Keresés

Részletes keresés

skiss Creative Commons License 2023.08.22 0 0 256756

Liviu Goian

Előzmény: skiss (256755)
skiss Creative Commons License 2023.08.22 0 0 256755
losik Creative Commons License 2023.08.22 -1 4 256754

Én vagyok csőlátású??

 

Hazai bajnokság: 3-1, 1-0, 4-1.

Nemzetközi: 1-0 idegenben, 1-2 (tizenegyesekkel továbbjutás), 0-0 idegenben, majd egy 0-5.

 

Te két meccsen lovagolsz, miközben volt 5 másik.

 

Előzmény: kolera4 (256735)
Droli2 Creative Commons License 2023.08.22 0 5 256753

Komolyan, a topikot olvasva olyan érzésem van, mintha négy vereséggel állnánk az utolsó helyen. Szerintem tavaly ilyenkor aláírtuk volna azt, hogy a nemzetközi kupában a második fordulóban kiesünk, amúgy meg vezetjük a bajnokságot. Mi ez, ha nem előrelépés?

vöröscsillagtszelnök Creative Commons License 2023.08.22 0 0 256752
Előzmény: Frizuravarjú (256750)
Creative Commons License 2023.08.22 -1 5 256751

Azért az mégicscsak bosszantó, hogy itt él közöttünk a világ legjobb, mindent is jobban tudó edzője, és a klubvezetés nem csap le rá.

Előzmény: hallaignác (256741)
Frizuravarjú Creative Commons License 2023.08.22 -1 2 256750

Ja, engem ez a 0-5 nem zakkant meg egyáltalán, a mindenhonnan bepattanó Rapid gólokkal, simán van ilyen manapság, nálunk sokkal-sokkal jobb csapatok is belefutnak. Ezt csak azok nagyítják fel, akik alug várják, hogy belerúgjanak a csapatba. A tegnapi várdai meccsen sem érdemeltünki négy gólt, vagy a vpnalazgatós lessel akár ötöt, ezt is nyilván a gelyén jell kezelni.

Előzmény: kolera4 (256743)
Frizuravarjú Creative Commons License 2023.08.22 -1 2 256749

Röhej, hogy nekünk minden jó, az a szánalmas bronzérem is tavalyról, meg ezzel nyomorult mostani első hellyel is ki lehet szúrni a szemünket. Nincs semmi kritikai érzékünk, mert az izével meg a másik izével már hol is tarthatnánk...

 

Ha már számokba ennyire belemegyünk, Bárány nem 120 percet játszott idén az nb1-ben, hanem 164-et, nulla góllal, Babunski meg nyolcvanat és rúgott egyet. De én Mancét kezdetném amúgy, persze mindig az a jó aki nem játszik, ez nálam is így van sokszor, tisztában vagyok vele. Csak más is legyen tisztában vele:)

Előzmény: kolera4 (256743)
hallaignác Creative Commons License 2023.08.22 0 2 256748

Ez kurva jó! Kár, hogy nem nekem jutott eszembe. Mondjuk én nem akarok meggyőzni senkit, csak reagáltam a mantrákra. Az sem baj ha mindennap előjönnek. Amennyiben a testi-lelki jóbarátok egymást erősítik itt, az jót tehet a közösségnek. Törvényszerű, hogy igazatok lesz. Amikor majd jól kibasznak mindenkit, jöhetnek az én megmondtam már xxx-kor idézetek. Úgy játszátok a mártírt, hogy az alsó tagozatban három gyerek könnyezik. "Nem mondhatom el a véleményem?"

 

Elmondhatjátok, elmondjátok. Amennyiben valaki mást merészel mondani, visítotok, mint a norvég gyerek, aki szerint nem azért kapott egyest, mert sík hülye, hanem mert norvég.

Előzmény: hallaignác (256745)
Törölt nick Creative Commons License 2023.08.22 -3 1 256747

Fáradt, mert 1 hónap alatt annyi meccset játszottunk mint máskor 2-3 hónap alatt. Ehhez a keret egyik tagja sincsen hozzászokva, ennyi meccshez. Rotál valamennyit a szerb, de nem cserélheti le a teljes csapatot, mert azért komolyan kell venni már a bajnokság legelejét is. Ez egy olyan dolog hogy te is elfáradsz 10 km futás után, de 1-2 nap alatt kipihened. Ők is kipihenik majd ha kevesebb meccs lesz, például a válogatott szünet alatt. Aztán már a fáradtságra sem lehet fogni semmit, mert heti 1 meccses időszak jön. Akkor lehet reálisan értékelni a csapat teljesítményét majd. 

