Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Triangle Creative Commons License 2004.09.17 0 0 73

Te például miért vettél (vennél) terepjárót?

 

Én a családomat akartam biztonságban tudni, és az ellenkezőjéről nem vagyok meggyőzhető.

Előzmény: gtokaji (71)
thoosh Creative Commons License 2004.09.15 0 0 72
Sziasztok! Land Rover Találkozó Szegeden! Időpont: 2004 október 1-2-3. Info: www.dort.hu
gtokaji Creative Commons License 2004.06.22 0 0 71
láttuk?

http://index.hu/politika/bulvar/terepjar0622/

gtokaji Creative Commons License 2004.06.08 0 0 70
es? franko? :)
Előzmény: Triangle (69)
Triangle Creative Commons License 2004.06.07 0 0 69
Már ott van a kereskedőnél. Meg is néztem :)
Két hét, és vihető.
gtokaji Creative Commons License 2004.05.26 0 0 68
http://www.theaa.com/allaboutcars/ncap/ncap_car_results.jsp?make=Land+Rover&model=Freelander&year=2003&publicationDate=2002-11-01

hogy javitottak-e, azt gondolom nehany heten belul megtudjuk. a 2004esrol meg "not tested" mindenutt.

Előzmény: Triangle (66)
Lehr Péter Creative Commons License 2004.05.26 0 0 67
Hát ilyet még nem törtünk. De majd ha a Tiédet kölcsönadod szívesen mesélünk a tapasztalatokról.
Előzmény: Triangle (66)
Triangle Creative Commons License 2004.05.26 0 0 66
Mit tudtok a Freelander töréstesztjéről? Miért lett csak 3 csillagos? Azóta fejlesztettek rajta valamit?
gtokaji Creative Commons License 2004.05.26 0 0 65
kedvem lenne, de a fekeket nem inteztem meg el. es ez a kocsog allergia sem mulik. ezt most kihagyjuk.
Előzmény: Lehr Péter (62)
Triangle Creative Commons License 2004.05.26 0 0 64
Pedig szerintem nem bonyolult. Kifizetsz x M előleget, vársz pedig már tegnap is késő lenne, és azzal etetnek, hogy Angliából másfél hónapig tart az út. Még ha ez igaz is lenne (nem az), miért nem kínálnak fel Y pénzért azonnali szállítást? És a vámolás, forgalomba helyezés, vizsgáztatás (ammeg mifasz egy új autónál?) miért tart hetekig? Csak ez a bajom, meg az, hogy 4 hónap alatt a márkakereskedő akár tönkre is mehet, és akkor úszik az előleg.

Sorolhatnám még, de a lényeg: egy új autó örömét keserítik meg emígyen. Kár érte.

Előzmény: gtokaji (61)
Lehr Péter Creative Commons License 2004.05.26 0 0 63
A feleséged elég előrelátó. Méghogy nem padlógáz. Én is ráizgultam egy bemutató ótóra, ugye grósz angebóttal. Kicsit karcos volt, pár hónappal később hallottam, egy autóversenyen felborították. Viszont ahhoz képest jól nézett ki, mert javítás nélkül állították ki. De azért szólhattak volna. Szerencsére nem tetszett a színe.
Előzmény: Triangle (60)
Lehr Péter Creative Commons License 2004.05.26 0 0 62
Má most mér? Olyan lassú az autónk ? Szombaton van kedvetek Gödöllő környékén kirándulni egyet?

Lehr Péter

Előzmény: gtokaji (61)
gtokaji Creative Commons License 2004.05.26 0 0 61
nekem volt mar Roverem is, azzal ugyanez volt a szitu. mondjuk nem tudom, hogy kit kellene ezert nagyon utalni.

lehet, hogy defenderrel vontatjak a gyarbol eddig, azt azzal megy az ido :D

Előzmény: Triangle (60)
Triangle Creative Commons License 2004.05.26 0 0 60
1,8 3 ajtó, pirosat szerettünk volna (nejnek lesz), de bordó lesz, mert elfogyott a piros festék...

Lett volna ilyesmi raktáron, de fekete, meg benne egy csomó cucc, ami nem kell. Egyébként meg volt benne 3-400 km is, a párom meg a fejébe vette, hogy biztosan padlógázzal járatják be a szalonban dolgozók. Úgyhogy inkább várunk. Az mondjuk nem meggyőző, hogy áprilisban lejött a szalagról, és június közepén érkezik meg az országba. És akkor még vagy két hétig tart az ügyintézés. Szóval ez így szánalmas, de nincs más választás, asszem.

Előzmény: gtokaji (57)
Lehr Péter Creative Commons License 2004.05.25 0 0 59
Hujujujjj! Én vonóhroggal kértem a defit. Megjött az ótó szept 16. Közölték a vonóhorog majd jön, vonóhorog jött következő év március...
Látom a dobozon van valami magyar vpop cédula előző év augusztus x nap magyar szöveggel. Tehát a vonóhorog hamarabb itt volt, mint az autó, csak baftak ideadni. Landimex hurrrráá!
Előzmény: Triangle (56)
gtokaji Creative Commons License 2004.05.24 0 0 58
ja egyebkent nemtom kifigyeltetek-e, de a landrover.hu atkerult a cel motorshoz. mar nem az elenderre mutat, szal csak lesz nemsoka rendes website. bar ha az international masolata lesz, akkor inkabb ne is legyen, az olyan tragya. szerintem.
gtokaji Creative Commons License 2004.05.24 0 0 57
elhoztam az utso raktaron levo darabot, szal nem kellett varnom. milyet veszel?
Előzmény: Triangle (56)
Triangle Creative Commons License 2004.05.24 0 0 56
Mennyi időbe telt, hogy leszállítsák? Nekem most hosszabbították meg egy hónappal az átadást :(
(Cél Motors)
Előzmény: gtokaji (40)
Lehr Péter Creative Commons License 2004.05.21 0 0 55
Szombaton indulás 10 órakor Kecel körforgalmtól, túra késő délutánig.

