Keresés

Részletes keresés

T. Ádám Creative Commons License 2007.12.31 0 0 12119

Boldog Új Évet kívánok!

arpadusz Creative Commons License 2007.12.31 0 0 12118
Laposnak nekem is lapos, de valamiért mégis 23 részes ez az évad, szóval kint szerették.
Előzmény: T. Ádám (12117)
T. Ádám Creative Commons License 2007.12.30 0 0 12117

Még jó hogy megvettem a 9. évadot nem maradok ER nélkül. Habár ez a 13. évad nagyon lapos nekem.

Előzmény: arpadusz (12116)
arpadusz Creative Commons License 2007.12.29 0 0 12116
Igen szünetelteti az RTL a sorozatot majd a Nemzeti Ünnep után folytatják márciusban.
Előzmény: Huncutka (12114)
OG1 Creative Commons License 2007.12.28 0 0 12115
a GRACE KENTERBE TÖRI!
Huncutka Creative Commons License 2007.12.28 0 0 12114
Most láttam, hogy az RTL-en január 8-án sem lesz ER. Nem tudjátok véletlenül, szüneteltetik?
arpadusz Creative Commons License 2007.12.27 0 0 12113

A sztrájk ellenére nagy valószínűséggel lesz 15.-dik évad olvasva egy angol ER portált. Viszont nem teljes 22, hanem csak 13 részes lenne.

 

A sorozat után az NBC Lipstick Jungle újonnan induló sorozatát akarja berakni, amiből már 14 rész készült most.

T. Ádám Creative Commons License 2007.12.26 0 0 12112
Jólenne majd egy fehér borítós évad is.
Előzmény: arpadusz (12110)
csincsi44 Creative Commons License 2007.12.26 0 0 12111

Sziasztok!

Tudjátok esetleg, hogy abban a részben (olyan 2 hete) amikor buszbaleset volt, és az Abby helikopterezett akkor volt benne egy szám, amit a helikopteren hallgatott, meg bedugta a kisfiú fülébe a fülhallgatót, akkor is az szólt, hogy az milyen szám, ki énekli? Milyen együttes? Szóval megköszönnék bármi infot!

arpadusz Creative Commons License 2007.12.23 0 0 12110
arpadusz Creative Commons License 2007.12.21 0 0 12109
Ez nem akciós A MM-ben Árkád 4990-ért adják az első hét évadot, a nyolcadik 5390, a kilencedik meg 7990 ft.
Előzmény: ny63 (12104)
stero Creative Commons License 2007.12.21 0 0 12108
január másodikától a viasat folytatja a vészhelyzetet a tizedik évaddal.
raulista Creative Commons License 2007.12.20 0 0 12107
És az Ames ügy még mindig nem lett lezárva...:(
Thomas_ Creative Commons License 2007.12.20 0 0 12106
Bennem is pont ez fogalmazodott meg az utobbi nehany resz alapjan, hogy Morris kezd egyre normalisabb lenni (mar szurkoltam neki, hogy osszejojjon a csajjal), de aztan amit az utolso ket jeleneteben levagott, megint ketsegesse tette szamomra az epelmejuseget:)
Előzmény: Törölt nick (12100)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.12.19 0 0 12105

"meg hogy azok után se akadjon ki, hogy Mórickának egy ekkora gyereke van már..."

 

Szerintem nem tudja, hogy hogyan lett ez a gyerek!:D (meg a többi)

