Keresés

Részletes keresés

feketemadár Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4639
Felrúgnám a szarosbilit. Már rugdostam többször is. Volt, hogy évekig megnéztem ki áll a hátam mögött komolyabb akciókban...elég szar "baráti" tűzben meghalni. Mondjuk ellenségesben sem jobb...
Előzmény: Törölt nick (4638)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.14 0 0 4638

Az aktuális rendőrfikázó topicban valaki elmesélt egy történetet a barátjáról, nem tudom, emlékszel-e rá BB. Hogy elment rendőrnek, de aztán megpróbálták beavatni a piszkos ügyekbe, de inkább otthagyta az egészet.

Te hasonló esetben mit tennél?

feketemadár Creative Commons License 2007.05.14 0 0 4637
Rokonok vagy klónok ? Ez itt a kérdés !
Előzmény: Praxcelis (4630)
feketemadár Creative Commons License 2007.05.14 0 0 4636
Megoldás kell, onlájn, azonnal agyból ! A többi csak duma. Vegyél NET-et !
Előzmény: MrJones (4626)
feketemadár Creative Commons License 2007.05.14 0 0 4635
Na azzal jól kitörlheted. Akkor mégiscsak egy nullahurka vagy. Vegyél NET-et vazze !
Előzmény: MrJones (4624)
feketemadár Creative Commons License 2007.05.14 0 0 4634
Te csak szájkaratés vagy. Piramis, meg csúcsa... Már megint bevettél valamit ???
Előzmény: MrJones (4622)
feketemadár Creative Commons License 2007.05.14 0 0 4633
Ne vakíts. Nem vagy te annyira okos. Ha mégis, menj el írásszakértőnek, legalább lesz rendes munkád és lesz NET-ed !
Előzmény: MrJones (4621)
feketemadár Creative Commons License 2007.05.14 0 0 4632
Semmi LOL. A 9 mm-es pont jó a kard ellen :))) Például olyat, mint te, szerintem nem fogja a kard. Minimum a fejsze. De az sem biztos...
Előzmény: MrJones (4620)
feketemadár Creative Commons License 2007.05.14 0 0 4631
Beképzelt lettél. Hehehe. A hat éveddel kitörölheted. Még itt a dilin is, nullahurka. Még a poldilin is kevés aki csak fikázik. Te pedig semmi másra nem törekszel csak arra. Erre gyúrtad ki magad. Nulla ! Látszik abból is, mert nincs NET-ed ! Aki valamit is elért az életben, annak a mai vilgában legalábba egy ötezres előfzetésre van pénze. De ha nincs, leglább van egy haverja akivel megosztja, oszt csak kettő és fél, havonta.
Hasznosítsd a buzerátorságodat és menj el dógozni !
Előzmény: MrJones (4619)
Praxcelis Creative Commons License 2007.05.14 0 0 4630
Prológus: A negyedik ezredév eleje

A Nap még mindig ugyanúgy nyugszik le, mint az emberiség
történetének sok-sok évszázadán keresztül. Kint az ablakok
előtt leszállt az est, és az ember gyermeke még mindig
az ágyban didergett, amikor az esti szél a szörnyek
leheletét behozta a lakásba.
És mivel a felnőttek sokat dolgoztak, túl elfoglaltak voltak
ahhoz, hogy gyermekeikről is gondoskodjanak, a gyermekek
a komputereknél kerestek szórakozást. A komputerek
pedig meséltek.

Azon a hídég és sötét téli éjszakán egy kislány, akit Ciának
hívtak, olyasmit tett, amit még soha azelőtt: arra kérte
az Adathálózatot, hogy meséljen neki, de nem nevezte meg
pontosan sem a mesét, sem a mesélőt.

Cia hálószobájában egy holográfia jelent meg. Gyengén
világított, visszaszorította a sötétséget, amely az ablakon
keresztül próbált a szobába lopakodni. Egy férfi holográfiája
volt, aki régi történelmi kosztümöt viselt. Cia nem tudta, milyen
korból való a ruha, de abban biztos volt, hogy nagyon
régi, és mindenképp a háború előtti.

