Keresés

Részletes keresés

Dominika 26 Creative Commons License 2019.06.13 0 3 19242

Ha gondolod,akkor én már nem is írok többé ebbe a topikba,eggyel kevesebb lesz a szkeptikusak szàma.

Előzmény: Békéltető (19235)
fenryr81 Creative Commons License 2019.06.13 0 1 19241

:-)

Előzmény: joajo (19240)
joajo Creative Commons License 2019.06.13 0 1 19240
Nem is akarok meggyőzni senkit.
"Kinek a pap, kinek a papné. Nekem a lánya"
Előzmény: fenryr81 (19239)


fenryr81 Creative Commons License 2019.06.13 -1 0 19239

Biztos igazad van de a topic cime nem csak a hármasozást jelenti. Van akit pl csak ebben a formában izgat.

Előzmény: joajo (19238)
joajo Creative Commons License 2019.06.13 0 1 19238
Elmomdásból hallani nem ugyanaz mint valóságban átélni.
Látni ahogy más farka hatol bele és élvezi. Hallani a kéjes sóhajtásait.
Mi is felvettük.
Nem adja vissza semmilyen elmesélés, videó.
Előzmény: fenryr81 (19237)
fenryr81 Creative Commons License 2019.06.13 0 1 19237

Szerintem ha csak kettesben vannak az is nagyon izgató tud lenni. Annó az én párom is kettesben volt mert a srác nem volt beavatva.  De igy is nagyon izgatott. Mondjuk a párom részletesen beszámolt,meg hangfelvételeket csinált nekem.

Előzmény: joajo (19236)
joajo Creative Commons License 2019.06.13 0 7 19236
Én sem értem hogy neked miért jó a hármas helyett ha a nejed kettesben van a sráccal, de a te dolgod. Ha neked így jó?! Én ezt nem engedem. Szabadon eldöntheti, hogy kivel hányszor, de csak ha én is ott vagyok. Külön utakon nem járunk. Mielőtt elkezdtük az én nejem is mondogatta, zavarba lenne előttem. Inkább kettesben szeretné előbb kipróbálni mással. Én ragaszkodtam hozzá, hogy ha csináljuk akkor hármasban. Azután amikor megtörtént, és a markába vete az emberünk a kemény farkát pillanatok alatt elmúlt a zavara annyira, hogy kb három órán keresztül élvezkedett rajta. De nem is ezért írok. Véleményem szerint ideje lenne tovább lépni. Lecserélni ez emberkét. Mert az írásaid alapján sokkal többet nem várhattok tőle. Bocs, hogy bele vau vau.
Előzmény: Békéltető (19235)
Békéltető Creative Commons License 2019.06.13 -3 3 19235

Kicsit eltöprengtem, hogy érdemes-e még ide írni, főként mert többen inkább szkeptikusak, meg hát felvetődött, hogy nem is írok igazat. Ugyanakkor úgy érzem, szükségem van elmondani azokat a dolgokat, amiket másokkal megbeszélni nem tudok. Már ugye a nejemet kivéve. A lényeg:

 

Hétfőn ismét volt kettes felállás a motelben. A nejem nem valami lelkesen jött haza: a srác meglehetősen visszafogott volt az este. Lement a már obligát két menet, de a feleségem szerint a srác leginkább csak magára figyel és nem nagyon izgatja, hogy a nőmnek mi lenne még jobb. A nagy farok persze ok, de a nejemnek lennének elvárásai aktus közben és a két aktus között is. Amikor hármasban voltunk, akkor ez valahogy elsikkadt, de a kettesben ez nem jön be. És nem meri, vagy nem akarja a srácnak megmondani, hogy neki több kényeztetés kell, mert olyasmihez van szokva. Engem faggat, hogy hogyan adja a fiú tudtára a dolgot anélkül, hogy megsértené. Én meg azt tanácsoltam, hogy mondja meg neki egyszerűen, pontosan mi hiányzik neki és mire figyeljen oda. Bármennyire is elégedett a srác magával, ezt nem lehet elkerülni.