Előzmény: BahnScorper (12098)
ny63 Creative Commons License 2007.12.19 0 0 12104
Az első 7 évad most akciósan, évadonkén t 5990.- ért kaphatóitt
Daria24 Creative Commons License 2007.12.19 0 0 12103
Pont erről beszélek. Sztem a karambolozós-piálós-zárkózott Luka nem az igazi Luka, biztos, hogy nem ilyen az alaptermészete. Csak a csalódások és tragédiák tették olyanná. Még az elején, amikor bekerült a sorozatba, akkor sem volt balhés, inkább csak zárkózott és szomorú, de egyre több negatív dolog érte (műhiba, Carollal akart volna járni, de ő ugye visszament Doughoz, az Abby-féle kapcsolat is befuccsolt, Abby Carterterrel kezdett járni, és akkoriban érte el a mélypontot.Jött a piálás, a sok csaj, karambol, műhiba-ügy, stb.) Aztán lassan kezdett kikapaszkodni, Afrikába ment, jött Sam, és végül újra Abby és a baba. És nagyon lassan Luka is kezdett újra magára találni, és a mostanra kezdett sztem igazán boldog lenni, érzelmi értelemben megnyílni.
Előzmény: Törölt nick (12102)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.19 0 0 12102
Ez most igen, talán, de emlékszel még arra a Lukára, aki a paciensével (vagy a rokonával, nem emlékszem) kezdett viszonyt, karambolozott stb.
Igen, tegnap én is "örültem", hogy egyáltalán végre beszél a családjáról Abbyvel, mert, ugye eddig erről mindig kuss volt, de, úgy látszik, olvasta a tegnapi hsz-emet, hogy a dolgokat ki kell beszélni ;-))))))) (persze, this is America, mert, tudod: "ha valakivel beszélni akarsz, én mindig itt leszek")
Előzmény: Daria24 (12101)
Daria24 Creative Commons License 2007.12.19 0 0 12101
Nekem amit Luka mondott Abby-nek, nagyon tetszett (hogy nem menekült, csak őket kereste eddig). Pont a korábbi dolgok fényében volt ez olyan nagy dolog tőle (családja halála, Afrika, béna kapcsolatok, piálás, stb), mert ő volt az egyik legzárkózottabb szereplő, még a saját kapcsolataiban is. Ami más szájából elcsépeltnek hangzott volna, sztem most nála nagyon jól jött ki. Hosszú (érzelmi) utat tett meg, szépen felépítették ezt a folyamatot az elmúlt években, ami most ért el a csúcspontjára. Luka boldogsága most sztem nagyon őszinte és megérdemelt. Ezért is lenne jó már hagyni azt az Ames-szálat a fenébe.
Előzmény: Törölt nick (12100)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.19 0 0 12100
Nekem nem mindig jó ilyenekben a memóriám, de kezd állandó bajom lenni azzal, hogy az egyes karakterek mennyire meg tudnak változni.
Pl. Morris korábbi évados szerepléseihez képest elég hirtelen kezd jófejesedni, Dubenkó sem tünt eddig ilyen érzelmesnek (karácsony ide v. oda), Neela is kinyílt (bár, talán ez még hihető), a szentfazék csaj is kezd normális lenni, Pratt tök konszolidált, Ray sem az a balhés fiú már, hol vannak már Luka kemény napjai, Abby tüskéssége stb.
Dubenkó és a nővére nekem erős Love Actually utánérzés volt, és mivel csak most esett róla szó, ennyi idő után, szépen betagozódott a karácsonyi epizódba rakjuk megható dolgokat trendbe.

Az utcagyerek dolog is sok volt nekem, hogy végül túl könnyen engednek, bár, Gates szerepe, ahogy írod, sokatmondó volt.
Előzmény: BahnScorper (12098)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.19 0 0 12099
Köszönöm az update-eket Ames ügyben!




SPOILER-es kérdés???? ;-)))))







És, lehet, még nagyobb spoilerbe torkollana a válasz, de az rémlett fel, hogy, ha ennyire nem halad ez a szál már megint (holott, már sok résszel ezelőtt unalmas volt), nem ez lesz az ok, amivel esetleg Lukáékat kiírják az állandó szereplők közül? ondolok arra, hogy a távoltartási kérelemmel fog Ames játszani, és kvázi "kiszorítja" Lukáékat a városból, mostani életükből?

Spoileres dolgok vége
BahnScorper Creative Commons License 2007.12.19 0 0 12098

Amúgy, meg micsoda karácsonyi szirup sikeredett a végére (jó, volt benne aranyos is, de azért főképp cukros lett)

 

Na az az, ami nekem nagyon sok volt, pláne hogy múltkor a hálaadásnapi rész is ünneptagadó volt, és az eddigi évadokban a karácsonyt is mindig jókora gonoszkodásokkal tömték tele, rengeteg részeg mikulással, szenyó ajándékokkal...

 

Erre most tessék, ahogy itt Móricka is beöltözik mikulásnak - az viszont jó volt, hogy a beteg követelte vissza rajta a ruháját... :-)))) - és próbál jópofizni a gyerekeknek, köztük a sajátjának is... de én ezt a Bob és Bobek-et, ezt a vallásos töltöttgalambot nem tudom még hová tenni, egy ilyen csajból nem nézné ki az ember, hogy ennyire liberálisan vegye a hatodik parancsolatot (igaz, nekem is volt kellően vallásos barátnőm, aki egyáltalán nem csinált belőle ügyet... ;-))), meg hogy azok után se akadjon ki, hogy Mórickának egy ekkora gyereke van már...

 

Nade hogy Móricka is ennyire nem tudta hová tenni a dolgot... ahogy ott az i... vel küszködött, és azt hozta ki belőle, hogy "isten" - én richtig azt hittem (de azért most is fenntartom), hogy "i" mint "impotencia"... :-PPP

 

Ahogy meg fent anyázott a tetőn, én nem ilyen befejezést vártam, hanem azt, hogy feljön a csaj...

 

 

A hobbit és a többi utcagyerek pedig elég durva volt megint, még ha ezt továbbra is erőltetettnek érzem... meg hogy C. Gates-ből nem a jóindulat szólt, csak az, hogy villogni akart Méla előtt... Rája viszont ezt a helyzetet is szimpatikusan kezelte... habár ahogy C. Gates visszaszólt neki, mikor fintorgott, hogy milyen helyen élnek ezek, hogy "te már ennél durvább helyeken is koncertezhettél..." :-)))

 

 

Juscsenko-nak meglepő de pozitív volt ez az emberi arca, mind a nővére szempontjából, mind ahogy Mélát is megajándékozta, kiegészítve azzal a hatalmas csavarral, hogy úgy tálalta fel neki a szakmai dícséretet, mintha szerelmet vallana neki...

