Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

granturismo Creative Commons License 2002.08.15 0 0 112
Láttam a cikket. Már írtam is nekik hogy linkeljék a végére ezt a topicot.
Kerítsd elő gyorsan azt a lányt!:-))
Előzmény: cszoleee (111)
cszoleee Creative Commons License 2002.08.15 0 0 111
Szia

Próbálok keresni, tolmácsot az ugyanis akit ismerek 3500 Ft-t kér oldalanként, viszont az egyik haverom barátnője szlovák származású, és Ő mondta, hogy segít lefordítani, már el is küldtem neki az egész alkatrész árlistát, kb. jövő héten meglesz a fordítás.

Ezt az oldalt mindenképpen a figyelmedbe ajánlom:
http://index.hu/franko/velorex/

A www.totalcar.hu oldalon ma jelent egy cikk a törpeautókról, sajnos a Velorexről, csak egy kép van:
http://index.hu/x?d1003=http://index.hu/totalcar/tortenelem/torpeautok/

Üdv.

granturismo Creative Commons License 2002.08.15 0 0 110
Most már letöltöttem mindhárom cég árlistáját. Valóban a Zitex a legolcsóbb de a többi cég sokkal több mindent kínál. Azonkívül az egyiknél van valami akció is most. Csak az a baj hogy nem értem a szöveget. Van ahol árulnak aljtót tetőt plexivel is. Nekem az is kéne. Meg ülés is kellene komplett. Meg a turnikettek is. Nekem az lenne a legjobb ha komplett jönne az egész. Inkább legyen kicsit drágább, de ne legyen vele annyi macera, mert abból már elegem van. Nagyon kellene az a fordító ember.
cszoleee Creative Commons License 2002.08.15 0 0 109
Szia

A cipőkellékes aug. 26.-ig szabadságon van, amúgy biztató, hogy a kirakat tele van mindenféle zár, csatt kütyüvel, ez egy régi vágású bolt lehet, hogy lesz. Az az igazság, hogy kint mindent lehet venni őszre lesz egy kis pénzem remélem, aztán rendelümk kintről tolmács az tényleg kéne, tudok is egyet csak az bizony pénzbe kerül. Megpróbálok keresni valaki olyat aki ingyen is segítene.
Mondtam már, hogy van egy Velorexes srác akivel az egyik veterán bőrzén találkoztam, Ő a Velójára kintről hozatott műbőrt, turnikett gombokat tehát Ő biztos tud segíteni. Sajnos csak annyit tudok róla, hogy Dunakeszin lakik, és a Blue Scorpions motoros klub tagja (megpróbálom valahogy utolérni). De nagyon valószínű, hogy a következő veterán bőrzén is ott lesz (szeptember 15. Campona parkolóház), ha van kedved gyere ki Te is.

Ilyen műbőrkasztnik vannak az egyik cégnél(nem a Zitexnél):




Üdv.

granturismo Creative Commons License 2002.08.15 0 0 108
Sajnos próbáltam de nagyon elmosódik. Viszont az eredeti szöveg szerintem arról szól hogy lehet ott ilyet rendelni. Van ott eredeti turnikett gomb stb... A francba kéne egy fordító.
Na mi volt a cipőkellékesnél?
cszoleee Creative Commons License 2002.08.15 0 0 107
Szia Grant!

Tegnap este nálunk már leállt a net, ezért csak most tudok válaszolni: nem hiszem, hogy bárhol fennt lenne ez a neten eredeti méretben, ezt a velorex.com találtam (próbáld meg nagyítani).

Télen veszélyes Velorexel száguldozni:


granturismo Creative Commons License 2002.08.14 0 0 106
csszolee
Na ez kell nekem. Ez a legfelső adattábla. De ez kicsi, a valódi nagyobb. Ez van lekopva a vázamon. És látod jól gondoltam rá van festve hogy 196 és az utólsó számjegy van beütve. Nincs ez fönnt az eredeti méretben valahol?
cszoleee Creative Commons License 2002.08.14 0 0 105
Egy két kép:




Remélem tetszik.
Granturismo: KÖSZI SZÉPEN!!!

