Keresés

Részletes keresés

Blue Silver Creative Commons License 2003.11.20 0 0 topiknyitó
Sziasztok fanatikus Duran Duran rajongok!

Legyen ez az elsö internetes magyar Duran Duran Fan Forum, aztan kesöbb lephetünk tovabb. Ide irjatok mindent, ami DD-vel kapcsolatos, vagy barmit, amennyiben kivancsi vagy mas duranos velemenyere! Ha ugy gondolod, irj magadrol, hogy hogy,is került a DURAN DURAN a TE eletedbe...igy jobban megismerhetjük egymast:)

Magamrol, megprobalok rövid lenni: 1985-86 környeken lepett az eletembe a Duran Duran, de arra mar pontosan nem emlekszem hogyan. Valoszinüleg videoclip altal. Gyüjtögettem mindent, ami DD-vel kapcsolatos, külföldröl hozattam ezt-azt. Majd következett az 1988. december 6-a. Duran Duran koncert a BS-ben. Amit ott ereztem az leirhatatlan. Egy idö utan otthagytam a haverokat es a jo kis helyemet az elsö sorokban, leültem egy szekre es ott sirdogaltam. A koncerten az All She Wants Is volt az a szam, ami a legjobban megfogott. Ki tudja miert. Az autogrammokkal ellatott plakatomat (John, Nick es Warren sajat kezüleg irtak ala), a többi keppel, ujsaggal stb. együtt örizgetem. Eletem elsö baratja, szerelme is a Duran Duran-Petöfi Csarnokhoz füzödik, ott ismerkedtünk meg, ö 'Nick-es' volt. Egy darabig követtem a DD palyafutasat, - aztan jött a sok utazas, bulizas, munka, csalad, na nem mentegetözöm, - aztan mar nem. Neha-neha megakadt a fülem a radioban hallott egy-egy szam hallatan: hiszen ez a Simon hangja, ugy latszik meg mindig együtt zenel a Duran Duran - gondoltam. De azt nem tudtam milyen felallasban. Szoval most a nyaron erös nosztalgiazas jött ram, eszembe jutott a regi szep duranos korszakom, mint valami megerzes, hiszen eredeti felallasban ujra együtt zenel a Duran Duran tavaly ota. Milyen hihetetlen! 17 ev elteltevel ujra együtt koncertezik az eredeti 5-ös, John Taylor, Simon Le Bon, Nick Rhodes, Roger Taylor es Andy Taylor! Sok bepotolni valom van, ami a DD infokat, anyagokat illeti...szorgalmas leszek! A Greatest DVD mar megvan!

DURAN DURAN FOREVER! AGAIN!


Duran Duran a kezdetek kezdeten...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!