Keresés

Részletes keresés

Ripper Creative Commons License 2010.03.10 0 0 5017
Ezt nemtom, lehet. Mindazonáltal Tim lejár a Priest-bulikra, ha épp keresztezik egymás útját, és maileznek, telefonálnak is egymásra időnként.
Előzmény: Törölt nick (5015)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.09 0 0 5016
Na ja, amikor bejött Metal Angel és azt mondta, hogy "nem hall benneteket", ahelyett igazán mondhatta volna azt is, hogy "bocs gyerekek, vége a bulinak, a zenekar nem tud több nótát".
Előzmény: bluevoodoo (5013)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.09 0 0 5015
De anno valahol azt is olvastam, hogy az öregek annyira nem díjazzák, ha Tim Priest nótákkal haknizik...
Előzmény: Ripper (5007)
Saughassy Creative Commons License 2010.03.09 0 0 5014
Viszont az is hulyeseg volt, hogy ott hergeltek bennunket a fel nem kapcsolt fenyekkel, mintha meg lenne esely egy szamra. Reszemrol emiatt 4.5 az 5-bol.

Raadasul nem mindenki vette poenra, volt par hoborgo fel?reszeg, akibol egyet en loktem felre, hogy ne ordibalja 20 centirol Ripper arcaba (MIiiiifaszvooooltez????), mikozben atjottek a kuzdoteren. :)
Előzmény: bluevoodoo (5013)
bluevoodoo Creative Commons License 2010.03.08 0 0 5013
Félreértés volt tudtommal,Ripper úgy készült,hogy a vendégéneklések utáni rész már a ráadás,egyszerűen nem tudtak több számot eljátszani,ezen a szinten meg gagyi már egyszer eljátszott dallal visszajönni ráadásra.
Előzmény: Ripper (5009)
Saughassy Creative Commons License 2010.03.08 0 0 5012
Tibi monoklijat en is kiszurtam, Winkler pedig mellettunk tamasztotta a pultot. :) Utoljara a ZPs Toy Dolls koncerten talalkoztunk, fene a gusztusunkat. :D
Előzmény: Ripper (5011)
Ripper Creative Commons License 2010.03.08 0 0 5011

Na ja.:-)

 

Egyébként a bulin feltűnt Rubcsics Ricsi és Lőrincz Tibi is (szegény Tibi elég szarul, összeesve nézett ki, és az egyik szeme alatti méretes monokli is csúf látvány volt), valamint a celebvilág képviseletében Winkler Robi, korrekt Motörhead pólóban.

Előzmény: Saughassy (5010)
Saughassy Creative Commons License 2010.03.08 0 0 5010
Nyugodtan megismetelhettek volna a Burn in Hellt, nem sertodom meg.:)
Előzmény: Ripper (5009)
Ripper Creative Commons License 2010.03.08 0 0 5009
A ráadás hiányára én rákérdeztem egy bennfentesebb arcnál - ő azt mondta, hogy eltoltak mindent az utolsó szögig, ami a setlisten rajta volt. Lehet, h a buli hevében egyszerűen elfelejtettek leállni...:-))
Előzmény: Saughassy (5008)
Saughassy Creative Commons License 2010.03.08 0 0 5008
Es vajon az itteni bulibol milyen szajizzel ment el? Furcsa volt, hogy nem adtak raadast, meg ha 100 ok is lehetett azon kivul, hogy mert csak. :)
Előzmény: Ripper (5007)
Ripper Creative Commons License 2010.03.08 0 0 5007
Mert Owens onnan nagyon rossz szájízzel jött el, tudtommal nincs is kapcsolata Schaffer-rel. A Priest-ékkel ellenben jóban van továbbra is, örült is a KK és Glenn által régebben már összefirkált Jugulator és Demolition bookleketnek, amikor az orra alá dugtam őket.:-)
Előzmény: BahnScorper (5006)
BahnScorper Creative Commons License 2010.03.08 0 0 5006
Végül nem tudtam elmenni / hulla voltam, de ezt a setlistet látva annyira nem sajnálom... nem értem, hogy Iced Earth miért nem került bele a műsorba...
Előzmény: Ripper (5001)
Ripper Creative Commons License 2010.03.08 0 0 5005
Remélem, elérendő célként azért nem Molics Zsolti testalkatát célozta be.:-)
Előzmény: Törölt nick (5003)
Saughassy Creative Commons License 2010.03.07 0 0 5004
Nem minositettem en a setlistet, csak tenyt allapitottam meg. :) Nekem is jo volt belekostolni a tobbibe de szo szerint 1-2 szamot kiveve azok vhogy nem huztak annyira mint a Priest notak. Bar a living after es tarsait mar tenyleg hanyagolhattak volna. :)
Előzmény: Ripper (5001)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.07 0 0 5003
Igen, elég szürreálisan hangzik, hogy nagypapa, bár kezd hozzátokásodni ehhez a szerephez.
Előzmény: Ripper (5001)
aldilá Creative Commons License 2010.03.06 0 0 5002
Es 9 hònap mùlva ùjra apa?
Előzmény: Ripper (5001)
Ripper Creative Commons License 2010.03.06 0 0 5001

Nekem pont az volt szimpi, h nem egy full Priest nosztalgiabulit akart csinálni (persze a kötelezők így is megvoltak), hanem azt is megmutatta, hogy hol tart mostanában a saját dolgaival. Szerintem jó volt az arány így.

 

Jugulator-ról én is számítottam még titkon a Blood Stained-re (neki tudtommal ez a kedvenc Priest dala a vele készült lemezekről), sajna az nem volt, de hát mindent nem lehet.

 

Tényleg, arról nincs infója valakinek, h mikorra várható a kettes Beyond Fear?