Előzmény: kolera4 (256743)
ChrisRea Creative Commons License 2023.08.22 0 2 256746

Szerintem Balgo jól jött ki ebből. elismerte a hibát majd javított a Várda ellen 0-5-ből 4-1 lett.

Elmondták 3 év. de egy év alatt megvan. olyan mint a tápos csirke - úgy néz ki de nem az...

 

 

mondhatta volna azt is hogy nincs joystick-je 

Előzmény: kolera4 (256743)
hallaignác Creative Commons License 2023.08.22 0 0 256745

"... mit sikerült vele megcáfolnod...."

Előzmény: Ebcsont42 (256744)
Ebcsont42 Creative Commons License 2023.08.22 -2 1 256744

"Kiismerték a taktikánkat, változtatni kéne. Annyiszor előjön mostanában, hogy már a székletem is hígabb lett. Mást kellene játszatni. Blagojevics erről azt mondta, hogy nem kérhetek mást a pályán, mint amit az edzésen gyakoroltunk. Gyakoroljunk mást! Sőt! Minden hónapban mást." https://www.youtube.com/watch?v=0hxtmwYakdg

 

"Szerintem, ha Kuttor napi 12 órában nézné a MU játékát nyolc hónapig, kiismerné annyira, hogy a Kövesddel kipicsázná őket. Csertőinek pedig a Barcelona ellen az ETO-val elég lenne két hét, mert már képben van." Zsenijális ellenérv! Fogalmam sincs, hogy mit sikerült vele megcáfolnod.

 

"Van egy elgondolásod a játékról. Adott hozzá egy keret. Van amit meg tudsz valósítani, van amit nem. Kiragadni momentumokat és azzal cáfolni az egész mérkőzést (sőt az egész szezont) eléggé hőbörgésnek tűnik akkor is, ha 0:5, akkor is, ha 4:1." Se az 1:2, se a 0:5 nem bizonyítja eléggé, hogy bármit is sikerült megvalósítani az elképzelésekből!

 

"Az eredményességet ott lehet mérni, hogy a rendelkezésre álló erőforrásokkal elérték-e a kitűzött célt.

Mi volt a kitűzött cél? Minimum a bennmaradás, kedvező esetben a középmezőny. Két-három év múlva nemzetközi szereplés. Ezt úgy sikerült túlteljesíteni, hogy a menedzsment szélhámos banda, az edző világtalan kókler. Nincs csatárunk, a szélsőink nullák, a hátvédek meg olyan faszok, hogy csak hazaadni tudnak." Most aztán jól megvédted őket! :)

 

"Ja! Most abba kell hagyni, mert már több, mint három bekezdés és olyankor már kontraproduktív." Én kérek elnézést, hogy más véleményen merészelek lenni, mint a többség!

Előzmény: hallaignác (256741)
kolera4 Creative Commons License 2023.08.22 -5 3 256743

Nekem minden jó. Szélmalomharc ez. Nektek minden jó. Pont megfigyeltem,ha valaki nem játszik,akkor Blago tudja miért nem,ne szólj bele,ha elbassza a taktikát Blago tudja. Ő edzi a csapatot.

Ha elbassza a meccset és leégünk itthon ( nem elsőnek),akkor Blagonak van stílusa,meg a csapatnak 1 játéka. Ragaszkodik hozzá.

 

Van 3 meccse Báránynak,120 perce 3 NB1es meccsen és nem lőtt még gólt. 

Értem,majd fog. Többet mozog a 2 oldal irányába,mint Babu,lendületesebb is kéri is a labdát.

Ez nem menti fel Babut attól áll a pályán és megjátszani is nehéz,mert alig mozog.

Kicsit erősebb és jobb védők ellen lásd Rapid meg kis túlzással labdához se ért.  

 

De ha már erre jöttél,egy kérdés...

 

Nem úgy volt elég mély lett a keret,meg lett erősítve és lehet rotálni? Nem úgy volt ez a keret ezzel a létszámmal pont elég.Pont vagyunk annyian, ami kell,lehet rotálni az egész keretet.

Pár napja lettem itt leugatva,szétminuszolva,nem kell ide erősítés meg mennyi minőségi játékos van. Mit akarok én????

MINDEN IDEÁLIS. Én vagyok rossz indulatú. Megint. 

