Keresés

Részletes keresés

morticia addams Creative Commons License 2000.05.17 0 0 273
Sir Dagotta:)))))

Kivancsian varom a masodik reszt:)

Előzmény: 81713 (269)
névtelen Creative Commons License 2000.05.17 0 0 272
Jelentem:

egyesítettem az othhoni és az albérleti zoknibázist.

Eredmény: rengeteg szökevény! CSAK szökevény...

ugyanitt: április 1. -re felemás zoknik minden mennyiségben bérelhetőek:-)))

Vének Tanácsa TM Creative Commons License 2000.05.17 0 0 271
DP :)))

De a Titanic nevű alkotmány lehetne mondjuk egy gőzmosógép.
És a szereposztást hogy gondoltad? Leókát már kilőttük...

Előzmény: 81713 (269)
Hibiszkusz Creative Commons License 2000.05.17 0 0 270
Kedves DakotaP!
Vizesre nevettem magam a szinopszisodon, kösz!
Hibiszkusz
Előzmény: 81713 (269)
81713 Creative Commons License 2000.05.17 0 0 269
Szinopszis

Munkacím: The Sucks-saga

I. RÉSZ

Az első világháborút megelőző zűrzavarban elindul egy szerelmes zoknipár a Titanic nevű gőzöshajón. A hajó ismert tragédiáját követően kölcsönösen azt hiszik egymásról, hogy a másik odaveszett (eltűnt). A Ewing nevű félpár zoknit Texasba veti a sors, míg Esmeraldát –a párját- Mexicoba. Esmeralda kilyukad, és nincs pénz a stoppolására Onedin kapitány otthagyja Esmeraldát a kikötőben. A Ewing fiú eközben hatalmas stoppolófa-lelőhelyeket tár fel. Green doktor -látva Esmeralda nyomorúságát- szól Takács bácsinak, ugyan vigye már el Esmeraldát Dallasba. Takács bácsi rá is áll a dologra, de nem tudja, hogy a féltékeny José Alvaradó felbéreli Anakin Skywalkert, hogy rabolja el Esmeraldát. Amikor Esmeraldát megpróbálja elrabolni a gaz Skywalker, nem veszi észre, hogy az autóban a nyolcadik utas a halál. Na de Lenke néni sem rest, előveszi a halálos fegyverét, és alaposan helybenhagyja a rablót. A küzdelem során tovább lyukad Esmeralda, de szerencsére időben érkezik Mágenheim doktor, és Julcsi is segít. Közben a Berényi Kft. megveszi Claudiától a Wágner Oil Company Trust részvényeit, és Miklós így lesz a Westar elnöke. A rablási kísérletet Mulder ügynök kezdi vizsgálni, de Scully szól neki, hogy csak száll a kakukk fészkére. Ekkor jön a hét mesterlövész, de senki sem tudja, hogy miért? Esmeraldát közben egy városszéli kórházba viszik, ahonnan Sova doktor a Fekete-erdei klinikára küldi. Brinkmann doktor felhívja Derrick felügyelőt aki utasítja Harryt, hogy Columbo hadnagyot értesítse. Columbo hadnagy San-Francisco utcáin megtalálja a Fejvadászt, aki tudja Borivoje Surdilovocs lakáscímét. José Alvaradó megzsarolja a Ewing családot. Jockey inkább fizetne, de Bobby utána jár a dolognak, és elmeséli a klubban. Erre jön a négy páncélos és a kutya. Ákos felgyújtja a páncélost, ezért Zsolt felpofozza őt, Taki bácsinak meg közben ketyeg a taxiórája. Lagzi Lajcsi Dáridót szervez Esmeralda megstoppolására. A Dáridó közben kiderül, hogy drágán adták az életet.

(folyt.köv.)

Rastaman Creative Commons License 2000.05.16 0 0 268
Jaj, most lebuktunk!

Horusz, alias zoknifobius maximus (orias zoknigyulolo a gyengebbek kedveert), Menekulj!

