Keresés

Részletes keresés

Ozz Creative Commons License 2002.03.29 0 0 577
Anitaa! Nézd az előnyös oldalait. Szerintem azért Te is örülsz, a nagy méreteidnek.Vagy jobb lenne , ha valami kis ,,csücsökmelleid ,,lennének ? A felsorolt problémákat pedig meglehet oldani. Személyes tapasztalataim alapján ,/ általában nagy mellű partnereim voltak / mindannyian találtak maguknak megfelő ruhákat . A sportolás már nehezebb dolog, mert valóban kevés telt hölgyismerősöm rendelkezett nagyobb mozgásigénnyel.Viszont vannak kifejezetten olyan szituációk, amikor a dús keblek roppant előnyösek. Ezért én továbbra sem értem a nagy mellű panaszkodó hölgyeket. Örüljetek a természet ajándékának.
Előzmény: Anitaa (573)
Anitaa Creative Commons License 2002.03.29 0 0 576
Köszi
Előzmény: Hibiscus (575)
Hibiscus Creative Commons License 2002.03.29 0 0 575
Egy Triumph-modell, amely nagyon hasonlít a favorit Amourettemre, csak kissé strammabb, magasabb állású, ahogyan ezt hívják.
Szal van egy jó kis kötőfék a két kosár között, hogy stabilan tartson.
Megpróbálom megkeresni Neked.
Előzmény: Anitaa (572)
Hibiscus Creative Commons License 2002.03.29 0 0 574
Azért csak éljen Ozz!
Az ilyen pasikért van értelme elviselni a kellemetlenségeket is.
Előzmény: Ozz (571)
Anitaa Creative Commons License 2002.03.29 0 0 573
Ozz! Lehet a férfiaknak vonzó de a gazdájuknak nem mindíg előnyös, pl. nem nagyon tudsz sportolni, fáj a hátad tőle, nehezen kapsz melltartót mint már azt olvashattad.
Előzmény: Ozz (571)
Anitaa Creative Commons License 2002.03.29 0 0 572
Ez miféle melltartó volt?:))
Előzmény: Hibiscus (570)
Ozz Creative Commons License 2002.03.29 0 0 571
Mert szerintem a nagy mell ,,nagyon -nagyon ,, szép. Nekem mindíg is a nagy keblekkel megáldott hölgyek tetszettek. Szerintem minden nagy mellű nő legyen elégedett a melleivel. Örüljetek neki, hogy ilyen szerencsétek van, hogy nagy méretekkel lettetek megáldva. Egyébként elnézést, hogy hivatlanul ,,beleírtam,, a topicotokba, de véletlenül benéztem.
Még valami : egy nagy mellű , telt nőnél izgatóbb nincs a világon.
Előzmény: Anitaa (565)
Hibiscus Creative Commons License 2002.03.29 0 0 570
Ja, pláne hogy hófehérben próbáltam fel, olyanok voltak, mint a havas Tátra vonulatai...:)
Előzmény: Anitaa (568)
Anitaa Creative Commons License 2002.03.29 0 0 569
A következtetéseket az előzőekben írottakból vontam le.
Előzmény: CSCSCS (566)
Anitaa Creative Commons License 2002.03.29 0 0 568
Kicsit elmosolyodtam a válaszodon "csúcsmelleket" hegymászó melltartó volt?:))
Előzmény: Hibiscus (567)
Hibiscus Creative Commons License 2002.03.29 0 0 567
Hm. Elég melós egy oldal ez a Triumph...
És még csak meg sem találtam azt az Amourette modellt, amire én esküszöm.. :(
Pedig tegnap is beindulva a topicon, bevetettem magam a Skála Metró fehérneműosztályára, és felpróbáltam három cuccot.
Kettő az a "kemény fedelű" volt (egy Triumph egy Sariana), de egyikbe sem fértek be a cickók, D kosár a legnagyobb, de ezeknél nem elég.
A harmadik egy hagyományos csipkés fazon volt, csak olyan "csúcsmelleket" fabrikált, szal olyan hegycsúcs-szerűeket... :)

Azért lehet, hogy megveszem, mert nagyon szépen tartott (5 és félért...).

CSCSCS Creative Commons License 2002.03.29 0 0 566
Anitaa!

Ezt a következtetést miből vontad le?
Akinek kicsi a melle, annak az a baja, akinek nagy, annak meg az. Akinek meg "normális", annak is van valami baja (pl. miért lóg, miért szét áll stb.). A lényeg, hogy a férfiak meg legyenek elégedve a nők melleivel, az már sokat lendít a dolgon.

