsak ki lett próbálva.
Összes tartozékkal, papírokkal teljesen karcmentesen eladnám 46e Ft-ért.

Vettem hozzá még egy 6,4 GBs Quantum Fireball EX wincsit (az egyik legstrapabíróbb Quantum) 100% bad mentes. Ezt is eladnám, ennek irányára: 14eFt

Ha valakit érdekel, pls. emailre, mert a fórumot csak ritkán olvasom.

[ON haezoffvolt]

seaky Creative Commons License 2002.01.24 0 0 572
DENSION!!

Warning: Variable passed to reset() is not an array or object in /www/data/www.dension.com/utils/letolt/letolt.php on line 51

ha a letöltésre kattintok.

Regards,
Seaky

HHapci Creative Commons License 2002.01.24 0 0 571
Nálam nem mert rácsuktam a hamutartót.
Előzmény: pogacsa (569)
mpdm Creative Commons License 2002.01.24 0 0 570
Hali!
Valahogy megjavult a cucc! Most már megint nincs out of temp...., valamint újra ki-be lehet normálisan kapcsolni. Mi történt? Telepakoltam a vincsit!? Megmagyarázhatatlan!
pogacsa Creative Commons License 2002.01.21 0 0 569
nálatok is mozog (és kiesik) a szívar töltő!?!?!
Dension_Team Creative Commons License 2002.01.21 0 0 568
Üdv

A weblapra felkerült egy lista, amin van egy pár olyan szakműhely emlyik válalja a DMP3 beépítését.

Monstori Krisztián

Előzmény: borzoló (560)
HHapci Creative Commons License 2002.01.17 0 0 567
Dejó hogy az enyém -7fokban is megy, csak 1perc mire a kijelzőre kiir valamit.
Tényleg nem árt ez a vinyónak?
ICTUS Creative Commons License 2002.01.17 0 0 566
Igen, ki lehet kapcsolni.
Ictus
Előzmény: seaky (565)
seaky Creative Commons License 2002.01.17 0 0 565
Hi,
Please nézzétek meg nekem akinek 1.14 van fenn hogy party mode-ban is ki-be tudod kapcsolni (JOG-al)? Mert ha igen akkor viszem a szervizbe ;(((

Very big thanx,
Seaky

Előzmény: ICTUS (564)
ICTUS Creative Commons License 2002.01.16 0 0 564
Nekem működik a kikapcs a jog gombbal. De az is előfordult már, hogy többször meg kellett nyomnom, amikor elindítani akartam a DMP3-at. Mintha csak egy bizonyos irányból jövő nyomást venne észre. Lehet hogy te ennek eldurvult formájával állsz szemben.

Ictus

Előzmény: seaky (562)
mpdm Creative Commons License 2002.01.16 0 0 563
seaky (562)

Ja! Először működött, most már az 1,13-mal sem! Plusz állandóan Out of temp range üzenettel jön fel táp ki-be után.

seaky Creative Commons License 2002.01.15 0 0 562
Hi,
Még mindig küzdök a kikapcsolós problémámmal. Van akinek még rajtam kivül nem müködik a FIRM1.14-el a JOG ki/be kapcs. !!!!

thanx,
Seaky

Victoare Creative Commons License 2002.01.15 0 0 561
[OFF]
Skacok .. nem tud bvalaki a Tag&Rename-hez törést?
[ON]
borzoló Creative Commons License 2002.01.15 0 0 560
Van valakinek tippje, hogy kinél érdemes próbálkozni kocsiba beépíteni? Nekem egy fizukicsim van (Suzuki), elvileg elfér a rádió alatt, de én magam nem szeretném szétbarmolni ott a dolgokat, mert még szeretném eladni a járgányt.

Üdv mindenkinek
Borzoló

borzoló Creative Commons License 2002.01.15 0 0 559
Pogacsanak:

Tag editorként, főleg, ha sok számon kell hasonló információt (pl. előadót vagy album nevet beállítani) én a FAR Manager MP3TAG pluginját használom. Ez a kötegelt feldolgozások mellett tud pl. fájlnévből taget generálni tetszőleges minta alapján. Érdemes próbálkozni vele. A Tag&Rename is jó, a szabályosan leszedett albumokat meg tudja keresni netes adatbázisban (ez sajnos a hazai lemezeknél még kevéssé jön be :(

Előzmény: pogacsa (554)
mpdm Creative Commons License 2002.01.15 0 0 558
pogacsa (556) elküldhetnéd ha nem gond.

Legkésőbb csütörtökön megy!