Előzmény: Mulan (266)
Rastaman Creative Commons License 2000.05.16 0 0 267
Mar latom lelki szemeim elott a nagy fekete zoknit, a foszornyt, aki lenyeli a sok kis apro zoknicskat...
Kell bele egy szerelmi szal is, meg valahogy meg kene tudni kulonboztetni a zoknikat, nem csak szinuk alapjan, hanem pl. anyaguk, mintazatuk, fazonuk alapjan!

Varom a kreativ, szellemes zokni neveket ill. megnevezeseket!

Aztan kene egy promocios menedzser is, tan ez a legfontosabb, h beharangozzuk az elso zokni fohosu internetes filmet, sot, a ha ugy mutatjuk be, mint a Torzsasztal elso filmjet, tan meg tamogatast is kapunk ra!

Remelem kellokepp megmozgattam a fantaziatokat!
Es akkor csapjunk a lovak, jobban mondva a zoknik koze!

Előzmény: 81713 (265)
Mulan Creative Commons License 2000.05.16 0 0 266
Tudon, zoknibérencek vagytok!
Elterelitek itt a figyelmet, a zoknik meg zavartalanul tünedeznek!
Előzmény: Rastaman (263)
81713 Creative Commons License 2000.05.16 0 0 265
Kedves Horusz & Rastaman!

Ha már Hollywood két ilyen avatott ismerője is körünkben van.
Igazán írhatnátok egy jó kis forgatókönyv-szinopszist a félpár zoknikról, mivel már amúgy is volt erről szó a topicban. :)

Üdv!

A Dagotta

Horusz Creative Commons License 2000.05.16 0 0 264
Hidd el, számomra is fárasztó, hogy ezek a látszatra sokszínű és érdekes hollywoodi(as) filmek mennyire sablonosak és egy kaptafára készülnek. Ugyanazt sugallják vagy sulykolják, és a legtöbben sajnos bedőlnek nekik. De ez nem ide tartozik.
Előzmény: Rastaman (263)
Rastaman Creative Commons License 2000.05.16 0 0 263
Off

Nem, nem errol van szo...

Sot, nem tudom emlexel-e az SW elso reszevel kapcsban kialakult vitara, en ott kifejezetten kialltam melletted...
Csak mar faraszto, h mindenbe ugyanazt latod

on

Elnezest a topicosoktol, hogy ide piszkitottam....

Előzmény: Horusz (262)
Horusz Creative Commons License 2000.05.16 0 0 262
OFF
Hát, nem egy hálás dolog sikerfilmeket szidni, ezt már korábban is észrevettem. De azért igyekszem nyugodtan érvelni. Ha a filmmel kapcsolatos nézeteimbe bele tudsz kötni, akkor beszélgessünk tovább az AB topicban.
Előzmény: Rastaman (261)
Rastaman Creative Commons License 2000.05.16 0 0 261
Valoban, es elnezesedet kerem a lekezelo stilusomert, de mit az American Beatyban csinaltal, az kisse kiakasztott...
Előzmény: Horusz (260)
Horusz Creative Commons License 2000.05.16 0 0 260
Kedves Rastaman

Minden bizonnyal elkerülte figyelmedet az az apróság, hogy én ebbe a topicba kezdetektől fogva írtam, nem is keveset.

Előzmény: Rastaman (257)
CAIN Creative Commons License 2000.05.16 0 0 259
Sajnos a megoldás nem ilyen egyszerű, mivel mosás nélkül a zokniban megfelelő koncentrációjú metán és vajsav katalizátor jelenlétében igen gyors, agresszív biokémiai bomlási folyamatok indulnak meg. ( A köznyelvben ezt a folyamat úgy emlegetik, hogy "lerohad a lábáról".) Szélsőséges esetben még a metán-levegő elegy öngyulladása is előfordulhat.
Előzmény: maplesyrup (258)
maplesyrup Creative Commons License 2000.05.15 0 0 258
Nem értem, eddig miért nem jöttünk rá! Nem kell mosni a zoknikat, és nem tünnek el.
Rastaman Creative Commons License 2000.05.15 0 0 257
Ne!!!!