CSCSCS

Előzmény: Anitaa (565)
Anitaa Creative Commons License 2002.03.29 0 0 565
A férfiak miért hiszik azt, hogy a nagy mellű nők meg vannak elégedve a melleikkel?
GoldenEye Creative Commons License 2002.03.28 0 0 564

:))
Azt én nem is ismertem :))
Előzmény: Anitaa (563)
Anitaa Creative Commons License 2002.03.28 0 0 563
Ilyen meltartó teszttel és kibeszéléssel az én igencsak döglött topicomba kellet volna eszmét cserélni,ugyanis az pont erről szólt volna de nem volt rá kereslet:)) Éljen a melltartó volt a topic.
Előzmény: GoldenEye (562)
GoldenEye Creative Commons License 2002.03.28 0 0 562

Hát, én csak tapasztalatból mondhatom, hogy de igen, tart...és 75Es ciciket, úgyhogy azért van neki melója...:). Bár elhiszem, hogy nem úgy néz ki, először én is bizalmatlan voltam, amikor a néni behozta, de azóta szeretem nagyon.:)

Előzmény: Anitaa (561)
Anitaa Creative Commons License 2002.03.28 0 0 561
Sikerült megnéznem, de szerintem nem igazán tart.
Előzmény: GoldenEye (559)
GoldenEye Creative Commons License 2002.03.28 0 0 560
Na még tovább léptem :))
Ha a Form And Beautyn belül nem a Stellina-ra, hanem a Visuelle-re kattintotok, olyanom is van, nagyon szeretem, nagyon kényelmes é egyszerűnek tűnik, de nagyon szép. Ha az egyes termékeknél fent a bal fölső sarokban a barna körben a melltartóra kattintotok, akkor kijön, hogy milyen színű van belőle és milyen méretekben. Érdemes a többi modellt is végignézni...
Előzmény: GoldenEye (559)
GoldenEye Creative Commons License 2002.03.28 0 0 559
Még tovább nézelődtem itt, és ha a Form And Beauty helyett a Triactionra kattintotok ugyanott, a Kollektion-on belül, akkor láthathjátok a sportmelltartót is, amit vettem, szintén 75Esben.

Előzmény: Anitaa (558)
Anitaa Creative Commons License 2002.03.28 0 0 558
igen, sikerült tényleg szép.
Előzmény: GoldenEye (557)
GoldenEye Creative Commons License 2002.03.28 0 0 557
Én is rákerestem, a német oldalon megtaláltam:
www.triumph-international.com - elindul a flash, utána válasszátok ki mondjuk Western Europe aztán Germany, aztán elindul az intro, kattinthattok az Intro Überspringen gombra, akkor feljön egy újabb flash, alul a bal alsó sarokban kattintsatok a Kollektion gombra, akkor egy újabb flash jelenik meg, alul a modellek, ott kattintsatok a Form & Beauty-ra, és az ezután megjelenő oldalon a Stellina-ra. Ilyen van nekem 2 db, egy fehér és egy szép zöld, 75Eben.
:)

Előzmény: Anitaa (556)
Anitaa Creative Commons License 2002.03.28 0 0 556
Meg akartam nézni a Triumph weblapján de nem jártam sikerrel.
Előzmény: GoldenEye (554)
Hibiscus Creative Commons License 2002.03.28 0 0 555
Köszi a tippet, ezt is megkukkoljuk! :)
Előzmény: GoldenEye (554)
GoldenEye Creative Commons License 2002.03.28 0 0 554
Na meg is találtam, jelen topic, 204.-es hozzászólásában írtam le a típust/fazont: Triumph form and beauty, Stellina, van C, D, E, F, 75-85 biztos.
Hibiscus Creative Commons License 2002.03.28 0 0 553
Igen, így van, sajnos.

Amire például én most vágyom, olyat lehetetlen találni - idáig.
Nagyon tetszenek azok a kemény kiképzésű fazonok, amelyek anyagukban egyszerűek (többnyire egyszínű szatén), és olyan szép formát kölcösnöznek a mellnek, hogy testhezálló pólót is rájuk lehet húzni, nem bugyog ki a cici jobbra-balra.
Néha van bennünk átlósan egy varrás, de sokszor az sem (van bennük ugyan push-up, de azt ki lehet szedni).
Na, ezekben már a D kosár sincs, vagy ha van, csak ál-D.

Úúúúúúgy szeretnék egy ilyet....

Előzmény: Anitaa (551)
GoldenEye Creative Commons License 2002.03.28 0 0 552
Hát, én is bizalmatlan voltam, de a Triumphnál van egy modell, ami nagyon szép, de tényleg és van ebben a méretben is. Valahol ebben a topicban már lejjebb írtam, hogy mi a neve ennek a fajtának, mindjárt megpróbálom megint megtalálni. Most is épp ilyen van rajtam, gyönyőrűszép zöld színben. :)

Anitaa: Na igen, nekem a hátam/mellkasom pont nem annyira széles, én onnantól elefelé szélesedem :))

Előzmény: Hibiscus (547)
Anitaa Creative Commons License 2002.03.28 0 0 551
Szerintem már D kosarasban sem nagyon vannak olyan formások mint B-ben:))
Előzmény: Hibiscus (547)
Anitaa Creative Commons License 2002.03.28 0 0 550
GoldenEye! Már próbáltam én is minden méretet de hátam is szélesebb tehát nekem kell a 85-ös, és szerintem épp elég D-st találni, szerintem az E vagy E méret ennél is ritkább.
Előzmény: GoldenEye (546)
Cuvihu Creative Commons License 2002.03.28 0 0 549
A szám a mell alatt mért kerület cm-ben. Elvileg. Persze gyártótól is függ, a németeknél ugyanaz a számozás nagyobb, az olaszoknál meg kisebb - legalábbis a tapasztalat ezt mutatja.
:-)
Előzmény: Hibiscus (547)
Hibiscus Creative Commons License 2002.03.28 0 0 548
De sz@rul néz ki az a "tettszőt".
Rosszul írtam.
"Tetszőt", ugye?
Előzmény: Hibiscus (547)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!