- Szervusz, kislány - köszöntötte a férfi holográfiája.
Szeme sötét volt és szomorú, hangja mély és erőteljes. -
Én az egyik Praxcelis vagyok, és azért jöttem, hogy mesét
mondjak neked.
Cia felült az ágyában, térdét átkulcsolta a kezével.
- Te milyen más vagy, mint a többi - mondta Cia kicsit
bizonytalanul. - Eddig még sohasem küldtek hozzám hozzád
hasonló Praxcelist.
- És ezután sem fognak. Már vártalak - mondta a Prax-
cells holográfiája. - Vártam, hogy hívj ... Te nagyon hasonlítasz
Maggie-re ...
- Maggie-re? Maggie ... Archerre? - suttogta Cia.
- Igen bizony, Maggie Archerre. - A Praxcelis elmosolyodott,
és Cia azon kapta magát, hogy válaszul visszamosolyog.
- Nem kell félned, kislány. Gyere, hallgass meg egy mesét
... Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy komputer,
amit úgy hívtak, hogy Praxcelis, és Praxcelis álmodott...


(Valós idő)
Előzmény: MrJones (4623)
MrJones Creative Commons License 2007.05.14 0 0 4629
":)))))))))))))))))))
Én meg itt örömködök a háttérben."


A festő

Kineveted a bolond szobafestőt?
Ki vaksi szemmel hunyorogva,
Nyelvét is kidugva
Pingál "csendéletet" :
Kocka almákat, lila epret
Kajla szőlőfürtöket?

Nevess csak, nevess a bohócon!
De azt elhiheted,
Hogy az átok bohóca
(Míg ecsetje papírját rója)
Magában épp terajtad nevet!
Előzmény: Uriella (4572)
MrJones Creative Commons License 2007.05.14 0 0 4628
Szóval csak arra akartam célozni, hogy az amcsi style-ú max. patkányság (0% kockázat akár ultima ratio árán is) nekem rohadtul nemkóser.

Sem nem emberi, sem nem becsületes, sem nem vagány.

Nem emberi, mert a bűnözőt megfosztja a legfőbb emberi jogától (vö. halálra itéli - ráadásul tárgyalás nélkül).
Nem becsületes, mert részint esélyt sem ad, részint az önpusztítóvá vált (aki ekkora túlerő ellenében/"golyó után" a további lövöldözést választja, az nyugodtan tekinthető - átmenetileg - nem beszámíthatónak) bűnöző esetében nem hajlandó annak akarata ellenében dolgozni.
Nem vagány, mert nem kockáztat.

Két gyorshajtás:

1. USA. Csajszit némi kergetés után elkapta a röndér. Körbeállták hárman-négyen szépen stukkerekkel, a csaj tett egy rossz mozdulatot -> tésztaszűrő.
2. Mo. Takonyt némi kergetés után elkapta a röndér. Kitépte a nyikhajat a kocsiból, oszt lekent neki néhány irgalmatlan csörgőset.

Nekem az itthoni verzió jobban tetszik. Affranctuggyamér...
Előzmény: MrJones (4575)
MrJones Creative Commons License 2007.05.14 0 0 4627
"Az 1988-as rendöreskü szövege érdekelne.."

Engem is!
Hol találom?
Előzmény: Törölt nick (4545)
MrJones Creative Commons License 2007.05.14 0 0 4626
"Na, most kicsi fejsímmogatás a kis okos buksidra"

Öööö... de ki fogja kihúzni a karod a hátadból? *


"Ez egy hevenyészett felsorolás, mely természetesen nem teljes és mindegyik ponthoz még tucatnyi alpontot lehetne illeszteni."

Nem baj, majd lefikázlak érte. **


"Kérdésem: egy egy rendőri művelettel kapcsolatban rendelkeznek-e az itt kritikákat és megoldási verziókat megfogalmazók a fenti információkkal ????
Furcsának tartanám ha igen."