06-20-9581-040

Előzmény: Lehr Péter (54)
Lehr Péter Creative Commons License 2004.05.08 0 0 54
Várjuk a túrázókat. Május 22-23.
Előzmény: Lehr Péter (53)
Lehr Péter Creative Commons License 2004.04.29 0 0 53
A túráról olyanok is érdeklődtek, akinek nincs autója.
Erre a célra a mi Defendereink igénybevehetők.
Előzmény: Lehr Péter (52)
Lehr Péter Creative Commons License 2004.04.25 0 0 52
Csak a szombati túrára várok előnevezést, azért, hogy gördülékenyen működjön a program max. 10 - 12 vesz részt rajta, az itineresre nincs korlát.
A részvételi díj 9000 ft/ autó, ebben a vasárnapi motorverseny belépő díja is benne van az autóban utazókig bezárólag.
Előzmény: gtokaji (51)
gtokaji Creative Commons License 2004.04.24 0 0 51
gondolom van valami regisztracio, ilyesmi - valami weboldalon irsz reszleteket vagy tenyleg hivjon mindenki telefonon?
Előzmény: Lehr Péter (50)
Lehr Péter Creative Commons License 2004.04.24 0 0 50
Mivel feléledt ez az oldal, minden megtisztelőjének ajánlok egy programot.
Május 22-23 Kalocsa 06/20-9581-040
22-én 11 órától vezetett túra elsősorban Freelander, Discovery, diszkóterepjárósokat, pick-up okat, terepet soha nem látott más márkájú terepjárokat várunk egy könnyű túrára. Az útvonal előre bejárt, Kiskőrös Soltvadkert homokos útjain, száraz időben nem porolja össze az autók belsejét, esőben nem lesz sáros az autó , és a széles utak miatt, az erdőben sem karcolódnak az autók. Útközben ügyességi feladatok, aki nem a vezetett túrát választja, itinert kap és az út egy részét egyedül teljesítheti, melyért a jutalom nem marad el.
23-án 9 órától a reptéren negyedmérföldes motoros gyorsulási OB. Dragszterverseny, telepjárókkal is rá lehet kóstolni. A pálya mellett terepjárós ügyességi feladatok.
Előzmény: Lehr Péter (49)
Lehr Péter Creative Commons License 2004.04.24 0 0 49
Tudom miről beszélsz, ezt már kitárgyaltuk, biztos ismersz hasonló történeteket: a bácsi, aki miután már fél éve tönkrement a Parmalat, még mindig hordta a tejet a cégnek pedig világos, hogy soha nem kapja meg az árát. Vagy egy cég tönkre van, normális ember menekíti a vagyont még van mit. Erre a vezetőség aszongya: tőkét bele, és van aki erre elkezdi nyomni befele. Na ez a téma is ilyesmi. Ismerem a helyzetet, mégis. Tudod hülyeségre nincs gyógyszer. Mellesleg ezt a nevet jól el lehet adni filmek, történetek ingyen reklámja miatt.
De továbbra is fenntartom, hogy ohne márkaszervíz, ha javítani kell, tudd a szerelő szájába rágni mit-hogy, nehogy egy csavarral rakják vissza a generátort!
Előzmény: sts555 (48)
sts555 Creative Commons License 2004.04.23 0 0 48
Ami szar az szar, és a LR nagyon az. Én csak tudom. A második Discovery után feladtam.
Lehr Péter Creative Commons License 2004.04.23 0 0 47
Van egy eladó 110 Defi 5 ajtós olyan szürke, mint itt lentebb a képen.

Ha valakinek van egy eladó autómata Discovery ll- e, ne titkolja el! Nagyon kéne.

Előzmény: Lehr Péter (45)
philhellena Creative Commons License 2004.04.23 0 0 46
OFF topic helpet kérnék!

RÉSMODELL - autómarketing ismert kifejezése - hogy hangzik angolul??
De ha már itt vagyok, további kérdés, szintén angolul:
menettulajdonság
ON

Előre is köszönöm a segítséget!

Lehr Péter Creative Commons License 2004.04.23 0 0 45
Szia Elf! Igen ez lenne a harmadik megoldás, ezt még jegelem, mert már annyi kerekem van, nem tudok lépni tőlük a garázsban. Esetleg nem kell valakinek AT-s 265/75 16" Pirelli 5 db? Defenderen jól néz ki.
Előzmény: elf (43)
elf Creative Commons License 2004.04.23 0 0 44
Pedro_Amigo:
"Dificsere volt benne mint írtam, amit itthon wallisék több mint 400 ropiért mérnek. "

Difi vagy a két híd közti vsizkókuplung?
Ez utóbbit kicsit elméretezték az koraibb szériákban. A vsizkónak van egy kis kapcsolási késleltése ezért úgy szerelték hogy gyárilag legyen egy kicsit előfeszítve.

Vagyis az első difi áttétele más mint a hátsóé.
De ezen külünbségen hangoltak valamit később.

Előzmény: Pedro_Amigo (35)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!