Keresés

Részletes keresés

manoano Creative Commons License 2016.09.19 0 0 914

Kedves csakma95!

Tudna adni telefonos elérhetőséget?

Köszönettel, "Manoano"

Előzmény: csakma95 (910)
Zajoncful Creative Commons License 2016.09.18 0 0 913

Idős embereknek örömmel segítenék bevásárolni, postára gyógyszertárba menni, kutyát sétáltatni.
Óvodai dajka, és Családi napközi vezetői, és bébiszitteri végzettséggel rendelkezem gyermekfelvigyázást is vállalok rendszeresen és kisgyermekes anyukáknak szívesen besegítenék a napi őrület és káosz felszámolásában, hosszú távon. :) 

Budapest XIV. és Zuglóhoz közeli kerületek, minden megbeszélés tárgya.

Állandó munka esetén abban az esetben tudok hosszabb utazásokat vállalni ha megtérítik az útiköltségemet Budapest határától. 

Email: zajonc@gmail.hu

További szép napot! :)
Alexa

Zajoncful Creative Commons License 2016.09.18 0 0 912

Családi napközi vezetői, dajkai,bébiszitteri(csak és kizárólag állandó szitterkedés érdekel napi szinten). Játék,baba boltban árufeltöltő szívesen lennék. Árufeltöltői szak képesítésem. még nincsen de a többi viszont megvan.

Kedves türelmes gyermekszerető 25 éves fiatal nő vagyok.,referenciával rendelkezem.

Várom szíves megkeresésüket, skypon vagy email-ben

Skype név: zajonc07
Email: zajonc@gmail.hu

Én jelenleg Budapesten élek, viszont ahogy, és ahol akadna munkám, azonnal költöznék.

További szép napot,Alexa

Zajoncful Creative Commons License 2016.09.18 0 0 911

OKJ-s dajka, és Csana vizsgával, gyakorlattal elhelyezkednék állami, vagy magánóvodába,családi napközikben,bölcsikben illetve magánszemélyeknél gyermekfelügyeletet vállalok,rendszeresen akár pár órára is.
Megbízható,lelkiismeretes,kedves és empatikus ember vagyok.
Kérem ha szüksége van egy szakmáját és a gyermekeket szerető emberre akkor vegye fel a kapcsolatot velem.
Kérésre önéletrajzot küldök.
Keressen bizalommal.

Budapesten vagyok, de bárhová elmegyek.

Nem volt még rám bízva olyan lurkó aki ne várt volna másnap. :)
Azért szeretek és szeretnék továbbra is gyermekekkel foglalkozni, mert az eddigi tapasztalataim nagyon jók,és ki nem érez melegséget, boldogságot egy gyermeki mosoly láttán? (Pláne ha azt a mosolyt én okozom neki. :) )
Minden kisfiúnak, kislánynak nem egy felügyelő kell, hanem egy játszótárs. Egy társ, aki játszik vele, aki nem irigykedik, akivel móka és kacagás a nap.

Email: zajonc@gmail.hu

Illetve: 20 242 17 57

Várom mielőbbi megkeresésüket és jelentkezésüket. :)

Tarr Alexandra

csakma95 Creative Commons License 2016.09.02 0 0 910

Babysitter,gyermekfelügyelet, idősgondozás

 

Leinformálható, több évtizedes gyakorlattal rendelkező nyugdíjas pedagógus Budapesten (lehetőleg az M2-vel jól megközelíthető helyen) alkalmi jelleggel v. esetenként hosszabb távon is csecsemőkorú v. kisgyermek napi (esetenként éjszakai és/v. hétvégi) felügyeletét, gondozását, türelmes, szeretetteljes foglalkozását vállalja.

 

Hosszabb távon is, akár külföldön(EU) is érdekel.

Továbbá vállalom iskolás gyerekek délutáni tanulásának felügyeletét, eseti korrepetálását, különórákra kísérését, tartalmas programok szervezését.


Idős emberek részére bevásárolok, elkísérem (v. szgk.-val elviszem) orvoshoz/rokonhoz/kirándulni/fürdőbe ... eseti jelleggel v. rendszeresen hosszabb távon.

 

Több évtizedes tapasztalattal rendelkezem, empatikus vagyok,pozitív beállítottságú. Felhasználó szintű számítástechnikai ismerettel, "B" kat. jogosítvánnyal, 30 éves vezetői gyakorlattal rendelkezem. Magyaron kívül beszélek oroszul, értek, eligazodom angolul. 

