Keresés

Részletes keresés

sergiototta Creative Commons License 2022.01.30 0 0 1265

Ma folytatódik a bajnokság.

Jön a Szeged, Ők az esélyesek, a nyáron simán vertek minket, az 5. helyen állnak, idegenben az egyik legjobb csapat a bajnokságban. Két kiesési rangadó is van a fordulóban, szóval a jelenleg mögöttünk lévők biztosan pontot/pontokat fognak szerezni. Ha ma nem sikerül a bravúr és nem lesz pontszerzés, akkor jó eséllyel újra vonal alatt leszünk, de persze a bajnokság vége a lényeg.

Kíváncsi vagyok az újakra. Kulcsár gondolom Bori helyén fog játszani.

sergiototta Creative Commons License 2022.01.21 0 0 1264

Igen, én is azokat a játékosokat kedvelem, akinek vannak céljai és nem elégszik meg azzal a szinttel, ahol éppen van. Akarjon jobb lenni, fejlődni, szintet lépni, mert ebből a mentalitásból a csapat profitál.

Szurkolók sokszor negatívumként mondják, hogy xy csak ugródeszkának tekinti a klubot. Szerintem egy ilyen játékos sokkal jobb, mint az, aki úgy van vele, hogy na én már itt vagyok a tutiban, itt el leszek szép kényelmesen.

 

Ennél a srácnál a sérülés miatti hosszú kihagyást látom nagyon kockázatosnak, sajnos láttunk már sok olyat, hogy valaki egy komoly sérülés után már nem tudott ugyanarra a szintre visszamenni. Meglátjuk milyen lesz a tavasza, reméljük jól fog menni.

A keretünkben Kleisz van némileg hasonló státuszban, komoly sérülés után próbál visszajönni, de Nála szerintem sajnos ez eddig nem igazán megy. Ígéretes NB1-s játékos volt, bemutatkozott a válogatottban is, de úgy érzem, hogy az ősszel még egy nb2-s kiesés ellen küzdő csapatban se tudott a jobbak közt lenni. Sőt szerintem inkább a gyengébbek közt volt.  Persze még csak 23-24 éves és simán lehet, hogy tavasszal remek teljesítményt fog nyújtani.

Előzmény: doncike (1263)
doncike Creative Commons License 2022.01.20 0 0 1263

Az ilyen típusú játékosok szerintem jól jönnek.

Vissza akar kerülni az NB1-es keretbe, hajtani fog azért, hogy pályára léphessen és felfelé akar majd kilógni minden meccsen.

Előzmény: sergiototta (1262)
sergiototta Creative Commons License 2022.01.20 0 0 1262

Jött Paksról félévre egy fiatal srác kölcsönbe Nyári Patrik. Szavai alapján elsősorban középpályás, de védőnként is játszott már.

Volt egy komoly sérülése, de ősszel már játszott az nb3-ban, u21-s válogatott is volt.

 

Laposaföld Creative Commons License 2022.01.12 0 0 1261

Bori, bár már nem fiatal, igazán küzdött, s alapvetően sokszor a jobbak között volt. Számomra is érthetetlen, mert lehet, hogy kevesebb szerepet kapott volna már, de a mentalitása miatt megérdemelt volna még egy fél évet. 

pingvink Creative Commons License 2022.01.12 0 0 1260

Borit nagyon nem értem, végigjátszotta az őszt több poszton is.. mi történhetett.

sergiototta Creative Commons License 2022.01.11 0 0 1259

Mondjuk erős is lenne külön kommunikációs vezető, azért annyira nem nagy klub. A vízilabda szakosztály általában aktívabb kommunikáció terén, ott valószínűleg van valaki, aki lelkesen csinálja ezt.

 

Bori távozásán meglepődtem, Tamásié várható volt, nem igazán fért be.

Előzmény: doncike (1257)
doncike Creative Commons License 2022.01.11 0 0 1258

Közben két távozót jelentettek be: Bori Gábor és Tamási Zsolt.

doncike Creative Commons License 2022.01.11 0 0 1257

Mindenesetre kommunikációs vezető mint pozíció nincs feltüntetve:

 

https://www.tve1887.hu/vezetoseg

Laposaföld Creative Commons License 2022.01.11 0 0 1256

Szerintem a klubon belül csinálja valaki(K) , úgy mellesleg. A videós/fotós mellett kellene valaki, aki helyesen ír, meg tud fogalmazni néhány értelmes mondatot. 

