Keresés

Részletes keresés

Ekideki Creative Commons License 2008.07.31 0 0 61
Na hát sziasztok ismét!!! :)
Valaki említette, hogy meghirdeti ezt az oldalt a szele újságban.....van már valami fejlemény?
Ez a falu tényleg borzalmas.......semmi fejlődés.......a szoc.munkások sem úgy gondozzák a közterületet, mint rég....egyre trehányabbak is!!!!! :( Nem utolsósorban, lenyúltak egy csomó pénzt a hivataltól is állítólag........boltokból vittek ezt-azt (szerszámok többnyire), mondván, hogy a hivatalba kell, majd a hivatal fizeti, hogy tudjanak dolgozni a munkások, csakhogy nem dolgozni vitték, hanem HAZA!!!!!!
VM Tszele Creative Commons License 2008.07.31 0 0 60

Szia, üdvözlet neked is!

Igen, dobj fel egy témát!

Rhodosnak!

Én minden nap olvasom a fórumot, de több ismerősöm is bevallotta, hogy ő is rendszeresen olvasgatja (hozzászólni nem mer).

Mondjuk én ezt nem értem, valaki még "álnévvel" sem meri vállalni a véleményét?

Trágárságokat, személyeskedéseket  úgysem engedünk (ugye?), kimoderáltatjuk, ha ilyen lesz, akkor meg beszélgetni csak szabad?

 

Előzmény: Kildikó (59)
Kildikó Creative Commons License 2008.07.31 0 0 59
Üdvözlet mindenkinek!
Én most ide tévedtem, csak nincs mihez hozzászólni.
Valaki dobjon fel egy témát.
Vagy kezdjem Én?
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.30 0 0 55

A környezö települések fejlödnek ,pályázatokat nyernek .Mi meg csuszunk lefelé.

 Kiváncsi leszek a nyagyiskola sorsára . Miért kell azt a jó téglaépületet hagyni tönkre menni ( mert lepusztultan olcson átlehet valakinek játszani ) Nrm hiszem ,hogynem lehetne valami hasznositani .Irodáknak ,üzleteknek .

Előzmény: Törölt nick (54)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.28 0 0 53

Szépek a fák ,és hasznosak is ,csak valakinek gondozni is kellene .A járda egy másik téma ,azon gyerek kocsit végig tolni babával !Az a baj ,hogy egyik polgármester ,és képviselő sem jár gyalog ,igy ezeket nem látja meg .

 Múltkorában láttam videó filmeket Újszilvásrol ,bemutatták ,hogy fejlödik a falu. Györgye is nagyon szépen fejlödik .Itt nálunk semmi változás .Kiváncsi leszek a kerékpár útra ,hogyan fog elkészülni okt,elejére .És hol fog elférni ,vagy a járdábol lesz csikkal leválasztva ? :)

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.26 0 0 50
 Ilyen csókos állás mindenkinek jól jönne :
Előzmény: Ekideki (49)
Ekideki Creative Commons License 2008.07.26 0 0 49
Jaaaaaaa.....persze, tudom ki az......de jó lenne nekem is egy ilyen munka... :)
Előzmény: Törölt nick (44)
VM Tszele Creative Commons License 2008.07.25 0 0 48

Sziasztok tszele és rhodos!

Az elképzelésem a következő: megkeresem a szelei újság szerkesztőségét és betetetem a Fórum linket az újságba, mint egy hirdetést. Ez lenne a címe: Tápiószele Fórum az interneten!

Ők talán felkarolják a népszerűsítést.

Szép hétvégét mindenkinek!

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.24 0 0 47

Itt nagyon sok témát meglehetne tárgyalni ,lakossági fórumokon kivül is .

Ma végig sétáltam a Bartók Béla úton ,és a fák alatt igen csak bujkálni ,nem tudom ezt önkormányzati dolgozok ,vagy  e terület képviselöje nem láttja ?

Előzmény: Törölt nick (46)
VM Tszele Creative Commons License 2008.07.23 0 0 45

Szia Ekideki! De jó, hogy jöttél! Szaporodunk-szaporodunk! (ha lassan is).

