Keresés

Részletes keresés

furry14 Creative Commons License 2014.08.19 0 0 232

Kedves kutya gazdik.

23 éves fiú.
kutya sétáltatást, fel vigyázást vállal egész Budapest területén.
főként 16 és környéke.
referenciával rendelkezem.

ár: 1 óra séta 1000-1500

4 óra hossz 2500 ft (felvigyázás)
4 óra felett 3500 ft (felvigyázás)

érd: fury14@freemail.hu

M. Noémi Creative Commons License 2014.08.16 0 0 231

Kedves Kutyatulajdonosok!

 

Sétáltatást és kutyafelügyeletet vállalok Budapest minden kerületében, a nap bármely szakaszában. Kérem keressenek fel ha kéne egy szerető kutyasitter!

 

mitnyiknoemi@gmail.com

 

 

Ács Bogi Creative Commons License 2014.08.15 0 0 230

Kedves Gazdik!

 

Ács Bogi vagyok és a XIII. kerületben másfél évig sétáltattam Odit, a foxit valamint egy lagottot, majd még 5 kutyust különböző kerületekben. Szívesen sétáltatok még mert nagyon szeretem az állatokat és örömmel foglalkozom velük. Vállalom az otthoni ellátást is. (kutya, macska, görény és bármilyen állat)

Megbízható és türelmes vagyok.

A díjazás és kerület tekintetében pedig rugalmas :)

 

Előre is köszönöm:

dr. Ács Boglárka

20/4754663

igobcsa@yahoo.com

kutyaseta.budapesten Creative Commons License 2014.08.13 0 0 229

Kedves Gazdik!

Budapesten vállalom kisebb, nagyobb testű kutyusok sétáltatását, foglalkoztatását, felvigyázását, rugalmas időbeosztással, a nap bármely szakában megegyezés szerint.

Ha munkája, egyéb elfoglaltságai miatt nincs lehetősége eleget foglalkozni kutyusával, és egy megbízható, türelmes, igazi állatbarátra szeretné bízni, írjon bátran!

Elérhetőségem: kutyaseta.budapesten@gmail.com


Szép napot!

Réka

Sétáltatás Creative Commons License 2014.08.11 0 0 228

Kedves Gazdik, Kutyások!

Kutyasétáltatást vállalok a 2. kerületben.

Elérhetőségem, további információk: kutya.seta.bp@gmail.com 

 

Zsófi

kutyaseta000 Creative Commons License 2014.08.11 0 0 227

Kedves Gazdik, Kutyások, Kutyatartók!!

 

Kutyasétáltatást, kutyafelügyeletet és futtatást vállalok Budapest néhány kerületében. 

Elérhetőségem: kutyaseta@citromail.hu

Ár: megegyezés szerint. 

 

L. Krisztina 

Vereckei Laura Creative Commons License 2014.07.22 0 0 226

Kedves Gazdik, Kutyások, Kutyatartók!!

 

Kutyasétáltatást, kutyafelügyeletet és futtatást vállalok Budapest néhány kerületében. 16 éves, állat barátvagyok. Kertes házban élek, és ha valakinek nincs ideje levinni kedv3encét sétálni, vagy nincs ideje játszani vele, esetleg elutazik, nyugodtan írjon.  Mellettünk van egy kutyafuttató, minden kutyást ismerek ott, nem bánják ha egy ujabb kedvenc téved oda:) Állandó, illetve alkalmi sétáltatást is vallalok!

Elérhetőségem: v.niki.98@freemail.hu (telefonszámot e-mailban írok)

Ár: megegyezés szerint. 

k.Fanni Creative Commons License 2014.07.08 0 0 225

Kedves Gazdik!

Én egy 14 éves lány vagyok aki imádja az állatokat.

Ezért szeretném a szabadidőmet velük tölteni.

Kutyasétáltatást vállalok a XI. , XII.és I kerületben.

Valamint kisállat felügyeletet is vállalok akár otthonomban is.

Ár megegyezés szerint!

 

NémethZoltán15 Creative Commons License 2014.06.24 0 0 224

Üdv mindenkinek! :)

 

Kutyasétáltatást vállalok és fürdetést a XIII. kerületben. 15 éves állatbarát, megbízható vagyok. Ráérek bármikor csak beszéljük meg az időpontokat. Az anyagiakat privátban megbeszéljük :) Várom a gazdik jelentkezését. A Facebook oldalamon lehet keresni :)

Ács Bogi Creative Commons License 2014.06.16 0 0 223

Kedves Gazdik!

 

 Ács Bogi vagyok és a XIII. kerületben másfél évig sétáltattam Odit, a foxit valamint egy lagottot, majd még 2 kutyust különböző kerületekben. Szívesen sétáltatok még mert nagyon szeretem az állatokat és örömmel foglalkozom velük. Vállalom az otthoni ellátást is. (kutya, macska, görény és bármilyen állat)

Megbízható és türelmes vagyok.

A díjazás és kerület tekintetében pedig rugalmas :)

 

Előre is köszönöm:

dr. Ács Boglárka

20/4754663

igobcsa@yahoo.com

kutyaseta000 Creative Commons License 2014.06.12 0 0 222

Kedves Gazdik, Kutyások, Kutyatartók! 

