Keresés

Részletes keresés

afleur Creative Commons License 2007.12.29 0 0 6982
én alapvetően nem vagyok híve ennek a mindentklikkre mozgalomnak, töröljük el a kiadókat és szüntessük meg a művészemberek kizsákmányolását ( akármilyen furcsa is ezt valaki olyantól hallani, aki egyik héten New Orleansban, másik héten LA-ben lakik milkódolláros házakban), meg persze, nincs annál jobb a zenekedvelőnek, mikor magához öleli a friss, papír és jelsűrűség-illatú lemezét, olvasgatja a vécén ülve a bookletet és kisiskolásokat megszégyenítő pedantériával magolja a szövegeket. egy a baj, legalábbis személy szerint: nem tudom kifizetni, mert kurva drága. Letölteni meg nem töltök, mert szintén zenész mivoltomból és a -lehet, hogy- elítélendő értékrendemből adódóan taplóságnak, rablásnak és az általam egyébként kedvelt mű lefitymálásának gondolom. As a result: alig vannak zenéim és nagyon-nagyon ritkán tudom megengedni magamnak, hogy újakat szerezzek be. Ilyenkor mi a teendő? Vagy naív vagyok és ki kéne lopjam a kedvenc zenészeim szemét?:) Mindenképpen kompromisszumot kell kötni, s ha innen nézem, járhatónak tűnik az iTunes, vagy akár a T-fos...
...mindennek ellenére nincs ínyemre ez a "forradalom", de hát istenem, nőből vagyok, rinyálok. :)
Előzmény: Jack The Lad (6981)
Jack The Lad Creative Commons License 2007.12.28 0 0 6981

Ahogy írtam: arányaiban drágább!!!

 

Számszerűen olcsóbb, ez tény, kevesebb pénz távozik a pénztárcádból, de kevesebbet is kapsz érte.

 

Nincs tok, papír, borító, kézzel fogható korong, a minőság sem olyan...

 

 

Előzmény: afleur (6980)
afleur Creative Commons License 2007.12.28 0 0 6980
örülnék én nagyon, ha olyan világ lenne, hogy háromkilencér kapok egy duplacédét (fragile).


Előzmény: Jack The Lad (6979)
Jack The Lad Creative Commons License 2007.12.28 0 0 6979

Boccs, hogy külsősként beleszólok, de szerintem tök felesleges az origo és egyéb helyeken árulni a NIN-t.

 

Aki szereti, az megveszi eredetiben, vagy letölti torrentről, akit meg nem érdekel, az meg nem szerzi be se innen, se onnan.

 

Magyarul: talány számomra, hogy lesz-e, és ha igen, ki lesz az, aki ilyen origo meg t-online zeneáruház helyekről vesz magának NIN-t.

 

Amúgy az ilyen helyek a legnagyobb pofátlanságok: arányait teintve nem olcsóbbak, sőt, talán még drágábbak is a hagyományos formátumnál.

 

 

afleur Creative Commons License 2007.12.28 0 0 6978
én nem kategorizálnék, hogy te komolytalan NIN rajongó vagy, te meg fijam vérkomoly NIN-hallgató vagy. Sztem a zenehalgatás egy tökéletesen egyéni dolog, mindenki úgy szerzi be, ahogyan tudja... bocs, kicsit kiakad az o-meter, mert ez kissé emlékeztetett azokra a nin.hu-s fórumozásokra, amik miatt egyébként igen hamar le is szoktam a fórumról, hogy a prágai/bp koncertek kapcsán verbálisan meglincseltek egy csávót- no persze csak egymás közt, az úgy a jó-, merthogy szegény a koncertbeszámolójában le merte írni, hogy nem ismerte a burnt, és ezért milyen egy seggfej már. Már elnézést de tele a fxszom az "én vagyok az ultimate NINrajongó és csúnyánnézek" szellemiésgben tevékenykedő retardáltakkal, úgyhogy bármi ilyenre emlékeztető dologra hevesen reagálok:)
Rinya vége.
Előzmény: reszegilaci (6977)
reszegilaci Creative Commons License 2007.12.28 0 0 6977
Nem hiszem. Szerintem két típusa van azoknak, akik a NIN-nel ismerkednek: komoly és komolytalan. Egyik jelző sem vélemény, nem pozitív a komoly és nem negatív a komolytalan a szememben. Az alapvető különbség az, hogy mennyi hátteret akar tudni a zenéhez. Nos, ebben az esetben (is) nagyon hasznos utánajárni a dolgoknak, ugyanis köztudott, hogy TR már nem haragszik a "lopásért", sőt a remix.nin.com-ra ő maga töltötte fel a Fixed, Further Down the Spiral, Closer to God, Things Falling Apart remixlemezeket. Meg persze még egy csomó mindent. Szóval, akit komolyan érdekel a dolog, az leszedi innen vagy torrentről (ahol sokkal jobb minsőgégben megtalálhatók a lemezek, mint a webáruházakban). Akiket meg nem érdekel ez az egész, csak kíváncsiak a zenére, na ők tutira nem fognak érte ilyen árakat fizetni. Szerintem.
Előzmény: afleur (6976)
afleur Creative Commons License 2007.12.28 0 0 6976
...mondjuk az, aki most ismerkedik a NIN-el és nincs pénze négy-öt-hétezerért cédét venni.
Előzmény: reszegilaci (6975)
reszegilaci Creative Commons License 2007.12.27 0 0 6975
T-Online Zeneportál:

"Survivalism" kislemez (3 trks) 690 Ft

"With Teeth" nagylemez (14 trks) 2990 Ft

"The Hand That Feeds" kislemez (3 trks) 690 Ft

"And All That Could Have Been" élő (16 trks) 2990 Ft

"Things Falling Apart" remix ep (10 trks) 2990 Ft

"The Fragile" nagylemez (12 & 11 trks) 3900 Ft

Ki az a hülye, aki innen töltené le ezeket az alap dolgokat? Mégis mit gondolnak ezek?

Röhejes.
robotik Creative Commons License 2007.12.15 0 0 6974
nem találtam sehol, mintha nem is létezne
Előzmény: m_opa (6973)
m_opa Creative Commons License 2007.12.13 0 0 6973
Ej... Möghallgatnám. Nincs fent vhol?
Előzmény: robotik (6972)
robotik Creative Commons License 2007.12.13 0 0 6972
amúgy a napokban a legfurcsább remixet hallottam: a Clash - Rock the Casbah zenéjére volt rápakolva a Survivalism éneksávja. nem szólt rosszul. és mindez a Fashion TV-n, erre vonultak a modellek.
robotik Creative Commons License 2007.12.13 0 0 6971
a "Beneath The Surface" egy rejtett menü az AATCHB 2-es lemezén, ami tartalmazza az összes rejtett extra elérhetőségét. akkor jön be, ha a HLAH alatt, időben 11:20 környékén megnyomod a 7-es gombot a távirányítón.
more info
Előzmény: annaho (6970)
annaho Creative Commons License 2007.12.12 0 0 6970

...nem kell am mindent olyan komolyanvenni.En tudatlan vagyok,lecci vilagosits fel,

mi a "Beneath the Surface "?

Előzmény: eraserboi (6944)
gyuriii Creative Commons License 2007.12.11 0 0 6969
keresek megvételre 1db jó állapotban lévö ...And All That Could Have Been DVDt. aki tud segíteni kérem írjon emailt. a forumot nagyon ritkán van idöm csekkolni. KÖSSSSZÖNÖM
reszegilaci Creative Commons License 2007.12.03 0 0 6968
Tisztázzuk:

A főmenüben három lehetgőség van:

- NORTH AMERICAN WINTER TOUR 2006 (19 dal)

- SETTINGS

- ADDITIONAL CONTENT


Az extrák tartalma:

NORTH AMERICAN SUMMER TOUR 2006

* 01. somewhat damaged
* 02. closer
* 03. help me i am in hell
* 04. non-entity
* 05. only

* - the hand that feeds music video
* - only music video
* - love is not enough live @ rehearsals 2005
* - every day is exactly the same live @ rehearsals 2005
* - the collector live @ rehearsals 2005
* - image gallery

Csekkoljátok a nincollector.com-ot, a srác CD méretű digipakot vett a BYiT-ból. EU kiadás, ajándék A4-es méretű kétoldalas WT poszterrel...
Előzmény: m_opa (6967)
m_opa Creative Commons License 2007.12.03 0 0 6967
Állítólag van valami klipp és live részletekkel. Ha ez elérhető menüből is, akkor bocs.
Előzmény: reszegilaci (6966)
reszegilaci Creative Commons License 2007.11.30 0 0 6966
Nagy hévvel estem neki az átnyálazásnak, de sajnos semmi olyan NINcs a lemezen, ami ne lenne elérhető a menükből. De ebben biztos voltam. Megvan a DVD február óta, elájultam volna, ha a kíváncsiságom és az ETS ennyit ér. :)

De a Closure DVD-ken vannak, azokat megtaláltam.
Előzmény: m_opa (6965)
m_opa Creative Commons License 2007.11.30 0 0 6965
Egy haverom mondta, aki egyenként átnyálazta a VOB-okat, hogy talált valami stuffot, ami menüből sehol nem elérhető. Most így nem tudom, de meg fogom kérdezni.
Előzmény: worlock (6964)
worlock Creative Commons License 2007.11.30 0 0 6964
Hűűűűű.
Előzmény: m_opa (6962)
reszegilaci Creative Commons License 2007.11.30 0 0 6963
????
Előzmény: m_opa (6962)
m_opa Creative Commons License 2007.11.30 0 0 6962
Van, de most késő van, és nem mondom meg :D
(Megmondanám, de nem láttam még, csak hallottam róla)
Előzmény: worlock (6961)
worlock Creative Commons License 2007.11.29 0 0 6961

Hálás köszönet minannyiótoknak a válaszokért.