 

A múlt pénteki hármas egyébként nem volt nagy téma - a fiú csak nevetett a kérdésre, hogy miként élte meg a dolgot - viszont jövő csütörtökön ismétlésre kerül sor. A gyerekek nyári táborban lesznek, kivételesen nappal fogunk találkozni nálunk. 

artist_not_engineer Creative Commons License 2019.06.12 0 0 19234

Kérdés: Kinél mennyire kölcsönös a dolog. Tehát téged, mint férfit izgat, ha a nőd mással szeretkezik. De mi van a fordítottjával? Izgat téged? A nődet? Vagy téged csak izgatna, mert a nőd nem akarja?

Törölt nick Creative Commons License 2019.06.12 0 1 19233

Szerintem megérné. Több történet, több olvasnivaló. Igaz, a kritikákat nem én kapom hozzá. Én másra. Feleséged szünetel vagy csak nem írod le?

Előzmény: More Joy (19230)
Törölt nick Creative Commons License 2019.06.12 0 0 19232

Akad aktuális mese mindig?

Előzmény: fotóraverő (19231)
fotóraverő Creative Commons License 2019.06.11 -5 1 19231

Azért figyelemmel kísérem az aktuális meséket. Van, akinek ez is elég a kielégüléshez. Hát..... akkor hajrá!!

More Joy Creative Commons License 2019.06.11 -4 3 19230

... megéri ide írni. A társaság másik fele állandóan negatív következményeket vízionál. Minden bejegyzésre szinte ugyanaz a válasz. Alig-alig akad valaki, aki gratulál vagy jókívánságait fejezi ki. 

Előzmény: More Joy (19229)
More Joy Creative Commons License 2019.06.11 -2 2 19229

Na, már megint a jó öreg kamu téma. Még jó, hogy a trágár módban kifejezők egy ideje eltűntek. Nagyon megéri ide írni bármit is.

K3RD3S Creative Commons License 2019.06.11 -1 0 19227
Hagyjuk már ezt! Semmi olyan dolog nincs benne, ami ne történhetett volna meg a valóságban. Velünk olyanok is megestek, amit, ha más mesél egy fórumban, tuti kitalációnak gondolok.
Előzmény: Törölt nick (19222)
newman61 Creative Commons License 2019.06.11 -1 0 19226

Nekem mindegy,h amit ír megtörtént-e v sem,de mindenesetre az írója tényleg "jótollú" s lehet,h már a leírás után nem csak a "tolla" lesz "jó"...:)

Előzmény: Törölt nick (19222)
Békéltető Creative Commons License 2019.06.11 0 2 19225

Gondoltam rá, hogy leírom az egész estét teljesen naturálisan, de azután arra gondoltam, hogy a nejem is beleolvas ezekbe az írásokba és talán nem tetszene neki, ha róla vagy a reakcióiról írok. Ami meg a "jó tollúságot" illeti: igyekszem úgy írni, hogy olvasható legyen. Gyakran politizálok, kommentelek is - ott is arra törekszem, hogy normálisan írjak. Ha már egyszer meg kellett tanulni. Sajnélom, ha csalódást okoztam...

Előzmény: Törölt nick (19222)
Dominika 26 Creative Commons License 2019.06.11 0 1 19224

Én erre csak annyit tudok mondani,hogy a hármas az hármas,de a kettes az valami egészen más!

Előzmény: Békéltető (19223)
Békéltető Creative Commons License 2019.06.10 -1 1 19223

Majd meglátjuk: a vak is ezt mondta. Amit írtál, elgondolkodtatott: kiengedni a szellemet a palackból. De egyelőre a dolgok elején tartunk - és nem hinném, hogy minden hármas szex váláshoz vezet. Korábban említettem, hogy az előző házasságomban is volt hármas felállás - akkor két lány volt velem - és a dolog nagyon sokáig tartott. Ráadásul nem is ez volt a válás oka, egészen más. 

