Keresés

Részletes keresés

megyebiro Creative Commons License 2002.04.17 0 0 660
Nézzetek át a Mészáros Dora topicba. Ott is van a témába vágó látnivaló.
krezeda Creative Commons License 2002.04.17 0 0 659
nekem pl. nem tetszenek a nagy mellű nők :-*
Előzmény: RedSnake (655)
FLHM-M Creative Commons License 2002.04.17 0 0 657
Kedves RedSnake! Tölem olyan ruhát hordasz (persze másokis) amilyet csak akarsz. De azt gondolom, hogy ha én dolgozni megyek, és mondjuk tényleg dolgozni akarok és nem magamat árulni akkor nem veszek fel kivágott ruhát. Azt viszont el tudom képzelni, hogy bemegyek a melóhelyre kivágott göncben, ahol átveszek egy zártabb blúzt, hogy a fönököm ne a csöcseimet bámulja, hanem arra figyeljen oda amit mondok, és ne azért tiszteljen mert éppen feláll a farka (ez a tiszelet egyébkéntis csak addig tartana amig elég vér odalent... ), hanem azért mert netán véletlenül okosat mondok. Viszont ha pihi van és szórakozás akkor nem érdekes.... Bár fene tudja ezt is..... Ha valaki csak úgy tud pasit felszedni magának, hogy feszt a csöcseit mutogatja az biz szegénységi bizonyhitvány .... Ne értsd félre, nem akarlak bántani, csak én így gondolom. De ha megtudsz győzni az ellenkezőjéről annak semmi akadálya. :) Rajta!
Előzmény: RedSnake (655)
RedSnake Creative Commons License 2002.04.17 0 0 655
Nnna ez érdekes :)
Azt mondja itt mindenki, hogy a nagy méretűeknek sem kell feltétlenül krumpliszsákot, vagy apácaruhát hordaniuk. Sőt: miért nem "mutatják meg", milyük van???
... de ezexerint, ha a nő felvállalja a méretét, és fel mer venni egy kivágottabb göncöt, akkor már "ez a hölgy talán még a szolgálatait is felajánlja" FLHM-M szerint, ugggye... Most akkor hogy van ez??? ;))
A probléma aktuális, mert ma rajtam is egy kivágott blúz feszül, a jó időre való tekintettel. Namármost, akkor, hogy ne ítéljen a nép könnyű erkölcsűnek, nyakig zippzárazzam be a kabátomat??? :))
Előzmény: FLHM-M (652)
FLHM-M Creative Commons License 2002.04.17 0 0 652
Ráadásul mélyen dekoltált ruhában. Célzásképpenl, hogy a sex kazetták közül is lehet választani. Na, és persze ha egy kicsit epés megjegyzést akarok ejteni, akkor még azt mondom, hogy ez a hölgy talán még a szolgálatait is felajánlja, persze kellő pénzösszeg fejében. Legalábbis nekem ez volt a benyomásom a kinézete alapján.
Előzmény: Kurtafarkú kismalac (647)
banurr Creative Commons License 2002.04.17 0 0 650
Pankeaux!
Linkedre a válasz
Error 404
????????????
(egyébként a párom varrónő és ha nagyon kell
még fehérneműt is bír varrni)
Strigula es a kave Creative Commons License 2002.04.16 0 0 649
nem azert tetszik= nem csak azert tetszik, bocs kimaradt
Strigula es a kave Creative Commons License 2002.04.16 0 0 648
Az a helyzet pankeaux, hogy teljesen egyetertek az igyekezeteddel (mitobb en is igyekeznek) csak ebben az a gaz, hogy ha a nagy mell az ismerkedesi alap akkor mar nem fogod tudni megmagyarazni, hogy tulkepp nem azert tetszik. Pedig (nagymellu nok figyelem!!!) onmagaban az igen keves! 3

Amugy en mar csesztem ra ilyennel. Pedig eskuszom nem adtam okot, hogy taplalja az eloiteletet(marminthogy csak a meretei miatt)

Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2002.04.16 0 0 647
Meg videotékákban. Komolyan, ahova járunk, ott ilyen volt a múltkor a kiszolgáló személyzet. Fókusz videotéka, Szovák út.