Hívjon bizalommal v. írjon a csakma95@indamail.hu címre!

csakma95 Creative Commons License 2016.09.02 0 0 909

Ha még aktuális a keresése, keressen meg: nyugdíjas pedagógus vagyok. Ilyen munkákat vállalok. 
E-mail: csakma95 qkacc indamailponthu

 

Előzmény: Janyika13 (907)
Zajoncful Creative Commons License 2016.08.25 0 0 908

Janyika13

 

Írj nekem emailt. :) Óvodai dajka vagyok és bébiszitter. :)

 

Email: zajonc@gmail.hu

Janyika13 Creative Commons License 2016.08.24 0 0 907

Sziasztok. keresnék egy nagymamát pot mamát gyermekeim mellé. 3 éves fiu és 8éves lány. Hol tudnék keresni van őtlet vagy valaki esetleg elvállalná? A másik hogy külföldre kellene költözni hozzánk hollandiába. teljes ellátás és fizetés. csak nagyon nehéz keresni szerintem aki mind ezt bevállalja és még ért is hozzá szeret a gyerekekkel foglalkozni.

Zajoncful Creative Commons License 2016.08.21 0 0 906

Családi napközi vezetői, dajkai,bébiszitteri(csak és kizárólag állandó szitterkedés érdekel napi szinten). Játék,baba boltban árufeltöltő szívesen lennék. Árufeltöltői szak képesítésem. még nincsen de a többi viszont megvan.

Kedves türelmes gyermekszerető 25 éves fiatal nő vagyok.,referenciával rendelkezem.

Várom szíves megkeresésüket, skypon vagy email-ben

Skype név: zajonc07
Email: zajonc@gmail.hu

Én jelenleg Budapesten élek, viszont ahogy, és ahol akadna munkám, azonnal költöznék.

További szép napot,Alexa

Zajoncful Creative Commons License 2016.08.21 0 0 905

OKJ-s dajka, és Csana vizsgával, gyakorlattal elhelyezkednék állami, vagy magánóvodába,családi napközikben,bölcsikben illetve magánszemélyeknél gyermekfelügyeletet vállalok,rendszeresen akár pár órára is.
Megbízható,lelkiismeretes,kedves és empatikus ember vagyok.
Kérem ha szüksége van egy szakmáját és a gyermekeket szerető emberre akkor vegye fel a kapcsolatot velem.
Kérésre önéletrajzot küldök.
Keressen bizalommal.

Budapesten vagyok, de bárhová elmegyek.

Nem volt még rám bízva olyan lurkó aki ne várt volna másnap. :)
Azért szeretek és szeretnék továbbra is gyermekekkel foglalkozni, mert az eddigi tapasztalataim nagyon jók,és ki nem érez melegséget, boldogságot egy gyermeki mosoly láttán? (Pláne ha azt a mosolyt én okozom neki. :) )
Minden kisfiúnak, kislánynak nem egy felügyelő kell, hanem egy játszótárs. Egy társ, aki játszik vele, aki nem irigykedik, akivel móka és kacagás a nap.

Email: zajonc@gmail.hu

Illetve: 20 242 17 57


Várom mielőbbi megkeresésüket és jelentkezésüket. :)

Tarr Alexandra

_Szilvi_ Creative Commons License 2016.08.19 0 0 904

Kedves Fórumozók!

 

Köszönöm szépen a sok megkeresést! A jelenlegi takarítói hirdetésem már NEM aktuális!

 

Üdvözlettel: Szilvia

 

 

 

Kedves Fórumozók!

 Megbízható, nem dohányzó, munkájára igényes takarítónő vagyok. 

Referencia munkával, illetve 20 éves tapasztalattal rendelkezem, hosszú távra keresek munkát! 
Illetve alkalmi ablak tisztítást,festés utáni ablak tisztítást, vasalást vállalok. 

Ár megegyezés alapján.
Üdv. Szilvia

Marcsusz100 Creative Commons License 2016.08.12 0 0 903

Kedves szülők! Keresem azt a szimpatikus családot, akinek szüksége lehet a segitségemre, gyermeke (gyermekei) felügyeletében! Türelmes, Határozott, 2 gyermekes anyuka vagyok! 

Ha szükséges lázatmérek-gyógyszert adok, vigasztalok-babusgatok!

Több családnak voltam már segítségére akik mai napig kapcsolatban vannak velem! 

Biztos vagyok benne, hogy önnök is elégedetek lenének velem!😍😍😍 Keresenek bátran!