A "beside you in time"dvd-n is van ilyen eldugott tartalom?

reszegilaci Creative Commons License 2007.11.26 0 0 6960
Igaz :)
Előzmény: m_opa (6959)
m_opa Creative Commons License 2007.11.26 0 0 6959
Vagy ami talán elegánsabb lehet, ha CloneDVD-vel egy ISO lemezképet csinálsz a DVD-ből, amit aztán virtuális CD-meghajtóval használhatsz, vagy akármilyen író progival újra felírhatod egy lemezre. Így egyáltalán nem kell a VOB-okkal bajlódni.
Előzmény: reszegilaci (6957)
eraserboi Creative Commons License 2007.11.26 0 0 6958
Tényleg jó? Mert akkor letöltöm... a "projekt" elnevezése is taszítólag hat, de Saul jófej, és ha a lemez izgalmas, akkor miért ne?
Előzmény: robotik (6956)
reszegilaci Creative Commons License 2007.11.25 0 0 6957
Értem. Próbáld másik lejátszóval, javaslom a VLC-t. Ha ne akarsz kínlódni meg koptatni a lemezt, javaslom, hogy a DVD Decrypter nevű kis programmal másold fel a teljes lemezeket a gépre, s akkor már gond nélkül megnyithatod a fájlokat. És persze kiírhatod őket DVD9 lemezekre a Copy to DVD nevű programmal például. Én így másoltam át a BYiT DVD-t, mert hiába van több meghajtóm, minden program leanyázta a közvetlen másolást...

Szóval szerintem tedd fel a lemezeket, írd ki, majd játszd szarrá őket élen a Beneath the Surface menüvel.

Nem nagy meló, csak időigényes egy kicsit. De megéri.

Remélem tudtam segíteni!
Előzmény: worlock (6953)
robotik Creative Commons License 2007.11.25 0 0 6956

tényleg, a NiggyTardust-hoz mit szóltok? én teljesen rákaptam! szerintem jobb mint bármi amit TR mester kiadott az utóbbi 7 évben.

 

when i say Niggy, you say nothing. Niggy! nothing! shut up. LOL

robotik Creative Commons License 2007.11.25 0 0 6955

igen, a .vob a lényeg, az .ifo az program, a .bup meg az ifo backup-ja, azokat nem érdemes piszkálni. a VTS_XX_0.VOB (amelyik neve 0-ra végződik) az meg a menü.

a vob az sima mpeg-2 video, bármelyik videolejátszó program megnyitja, ha van telepítve mpeg-2 codec (általában dvd-lejátszó szoftverrel települ). kattints rá jobbgombbal, és válaszd ki azt, hogy "társítás" vagy "open with" és válassz ki egy videolejátszó progit (media player classic, bsplayer, vlc, stb), vagy fordítva, indítsd el a progit, és onnan keresd ki a vob fájlt a megynyitás menüből.

ha meg azért nem játsza, mert nincs telepítve a codec, akkor töltsd le a vlc playert

innen.
Előzmény: worlock (6953)
eraserboi Creative Commons License 2007.11.25 0 0 6954

Egy biztos: asztali dvd játszón minden trükk működik, bár az én lemezeim eredetik és sose próbáltam pc-n akciózni.

 

A legjobban pedig a Beneath the Surface menű zajai tetszenek. :)

Előzmény: reszegilaci (6916)
worlock Creative Commons License 2007.11.25 0 0 6953

Hm. Hát ez az.

Pontosítok egy picit.

Ezt mondja amikor a .vob kiterjesztésű file-okat akarom megnyitni: Error. Can't open the file. Pedig a file-ok méretéből gondolom, hogy itt van a lényeg.

A .ifo és a .bub kiterjesztésűekhez pedig ki kellene talozni, hogy mivel indítsam. De valószínűsítem, nem ezekkel fogom beindítani a dolgot.

 

Elismerem elég láma vagyok, nem merek itt nagyon akciózni, mert a végén a dvd-t se fogom tudni elindítani.

Előzmény: reszegilaci (6952)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!