 

Nekünk nagyon fontos a szex: amikor minden kívül marad a világon, csak ő van és én. A hármas már nem erről szól az biztos - a kérdés csak az, hogy a hármas után megmarad-e ez az együttlét. Eddig megmaradt a dolog, akár kettesben voltak, akár most hármasban voltunk.  

 

Tudom, hogy mindenben van kockázat, egyelőre bizakodó vagyok. 

Előzmény: muscat-ottonel (19217)
Törölt nick Creative Commons License 2019.06.10 -3 3 19222

Rendben, de azt azért vedd figyelembe, hogy bár jó tollú író a Békéltető, és nyilván vannak is ilyesfajta vágyai, a történet, bármilyen jól is van megírva, mégiscsak a képzelet szüleménye, nagyon sok következetlenség és nem stimmelő dolog van benne, tehát ő valószínűleg a saját és a mi szórakoztatásunkra találja ki és fűzi ezt a sztorit. Nem elítélően mondom, bár a véleményem, hogy inkább az erotikus fantáziák, illetve novellák topicba kellene írnia, mert itt lehet hogy elveszi a kedvét annak akivel kevésbé kalndos, ámde valós dolgok esnek meg.

Előzmény: Dominika 26 (19220)
Békéltető Creative Commons License 2019.06.10 0 0 19221

Igen, még mindig gumi - én meg anélkül. És valahogy így történt. 

Előzmény: bob31 (19216)
Dominika 26 Creative Commons License 2019.06.10 0 3 19220

Nos én nem úgy értem,hogy hiszek a nejének,sőt biztos vagyok benne,hogy kedves Békéltető nagyon a tűzzel játszik.Viszont megértettem azt,hogy neki "egyenlőre" így jó.Ez egy ilyen topik,ahol ilyen bátor emberkék vannak,én csak úgy véletlenül idecsöppentem,és nagyon megrémültem,ahogy az ő sztorijukat olvastam,mert ilyesztően hasonlított az enyémhez.Békéltető nagyon szereti a párját és bízik benne,nekem ezt el kell fogadnom,felnőtt férfi.Csak nekem ezzel az a bajom,hogy így ismeretlenül is túl jó embert látok benne és nagyon sajnálnám,ha csalódna!

Előzmény: muscat-ottonel (19217)
olegnagy Creative Commons License 2019.06.10 0 2 19219

"A nejem - elmondása szerint - nem tud egyszerre két dologra koncentrálni: a benne mozgó palira és hogy közben ő is csináljon valamit a harmadikkal."

 

Szerintem a szexben azért más tevékenységek is léteznek, pl. szinkronmasszázs vagy egy száj a mellbimbóján, egy nyelv a puncijában, stb. A feleségem is úgy van vele, hogy nem szeret egyszerre kapni és adni (ezért a 69-es sem kedvence), de a hármasnak vannak más formái is...

Előzmény: Békéltető (19212)
jwkllr Creative Commons License 2019.06.10 -2 2 19218

Hahahha! Aztán nehogy egy új pasival költözzön.... 

Előzmény: Békéltető (19214)
muscat-ottonel Creative Commons License 2019.06.10 -1 4 19217

Én azért sokkal szkeptikusabb lennék mint Dominika 26

Látom tudatában vagy a helyzetnek

"remegve várom otthon, hogy hazajön-e még valaha."

de én annyit mondanék,h kis dolgokkal kezdődik a változás és ha már két férfi van akkor működik a e=mc2...

ha érted miről beszélek.

A másik , amire fel hívnám a figyelmed lehet,h k.nejed nem választ mást,de az igény a másra meg fog maradni benne s egyet kell azért tudnod,h az életben egyetlen dolog állandó :  A VÁLTOZÁS!

Indián mondással: "Én szóltam!Uff!"

Előzmény: Békéltető (19214)
bob31 Creative Commons License 2019.06.10 0 1 19216

Szia Békéltető, gratulálok igazán irigyellek. A gumit még mindig használjátok a másik sráccal? Írtad, hogy talán a hármasban benne lennél gumi nélkül is.