 

Tessék,ma meg mit olvasok. Mit várnak itt egyesek,fáradtak is a srácok...mert a mester nem rotál. Miért nem rotál? Miért nem játszik a kis feka? 

 Hisz minden adott,játékosok,minőségi cserék..Hogy a faszomba lehet egy játékos fáradt aug. 22-én? :D

Tavaly a DEAC jégkorong játszott 4 nap alatt 3 meccset,utazással. Ott elhiszem fáradt volt valaki...

3 hete megy a szezon. Azt elképzelni se tudom Blago hibázna...

 

Maradhatunk ennél a szent tehén effektusnál. Amikor egy edző annyira ragaszkodik saját elképzeléseihez,hogy hagyja a csapatot belemenni egy 0-5-be,akkor ott döntsd el kérlek,a Dvsc hírneve a  fontosabb,a név,a rang vagy Blago szent taktikája??

És igen én is vártam egy tőle egy nagyobb bocsánat kérést,hogy igen elbasztam,csak én,nem a csapat. Én basztam el,mert én ragaszkodok ahhoz ami van. Hisz a Blago fontosabb lassan,mint maga a Dvsc. Ez az én állok a játékosok előtt,nekem inkább ilyen mártír szöveg.

 

Egy külföldi ha ránéz erre  a 0-5-re kurvára nem érdekli Blago. 

Mint mikor mi mondjuk sorsolások előtt egy örmény-albánra azt mondjuk,ezek szarok ,tavaly is kaptak 5 gólt otthon az osztrákoktól.

 

Jövőre akkor nem kell nemzetközi kupa,még nagyon elfáradunk augusztus végére. Csoportkörtől meg isten óvjon minket.

Jobb is nem mentünk tovább,havi 4-5 millióért még a végén valaki elfáradna. Az meg nem lenne jó. Savasodnának az izmok. Heti 1 meccs pont elég. 

Jövőre meg megint elmondjuk a hazai bajnokság nem készít fel a nemzetközire,nem bírjuk a tempót,ezért lett 0-5. És jöhet megint 2000 kifogás,mi miért történt és jöhet a szokásos,örülj annak ami van...

Előzmény: Frizuravarjú (256740)
Frizuravarjú Creative Commons License 2023.08.22 0 0 256742

10/10

Előzmény: hallaignác (256741)
hallaignác Creative Commons License 2023.08.22 -1 9 256741

Kiismerték a taktikánkat, változtatni kéne. Annyiszor előjön mostanában, hogy már a székletem is hígabb lett. Mást kellene játszatni. Blagojevics erről azt mondta, hogy nem kérhetek mást a pályán, mint amit az edzésen gyakoroltunk. Gyakoroljunk mást! Sőt! Minden hónapban mást.

 

Szerintem, ha Kuttor napi 12 órában nézné a MU játékát nyolc hónapig, kiismerné annyira, hogy a Kövesddel kipicsázná őket. Csertőinek pedig a Barcelona ellen az ETO-val elég lenne két hét, mert már képben van.

 

Van egy elgondolásod a játékról. Adott hozzá egy keret. Van amit meg tudsz valósítani, van amit nem. Kiragadni momentumokat és azzal cáfolni az egész mérkőzést (sőt az egész szezont) eléggé hőbörgésnek tűnik akkor is, ha 0:5, akkor is, ha 4:1.

 

Az eredményességet ott lehet mérni, hogy a rendelkezésre álló erőforrásokkal elérték-e a kitűzött célt.

Mi volt a kitűzött cél? Minimum a bennmaradás, kedvező esetben a középmezőny. Két-három év múlva nemzetközi szereplés. Ezt úgy sikerült túlteljesíteni, hogy a menedzsment szélhámos banda, az edző világtalan kókler. Nincs csatárunk, a szélsőink nullák, a hátvédek meg olyan faszok, hogy csak hazaadni tudnak.

 

Ja! Most abba kell hagyni, mert már több, mint három bekezdés és olyankor már kontraproduktív.

 

Frizuravarjú Creative Commons License 2023.08.22 -2 3 256740

Neked semmi sem jó. Messze Bárány játszotta a legtöbb játékpercet az nb1-ben a csataraink közül idén (igaz, gól vagy gólpassz nélkül), tavaly még ettől tetted függővé a mecccsre járásodat, most meg amikor itt van a kánaán, akkor holmi fejlődés hiánya meg játékkép az egészet nullázza. Eh, nem lehet neked jót tenni.