OBunsen Creative Commons License 2002.01.14 0 0 557
Szia! Tag&Rename 2.0 nagyon jó progi! Ha érdekel átküldöm.
Előzmény: pogacsa (554)
pogacsa Creative Commons License 2002.01.14 0 0 556
szia,

elküldhetnéd ha nem gond.
Találtam egy cuccot nem rossz: www.id3-tagit.de

további ötlet:
1. esetleg a fenti progi egy az egyben belemehetne a dmp3man-ba
2.ill a cdcopy (www.cdcopy.sk) funkcionalitasu progi is jo lenne. Audio CD-bol csinal eleg kulturalt mp3-at, id3-at kitolti, cddb-rol leszedi a szamok cimeit.

Előzmény: mpdm (555)
mpdm Creative Commons License 2002.01.14 0 0 555
pogacsa (554) mp3 tag editor

A Magic file renamer egész klassz cucc, ha kell elküldöm!

pogacsa Creative Commons License 2002.01.14 0 0 554
mp3 tag editorbol ki mit ajánl? sajnos a dmp3 mangeré elég kezdetleges. jó lenne valami olyan mivel tudnék több fájlon is elvégezni ugyan azt a müveletet (pl. album, artist-t beállítani), ill. nem lenne utolsó ha a file nevéből tudnám beszúrni az id3-t, valami ilyesmi módon:
%TrakcNo_%Artist%_Album_%Title

véleményetek?

mpdm Creative Commons License 2002.01.14 0 0 553
Üdv!
Nálam is gáz volt, hogy csak 32 gigáig kezelte az abit bh6 a 40-es maxtoromat. Aztán biost frissítettem, s láss csodát máris OK lett! Most 1 gigát leszámítva egyben van. Ja, és win 98!
pogacsa Creative Commons License 2002.01.14 0 0 552
hali,

a FAT32 szabvany nem alaplap fuggo. Nalam egy Abit KT7A-RAID van. es a HPT370-es Raid Controller hajtja a DMP3-at. Win98 teljesen zizi volt, w2k sem sokkal jobb. Vegulis linux alol meg siman csinaltam egy FAT32 LBA (0xC) particiot, majd az mkdosfs -c F 32 /dev/hdk1 parancsal priman meg is formazta. Na ennyit a windowsokrol, valami mindig van veluk.

Nem tudom masnak is van e gondja a szivargyujtos tapellatassal, de nekem lotyog a foglaltba es igy idonkent el is megy a cucc. :(((

masreszt tovabbra sem latom hova tudnam kulturaltam beepiteni a DMP3-at a kocsimban. Kerlek kuldjetek otleteket.

kossz,
Pogi

Előzmény: pb1 (551)
pb1 Creative Commons License 2002.01.13 0 0 551
en is ugy tudom, hogy alaplapfuggo a 32GB-os hatar

mosman nekem is egyben van a 40GB-os winyo fat32-vel

Előzmény: pogacsa (549)
NLQ Creative Commons License 2002.01.13 0 0 550
szerintem az alaplap biosod nem kezeli a 32 GB feletti diskeket, ugyanis nekem a rendszerwinyom 40 GB os egyben particionalt fat32

nlq

Előzmény: pogacsa (549)
pogacsa Creative Commons License 2002.01.12 0 0 549
sziasztok,

sikerrel vegig olvastam a temat, volt termes bőven.

ami engem erdekelt volna, az hogy hogyan tudok 32G-nel nagyobb primary FAT32-es particiot csinalni. errol eddig itt nem volt szo.
A microsoft szerint FAT32-es particio egeszen 32G-ig keszitheto -http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;EN-US;q154997 . Sajna ma nem talalom a partition magicemet (Papp Ernő javasolta). Igy remélem hogy linux alol a mkdosfs menni fog. Egyszeruen a win98 es w2k fdiskje (console) használhatatlan a 80G-s maxtoromhoz, lát belőlel egy 12G-s hdd-t. A w2k grafikus felülelte még müködne. csak formázásnál fekszik ki. nálam nem volt gond a hide-unhide dolgokkal. szóval várom ha valakinek van valami ép ötlete, hogy hogyan tudom az egész hdd-t használni mp3 tárolásra.

más: a satelite display connector kiosztása már publikus? szeretnék egy nagyon primitív cuccot kreálni a dmp3-hoz, mégpedig hogy számot tudjak előre ill. hátra léptetni. Mert ha elnézem a kocsimat, akkor kizárólag a kesztyütartó lesz használható a beépítésre. ill. a satdispl.t sem tudom hova tenni. viszont két kis kapcsoló primán elférne a kormány alatt vagy környékén. ötlet ehhez?

tervben van egy linux-os karbantartó program?

elérhetőek-e valahol kocsi beépítésekről képek?

kössz
Pogi

pb1 Creative Commons License 2002.01.11 0 0 548
ok

mindenkeppen meg akarom probalni az extended-logical felallast is, de a DMP3 leirasaban az van, hogy primary particio kell nekijje.

ezert nem tettem ezt meg eddig, de ezt is meg fogom probalni.

Bye
pb

Előzmény: seaky (547)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!