Gondolom te a srác után gumi nélkül dugtad a végén punciba élvezéssel.

Előzmény: Békéltető (19214)
Dominika 26 Creative Commons License 2019.06.10 0 2 19215

Jól van Békéltető,örülök,hogy ezt tisztáztuk!Sok szerencsét kívánok a terveid megvalósításaihoz!Jó éjt! ;)

Előzmény: Békéltető (19214)
Békéltető Creative Commons License 2019.06.09 0 2 19214

Nincs semmi baj, a lelkem erős és mindenre odafigyelek. Ráadásul köszönöm a szurkolást - de én nagyon odafigyelek a feleségemre. Nem most, ez már 13 éve így van. Azt hiszem, tudom, meddig szabad elmenni és hol kell megállni. Ez a srác az első "kísérlet" az eltelt évek alatt. Nem úgy tűnik, hogy miatta felborulna a családi egyensúly. Azért nálunk sok más tényező is számít - és lehet, hogy egy nagy farok pár dolgot felborít (egyelőre nem), de azért vannak ám komoly horgonyok. És nem a pénz a legfontosabb - mert nem vagyunk Krőzusok - hanem sok-sok apróság.

 

A szex is fontos persze - aktuálisan ez a favorit - de vannak még legalább ilyen izgalmas dolgok. Például most keresünk egy nagyobb házat, ami ugye nem erre a fórumra tartozik, de mégsem mellékes kérdés... 

Előzmény: Dominika 26 (19213)
Dominika 26 Creative Commons License 2019.06.09 0 3 19213

Jól van ,én nem is vitatkozni akarok veled,mert ha nemvetted volna észre,én a te oldaladon állok és szorítok neked,hogy minden jól végződjön,hogy neked jó legyen!Mindenesetre azért légy résen,mert az ördög nem alszik!Legyen ott az eszed,ne csak a farkadra koncentrálj,mert szerintem könnyen pórul járhatsz.Fura ám a női lélek,velem az élen.És kérlek neharagudj,ha megsértettelek valamivel,tényleg nem volt szándékomban!

Előzmény: Békéltető (19212)
Békéltető Creative Commons License 2019.06.09 -1 2 19212

A nejem - elmondása szerint - nem tud egyszerre két dologra koncentrálni: a benne mozgó palira és hogy közben ő is csináljon valamit a harmadikkal. Most is úgy volt, hogy egymás után voltunk vele, éppen csak hármasban. Kipróbáltuk, izgalmas volt - egyébként is én szerettem volna látni, hogy milyen a nejemnek, ha mással van. Jó neki, élvezi - de amit én nyújtok neki, az valami más. Volt is rá igénye a hármas után, meg is kapta. Most lenyűgözi a nagy farok, ugyanakkor a srác érzelmileg egy zokni. Ami voltaképpen jó a feleségemnek és nekem is. Egy nagy - jó nagy! - játékszer. 

 

Egyelőre az a felállás, hogy minden hétfőn elmegy a gyerekkel, nagyjából két menetre, mert a srác nem bír többet. Szerelem nincs, csak dugás a nagy farokkal. Két óra múlva itthon az asszony és nagyjából ennyi. A hármas is lesz talán minden héten, a dolog nem kifejezetten rajtam múlik, hanem a feleségemen. Talán ha oldottabbak leszünk mind a hárman - és tényleg csak a dugásra tudunk koncentrálni - akkor még jobb lesz. Még az sem kizárt, hogy a feleségem rájön arra, hogyan kell egyszerre két fincsi dologra figyelnie. 

 

De amint a topik címe is mondja, engem izgatott nagyon, hogy a feleségemet mással láttam - ez volt a cél. Ha nincs hármas, akkor vagy kukkolok valahogy, vagy remegve várom otthon, hogy hazajön-e még valaha. Így szerintem minden világos volt, lényegében mind a hárman jól éreztük magunkat. Jó volt a feleségemnek, jó volt nekem - és alapvetően ez is volt a cél. 

Előzmény: Dominika 26 (19210)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!