Keresés

Részletes keresés

Kawabiker Creative Commons License 2007.05.30 0 0 7
Én is a Tápió vidékéről irok,viszont ami miatt ide irni fogok most picit offtopik lesz de remélem mindenkinek csak használa válhat.
Ha valaki autó és motorkerékpár szerelőt keres az bátran keresen meg.
Lehet robogó,nagymotor,személygépkocsi elektromos és mechanikus gond egyaránt!
Rugalmas és lelki ismeretes vagyok,bár tudom nehéz referenciát felmutanti a forumon át.
Esetleg ha csak tanácsot kérne valaki annak is szevesen segítek!


Elérhetőségem: marko.szabolcs@freemail.hu vagy 06-70-202-67-76

Törölt nick Creative Commons License 2007.03.30 0 0 6

 

Mi van, kedveskéim, nektek mindegy, hogy mi van a tányéron?

Műanyagot és szinezékeket esztek?

Vazzátok meg, tőlem ehetitek!

Törölt nick Creative Commons License 2007.03.29 0 0 5

 

Aszt írja a Zújság, hogy a világvárosban "hamisítottak".

Mármint, hogy  igen jó minőségű húsárut, sonkát, szalonnát állítottak elő egy családi háznál és látták el vele immár két éve a helyi boltokat, ráadásul az alapanyagot a vágóhídról vették. Akár engedélyük is lehetett volna, de nem volt.

Kb. 4 tonna kifogástalan minőségű árut lefoglaltak és az ócsai megsemmisítőbe szállítottak.

 

Na, itt akadtam ki.

 

Miért kell megsemmisíteni elismerten tiszta, jó minőségű húsárut?

A papírral rendelkező "legális" üzemek legálisan etetnek meg a vásárlókkal 80% feletti víztartalmú, ki tudja, miből készült felvágottat, fűrészpor és szója töltelékes, büdös virsliket, ipari szalonnát, disznószőrt, disznókörmöt, bizonytalan eredetű fűszereket, aztán az egészet jól meg E-tartósítózzák nitritekkel és egyéb festő és tartósítóanyagokkal stb.

Ezeket nem viszik a megsemmisítőbe, ezeket eladják, a vásárlók megveszik és megeszik. Mert van papírja az "üzem"-nek nevezett halálgyárnak.

 

Kedves Hatóság, ha rendnek muszáj lenni, akkor a rendcsinálást ott kellene kezdeni,

hogy ne engedjék az engedélyesek csillapíthatatlan profitéhségét a tűrhetetlenségig fokozódó minőség- és egészségrontás felé tovább tendálni, hanem tőlük is meg kell követelni, elvárni, a tisztességes, jóízű és jó minőségű  árut!

 

Mert, hogy nem a pöcsétes papírt eszi a vásárló, hanem a pocsék, rosszízű, fene-tudja-miből készült és ráadásul drága, agyon-vegykezelt kolbászt.

Évszázadok óta készül papírok nélkül a parasztok házainál vágások során a jobbnál jobb, egyéni módon fűszerezett, vagy éppen tradicionális módon előállított parasztsonka és a többi fínomság.

Ha az EU tagságnak ez az ára, akkor sajnálom, de kérem vissza a babaruhát: én inkább Tápiószelén vásárolnék !

cicavirag Creative Commons License 2005.08.16 0 0 4
természetesen Széchenyi. És kérd a topic áthelyezését a modiktól (bár szerintem maguktól is megteszik idővel)
Előzmény: cicavirag (3)
cicavirag Creative Commons License 2005.08.16 0 0 3
Ott laktam kb 2. éves koromtól általános 2. végéig. Szécheniy u. 18. Azóta megint Bp.
Előzmény: ilzo29 (2)
ilzo29 Creative Commons License 2005.08.14 0 0 2
Tudom, hogy ez nem Bp.-hez tartozik, bocsika érte, csak ide írtam.
Előzmény: überalles (1)
überalles Creative Commons License 2005.08.14 0 0 1
öööö...ez pontosan Budapest melyik része is ? :)
Előzmény: ilzo29 (-)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.13 0 0 0
Gondolom nem 0 ember.
ilzo29 Creative Commons License 2005.08.13 0 0 topiknyitó

Van valaki a Tápió-vidékről esetleg??

:))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!