 

(A műtét viszont már nagyon Happy Tree Friends hangulatú volt, ahogy tocsogtak a vérben... francnak kell ez...)

 

Krecsó ellenben zavaros, és ezzel a szexuálisan túltengő langaléta dokival se tudtam mit kezdeni...

 

 

Az új "fivér" :-) - valaki, aki angolul is látta ezt a részt, meg tudná mondani, hogy hogy mondták ezt eredetiben, mert azt nem tudom elképzelni - aki olyan jól lenyomta a tahó beteget, nem tűnik rossz fejnek, habár nem tudom, miért kezd ki Samuval, amikor most annak olyan csúnya feje vaaan...

 

 

Kovácsékat meg mellőzzék már egy kicsit, mert nagyon nem vagyok a bénázásaikra kiváncsi...

 

 

A végén egyetlen jó jelenet volt csak igazán, ahogy azt a csöves néger nőt hazavitték a szüleihez, ehhez ugyan egy Trans-Siberian Orchestra szám jobban passzolt volna...

 

 

Előzmény: Törölt nick (12093)
Mr_Fusion Creative Commons License 2007.12.19 0 0 12097
Csak annyi, hogy jött a rendőr, és szólt Kovacnak, hogy a megöléssel való fenyegetőzés nem volt túl jó ötlet, mert Ames a fenyegetettség miatt távoltartási végzést kért Kovac ellen, és ez nem fogja túl jól kivenni magát, ha esetleg eszkalálódik a dolog.
Előzmény: Törölt nick (12093)
Mrs Tremond Creative Commons License 2007.12.19 0 0 12096

Ez a mai rész volt az elsö, amit ebböl a szezonból láttam, megdöbbentöen szar és eseménytelen volt, így foglalhatnám röviden össze.

 

Barátok köztet is most láttam elöször kb. fél év után, komolyan mondom, érdekesebb is meg viccesebb is volt, mint a Vészhelyzet. Remélem, csak a karácsonyra tekintettel kenték el ezt így, és a többi rész még nézhetö, bár már erösen csappant a vágyam, hogy többet lássak ebből. Szégyen.

Előzmény: Törölt nick (12093)
arpadusz Creative Commons License 2007.12.18 0 0 12095
2008-ban megjelenik a maradék ER   DVD-n tehát a 10,11,12-dik évad is. A 9-dik tegnaptól kapható!
Előzmény: arpadusz (12094)
arpadusz Creative Commons License 2007.12.18 0 0 12094
Kezd nekem zavaró lenni, hogy ennyi vallási szála van ebben a sorozatban. De ez az utóbbi 4-5 részben. Nem mintha bajom lenne bármelyik vallási irányzattal, csak zavaró tényezővé kezd válni.
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.18 0 0 12093
Valaki elmesélné, mi volt a rész elején Ames-szel és Kovac-csal? Ott kapcsoltam át, hogy a rendőr ment el tőle.

Amúgy, meg micsoda karácsonyi szirup sikeredett a végére (jó, volt benne aranyos is, de azért főképp cukros lett)
T. Ádám Creative Commons License 2007.12.18 0 0 12092

Parton sétált Abbyval. Első vagy talán a második randijuk lehetett. Akkor támadta meg őket. Lukát leütötte kicsit eszméletét vesztette közben Abbyt akarta kirabolni csak hát amikor Luka magához tért eléggé beleverte a fejét a Betonba. Asszem a 7. évadban volt. Amikor Carter mellett kilötték a Kínai csajt a kezelőben.

Előzmény: kellegymosoly (12089)
Daria24 Creative Commons License 2007.12.18 0 0 12091
'aztán szétverte a fejét a betonon ... " mármint úgy értettem, hogy miután magához tért, Luka a pasi fejét.
Előzmény: Daria24 (12090)
Daria24 Creative Commons License 2007.12.18 0 0 12090
A hetedik sorozat elején volt vmelyik részben, az volt Abby és Luka első igazi randija. Vmi bárból tartottak hazafelé, ahol csocsóztak, mikor a kopasz pasi megtámadta őket. Lukát leütötte, és Abby pénzét követelte. Luka a földre esett, pár percre elvesztette az eszméletét, aztán szétverte a fejét a betonon. A kórházban Elizabeth és Carter próbálták visszarángatni a pasit az életbe, Abby-ék meg lesték.
Igen, ott már látszott, hogy Luka indulatai elég veszélyes formában is előtörhetnek.
Meg volt, amikor később Abby próbálta védeni a szomszéd csajt, erre a csaj férje megverte, Luka pedig a pasit fenyegette meg halálosan utána, és akkor is behúzott neki egyet-kettőt alaposabban.
Előzmény: kellegymosoly (12089)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!