Mert az valahogy nem megy...

sergiototta Creative Commons License 2022.01.11 0 1 1255

Én is a ZTE oldalán olvastam róla, persze ott érthető módon a saját szemszögükből írták a dolgokat, tőlünk csak a góllövők kerültek megemlítésre.

Már a tavaly se ment a kommunikáció, szurkolói tájékoztatás. Viszont vannak helyette trendinek gondolt videók.

Kommunikáció terén komoly elmaradása van a klubnak, alap lenne, hogy egy ilyen meccsről beszámolnak előtte és utána is. Néhány mondat, esetleg 1-2 nyilatkozat, meg a tények. Videókat/képeket szeretnek csinálni, de az írás már nem megy. Azért is zavaró, mert kb 10-15 perces melóról beszélünk.

Persze nem ismerem a klub belső felépítését, lehet, aki a weboldalt/facebookot kezeli az társadalmi munkában, ingyen csinálja az egészet és ez esetben persze köszönet, hogy ennyi készül, ha viszont ezért fizet a klub, akkor ez karcsú nagyon.

 

Előzmény: Laposaföld (1254)
Laposaföld Creative Commons License 2022.01.11 0 0 1254

Volt egy edzőmeccs hétvégén a ZTE ellen... Ráadásul a Kerület nyert 4:2-re. Az oldalon meg semmi erről. A kommunikáció enyhén szólva hiányos.

ingersheim Creative Commons License 2022.01.04 0 0 1253

Most olvastam a magyarfutballon, hogy nem bírta a nagy nyomást, hogy ekkora klubban, ilyen komoly szurkolótábor előtt kell bizonyítania. Na itt nem lesz ilyen baj...

ingersheim Creative Commons License 2022.01.04 0 0 1252

Igen, ő az.

Előzmény: sergiototta (1251)
sergiototta Creative Commons License 2022.01.04 0 0 1251

Ő az exfradista Kulcsár Dávid lenne? Anno fiatalon bírtam Őt.

Előzmény: doncike (1249)
doncike Creative Commons License 2022.01.04 0 0 1250

Mondjuk ellenünk most a kupában (0-5) pont kezdő volt ...

Előzmény: Laposaföld (1248)
doncike Creative Commons License 2022.01.04 0 0 1249

BÚÉK!

 

Egy már van: Kulcsár Dávid a Paksból, 9 és fél után. Idén leginkább a padon ült már az MB1-ben.

Laposaföld Creative Commons License 2022.01.02 0 0 1248

Boldog, sikeres új évet! Vajon lesz új igazolás? 

ingersheim Creative Commons License 2021.12.13 0 0 1247

Itt az utolsó fordulóban is voltak izgalmak, fordulatok Kerület szempontból. Szerintem jól jöttünk ki belőle, persze kellett ehhez a bravúros győzelmünk.

Igen, sűrű az egész mezőny, mind a felső, mind az alsó része. De vonal felett vagyunk, köszönhetően az utolsó két győzelmünknek.

Természetesen eredményes tavaszt várok bentmaradással.

Hajrá Kerület!

sergiototta Creative Commons License 2021.12.13 0 0 1246

Mozgalmas (bő)félszezon volt.

A Csaba meccs előtt egy haveromnak pont azt mondtam, hogy a tabella alapján két kiesési rangadó jön. Ha mindkettőt bukjuk, akkor egyértelműen edzőt kellene cserélni, ha mindkettőt nyerjük, akkor maradjon a stáb, köztes állapotnál meg fejvakarás. Szerencsére nyertük mindkettőt, ráadásul mindkettő számomra elég emlékezetes meccsen történt.

 

A téli szünetre elértük a pont/meccs átlagot, az esetek nagy többségében ez elég a bennmaradáshoz, így ez jó, de a mezőny nagyon sűrű. Annak örülök, hogy jelenleg a Csákvár, Budaörs, Szolnok hármas is mögöttünk van, mert pont velük játszottuk azokat a hazai meccseket, ahol érzésem szerint gyengébb volt az ellenfél, de végül iksz lett. Tavasszal mindháromhoz utazunk majd, fontos meccsek lesznek. Jelenleg a Budafok is mögöttünk van, de szerintem annál sokkal jobb csapat, mint ahol most vannak, így szerintem Ők el fognak indulni masszívan felfele, mintahogy a Csabának se lesznek kiesési gondjai.