Elhiszem, bakker... én mindent elhiszek.

DE!

(És itt jön a de...)

Ez mind, mind hogyan kapcsolódik a probléma megoldásához?
SE-HO-GYAN.
Mondom, lehet hárítani orrbaszájba, csak attól a probléma nem oldódik meg, mert eredmény KELL.
És ha senki és semmi nem hibás, akkor mindenki hibás lesz.
Jön az emlegetett nyomás: "a rendőrség egy szar/ti rendőrök meg szarok vagytok mindahányan/köpök ha rendőrt látok/ÁVH-s tetűbanda/hüjeköcsögbuzizsaruk".
Nem gond, be köll vállalni, oszt nyelni mint a kacsa!
Felőlem, banyek... majd foglak benneteket sajnálni jól, ha tönkrementek, bazmeg. Oszt azzal kurva sokra fogunk menni ám, mindahányan! Aszentségit!

"Ehhez képest a végeredményt megismerve megfogalmazzák a saját verzióikat, rámutatnak a hibákra, melyek esetleg nem is hibák..."

És ezen a ponton te szépen le is fagysz.
Az helyett, hogy szépen elkezdenéd sorolni, hogy azokban a verziókban KONKRÉTAN hol a hiba (tehát biztosítanád az utat a megoldáshoz), megállsz és fújod a ködöt ezerrel...
Nna, így nem lehet problémamegoldani.

"Egy kis pszichológia. Az ember, természeténél fogva általában a győztesekhez szeret tartozni."

'Szomtuggya, én azon a kevés meccsen amit nézek, mindig az esélytelenebbnek/vesztésre állónak szurkolok. Merhogy annak van rá szüksége.
Például ezért (is) vagyok itten a baloldalon. Én lefelé prioritizálok.

"Ez kell a pozitív énképükhöz és főleg a versengőknek."

Lepődj meg. Utálom a versenyt. És hogy még meglepőbbet mondjak: akkor is utálom, ha én győzök benne. Igen kevés kivétel akad.
Viszont ha kitalálod miért, akkor megemelem előtted a sipkámat. :) Ott és akkor, ahol és amikor kívánod (a lehetőségeimen belül).

* Burkolt és rémes fenyegetés.
** Burkolatlan rémes fenyegetés.
Előzmény: feketemadár (4501)
MrJones Creative Commons License 2007.05.14 0 0 4625
"Nem vicc."

Igazán megtisztelsz. Komolyan. De ilyen szintű segítséget nem fogadhatok el, ezt be kell látnod.

Mindenesetre a gesztusért is hálás vagyok.
Előzmény: Törölt nick (4589)
MrJones Creative Commons License 2007.05.14 0 0 4624
"Figyuszka, te okoska... Nincs pénzed NET-re ? Akkor eddig mi a francot értél el az életben ?"

Például lemostam itt egy pár nagyarcú idiótát. ;)
Előzmény: feketemadár (4615)
MrJones Creative Commons License 2007.05.14 0 0 4623
"Kéne egy használati- kézikönyv."

Ha valaki megírná e könyvet, nagyon szomorú lennék.
Odalenne mind a felfedezés, mind a játék öröme.

Van olyan, hogy a spanyolviaszt újra és újra fel kell találni.
Nem a viaszért, hanem a feltalálásért magáért...

(Az emberek hajlamosak azt hinni, hogy a jutalom egyenlő a céllal. Ez így önmagában igaz is, csakhogy az is igaz, hogy a jutalom a megtett úttal arányos.
Tehát mondhatnók azt is, hogy az okos ember a más kárán tanul, a buták ÉS a nagyon okosak viszont a sajátjukon.
A Célhoz vezető Út pedig - annak minden jó és rossz kacskaringójával együtt - nem más, mint amit Életnek nevezünk.)

"Asszem ma könyvtárazok egy sort."

Ajánlhatok néhány mesét?
(Nem a tartalma, hanem a rangja miatt hívok történeteket mesének. A mese pedig a legmagasabb rang, amit csak történet kaphat.)