Előzmény: kolera4 (256735)
Törölt nick Creative Commons License 2023.08.22 -5 2 256739

Amit azért itt sokan elfelejtenek, hogy mennyire van megterhelve a csapat, az elmúlt 1 hónapban a tegnapi volt a 7. tétmeccs, vasárnap jön a 8. Utána fog majd beállni a megszokott heti 1 meccses történet. Nincsenek ezek a játékosok ehhez hozzászokva, ráadásul nem forgatja fel Blagojevics a csapatot nagyon. Ezeket figyelembe véve beszéljünk már itt a hibákról, fásultságról, stb. Ahhoz képest hogy ekkora volt a terhelés mostanában, egész szépen lehoztuk ezt a 3 bajnokit. :D Én sem tudom hogy mit várnak egyesek tényleg... 

Előzmény: busiattila (256738)
busiattila Creative Commons License 2023.08.22 -2 6 256738

azért nem semmi, hogy egyesek miatt már egy 4-1-es győzelmet is meg kell magyarázni

LokiFan16 Creative Commons License 2023.08.22 -2 3 256737

Te ugyanazt a csőlátást nyomod, mint most a jelen esetben említett losik, csak te a másik oldalról. :D

Előzmény: kolera4 (256735)
Törölt nick Creative Commons License 2023.08.22 -4 0 256736

A nagy meccsekre mindig többen jönnek ki, ez így van a Fradinál is pedig ott nincsen sok betli, meg bajnoki címek, nemzetközi csoportkörök vannak. Ott is van 7-8 ezer ember a Paks ellen, meg 20 ezer az Újpest, Loki, vagy Leverkusen, Monaco, stb ellen. 

Előzmény: kolera4 (256733)
kolera4 Creative Commons License 2023.08.22 0 1 256735

Azért szar ez,mert van a csőlátás,mint most losik. 

Felsorol 2-3 jobb dolgot,de azt se tudja teljes meccsre,15 percre..vagy szakaszokra. Ha erről a szakaszról kell beszélni,azt magasztalja,most hál isten nem emelte ki Blago érdemeit..

A szar dolgot meg lezárja annyival,bealtattuk magunkat a meccsbe... Az első félidő nagyobb részét és a másodikból az első 20 percet ennyivel lezárta. :D

Tehát a meccs nagyobb részét!!!!!

 

Naa és a cserék,ez a kedvencem...nem arról beszélünk már hamarabb cserélnie kellett volna,sőt ha valakinek kurvára nem megy,szedje le félidőbe ( lásd Babu)...hanem arról milyen jól cserélt....és EZ!!!!!! változtatta meg a meccset!!

Beszarás komolyan.

Szóval összegzem neked. Ezt is Blago zsenialitása hozta,mert jól cserélt :D

 

Mondom ez egy win-win szitu lett,itt még a 0-5-ös meccsbe is tudna valaki jót találni,csak keresnie kéne...

 

Ha te meg leírod,hogy 3 jó mellett láttam,4-5 rosszat ,amiben NINCS fejlődés.

Akkor ellenség vagy és a szokásos "várod már mikor kapunk ki".

Várja a büdös fasz. 

Előzmény: Ebcsont42 (256727)
kolera4 Creative Commons License 2023.08.22 0 1 256734

Hány helyzetünk és zicerünk volt a cserék után? A cserék előtt? Ziccer!! Lövés?  

Most arra vagyunk nagyra 3 csere után kicsit tempósabban fociztunk,úgy ahogy kellett volna az egész első félidőben...a meddő fölény és a gólra törő játék közt igen nagy a különbség. Ha nincs az a 11-es,még ma reggel is ott passzolgatnánk a 16osuk előtt.

 

Aztán belealtattuk magunkat a meccsbe, 

Ki kérte altassuk bele magunkat??????? Én kértem ,hogy 1-0 után ne focizzanak? Az a Kisvárdai lövés nem kapufára megy,a félidő is 1-1..

 

Most komolyan azzal vagy nagyra 10-15 perc foci volt az első félidőben?  Bírtuk 15 perc letámadást? Komoly....

 

Mesélj a második félidőről is,úgy 45-70.percig...ha 1-2 szavunk se lehet,gondolom nem viccből fütyültek a nézők. Elégedett voltál? Ott meg 2-3 passz után adtuk el a labdákat. Naa de ezeket ilyenkor nem szereted kiemelni te se... 