 

A január végi első tavaszi fordulóban rögtön két fontos meccs lesz a kiesés szempontjából (Szolnok-Budaörs, Csákvár-Budafok), míg hozzánk a Szeged jön. Reméljük jól sikerül a felkészülés, esetleg sikerül a kereten is erősíteni valamennyit. 

Előzmény: doncike (1245)
doncike Creative Commons License 2021.12.12 0 0 1245

Ez az ősz az érthetetlen vereségek és az érthetetlen győzelmek (fél)szezonja volt.

Előzmény: sergiototta (1241)
doncike Creative Commons License 2021.12.12 0 0 1244

Most már nincs megállás, irány az MB1! :)

Laposaföld Creative Commons License 2021.12.12 0 0 1243

Azt mondjuk nem teljesen értem, amikor a főszurkerek Sili Luka, lőjj egy gólt nótára rákezdenek... Mert messze nem ő, akitől a gólokat várni lehet. Egyetértek abban, hogy nem voltunk minden percben jobbak. Sőt, elég sok helyzete volt az ellenfélnek, de gólokat ezúttal mi lőttünk! Az a szerencse, ami sokszor hiányzott a csapatnak, most mellénk állt. Jó kis évzárás, az biztos!

G666 Creative Commons License 2021.12.12 0 0 1242

Gratula a sracoknak 3-0as gyozelem idegenben nem rossz jol mutat a tabella is

 

En kozben itt vagy a Kondarenaban

sergiototta Creative Commons License 2021.12.12 0 0 1241

Hát bevallom nem tudom ,hogy ezt a meccset, hogy sikerült 3-0-ra megnyerni, de ez lényegtelen is, most nagyon örülök, hogy a vonal fölé kerültünk . Igazán remek ajándék ez a csapattól az év végére.

 

A játék képében ez abszolút nem volt benne, sokszor szinte felborult a pálya, de ezt a játékot továbbra is gólra játsszák, azokat pedig ma mi szereztük.

Moha ismét remek volt, szezon elején azt hittem, hogy már sok neki az nb2, de a szezon második felében szépen rám cáfolt. Balázs Jócinak ma volt szerencséje, de nála abszolút igaz a mondás, hogy jó kapusnak van szerencséje. Ma Bori is nagyon jó volt, és Sili is hozta a szokásos, harcos formáját.

 

Remek hangulat volt a vendégszektorban, fasza kis szezonzáró volt.

 

doncike Creative Commons License 2021.12.12 0 0 1240

Félidőben 1-0 ide, remélem meglesz ez a nagyon fontos győzelem.

Előzmény: ingersheim (1239)
ingersheim Creative Commons License 2021.12.11 0 0 1239

Budafokot holnap nagyon fasza lenne elkapni!

sergiototta Creative Commons License 2021.12.11 0 0 1238

En Rajczira tippelek, hogy elohuzza Kemenes a kalapbol. Szerintem se Moha, se Rajczi nem bir vegig egy meccsett, szoval az is lehet, hogy egymas cserei lesznek. 

Előzmény: Laposaföld (1237)
Laposaföld Creative Commons License 2021.12.10 0 0 1237

Talán Remili lesz Borvető helyén. Szélsőből nagyobb a választék, mint középcsatárból. 

Amúgy Köböl szerintem világéletében támadót játszott, legalábbis az mlsz adatlapja alapján nem védekező játékos. A Szpari ellen jól ment neki a védelem előtt, most így alakult.

Az biztos, hogy feltüzelte a csapatot a piros lap meg a büntető.

Fejes nagyon hiányozni fog, ha nem játszik, azért ő fontos láncszem.

Nehéz meccsre számítok, de nem lesz 4:0, akár meg is szorongathatjuk őket. 

Előzmény: sergiototta (1234)
ingersheim Creative Commons License 2021.12.10 0 0 1236

Sárga lapok miatt pihen a srác.

Előzmény: doncike (1235)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!