Konyorgom, Horusz, legalabb ezt a picot hagyd meg ugyahogy van, s ne piszkits bele!

En csak olvasom, de nagyon jo!

Legyszi....

Előzmény: Horusz (256)
Horusz Creative Commons License 2000.05.15 0 0 256
"A helyzet némi javulást mutat a korábbi hat fél pár zokni/mosáshoz képest."
Most 9 vagy 3 pár fél pár zoknid van? Egyébként nem próbáltál még kézzel mosni? Legalábbis addig tehetnéd, amíg valaki el nem készíti a zoknimosógépet.
Előzmény: Vissai (255)
Vissai Creative Commons License 2000.05.15 0 0 255
Kedves naplóm,

tegnap túlságosan összetörtnek éreztem magam ahhoz, hogy írjak.
A mosást követő ruharendezés során mindössze 3 darab fél pár zokni maradt, és ebből mindössze fél pár volt az enyém. A helyzet némi javulást mutat a korábbi hat fél pár zokni/mosáshoz képest.

Csütörtökön ismét mosni fogok.
Remélem, hű Naplóm, legalább Te mellettem állsz majd mindvégig.

2000.05.15.

morticia addams Creative Commons License 2000.05.11 0 0 254
Valami felsejlett elottem ma a zoknik csapodar termeszeterol. Talaltam egy kek-piros csikos noi zoknit(enyem volt valaha), szerelembe esve(osszebogozodva) egy sotet, kivehetetlen mintaju, nehany szammal nagyobb zoknival(ferfizokni!). A masik feleik meg persze elik vilagukat odaat egyeb zoknikkal.
Ezt a fertot.
morticia addams Creative Commons License 2000.05.10 0 0 253
mar a sort is elisszak elolunk odaat?!
Előzmény: Wágner úr (252)
Wágner úr Creative Commons License 2000.05.10 0 0 252
Hová, hová?! Há' természetesen elmennek Söröt inni a kocsmába, na! És aztán ottan maradnak... nem hülyék azok a zoknik, kérem szépen, tudják hogy mi a Lyó hely.... Egészség!
http Creative Commons License 2000.05.10 0 0 251
A filozófia, a közgazdaságtan és a műszaki tudományok egyre mélyebb bugyrait tárja föl ez a topic.

Annyi már bizonyos, hogy a keynesi gazdasági modellből eredő zokni- mosógép- csíptető túltermelési válság és annak fogyasztói felszívó ereje egy igen lényeges sarkköve a félpár zoknik globalizációjának.

Másfelől a kanti magánvaló (Ding an sich) megismerhetetlensége egyre plasztikusabban körvonalazódik az ezredfordulón a félpár zoknik fenoménjeinek hiábavalóságában.

Kérdéses, hogy a XXI. században a műszaki tudományok meg tudnak-e bírkózni ezzel a műszakilag sem jelentéktelen problémával. Nem lesz-e még nagyobb a zűrzavar a chippekkel ellátott szériazoknik párosításakor, mint annyi technikai találmány elterjedésénél (lásd gépkocsi) történt. Mi a garancia arra, hogy bolygónkat nem árasztják el visszafordíthatatlanul a nem is oly távoli jövőben a félpár zoknik. Mert az agyakban már a 'félpárság', mint olyan kivédhetetlen élettény.

Egyre inkább kezd körvonalazódni, az az első pillantásra dekadensnek tűnő gondolat, hogy a félpár zoknik a létbe való belevetettség, a lét disszharmóniájának humán közvetítésű materializációi.

81713 Creative Commons License 2000.05.10 0 0 250
Kedves Zsádele Bábele!

A zoknimosás közbeni megfigyelés szügségképpen véges pontososságú. A mosás közben a zoknik kvantumszuperpozícióben vannak. A kétzoknis interferenciakísérletben egyetlen Zokninium elektron kettéhasadt és interferált önmagával, így egy egész pár látszatát keltette. A megfigyelés hatására (tehát, ha nézed a mosógép ablakát) a kvantumszuperpozíció szétesik, és így vagy az egyik, vagy a másik zoknit látod. Ha jól értelmeztem megfigyelésed, az egyik zoknid a mosógép ablakához tapadt, ebből is látszik, hogy maga megfigyelés ténye módosítja a mért eredményt.