Ezek a Galaktikában jelentek meg (a számot nem tudom):
1. Gladys Prebehalla-Daniel Keys Moran : Valós idő. (Praxcelis meséje.)
2. Harlan Ellison : Feneketlenebb a sötétségnél.
3. Harlan Ellison : "Vezekelj Harlekin!" - szólt a Tiktak ember.

(A második kettő Madárnak is szól.)
Előzmény: Uriella (4417)
MrJones Creative Commons License 2007.05.14 0 0 4622
"Inkább technikát, mint tömeget :)))"

Optimális esetben persze mindkettőt. Node ha egy piramis esik a fejedre, nem tökmindegy, hogy csúcsával teszi-e, vagy lapjával?
Előzmény: feketemadár (4285)
MrJones Creative Commons License 2007.05.14 0 0 4621
"A mondatok szavakból állnak."

Neked.

Nekem a szöveg áll kulcsokból. A kulcs mérete nincs meghatározva. Néha egy mondat, néha egy félmondat, néha egy szó, néha csak egy írásjel.
Előzmény: feketemadár (4497)
MrJones Creative Commons License 2007.05.14 0 0 4620
"Egyébként ha ilyen "bátor" vagy..."

Ehemm... szóval szerinted ez egy ilyen bátorsági dolog?
Akkor asszem láttam én is valahol itt egy ilyen hírót...
Megvan!

-----------------------------------------------------------------------------
Praxcelis válasz | megnéz | könyvjelző 2007.04.27 13:56:53 (4172)
...
Holnap délben a kolostornál várom önt, monsieur Madár.
Ne feledje magával hozni a kardját. ...

feketemadár válasz | megnéz | könyvjelző 2007.04.27 19:14:58 (4190)
Nincs kardom (éppen) de mondjuk egy 9 mm-es jó lesz helyette ???"
-----------------------------------------------------------------------------

Öhmmm...
Khmmm...
Errhhh...
Hát, izé... hogyismondjamcsak... szóvalna... akarom mondani: LOL. :)
Előzmény: feketemadár (4498)
MrJones Creative Commons License 2007.05.14 0 0 4619
"Kudarckerülő, versengő vagy :))))) Kiderült."

Yeah, yeah dr. Frojd. ;)

"És bepipultál :))) (már többször is)."

Borulok, de nem borítanak. Téged viszont borítanak is, mert hurka vagy. :))))
(Nem vagy még hozzáedződve ehhez a terephez, ennyi az egész. Majd fogsz.)

"Úgyhogy ezt nem vetheted a szememre."

Már miért ne tehetném? Én csak egy civil vagyok. Ohne trajning. Ráadásul nekem sorfalat se köll állni, ugye...
Nekem lehet dühösnek lenni. Neked meg nem, mer' akkor rögtön megtuggyuk, mekkora selejtrendőr-e vagy. (Ami persze így nem igaz, mert eztet mink mindig is tuttuk, így már csak bebizonyosul.)

"É állandóna burkolt, rémes fenyegetéseket alkalamzol, hogy megrettenjek..."

Ez így igaz.
Be is szartál, mi??
Valld be!
VALLD BE BAZMEG, MERT KÜLÖNBEN...!!!!
( Valld be szépen. Neked is jobb lesz. ;) )

"(most bexartam a röhögéstől)"

Látom, félig-meddig szembe is sültél a tetteddel.
Node azért nem kell szégyellned, igenis a burkolt és rémes fenyegetéseim miatt vagy beszarva.
A kérdés az, hogy bevállalod-e?
IGEN?!!!!
VAGY NEM?!!!



"Mindezzel csak azt akarom mondani, hogy jobb ha egy téma megvitatásakor az ember inkább a problámra koncentrál..."