granturismo Creative Commons License 2002.08.14 0 0 104
És ha itthon szeretnék ponyvát csináltatni a Velora akkor hol érdeklődjek.
Elkezdtem árulni a régi Velorexemet. Ma adtam föl és már volt 3 érdeklődő.:-)
cszoleee Creative Commons License 2002.08.14 0 0 103
cszoleee Creative Commons License 2002.08.14 0 0 102
Megy ez mint az ágyba ....:
granturismo Creative Commons License 2002.08.14 0 0 101
Ügyes vagy csszolee!!:-))
Csak a html kódot midig új sorba kezd és ha utána még jön szöveg akkor azt is új sorba.
ricsosz rajta!
Előzmény: cszoleee (100)
cszoleee Creative Commons License 2002.08.14 0 0 100
Na ez nem jött be, akkor újra:
cszoleee Creative Commons License 2002.08.14 0 0 99
Első próbálkozás:

Novinky | VelorexKurýr | Velorex srazy (63) | Zkušenosti (18/15) | INZERCE (10/0) | Velorex příbuzní | Foto-Moto-Velo
Adresář firem (29) | Historie | Otázky z Historie (20)| Povídky | Velorex vtipy | Velorex poznatky (8) | Poradna (647) | Zajímavosti
Velorex a paragrafy (13) Kalendář veterán akcí (11) | Vlasta a Velorex | Ivoš a Velorex | Výsledky anket | Objednávka
Znovuzrození Velorexu v roce 2002


Tento návrh je dílem studenta fakulty strojní ČVUT Davida Arvensise. Technika - tuš, barevné tužky. Klobouk dolů.


CopyrightŠVelorexKurýr 1999-2001, created by Vlastimil Vávrů
>

ricsosz Creative Commons License 2002.08.14 0 0 98
Előzmény: ricsosz (96)
ricsosz Creative Commons License 2002.08.14 0 0 97
Kromofág jó csak utánna alaposan meg kell tisztitani a vázat a kromofágtól.

Előzmény: cszoleee (94)
ricsosz Creative Commons License 2002.08.14 0 0 96
granturismo Creative Commons License 2002.08.14 0 0 95
Csak olyan képet lehet ami valahol az interneten fenn van tehát a saját gépedről nem csak ha valahová előtte felteszed.
Igy kell betenni (img src=ide jön a link) és a zárójelek helyére a < és a > jel jön.
A linket kiszedni a legegyszerűb:
Rámész a kiválasztott képre, jobb egérgomb, Tulajdonságok, A feljött panelon rámész a cím sorába a linkre az egérrel, jobb gomb az összes kijelölése, a kijelölésbe belekattintasz, jobb gomb, másolás. Utána a hozzászólásidba beírod a szövegbe a fenti html kódot az egyenlőségjel után beteszed a kurzort jobb kattintás, beillesztés. Én le szoktam felejteni a végéről a > jelet.
Előzmény: cszoleee (94)
cszoleee Creative Commons License 2002.08.14 0 0 94
Sziasztok

Granturismo: hogyan lehet képeket bemásolni ide a topicba?

Más: Nem tudom, hogy Te milyen módszerrel tisztítod meg a vázat, szerintem az egyik legegyszerűbb a kromofágozás. Az levisz mindent.

granturismo Creative Commons License 2002.08.14 0 0 93
Egy tipp-topp tökéletesen és korhűen felujított Velo értéke 300-350eFt.
Ennek tükrében nem drága a használtak, felujítandók 100eFt körüli ára. De persze vannak akik nem ismerik ezeket az árakat és olcsóbban kínálják a Velo-t. Mi ilyeneket keresünk.:-)))
Most beszéltem a Borsche Károly úrral a Magyar Veteránautós És Motoros Szövetség Főtitkárával és mondta, hogy ha 30 évnél régebbi a jármű, de korhűen fel van újítva akkor nem gond ha nincsenek meg vagy hiányosak a papírjai el lehet intézni. A rendőrség is elnézőbb, kaphat papírokat pláne ha a szövetség is javasolja a legalizálást.
granturismo Creative Commons License 2002.08.14 0 0 92
Jaj de jó végre fennt van a neten a cikk:-)))
Előzmény: cszoleee (91)
cszoleee Creative Commons License 2002.08.14 0 0 91
Sziasztok

Ha van időtök, netezni, jó Velorex-es képeket találtok itt:
http://www.velorexkuryr.cz/inzerce.php3

Itt a szomszédunkban (Bp. Bem József tér) van egy cipőkellék szaküzlet mindjárt lemegyek megnézem van-e turnikett gombjuk.