 

Hogy kevesen ismerik a Fórumot? A munkahelyemen legalább 8 embernek elküldtem az elérhetőségét azzal, hogy kísérjék figyelemmel, ők is vessenek fel különböző témákat, illetve adják tovább másoknak. Mint az látszik, nem jutottam sokra.

Tegnap jártam Galgagyörk Fórumán (abból az apropóból, hogy ott belőttek egy cigány család ablakán), hát ott a különböző témákban (kb. 15) egyenként is több hozzászóló van, mint itt  a mi Fórumunkon.

 

Lakatka: jó hogy megint itt vagy!!

 

 

Előzmény: Ekideki (43)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.22 0 0 44

 Szia köszöntünk itt közöttünk .

 A kőzterület felügyelő az egyik régi hivatali dolgozo fia ,aki mellesleg rendör volt ,de állitólag  valami ért leszereltették .Neki is külön irodája van ,és figyeli tartasz e valamit az utcán engedély nélkül ,ha igen jól megbüntet :)

Előzmény: Ekideki (43)
Ekideki Creative Commons License 2008.07.22 0 0 43
Sziasztok...Figyelem már egy pár napja a fórumot....de tényleg úgy látszik, hogy senkit nem érdekel.....szerintem kevesen tudják, hogy van ez a fórum.
Igyekszem én is minél többet itt lenni.
És ki a közterület felügyelő?????
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.22 0 0 42

 Sziasztok

 Csend van szelén ,csak esik az eső ,hüvős van és nincs egyáltalán nyári idő .

lakatka.63 Creative Commons License 2008.07.19 0 0 41

Sziasztok!

Ez a "közterület felügyelő" komoly dolog, tényleg van?Egy pár napra kihúzom a lábam és máris ekkorra változás történik a faluba?

Szép napot mindenkinek!

 

Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.19 0 0 40
 Mitszóltok van már közterület felügyelönk is :) ? Most akkor megfogszünni a a CBA és az  üzletsor elött a járdán való parkolás ? A CBA nál elég veszényes mert iskolaidöben az autók a járdán parkolnak ,a gyerekek az uton mennek iskolában .
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.17 0 0 39

 Akkor bizzunk a véletlenben ,hogy mások is ide tévednek .Vagy mi páran megbeszéljük a dolgokat .

Lehet a polgármester  nem kiváncsi mások véleményére .

Előzmény: VM Tszele (38)
VM Tszele Creative Commons License 2008.07.17 0 0 38

Szia!

Igen, észrevettem én is. Pedig közvetett úton is eljuttattam hozzá (a Hivatalba) a Fórum elérhetőségét. 

Kár, hogy nem él a Polgármester Úr ezzel a lehetőséggel.  Pedig  ilyen úton mások véleményét is megtudhatná, nemcsak azokét, akik notóriusan szólalnak fel minden falugyűlésen.

A vélemény lehet jó is és rossz is, de szerintem a kritika is egy vélemény, lehet belőle tanulni is akár, ha a stílusa elbírja a nyomdafestéket. (A durva, trágár hozzászólókat úgyis kimoderáltatjuk, ha ez lenne a gond.)

Na mindegy, elmondtuk ezt is (magunknak).

Azért időnként látogassuk az oldalt, hátha valaki más is erre téved.

 

Előzmény: Törölt nick (36)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.16 0 0 37
 Én csalodtam a polgármesterben ,iskolaigazgatoi háttérrel többet vártam volna töle legalább az iskolaházatáján .Télen tudtam meg ,hogy a sportcsarnokban ahol a gyerek a tornaórákat töltik ,nincs fűtés  és meleg viz .Nem egy korszerű hőszigetelt épelet .
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.16 0 0 36

 A helyi ujság már megjelent ,de az általad kért fórum propagálása elmaradt .

 Nemérdek itt a lakosságot tájékoztatni .

Előzmény: VM Tszele (17)
lakatka.63 Creative Commons License 2008.07.09 0 0 35

 

Szia! Szép napot!

Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.09 0 0 34
Sziasztok
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.04 0 0 33
Tápiószelén  nem történik semmi  ? Készül a lakopark .
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.24 0 0 32
 Az gáz ,ha nincs gáz !
lakatka.63 Creative Commons License 2008.06.23 0 0 31

Továbbitott üzenet!

 

Figyelem/Fontos!!!!
Felhívnám a Tápiószelei lakosság figyelmét, hogy HOLNAP vagyis (kedden) hajnal fél 4:00-től, SZERDA délelött 10-ig NEM LESZ GÁZ, és szíveskedjenek GÁZFŐCSAPOT is elzárni!!!

...

június 23., 19:07

Törölt nick Creative Commons License 2008.06.17 0 0 30
 semmi baj  lakatka ,értjük mi azért .
Előzmény: lakatka.63 (28)
VM Tszele Creative Commons License 2008.06.17 -1 0 29

Szia lakatka!

Moderátorral tudod töröltetni az előző hozzászólásod.

Az oldal bal oldalán Tudnivalók--->Moderálás, vagy Moderációs topicoc.

Utána esetleg próbáld meg újra bemásolni a Múzeumok Éjszakáját.

Előzmény: lakatka.63 (28)
lakatka.63 Creative Commons License 2008.06.17 0 0 28

Sziasztok !

Ezt egykicsit elszúrtam.Egy közösségi lapról próbáltam átmásolni ezt az eseményt,de sajna volt ott egy hirdetés amit nem tudtam kitörölni ezért van ez a sok,  számomra értelmetlen irás(-gondolom én).És  kitörölni sem tudtam az elküldött üzenetet-levelet.Ez van.Bocsika

Előzmény: lakatka.63 (27)
lakatka.63 Creative Commons License 2008.06.16 0 0 27
//  

var funcToCallWhenOK; function myUpdateHTML(request){ var tId = request.responseText; var isRequestedPage = (tId.indexOf("sessionKeeperBody")>-1); if (isRequestedPage){ updateHTML(request); funcToCallWhenOK(); Element.scrollTo("mainForm"); } else { updateHTML(request); Element.scrollTo("mainForm"); } } function checkSessionIsAlive(funcWhenOk,idToReplace){ funcToCallWhenOK = funcWhenOk; sendAjaxRequestFunc(idToReplace,"/pages/misc/sessionkeeper.jsp","microLogin=true",myUpdateHTML); }

 

if(!window.goAdverticum){var d_b=d;var l_b=l;var d=document;if(and(and(d.getElementsByTagName('head'),d.getElementsByTagName('head')["0"]),!d.getElementById("gdloader"))){ var l=d.createElement("script");l.type="text/javascript";l.id="gdloader";l.src='http://img.adverticum.net/scripts/g2dloader.js?'+Math.floor(Math.random()*1000000000);d.getElementsByTagName('head')["0"].appendChild(l);}d=d_b;l=l_b;}if(!window.goAdverticumZones)window.goAdverticumZones=new Array(); window.goAdverticumZones[window.goAdverticumZones.length]=[27258,{displayOptions:{mode:'dom'}, serverRequest: { customtarget: 'dXNlcmRiX2lkPTI1JklEX3VzZXI9MTE3ODcwMjgmbGFuZ2NvZGU9aHUmZ2VuZGVyPTAmYWdlPTQ0JklEX2NpdHk9MTY1NTAmSURfY291bnRyeT0xMTAmY29ubl9jb3VudD0zODAmcmVnZGF0ZV95ZWFyPTIwMDgmZ3JvdXBzPTs%3D' }}];if(window.goAdverticum){window.goAdverticum.processZoneData();}