Héééé, hőőőő! Nem dolgozunk, ember!!!
Ez nem valamiféle konferencia, meg tárgyalás, meg brainstorming, megatökömtuggya!
Ez meccs. Kinek játék, kinek játszma!
Itt a fő feladat a szórakozás/küzdelem. Ha mellé épül is az ember, az már az extra nyereség.
A problémamegoldás meg háááát.... itt a Polidilin?... Új vagy még, no! Kizárólag ezért nem röhöglek körbe, hanem elmagyarázom mi a helyzet.
Itten nem oldunk meg kérlek semmiféle problémát, legfeljebb szóban. De legtöbbször még asse, csak ugatunk a problémáról. Vagyishogy verjük a habot, no.
Ezért aki itt akar bármekkora világot is megváltani, az vagy új, vagy idealista (= hülye).

"mint ha általánosító megjegyzéseket tesz a másikra, a képességei fikázása mellett."

Ühümm... biztos vagyok benne, hogy nem maradtam adósod. A többi meg a kamat vót.


"Mert ez mindenkit felidegesít. Még téged is Joda :)))))"

Bagoly mondja: "nikkem hulla!!" :pppppp .... ("de a kis izgágák beszólósait nem szereti. Amikor szikrázik a szeme én is elkerülöm") :))))

1. Én megtehetném azt is, hogy idegeskedjek is akár... :)
2. Nem csak olvasni tudok, hanem írni is. Még abban sem lehetsz teljesen biztos, hogy idegeset írok, vagy valóban ideges vagyok. (Volt itt olyan nick - egy ügyvédasszony -, aki épp ebben akkora profi volt, hogy jó darabig át tudott verni... Sajnos töröltette a nickjét.)
(És van itt egy másik kedvencem is, aki tán még "él". Ő viszont azért veri át a népet, mert nem veri át, hanem valóban szénné röhögi magát a vén csibész. Mellesleg teljes joggal, mert amúgy nagy ász az öreg.)

Nézz rá erre a nickre, Madár...
Lassan hat éve firkálgatok itten. Ez ezen a pályán IS elbaszott hosszú idő, nekem elhiheted...

De ha már Joda mester... "Hatszáz évesen te ilyen jó bőrben nem leszel!:]" (A Birodalom visszavág)
Előzmény: feketemadár (4502)
feketemadár Creative Commons License 2007.05.12 0 0 4618
Már most nagy a gebasz :(((
Előzmény: Törölt nick (4607)
feketemadár Creative Commons License 2007.05.12 0 0 4617
Igen, símán el lehet követni. Konkrétan egy ilyen fórumon is. Viszont mindkét esetben magánindítványra üldözendő (a sértett feljelentése kell hozzá) és kevés kivétellel magánvádas (a sértett fél képviseli a bíróság előtt a vádat).
Előzmény: Törölt nick (4605)
feketemadár Creative Commons License 2007.05.12 0 0 4616
:)))) Cezarománia ! :))))
Előzmény: Törölt nick (4602)
feketemadár Creative Commons License 2007.05.12 0 0 4615
Figyuszka, te okoska... Nincs pénzed NET-re ? Akkor eddig mi a francot értél el az életben ? Mit csinálsz, tanulsz ? dolgozz mellette. Én mindent saját erőmből értem el a nulláról indulva, sőt még lentebbről, minúszból... És nem rendőrként kezdtem ! Fizikai munkával, rengeteggel ! Kamasz kortól.
Csak nehogy azt mond, hogy a rendőrnek könnyű...ilyenek. Gyere el rendőrnek ha könnyű és ha könnyen pénzt akarsz keresni :)))) És akkor lesz NET-ed és lehet, hogy egy kiváló stratégára is szert tesz a yard.
Csak az anyagozást...azt hagyd abba :)))))
Előzmény: MrJones (4585)
feketemadár Creative Commons License 2007.05.12 0 0 4614
Nemnem, a válasz is benne volt. Olvasd el figyelmesebben. Amit állítottál az önmagában igaz, tehát hogy távcsöves puskával... Csak erre te képtelen vagy. Egyrészt nem hiszem, hogy tudsz embert ölni, másrészt nem hiszem, hogy van távcsöves puskád, harmadrészt ha van is, nem hiszem, hogy napjában emberfejre lövsét gyakorolsz, ergo amit leírsz azt csak hiszed magadról egyébként képtelen vagy rá :))) Ha meg tévedek, akkor elkezdem felderíteni a személyedet és hamarabb megtalállak, mint ahogy te engem. Mert ebben meg szerintem én lennék a jobb....:)))
Előzmény: MrJones (4583)
feketemadár Creative Commons License 2007.05.12 0 0 4613
1./ Nem kevertem az egyesharcost és a stratégát, csak neked kockafejűnek akartam szemléltetni az egyesharcos nyomás alatti ténykedését. Ugyanis ő is stragéiát készít a maga szintjén.