Üdv.

ricsosz Creative Commons License 2002.08.14 0 0 90
Hello!

Na a cim:

www.extra.hu/velorex/ujsag1.jpg

a másik két lap csak jövöhéten megy fel mert most itt töketlenkedik az extra....

Bye

Ricsosz

További kellemes hetet....

ricsosz Creative Commons License 2002.08.14 0 0 89
Van valami postai cimetek vagy fax szám mert az iz egye meg nem akarja magát adni ez a vacak kép feltétel...e mailben jöhet....

Bye

Ricsosz

Előzmény: cszoleee (87)
ricsosz Creative Commons License 2002.08.14 0 0 88
Csak Bekukk:)))

Nos köszike a levelet... asszem annyiért nem veszek Velorexet.... 100 eft az nagyon gáz... inkább minden héten feladok egy hirdetést hogy Velorexet keresek megvételre... Vagy beszélek ismerössel hogy adja el ö a sajátját... az jobb állapotú. Vagy megkérdem azt amit irtál nekem e-mailt. Az oto mocis cikk fenn van az extrán a cim a következö:

Bár lehet inkább elküldöm Nektek. Doc kiterjesztésben. bár lehet nem megy....

Hülye EXTRA....

Bye

Ricsosz

cszoleee Creative Commons License 2002.08.14 0 0 87
Szia

A Zitex-es anyagok egy Csehországban élő tolmácstól kaptam. A www.velorex.com-on fennt van a három cég árlistája, mindjárt küldöm e-mailba. A Nosztalgia Járművek című újságot az újságárusoknál lehet megvenni, sajnos elég ritkán és összevissza jelenik meg, biztos azért mert nem rég kezdték, eddig úgytudom 3 vagy 4 szám jelent meg.

Üdv.

granturismo Creative Commons License 2002.08.14 0 0 86
Igen a Zitexnek 2 oldala van. Tegnap voltam fönn az egyiken de semmi új info nincs rajta. Majd küldöm a linket. Ezt a Nosztalgiaautós újságot hollehet kapni? Mert én még nem hallottam róla.
Tényleg ezt a Zitex doksit amit küldtél ezt honnan szerezted? Mert az új oldalon nincs fenn.

De jó kis topicot csinálunk így hárman:-)))

cszoleee Creative Commons License 2002.08.14 0 0 85
Szia

Szerintem, az úgynevezett sima hasonlít az eredetire a márványos az világosabb (a fotót amit küldtem azon is olyan van), a harmadikról viszont semmit nem tudok. Az előbb próbáltam felmenni a Zitex oldalra de nem sikerült.

Üdv.

granturismo Creative Commons License 2002.08.14 0 0 84
Nem nem én arra a Zitex doksira gondolok amit küdtél. Ott három féle anyag közül lehet választani. Azok közül nem tudom melyik felel meg az eredetinek. A Zitextől szeretné megrendelni. Innen anyagot kiküldeni bonyolult lenne. meg azt sem tudom hány méter kell.
Előzmény: cszoleee (83)
cszoleee Creative Commons License 2002.08.14 0 0 83
Sziasztok

Granturismo: szerintem, össze lehet hozni a motort a vázzal, hivatalosan, kérdezd meg a rendőrséget, meg szerintem a közlekedési felügyeletet, hogy ilyenkor mik a lehetőségek.
Milyen anyagokra gondolsz?
A műbőr anyagok esetén szerintem érdemes elmenni a Blaha Lujza tér közelébe lévő Graboplast mintaboltba (ha még létezik, ma megpróbálok eljutni oda azt megnézni.)
Amúgy a műbőrkasztnival kapcsolatban azt tudom mondani, hogy mivel annak idején ezeket a Velorexeket kézzel, lánghegesztették össze(a képek tanulsága szerint mosolygós lányok) ezért minden Velorex váz más-és-más lett. Vagyis amelyik műbőr kasztni az egyikre jó az nem biztos, hogy egy másiknak a közeléba megy.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!