 

Kutyasétáltatást, kutyafelügyeletet és futtatást vállalok Budapest néhány kerületében.

Elérhetőségem: kutyaseta@citromail.hu

Ár: megegyezés szerint. 

 

L. Krisztina 

partneres Creative Commons License 2014.06.06 0 0 221

Sziasztok egy 4 éves lány pumihoz keresek felügyelőt juni 10-17 ig ha megoldható,utazás miatt, aki elvállata egyéb okok miatt lemondta.

 

Skiny19810323 Creative Commons License 2014.06.03 0 0 220

Megbízható kutyasétáltató lányt keresek egyik ügyfelem részére Gödre, péntektől!

Kecskés Viki 06 70 325 3650

 

portoocsi Creative Commons License 2014.05.15 0 0 219

És az Odi jól van :)  Üdvözöllek !!!!!

Előzmény: Ács Bogi (216)
dalma.szabo Creative Commons License 2014.05.13 0 0 218

Sziasztok!

 

Van két törpe tacskóm, akiket sajnos a munkám miatt nap közben viszonylag hosszú időre egyedül kell hagynom. Rendes, szófogadó, barátságos ebek. :)

 

Annak érdekében, hogy ne üljenek itthon egyedül, szeretnék találni valakit, aki hétköznaponként kora délután 30-45-60 percet az ő sétáltatásukkal töltene. A hetedik kerületben lakunk, a városligethez közel, így akár oda is lehetne vinni őket viszonylag egyszerűen. (kb 10 perc alatt gyalog oda lehet érni)

 

Ha valaki szívesen vállalná őket, akkor egy konkrét árajánlattal és egy nagyon rövid bemutatkozóval írjatok a dalma.szaboo@gmail.com e-mailcímre.

 

Köszi!

Dalma és az aprótalpúak

kutyaseta000 Creative Commons License 2014.05.04 0 0 217

Kedves Gazdik, Kutyások, Kutyatartók!!!

 

Kutyasétáltatást, kutyafelügyeletet és futtatást vállalok Budapest néhány kerületében.

Elérhetőségem: kutyaseta@citromail.hu

Ár: megegyezés szerint. 

 

Krisztina 

Ács Bogi Creative Commons License 2014.04.18 0 0 216

 

Kedves Gazdik!

 

Ács Bogi vagyok és a XIII. kerületben másfél évig sétáltattam Odit, a foxit valamint egy lagottot, majd még 2 kutyust különböző kerületekben. Szívesen sétáltatok még mert nagyon szeretem az állatokat és örömmel foglalkozom velük. Vállalom az otthoni ellátást is. (kutya, macska, görény és bármilyen állat)

Megbízható és türelmes vagyok.

A díjazás és kerület tekintetében pedig rugalmas :)

 

Előre is köszönöm:

 dr. Ács Boglárka

20/4754663

igobcsa@yahoo.com

kutyaseta000 Creative Commons License 2014.04.13 0 0 215

Kedves Gazdik, Kutyások, Kutyatartók!!!

 

Kutyasétáltatást, kutyafelügyeletet és futtatást vállalok Budapest néhány kerületében. 

Elérhetőségem: kutyaseta@citromail.hu

Ár: megegyezés szerint. 

 

Krisztina

Ács Bogi Creative Commons License 2014.03.31 0 0 214

 

Kedves Gazdik!

 

Ács Bogi vagyok és a XIII. kerületben másfél évig sétáltattam Odit, a foxit valamint egy lagottot, majd még 2 kutyust különböző kerületekben. Szívesen sétáltatok még mert nagyon szeretem az állatokat és örömmel foglalkozom velük. Vállalom az otthoni ellátást is. (kutya, macska, görény és bármilyen állat)

Megbízható és türelmes vagyok.

A díjazás és kerület tekintetében pedig rugalmas :)

 

Előre is köszönöm:

 dr. Ács Boglárka

 20/4754663

igobcsa@yahoo.com

jackiepapa Creative Commons License 2014.03.23 0 0 213

Kedves Gazdik!

 

Kutyasétáltatást vállalok Csepel egész területén,ár megegyezés szerint.

 

Magamról:41 éves csepeli férfi vagyok,imádom az állatokat és úgy érzem eljött az ideje,hogy azzal foglalkozzam amit szeretek.

 

e-mail:jackiepapa@freemail.hu

 

Várom jelentkezésüket!

 

Üdv,

Zsolt

 

kutyaseta000 Creative Commons License 2014.03.22 0 0 212

Kedves Gazdik, Kutyások, Kutyatartók!!

 

Kutyasétáltatást, kutyafelügyeletet és futtatást vállalok Budapest néhány kerületében. 

Elérhetőségem: kutyaseta@citromail.hu

Ár: megegyezés szerint. 

 

Krisztina

Ács Bogi Creative Commons License 2014.03.21 0 0 211

Kedves Gazdik!