if(!window.goAdverticum){var d_b=d;var l_b=l;var d=document;if(and(and(d.getElementsByTagName('head'),d.getElementsByTagName('head')["0"]),!d.getElementById("gdloader"))){ var l=d.createElement("script");l.type="text/javascript";l.id="gdloader";l.src='http://img.adverticum.net/scripts/g2dloader.js?'+Math.floor(Math.random()*1000000000);d.getElementsByTagName('head')["0"].appendChild(l);}d=d_b;l=l_b;}if(!window.goAdverticumZones)window.goAdverticumZones=new Array(); window.goAdverticumZones[window.goAdverticumZones.length]=[40074,{displayOptions:{mode:'dom'}, serverRequest: { customtarget: 'dXNlcmRiX2lkPTI1JklEX3VzZXI9MTE3ODcwMjgmbGFuZ2NvZGU9aHUmZ2VuZGVyPTAmYWdlPTQ0JklEX2NpdHk9MTY1NTAmSURfY291bnRyeT0xMTAmY29ubl9jb3VudD0zODAmcmVnZGF0ZV95ZWFyPTIwMDgmZ3JvdXBzPTs%3D' }}];if(window.goAdverticum){window.goAdverticum.processZoneData();}

 

 

IframeArrayPushData("176", "100", "3004", "&vert=1&sf=2&pf=16550");

 

Meghívó
> MÚZEUMOK ÉJSZAKÁJÁRA
> június 21-én, szombaton
> 18 órától 24 óráig
> a Blaskovich Múzeumban
> (Tápiószele, Múzeum út 13.)
> KORTÁRS MŰVÉSZET KISNEMESI KÖRNYEZETBEN
> Sztárvendég: ZSÉDA
> Műsorvezető: Jónás József újságíró
> 18,30 -God’s Agents együttes hip-hop táncműsora,
> vezetője Nagy Szilvia
> 18,45 - Ruhabemutató- Hadrik Györgyi stylist munkái,
> Nagykáta
> 19,00 - ZSÉDA – A zongorista és én című műsora
> 19,30 - Latin táncok - Dudás Tibor táncművész és
> tanítványai
> 20,00 -Pogány Gábor Benő szolnoki szobrászművész munkáiból
> szabadtéri tárlat
> - Interaktív képzőművészeti program- nagykátai
> Alapalapítvány alkotói
> - Kézműves foglalkozás gyerekeknek a filagóriában
> - Séta a botanikai tanösvényen
> - Tárlatvezetés a múzeum állandó és időszaki
> kiállításában.
> 21,00 - Tápiógyörgyei Ifjúsági Fúvószenekar műsora,
> karnagy:Toperczel Tibor
> 21,45 - Tárlatvezetés a múzeum állandó és időszaki
> kiállításában
> 22,30 - Szerelem 4 hangra- kortárs táncjáték
> Szitt Melinda - Milosics Dániel táncművészek előadása
> (Szolnok)
> 23-24 - Terék József és a Special Providence jazz
> koncertje
>
> http://www.blaskovichmuzeum.hu, http://www.muzeumokejszakaja.hu,
> http://www.zseda.hu
> Információ: 53-380-061
> A büfét biztosítja a Trafó Étterem.
>
> BELÉPŐJEGY-FELNŐTT: 1500 FtDIÁK: 500 Ft
>
> MÚZEUMBARÁTI KÖRI TAG (érvényes tagkönyvvel): 800 Ft

                                                                                                            
Gyerekeknek!
Kézműves-és játszóhetet rendezünk a Műv.házban jún. 24-27-ig fél 9-től 12-ig. Szülők is jöhetnek, együtt játszunk. A részvétel ingyenes, ennivalót hozz magaddal, ha nem reggeliztél!

Jó, ha elhozod a kimaradt rajzfelszerelést, ollót, stb...Labdát, tollast.

 

 

 

VM Tszele Creative Commons License 2008.06.13 0 0 26

Szia!

A Sótúráról tudok nyilatkozni, mert ezt sikerült teljesítenem.

Az úgy volt, hogy Abonyi-út megállóig elmentünk vonattal és onnan gyalogoltunk egészen hazáig (kb. 30 km volt). Nagyon jó volt, jó sokan voltunk, szép volt az idő, jól éreztük magunkat.

Ha valakinek van kedve, próbálja ki, nem annyira megerőltető, kényelmesen hazaértünk este 7-8 órától reggel 4-ig.

Mindenkinek szép hétvégét, a ballagóknak jó időt!

 

Előzmény: Törölt nick (24)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.13 0 0 25
A legkorábbi esemény kimaradt ,lakatkánál a szombati borsófejtés :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!