Pankeaux: oké, nem bacogatásnak volt szánva, hanem poénnak! :-)

Előzmény: Bolka21 (646)
Bolka21 Creative Commons License 2002.04.16 0 0 646
Sziasztok!
Engem is kissé bánt, hogy nem találkozom ilyen kedves hölgyekkel, akikkel bőkezűen bánt természet. De most már rájöttem, hogy éttermekben és fehérneműboltokban kell Őket keresni!?
Előzmény: RedSnake (645)
RedSnake Creative Commons License 2002.04.16 0 0 645
Majd átadom, hogy keresed :))
Előzmény: Törölt nick (644)
RedSnake Creative Commons License 2002.04.16 0 0 643
Köszi, Aranyoskám, ;)
A címet már én is eltettem, főleg mert egyszer már elveszítettem.
Viszont ha elmész a Kékgolyóba, akkor légyszi értesíts - itt, vagy mailben -, mert nekem is aktuális lesz lassan a beszerzés, és most nem fogok megelégedni mással, mint a tökéletessel :)
Másrészt, ennek a csajszinak (mondjuk hívjuk Chris-nek) kinyomtatva el fogjuk juttatni ezt a topikot, a benne levő címekkel együtt, tehát ha ide írtok, akkor Neki is segít.
Thx
RS
Előzmény: GoldenEye (642)
GoldenEye Creative Commons License 2002.04.16 0 0 642
Sziasztok!
RedSnake, hát, szegény lányt én sem irigylem. Én mondjuk pont abban a boltban nem láttam egy éve Gs melltartót, de ezek szerint beújítottak. Még a topicot régebben böngészve valahol a Kékgolyó utcában van egy bolt (még nem jártam ott, de tervezem, mivel közel dolgozom hozzá), illetve, ha kell még littlestar által megadott varrónő száma, át tudom küldeni mailben.

Előzmény: RedSnake (639)
Hibiscus Creative Commons License 2002.04.16 0 0 641
Jó vagy, Kurta! :))
Előzmény: Kurtafarkú kismalac (638)
Hibiscus Creative Commons License 2002.04.16 0 0 640
Hát RedSnake...!
Nem irigylem azt a szegény lányt. Mit össze szoktam nyavalyogni a DD-k miatt!
Ezentúl majd mindig belegondolok az ő helyzetébe.
Pláne, hogy felszolgáló! Hisz' a háta eleve nagy terhelésnek van kitéve a munkájából adódóan, és akkor még elől is!
Ezenkívül még semmi tanácsom sincs.. :(
Előzmény: RedSnake (639)
RedSnake Creative Commons License 2002.04.16 0 0 639
Pankeaux,
max annyira, mint Te engem a site-tal :DD