2./ De meg kell állapítani a dílernek a személyazonosságát, mert közbiztonsági okból erres szükség van (a gyanús viselkedése miatt) ezt parancsnokok is elrendelhetik és teljesen törvényes, tehát jogalapja is van.

"1. § (1) A Magyar Köztársaság Rendőrségének (a továbbiakban: Rendőrség) feladata a közbiztonság és a belső rend védelme.
(2) A Rendőrség a közbiztonság és a belső rend védelme körében az e törvényben és törvény felhatalmazása alapján más jogszabályban meghatározott bűnmegelőzési, bűnüldözési, államigazgatási és rendészeti feladatkörében:
a) általános bűnügyi nyomozó hatósági jogkört gyakorol, végzi a bűncselekmények megelőzését és felderítését;
f) ellátja a közterület rendjének fenntartásával kapcsolatos rendészeti feladatokat;

30. § (1) A Rendőrség a bűncselekmény elkövetőjének elfogása és előállítása, vagy a közbiztonságot veszélyeztető cselekmény vagy esemény megelőzése, megakadályozása érdekében a rendőri szerv vezetője által meghatározott nyilvános helyen vagy a közterület kijelölt részén az oda belépőket vagy az ott tartózkodókat igazoltathatja.
(2) A Rendőrség az (1) bekezdésben írt cél elérése érdekében épületet, építményt, helyszínt, csomagot és járművet átvizsgálhat.
(3) A Rendőrség a rendezvény, az esemény, továbbá a közlekedés biztonságát, a közterület rendjét veszélyeztető jogellenes cselekmény megelőzése, megakadályozása érdekében a rendőri szerv vezetője által meghatározott területre belépők és az ott tartózkodók ruházatát és járművét átvizsgálhatja,.."
Előzmény: MrJones (4580)
feketemadár Creative Commons License 2007.05.12 0 0 4612
Nem akkora aám az ellentmondás, mint ahogy azt te hiszed, és mégcsak a véleményemet sem váltogatom. Ugyanis mársról beszélek akkor, amikor a "szelektált" és másról amikor a "kontraszelektált" állományról értekezek. Van ilyen és olyan is. Azt írtam le már több helyen is, hogy általában a végrehajtó szintek rendőrkapitányságok vagy velük azonos jogállású rendőri szervek középvezetői szintjeikig (pl. alosztályvezetők) általában szakmai alapon dőlnek el a dolgok. Természetes szelekció útján. Attól feljebb már más szempontok is vannak és nem mindig jó személyi döntések születnek. Vannak természetesen kivételek, sőt talán azt mondhatjuk, hogy feljebb menve is többségében vannak a szakmai kiválasztás, kiválsztódás lapján pozícióba kerülők. Csak sajnos nagyvárosokban és ot ahol kevés a rendőr ez még kevésbé érvényesül. Ott egyrészt "bárki csak legyen valaki" vagy az "én kutyám kölke" esetleg a "kéz kezet mos" szempont révényesül.
A civil kontrol rendben is lenne, csakhogy ezt inkább politika mentesen kellene csinálni. Ugyanis jelenleg a civil kontrol nem más, mint a politika eszköze, csak ezt sokan nem látják be, vagy nem vallják be. Ha a civilek egy tiszta módon, szakrétői segítséggel őrködnének a rendőrség politikamentessége, társadalmi elfogadása felett, akkor ez nagyon kihatna a szakmaiságra is. CSakhogy a politika küldöncei próbálnak szakmai dolgokba belevaúvavú, ami egyrészt átlátszó és nevetséges, másrészt tönkreteszi azt a szakmaiságot is ami van, ugyanis a nyomás éppen azokra a szakemberekre nehezedik akik szakmai alapon dolgoznak és teljesítenek, ugyanis a többieket már csak dacból sem távolítják el azok akik a poltikai ellenfelük kezét vélik a dologban.