 

És azt tudtátok, hogy Tim már nagypapa?:-)

Előzmény: Saughassy (4998)
Saughassy Creative Commons License 2010.03.06 0 0 5000
És persze merész volt Painkillerrel nyitni, hacsak nem énekelte be magat elotte (nem hiszem, mert nem is volt tokeletes. De utana mar tenyleg nem erhette kritika.
Saughassy Creative Commons License 2010.03.06 0 0 4999
Bizony, a Jugulatorrol sokkal tobbet is lehetett volna adni, szerintem a koncert egyik legjobb resze volt.
Előzmény: Ripper (4996)
Saughassy Creative Commons License 2010.03.06 0 0 4998
Szerintem is le a kalappal a zeneszek elott, az allando Ripper-Ripper fele legalabb nekik jart.
Azert az is vicces volt, hogy valahogy a Priest szamok zuztak a legjobban. :) Lehet csak azert, mert a tobbit nem ismerjuk (annyira)?
Előzmény: Demenor74 (4997)
Demenor74 Creative Commons License 2010.03.06 0 0 4997
Rippert újra (már 3. alkaolmmal kis Hazánkban) élőben látni és hallani (1 méterről) akkora vagy inkább AKKORA élmény volt! Szerintem fel sem fogjuk mit jelent, hogy pár magyar vendégzenész kedvéért és miattunk átugrott a ide hozzánk haknizni.
Külön örültem, hogy végre a 3 magyar Priest Tribute arc is együtt mutatkozott...talán szent a béke. A zenészek előtt pedig le a kalappal. tartottam tőle, hogy nem ÚGY fognak szólni, de nem volt probléma. Legalábbis nekem semmi sem tűnt fel az extázis miatt. Azt pedig , hogy a srácok így elnyomták a Ghost Townt szerintem fenomenális volt. Gondolom ez Rippernek is megtisztelő lehetett.
Remélem lesz a buliról valahol elérhető videófelvétel, mert a kamerákat láttam.
Ripper Creative Commons License 2010.03.06 0 0 4996

Szólólemezes számok nekem bejöttek így, talán az It Is Me kevéssé, de a másik kettő tök jó (mondjuk ezek a lemezen is a legjobbak között vannak nálam).

 

Aminek nagyon örültem, az a Jugulator és a Demolition megidézése volt. És riszpekt a kecskeméti srácoknak, nagyon jól odatették magukat a Charred Walls Of The Damned nótában. (A saját műsoruk is fasza volt különben, késői Death vonal, kicsit még rutintalan színpadi munkával, de zeneileg teljesen korrektül. Ja, és szólógitáros-csere után ez volt az aktuális felállásuk debüt bulija. Dumáltam kicsit az egyik sráccal a programjuk után, ő mondta.)

Előzmény: Törölt nick (4994)
Ripper Creative Commons License 2010.03.06 0 0 4995

Ja, a vendégműveészek közül Szatyi volt messze a leggyengébb. Tüdő korrekt volt, Angel szintén, pedig tőle a Beyond Fear bulis malőr miatt erősen tartottam. És azért akárhogy is, de faszaság volt tőle, h leszervezte ezt a bulit, ilyen baráti áron. Tuti bukó lehetett ez neki, amennyi figura pass-szal ott mászkált...

Előzmény: Törölt nick (4994)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.06 0 0 4994
A Painkillernél a dob nem volt az igazi, de abba a témába valszeg Dave Lombardonak is beletörne a bicskája. De aztán jól nyomta a gyerek, a gitárosok is jók voltak. Ripper meg isten továbbra is, egyszer már meghallgatnám úgy, hogy nincs formában a hangja. De a szólólemez számai élőben sem voltak meggyőzőek.

A Meltdown-os csávót mondjuk nem tudom, miért engedték fel, ennyi erővel te is énekelhettél volna, kopasz vagy és szintén van körszakállad, más kritérium úgy látszik nincs.
Előzmény: Ripper (4993)
Ripper Creative Commons License 2010.03.06 0 0 4993

Setlist (nem teljesen korrekt számsorrenddel):

 

Painkiller

The Ripper

Scream Machine

Starting Over

One On One

I Am A Viking

Ghost Town (a Keeper Of Dreams-es srácokkal tolták)

Death Race

Burn In Hell

It Is Me

Jawbreaker (Szatyi - Meltdown)

Grinder (Tüdő - Judas Best)

Electric Eye (Metal Angel)

Metal Gods (Ripper/Metal Angel)

Breaking The Law

Living After Midnight

 

Ennyi rémlik most, de lehet, h még volt valami... Balansz?

 

A kísérő brigád előtt le a kalappal, ettől a részétől féltem a dolognak, de kurvára rádolgoztak, bárhol megállt volna a lábán, ahogy játszottak. Riszpekt. És jól is szólt a cucc.

 

Most így ennyi, majd még folyt. köv.

 

Jó arc ez az Owens nagyon.

 

 

Ripper Creative Commons License 2010.03.06 0 0 4992
Hűje vagy!!:-))))
Előzmény: aldilá (4990)
vsiivz Creative Commons License 2010.03.06 0 0 4991
soha
Előzmény: Tom Ace (4984)
aldilá Creative Commons License 2010.03.06 0 0 4990
Az èjjel hàtulròl tolta Ripper Rippert!!! Mi màst jelenthet Ripper ezen uzenete: SZETB@SZ!? Tokèletes Halford-utànzatok...
Ripper Creative Commons License 2010.03.03 0 0 4989

Akkor hívlak majd.

Előzmény: Törölt nick (4988)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.03 0 0 4988
Toljál, bár lehet hogy vezetek majd.
Előzmény: Ripper (4986)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!