Előzmény: losik (256731)
kolera4 Creative Commons License 2023.08.22 -1 0 256733

:D:D 

Nekem semmit nem kell megmondani.

Volt pár hazai meccsünk tavaly,fontos meccsek,nagy felvezetéssel+videók nagy beveztések,nyilatkozatok,majd most megmutatjuk....mindig bukta lett. Blago az összes fontos hazai meccset bebukta.

Mindig hittek a nézők Blagonak,ki is mentek szép számmal. Fradi 0-2.

Kecsó vereség

Puskás vereségek. Kupa vereség.

Alashkert,Rapid vereségek.

Most már nem hisznek.  Maradtunk mi 4000-en,akiknek ha zakó,ha győzelem megyünk.

 

A hazai edzők kitaláltak-e már valamit ellenünk....

Erről volt szó,ne forgasd ki....nagyképű szar duma volt. Bár azt várhatom te mikor ismered ezt el. 

Tehát abban akarsz fogadni 6 meccsből 1et nyerünk ellenük? :D Szégyen lenne ha ebben az évben sem.

 

 

 

Előzmény: losik (256730)
Renoris Creative Commons License 2023.08.22 -2 1 256732

A ZTE ellen kollektíven gyenge volt a csapat, és ott se mozgott rosszul, csak az utolsó pillanatokban hibázott többször valóban... Viszont ha tegnap az első félidőbe azt a helyzetet amit 1 ütemmel túltolt belövi, akkor most nem írtad volna ezt... Majd kíváncsi leszek, hogy ha kicsit otthonosabban fog mozogni itt Debrecenben és jönnek majd az aszisztok meg a gólok tőle, akkor is ezt fogod írni? Azért ne felejtsd el, hogy Kyziridis is most találta meg a gollövő cipőjét és 1 éve van itt lassan!

Előzmény: Ebcsont42 (256729)
losik Creative Commons License 2023.08.22 -2 3 256731

Zártan védekeztek az első negyedóra urán?

Mennyi volt akkor az állás?

Az első negyedórában alig volt náluk a labda, a kirugásaiknál a tizenhatosoknál vártuk, és támadtuk le. Volt amikor Baranyai állt a vonalnál és várta, hogy letámadhasson.

Aztán belealtattuk magunkat a meccsbe, de azért még Dominguesnek volt egy ziccere.

 

Nem a tizenegyestől lettünk jobbak, hanem előtte a cseréktől. Kezdve ott, hogy már Bévárdi is egyből bekeveredett a tizenhatosukra a labdával.

A Várda meg lehet el is fáradt. Mi meg nem, pedig nem ők játszottak csütörtökön. De ez is biztos véletlen. 

Előzmény: kolera4 (256724)
losik Creative Commons License 2023.08.22 -2 2 256730

Jajj, remélem nagyon izgulsz, hogy mikor botlunk már itthon, hogy te megmondhasd, hogy megmondtad.

Tavaly még a Fradit is idevetted a Kecsó meg a Puskád mellé, csak aztán nyertünk az Üllőin. Vigyázz, mert ha már a Kecsót és a Puskást is megverjük majd az idén (fogadunk?), akkor nem marad csapat amivel példálózzál. 

Előzmény: kolera4 (256725)
Ebcsont42 Creative Commons License 2023.08.22 -1 0 256729

És azért mi mégis hány pontot kapunk, hogy az NB2-be került Honvédnak tavaly megnyert néhány meccset?? :D

 

A ZTE ellen és tegnap is szar volt ez legalább már kettő egyrosszmeccs.. 

Előzmény: Renoris (256728)
Renoris Creative Commons License 2023.08.22 -2 0 256728

Azért mert Dominguesnek most volt egy rossz meccse még egyáltalán nem rossz játékos... ezt már itt is bizonyította, illetve a Honvédnak is megnyert pár meccset... ennyire ne legyél már csőlátású..

Előzmény: Ebcsont42 (256727)
Ebcsont42 Creative Commons License 2023.08.22 -4 1 256727

DézsaVű! :)

Eddig nagyon összecseng a 2019es szezonnal ez a szezon. Nem tudom, hogy mi lesz a szezon további részében, de az a töretlen fejlődés, ami Blago érkezésével kezdődött szerintem mostanra megtört. A nyári igazolások közül talán Mojzis be fog válni. A szélsők harmat gyengék. Se Bódi, se Varga, se Szécsi, se Dzsudzsák nem lett fiatalabb.

Előzmény: kolera4 (256725)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!