Az egyének alkotják a közösséget. Én a magam módján az általánosítás ellen szólok ha szólok. Szerintem sokkal több még ma is a jó zsaru, mint a rossz, csakhogy a médián keresztül inkább a balhék vannak kiemelve és az emberek inkább hiszik valakiről, egy testületről, hogy sza&háziak gyülekezete, ÁVH-sok...minthogy gonddolkodnának és belátnák, hogy azért összességében "talán elmondható", hogy inkább hasznos a tevékenységük.

A dolgok egyre szarabbul mennek bizonyos értelemben. És ennek egyik fő oka, hogy a rendőrség is a politika játékszerévé vált. Egy stratégiai szerv, mint a rendőrség, akkor működik jól ha felépül és fejlődik. Itt inkább leépülésről beszélhetünk és a mindenkori kormányok "áldásos", pártpolitikai érdekeket sem nélkülöző ténykedéséről. A problémát a civilnek gondolt ellenőrzésről fentebb már leírtam. Szart sem ér, mert nem az. Az emberjogi szervezetek sem politika mentesek... Sőt elmondom van néha olyan érzésem egyes civilek és szervezetek kapcsán, hogy nemhogy nem poltikamentes, hanem talán még csak nem is "maffiamentes". Na így lehet szépen szétkefélni egy bűnüldöző szervezetet és a politikával összeszövetkezett szervezett bűnözés "köcsögévé" tenni. Ti a "nép" meg jól megkajáljátok. Gratulálok a szép új világhoz !

Ha ilyen elnéző vagy a tökéletesség témakörében és a hibák fellépésének lehetőségét így elfogadod, akkor nem tudom mi a probléma egyes félre sikerült műveletek terén ?
Előzmény: MrJones (4579)
feketemadár Creative Commons License 2007.05.12 0 0 4611
Persze, éérthető ha felháborodnak az emberek. Én is nagyon felbxtam az agyam rajta. Erről beszéltem már sokat. Nagyon felhígultunk és ebben a fővárosi rendőrség szerintem élen jár. Akkora a fluktuáció, hogy sokszot arra sincs idő, hogy megnézzék, igazából kit vesznek fel.
Mondjuk előzetesbe tették, nagyon helyesen. Remélem egy jó nagydarab bűnöző (vagy inkább több) a cellatársa. Ekkora barom megérdemli.
Előzmény: Törölt nick (4609)
feketemadár Creative Commons License 2007.05.12 0 0 4610
Nem. Én nem blöffel vagyok az aki. A szemük láttára és a fülük hallatára teszem amit teszek és a tetteim igazolnak. Sok éve már. És sokan, sokat köszöntek meg eddig nekem, olyanok is akik nem mondhatni, hogy nálam szerényebb képességűek lennének.
Tudod lehet tiszteletet mutatni érdekből, félelemből és őszintén.
De az őszintet tisztelet csak az, ami tartós, akár egy életen át tart, akkor is amikor már nem függ a másiktól az ember.
Nos én ezekből gondolom azt, hogy van tekintélyem és tisztelnek az emberek. Ami egyébként kölcsönös, még akkor is ha néha keményebben kell eljárnom. Volt már olyan, hogy később ezt is megköszönték.
És végül annyit, hogy én ugyan így tisztelek embereket. A baj csak az, hogy egyre kevesebb van, aki érdemes rá. Pedig nagyon kellene.
Előzmény: MrJones (4578)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!