 

Ács Bogi vagyok és a XIII. kerületben másfél évig sétáltattam Odit, a foxit valamint egy lagottot, majd még 2 kutyust különböző kerületekben. Szívesen sétáltatok még mert nagyon szeretem az állatokat és örömmel foglalkozom velük. Vállalom az otthoni ellátást is. (kutya, macska, görény és bármilyen állat)

Megbízható és türelmes vagyok.

A díjazás és kerület tekintetében pedig rugalmas :)

 

Előre is köszönöm:

 dr. Ács Boglárka

 20/4754663

igobcsa@yahoo.com

Fehérvári Rita Creative Commons License 2014.03.17 0 0 210

Kedves Kata!

 

Egy 6 éves faj tiszta keverék kutyus sétáltatásában kérnénk a segítséged.

Süti nevű kutyusunkról többet a jitus01@hotmail.com email címen illetve a következő telefonszámon 06-70-231-6969 tudhatsz meg.

 

Jelentkezésed előre is köszönjük.

 

Üdvözlettel:

Rita

Előzmény: Kónya Kata (152)
Ebrandi Creative Commons License 2014.03.17 0 0 209

Kedves Gazdik!

 







Elindult kutyás közösségi oldalunk. Ingyenesen regisztrálhatod kedvencedet fényképekkel.Elveszett,megtalált,kutyák képeit feltöltve talán hamarabb sikerül megtalálni kedvencünket.

Itt minden a kutyákról szól,minden a kutyákért van!

Gyere és regisztrálj!Tartozz egy olyan közösséghez,akik a kedvencükért mindent megtesznek!Fórumozz,csetelj,oszd meg ötleteidet,adj hasznos tanácsot másoknak!Keress barátokat magad,és kutyád számára.Kutyakozmetikusok,állatorvosok,kutyaeledelesek,kutyasétáltatók egyaránt regisztrálhatják magukat a kedvencükkel!

http://www.ebrandi.hu

kutyaseta000 Creative Commons License 2014.03.15 0 0 208

Kedves Gazdik, Kutyások, Kutyatartók!

 

Kutyasétáltatást, kutyafelügyeletet és futtatást vállalok Budapest néhány kerületében. 

Elérhetőségem: kutyaseta@citromail.hu

Ár: megegyezés szerint. 

 

Krisztina

Ács Bogi Creative Commons License 2014.03.14 0 0 207

Kedves Gazdik!

 

Ács Bogi vagyok és a XIII. kerületben másfél évig sétáltattam Odit, a foxit valamint egy lagottot, majd még 2 kutyust különböző kerületekben. Szívesen sétáltatok még mert nagyon szeretem az állatokat és örömmel foglalkozom velük. Vállalom az otthoni ellátást is. (kutya, macska, görény és bármilyen állat)

Megbízható és türelmes vagyok.

A díjazás és kerület tekintetében pedig rugalmas :)

 

Előre is köszönöm:

 dr. Ács Boglárka

20/4754663

igobcsa@yahoo.com

Dogwalker Creative Commons License 2014.03.09 0 0 206

Kedves Kutya gazdi!

Budapesten vállalok kutyasétáltatást és kutyafelvigyázást , akár alkalmi, akár állandó jelleggel! Jelenleg 2 kutyus gazdija vagyok, a 3. kutyus a barátomé, szóval elég nagy a falkánk.

 

Tisztában vagyok a lakásban tartott ebek mozgás és ürítési szükségleteivel, így szívesen segítenék kimozgatni az ebet vagy csak egészségügyi sétára vinni, amíg a gazdi dolgozik, vagy éppen szórakozni szeretne elmenni lelkiismeret furdalás nélkül. :)


Elsősorban a 13. kerületbe és a környező kerületekbe tudnék rugalmasabban eljárni.
Kérem, keressen bizalommal, az ár megbeszélés kérdése, a megbízhatóság részemről pedig garantált!

 

dogwalker12@freemail.hu


Köszönöm
Katalin

kutyaseta000 Creative Commons License 2014.02.21 0 0 205

Kedves Gazdik, Kutyások!

 

Kutyasétáltatást, kutyafelügyeletet és futtatást vállalok Budapest néhány kerületében. 

Elérhetőségem: kutyaseta@citromail.hu

Ár: megegyezés szerint. 

 

Krisztina

Ács Bogi Creative Commons License 2014.02.17 0 0 204

Kedves Gazdik!

 

Ács Bogi vagyok és a XIII. kerületben sétáltatom Odit, a foxit valamint egy lagottot. Szívesen sétáltatok még kutyust mert nagyon szeretem az állatokat és örömmel foglalkozom velük. Vállalom az otthoni ellátást is.

Megbízható és türelmes vagyok.

A díjazás és kerület tekintetében pedig rugalmas :)

 

Előre is köszönöm:

 dr. Ács Boglárka

20/4754663

igobcsa@yahoo.com

kutyaseta000 Creative Commons License 2014.02.11 0 0 203

Kedves Kutyások, Gazdik!

 

Kutyasétáltatást, kutyafelügyeletet és futtatást vállalok Budapest néhány kerületében. 

Elérhetőségem: kutyaseta@citromail.hu

Ár: megegyezés szerint. 

 

Krisztina

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!