Lányok,
ha erre jártok, volna egy húzós kérdésem.
Tegnap este a barinőmmel a kedven helyemen vacsoráztunk (bár a sztrapacska már nem szerepel az étlapon :((, azért a hely továbbra is rulez :)), és van ott egy felszolgálólányzó, akivel hatalmasat beszélgettünk. A lány gondja dettó, mint itt a topikban a többieké: nagy cici, kis hát. 80G-s melltartót hord, általában Felinát kap, amit a Ferenc körúton szerez be. Tudtok ajánlani neki is olyan üzletet, ahol választék is van minimum F, de inkább G melltartóból?
thx
~~~~~:~

Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2002.04.16 0 0 638
A heje sirás odon ugy látom, hogy máris felizzgattot.

:-))

Előzmény: Törölt nick (637)
RedSnake Creative Commons License 2002.04.13 0 0 636
Pankeaux,
igen, sikerült :)
És én is köszi ezt a megnézhetést. Legalább egy kis adag "önbizalom-erősítőt" kaptam, hogy ilyen mérettel is lehet valaki... szóval, ha nem is szép, de legalább olyan, mintha :DDD És ez nem rossz érzés :) Főleg, hogy megtaláltam "majdnem-magamat", és egyáltalán nem néz ki rosszul :))
Szal... köszi :)
RS
Előzmény: Törölt nick (634)
Qwer Creative Commons License 2002.04.12 0 0 635
Anitaa!

A nagyobb mell nem jár együtt nagyobb rák-kockázattal.
Hisz a mellrák a mirigyszövetből indul ki, míg a férfiszemnek kellemes D, E kosarakban is ugyannyi a mirigyszövet, mint az A-ban (az anyatej mennyisége sem függ a nemterheskori mellmérettől)
A mellráknak tényleg van genetikai oka, van 2 olyan gén melynek "elromlása" fiatalkorban nagy eséllyel mellrák kialakulásához vezet. De ez a nők kis részét érinti.
Viszont összfüggést találtak a terhességek ideje és száma az első és utolsó menstruáció közti idő, dohányzás (ebben nem vagyok bizos) és még sok környezeti hatás és a mellrák kialakulása között.
A nagyobb mellű nők egy dolog miatt vannak hátrányban: ha kialkul egy göb, nehezebben tapintható. Közkeletű tévképzet, hogy megütöttem a mellem és attól lett a daganat". no ez nem igaz.

Q.

Előzmény: Anitaa (599)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.11 0 0 632
V8Man
csatlakozom, képek vannak a neten bőven.

tapasztalatom szerint - mily nagyképűség - a hölgyek szeretik, ha kiemelten foglalkoznak az átlag feletti "ékességekkel", hogy idézzelek.
egy fontos dolog van viszont: kiemelt figyelem mellett kiemelt óvatosságot és gyengédséget is igényelnek. hogy úgy mondjam, nem gyúrótábla.

de igaz ez bármely testrészére ( főleg az agyra gondolok itt.. ) a szóban forgó hölgynek: kényeztetés és kényeztetés !!!!

JRx

Előzmény: V8Man (631)
V8Man Creative Commons License 2002.04.11 0 0 631
Sziasztok!

Nekem sincs kifogásom néhány kép ellen, de nem lenne jó szerintem, ha ezzel lenne tele a topik. Engem azért jobban érdekelnek az itt jelenlévő hölgyek. Nagyon jó dolog, hogy itt vannak és elmondják tapasztalataikat. Nem lenne jó elriasztani őket. És hogy a témánál maradjak, fel is tennék nekik egy kérdést. Tehát: Ti szeretitek, ha többet foglalkoznak a melletekkel szex közben? Vagy hogy is kérdezzem; Van igényetek rá, hogy több kényeztetést kapjanak ékességeitek? Mert én pl. egyhamar nem tudnék közülük szabadulni, már ha egyáltalán össze hozott volna a sors egy ilyen lánnyal. De ez még nem történt meg sajnos... :-(

V8Man

Törölt nick Creative Commons License 2002.04.10 0 0 629
no igen.
alapvetően nekem is az a nyerő ami bármekkora is, csak ne legyen mű.

a "csainlok" gondolom = csinalok
ha igen, nosza !!!

Előzmény: Törölt nick (628)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.10 0 0 627
a gáz ezekkel a képekkel csak az, hogy csurig van a net tőlük ( na jó nem baj ) itt viszont köztünk élő, mondhatnám magyarember számára létező ( lehet, hogy a szomszéd ) hölgyek vannak, akik valós véleményeikkel és létezésükkel indítják meg az ember fantáziáját.
no nem azt kérem, hogy lányok tessék indulni a fényképészhez, és link beszúr.
bár ....
Előzmény: Hibiscus (625)
Hibiscus Creative Commons License 2002.04.10 0 0 625
Fiúk, tőlem is nyugodtan telepakolhatjátok a topikot ilyen képekkel, elvégre a HUSZ-on vagyunk, és nem a Nők Lapja Caféban (ahol minden nőnek van valamilyen problémája).
Bár én szegény alanti teremtést a magam részéről iszonyúan sajnálom. :(
Nem lehet könnyű az élete, még az a kis pénz sem ellensúlyozhatja, amit ezekért a fotókért kap.

Előzmény: Törölt nick (624)
V8Man Creative Commons License 2002.04.10 0 0 623
pankeaux!

Telitalálatok a képek! Nadine Jansen nekem is az egyik kedvencem!

GoldenEye Creative Commons License 2002.04.10 0 0 621
Engem nem zavarnak.:) Mindig örülni tudok olyan nőknek, akiknek nagyobb a mellük mint nekem és akkor tudom, hogy másoknak is vannak hasonló problémáik, sőt talán rosszabbak...:)

Előzmény: Ozz (620)
Ozz Creative Commons License 2002.04.10 0 0 620
Köszönet Pankeaux-nak a képekért. Bár szerintem a topicot használó hölgyek talán kevésbé örülnek. Nekem viszont nagyon tetszenek.
Anitaa Creative Commons License 2002.04.10 0 0 618
Katalógusból már én sem rendelek mert nekem is csak a bajom volt a minőséggel.
Előzmény: GoldenEye (614)
RedSnake Creative Commons License 2002.04.08 0 0 617
Anitaa,
Szintén hátfájós voltam, ami a méretre vezethető vissza - mondta volt a doki. Én pár éve jógázom, ami nagyon jót tett a hátamnak is :))
Ajánlom Neked is.
És ne valami kitekert jógát képzelj el, hanem a jógából annyit, amennyi kényelmesen elvégezhető, és ott hat, ahol szükség van rá.
RS
Előzmény: Anitaa (599)
GoldenEye Creative Commons License 2002.04.08 0 0 616
Hát, én katalógusból nem rendelnék, egyrészt minőségben csalódtam eddig, nem is kicsit, másrészt pedig nekem pl. a fazontól is függ a méret, nem tudom nálad/nálatok is így van-e, ezért nekem pl. nagyon kockázatos lenne berendelni, mert attól még lehet nagyon rossz, állhat nagyon rosszul.
Előzmény: Hibiscus (615)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!