06-30-676-0283

Szépnapot kívánok:Mária

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.08.08 0 0 902

horvathimreeeee@gmail.com

23 èves srác

 

Előzmény: Törölt nick (901)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.08 0 0 901

Kedves Anyuka és Apuka! Ha egyéb elfoglaltságuk miatt nem tudnak vigyázni gyermekükre, szívesen besegítek. Igény esetén elhozom bölcsődéből, óvodából, iskolából. Tapasztalattal rendelkezem tesóm kisfiára rendszeressen vigyázok Györben. Türelmes kedvesség pontosság precizitás jellemez! Ár megegyezé szerint!

Horváth Imre

Horvathimreeeee@gmail.com

Zajoncful Creative Commons License 2016.08.05 0 0 900

Családi napközi vezetői, dajkai,bébiszitteri(csak és kizárólag állandó szitterkedés érdekel napi szinten). Játék,baba boltban árufeltöltő szívesen lennék. Árufeltöltői szak képesítésem. még nincsen de a többi viszont megvan.

Kedves türelmes gyermekszerető 25 éves fiatal nő vagyok.,referenciával rendelkezem.

Várom szíves megkeresésüket, skypon vagy email-ben

Skype név: zajonc07
Email: zajonc@gmail.hu

Én jelenleg Budapesten élek, viszont ahogy, és ahol akadna munkám, azonnal költöznék.

További szép napot,Alexa

Zajoncful Creative Commons License 2016.08.05 0 0 899

OKJ-s dajka, és Csana vizsgával, gyakorlattal elhelyezkednék állami, vagy magánóvodába,családi napközikben,bölcsikben illetve magánszemélyeknél gyermekfelügyeletet vállalok,rendszeresen akár pár órára is.
Megbízható,lelkiismeretes,kedves és empatikus ember vagyok.
Kérem ha szüksége van egy szakmáját és a gyermekeket szerető emberre akkor vegye fel a kapcsolatot velem.
Kérésre önéletrajzot küldök.
Keressen bizalommal.

Budapesten vagyok, de bárhová elmegyek.

Nem volt még rám bízva olyan lurkó aki ne várt volna másnap. :)
Azért szeretek és szeretnék továbbra is gyermekekkel foglalkozni, mert az eddigi tapasztalataim nagyon jók,és ki nem érez melegséget, boldogságot egy gyermeki mosoly láttán? (Pláne ha azt a mosolyt én okozom neki. :) )
Minden kisfiúnak, kislánynak nem egy felügyelő kell, hanem egy játszótárs. Egy társ, aki játszik vele, aki nem irigykedik, akivel móka és kacagás a nap.

Email: zajonc@gmail.hu

Illetve: 20 242 17 57


Várom mielőbbi megkeresésüket és jelentkezésüket. :)

Tarr Alexandra

_Szilvi_ Creative Commons License 2016.08.04 0 0 898

Kedves Fórumozók!

 

Megbízható, nem dohányzó, munkájára igényes takarítónő vagyok. 
Referencia munkával, illetve 20 éves tapasztalattal rendelkezem,  hosszú távra keresek munkát! 
Illetve alkalmi ablak tisztítást,festés utáni ablak tisztítást, vasalást vállalok. 

Ár megegyezés alapján. 

Elérhetőségeim: 06 30 446-0178 

illetve e-mail: b.szilvia65@freemail.hu 

Üdv. Szilvia

Pircsi54 Creative Commons License 2016.07.27 0 0 897

Kedves Szülők!

Tanári diplomával,12 év babysitteri tapasztalattal,2 felnőtt lány édesanyjaként "pótnagyiságot"

vállalalok,elsősorban Budapest XX.,XIX.,XXI.kerületében.A többi kerület is szóba jöhet,jó közlekedési fetételekkel.Referenciaként olyan Anyuka telefonszámát tudom megadni,aki már 7 éve ismer.Kérem,keressenek meg bizalommal!

Zajoncful Creative Commons License 2016.07.13 0 0 896

Sziasztok :) Tudtok adni aktív ovi és családi napközi skype nevet?:) Minél többet annál jobb, országszerte bárhol, köszönöm :) Fontos! :)

Lisa-Balaton Creative Commons License 2016.06.12 0 0 895

Kedves Szülők!

Balaton déli partján ( Siófok környékén) gyermek felügyeleti "pótnagyi" munkát vállalok július-augusztus hónapban. Gyermekgondozónői végzettségem és rengeteg rutinom van a gyermekekkel.