Nem szeretném kedveteket szegni, de pusztán a megfigyelés nem vezet a félpárzoknik eltűnésének megakadályozásához. A mosás közbeni állapotra leginkább a Schrödinger fuszeklija állapot jellemző. Nem lehet ugyanis megállapítani egy zokniról, hogy még párban van, vagy már félpár.

Nemrégiben az Innsbrucki Egyetemen sikeresen teleportáltak Zkn molekulát. (Mint tudjuk a Zokninium az elemi ájer harmadik módosulatában a Fuszeklirén állapotban található.) A gerjesztett Zokninium molekulákból álló nyaláb hullámként viselkedett. Tehát a kvantumszuperpozíció létrejött és megmaradt. Eddig ez volt a lagnagyobb objektum amelynek kísérleti úton lehetett kvantumtulajdonságait demonstrálni.

Sir Dr. DakotaPress de genere Index
a félpárzokni tudományok doktora
a Szent Izidor NetLovagrend sajtóreferense

Előzmény: Zsádele Bábele (226)
Hmmmm Creative Commons License 2000.05.09 0 0 248
Á. Nem is nagy. Tudod milyen ritkán kell sok zoknit mosni? :)))
Előzmény: FolyékonySzilárd (245)
Vissai Creative Commons License 2000.05.09 0 0 247
Egggen, azt hiszem, igazad van. Eskuvore csak eskudni menjunk.

De ZOKNITALI lesz !!!!

Mar ha csak rajtam mulik.

Előzmény: maplesyrup (217)
FolyékonySzilárd Creative Commons License 2000.05.09 0 0 245
Üdv Zsádele Kartács!

51 zokni az hihetetlen mennyiség. Nálunk a családban négyünknek van ennyi kb.

Én nem válogatok. Ha hasonló az mán jöhet. A fregolira sem párba teszem, hanem ahogy kijönnek a mosóból. Így a leszedés sem okoz bonyodalmat.
Egyébként ha hideg van és lyukas a jégeralsóm, a noi nejlonharisnyanadrágot sem vetem meg. Abba az a jó, hogy nem vész el a párja max az egész.

Szil.

Előzmény: Zsádele Bábele (242)
Mulan Creative Commons License 2000.05.09 0 0 243
Mint a szerző említette is - nem én voltam, csak, mint rendesen, már megint nem tudja a saját jelszavát. Ha felhív, megkérdezem.
Előzmény: Zsádele Bábele (225)
Vének Tanácsa TM Creative Commons License 2000.05.09 0 0 241
Én is itt ülök (felemás zokniban), jöhet a b) !!
Hmmmm Creative Commons License 2000.05.08 0 0 240
A bölcsességemről:
Baj volt vele. Feküdt és buzerálta a szomszédokat. Szóval állítólag jobb nélküle, de ezt pillanatnyilag még nem érzem. Most épp sárgul a pofám miután lement a duzzanat.
Akkor most ON

Sejtettem én, hogy ugyanarról beszélünk valamilyen párhuzamos hullámhosszon, de most már tudom is.
Én már a kezdeteknél sejtettem, hogy az a) tipusos kísérletednek ez lesz az eredménye, de azért végigizgultam a leírást, mint az Ötödik Elemet minden alkalommal, hátha most más történik. Vagy mondhatnám példának a ...nabasszameg filmszakadás... szóval valami romantikus regényt is, aminek a végén összejön az epekedő pár, de a Kistigris egy "kinemtalálod mi lesz a vége" megjegyzéssel adta kölcsön, ami miatt az utolsó oldalig vártam a fordulatot.
Szóval egy vizsgálat nem jelent semmit. Statisztikai módszerekhez kell nyúlni és nagyszámú vizsgálatot kell végezni ellenőrzött körülmények között, részletesen dokumentálva. Be kell vonni másokat is.
Már ülök egy ideje, de csak nem jön a b).

Előzmény: Zsádele Bábele (222)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!