E-mail: lisaiss@freemail.hu 

Lisa-Balaton Creative Commons License 2016.06.12 0 0 894

Kedves Szülők!

Balaton déli partján ( Siófok környékén) gyermek felügyeleti "pótnagyi" munkát vállalok július-augusztus hónapban. Gyermekgondozónői végzettségem és rengeteg rutinom van a gyermekekkel.

E-mail: a lisaiss@freemail.hu 

Zajoncful Creative Commons License 2016.05.13 0 0 893

Családi napközi vezetői, dajkai,bébiszitteri(csak és kizárólag állandó szitterkedés érdekel napi szinten). Játék,baba boltban árufeltöltő szívesen lennék. Árufeltöltői szak képesítésem. még nincsen de a többi viszont megvan.

Kedves türelmes gyermekszerető 25 éves fiatal nő vagyok.,referenciával rendelkezem.

Várom szíves megkeresésüket, skypon vagy email-ben

Skype név: zajonc07
Email: zajonc@gmail.hu

Én jelenleg Budapesten élek, viszont ahogy, és ahol akadna munkám, azonnal költöznék.

További szép napot,Alexa

Zajoncful Creative Commons License 2016.05.13 0 0 892

OKJ-s dajka, és Csana vizsgával, gyakorlattal elhelyezkednék állami, vagy magánóvodába,családi napközikben,bölcsikben illetve magánszemélyeknél gyermekfelügyeletet vállalok,rendszeresen akár pár órára is.
Megbízható,lelkiismeretes,kedves és empatikus ember vagyok.
Kérem ha szüksége van egy szakmáját és a gyermekeket szerető emberre akkor vegye fel a kapcsolatot velem.
Kérésre önéletrajzot küldök.
Keressen bizalommal.

Budapesten vagyok, de bárhová elmegyek.

Nem volt még rám bízva olyan lurkó aki ne várt volna másnap. :)
Azért szeretek és szeretnék továbbra is gyermekekkel foglalkozni, mert az eddigi tapasztalataim nagyon jók,és ki nem érez melegséget, boldogságot egy gyermeki mosoly láttán? (Pláne ha azt a mosolyt én okozom neki. :) )
Minden kisfiúnak, kislánynak nem egy felügyelő kell, hanem egy játszótárs. Egy társ, aki játszik vele, aki nem irigykedik, akivel móka és kacagás a nap.

Email: zajonc@gmail.hu

Illetve: 20 242 17 57


Várom mielőbbi megkeresésüket és jelentkezésüket. :)

Tarr Alexandra

beatrix721226 Creative Commons License 2016.05.03 -1 0 889

Üdvözlöm!

Szakképzett csecsemő és gyermekgondozónő-óvónő vagyok.
24 éves tapasztalattal rendelkezem .

Rengeteg dalt , mondókát tudok , szeretek velük kézműveskedni ,sétálni.
Beteg gyermek ápolásában is nagy tapasztalattal rendelkezem .
Munkát keresek családnál vagy gyermekekkel foglalkozó intézményben .

Rendezvényeken való gyermekfelügyelet is érdekel ,táboroztatás és minden  egyéb ami gyermekekkel kapcsolatos munka.
43 éves sportos ,fitt ,filigrán nő.
Referencia ,rengeteg kép van gyermekekkel .
Munkaidőt illetően rugalmas vagyok.
Határozott ,őszinte ,megbízható ember.

Referencia van !
Káros szenvedélyektől mentes - (csoki imádó )
Hobbi sütés -főzés ,kert .

Ha felkeltettem az érdeklődését ,kérem keressen ,küldök önéletrajzot és képeket .
Köszönettel
Beatrix

1300 ft / óra


lalinta10@gmail.com

Beatrix

beatrix721226 Creative Commons License 2016.05.03 0 0 888

Üdvözlöm!

Szakképzett csecsemő és gyermekgondozónő-óvónő vagyok.
24 éves tapasztalattal rendelkezem .

Rengeteg dalt , mondókát tudok , szeretek velük kézműveskedni ,sétálni.
Beteg gyermek ápolásában is nagy tapasztalattal rendelkezem .
Munkát keresek családnál vagy gyermekekkel foglalkozó intézményben .

Rendezvényeken való gyermekfelügyelet is érdekel ,táboroztatás és minden  egyéb ami gyermekekkel kapcsolatos munka.
43 éves sportos ,fitt ,filigrán nő.
Referencia ,rengeteg kép van gyermekekkel .
Munkaidőt illetően rugalmas vagyok.
Határozott ,őszinte ,megbízható ember.

Referencia van !
Káros szenvedélyektől mentes - (csoki imádó )
Hobbi sütés -főzés ,kert .

Ha felkeltettem az érdeklődését ,kérem keressen ,küldök önéletrajzot és képeket .
Köszönettel
Beatrix

1300 ft / óra


Beatrix

fagyiskanál Creative Commons License 2016.05.02 0 0 886

Kedves Alexa,

 

Az Őrs vezér tértől nem messze lakunk.

Főzni nem igazán gondoltam, bár nincs kizárva, hogy néha jól esne egy bármi nekünk...

Előzmény: Zajoncful (885)
fagyiskanál Creative Commons License 2016.05.01 -1 0 884

Kedves Logikus,

 

2 éves kislányom mellé keresek pótnagymamát.  Okos, mozgékony kislány, be nem áll a szája. 

Sajnos, most már semmi segítségem nincs és nagyon szeretném, ha valakire számíthatna, valakire én is számíthatnék és tudnának egymásra figyelni.

Várom válaszát, óriási öröm lenne, ha egymásra találnánk!

 

Szép estét! 

Előzmény: Logikus58 (883)
Logikus58 Creative Commons License 2016.04.24 0 0 883

3 felnőtt korú gyermek édesanyja vagyok. Ők még nem gondolnak családalapításra, ahol szükség lenne rám nagymamaként.

Én nem csak szó szoros értelmében vett felügyeletet vállalok, hanem hasznosan, értékesen töltöm el az időt gyermekével, szeretetet, harmóniát, biztonságot, értéket adok a kisgyereknek.

Érettségivel, jogosítvánnyal és gépkocsival rendelkezem. 1990. óta balesetmentesen vezetek.
Kedves, türelmes vagyok, kiegyensúlyozott, harmonikus családi háttérrel rendelkezem. Anyagi helyzetem az átlagosnál jobb. Erkölcsi bizonyítványom, referenciám van.

Kellő műveltséggel rendelkezem ahhoz, hogy órákon keresztül verssel, mondókákkal, énekkel, mesékkel lekössem a gyermekek figyelmét.

Tiszta, ápolt ember vagyok, aki mind külsőleg, mind belsőleg harmóniát áraszt.
3 gyermek felnevelése után elmondhatom, következetes, tapasztalt, határozott vagyok. Véleményem szerint ez fontos, hiszen adódhatnak olyan helyzetek, mikor erre nagy szükség lehet.

Nagyon sok időt tudok eltölteni a gyerekkel, független emberként el tudom kísérni a családot szabadság idején, vagy – ha önök kikapcsolódni szeretnének - a lakásban tudok vigyázni a gyermekre.

Kisebb házimunkába szívesen besegítek, de elsősorban a gyerekekkel szeretnék foglalkozni. Azt gondolom, ha egyik oldalon maximálisan helyt állok ( pl. lelkiismeretesen játszom, foglalkozom gyermekükkel, gondosan ellátom őt), a komplett, teljes körű takarítási munkákra biztosan nem lesz időm és energiám. (Ezt tapasztalatból tudom, hiszen nekem is volt segítségem, amikor a gyermekeim kicsik voltak.) Egyik vagy másik oldal biztosan kárát látná ennek a duplázásnak, ezért egyszerűbb, ha előre tisztázzuk, hogy nem takarítok és nem vasalok.:-)

Szívesen főzök, gyerekeim, ismerőseim szerint jól.

A személyes találkozót szeretném úgy megszervezni, hogy jelen legyen a gyermek is. Fontos, hogy számára is épp olyan szimpatikus legyek, mint önöknek. Őszintén remélem, hogy közvetlen emberként azonnal megtalálom a közös hangot gyermekével.

marti77 Creative Commons License 2016.04.04 0 0 880

Szia!

Érdeklődnék, hogy sikerült-e már bébiőrt találni a hétvégékre? Illetve kérdésem, hogy hol vagytok Nógrádban?

Én is Nógrád megyei vagyok. 39 éves, szociálpedagógus végzettségű, dolgoztam már bölcsiben is 2,5 évet. 

üdv

Márti

Előzmény: Lenarterika89 (870)
Marcsy1 Creative Commons License 2016.03.29 0 0 879

T. Jelentkezők!

 

A betegfelügyeleti lehetőség már nem aktuális, de ezen az oldalon törölni nem lehet - sajnos.

 

Köszönettel

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!