Keresés

Részletes keresés

bandita39 Creative Commons License 2014.07.13 0 0 310

Jó darabig felhős volt de aztán kitisztult.

Copilot640 Creative Commons License 2014.07.13 0 0 309

Üdv Mindenkinek!

 

Én is megpróbálkoztam tegnap a Mecsek tetejéről:

 

  

 

  

jpatakijanos Creative Commons License 2014.07.13 0 0 308

  tegnap szuperhold

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.04 0 0 307

Lecseréltem a gépem egy Sony α3000-re:

 

 

Sony ILCE-3000

E 55-210mm F4.5-6.3 OSS

manitounickfree Creative Commons License 2014.06.15 0 0 306

újabb...

manitounickfree Creative Commons License 2014.06.14 0 0 305

:D

Előzmény: PongiFLY (304)
PongiFLY Creative Commons License 2014.06.14 0 0 304

Új repcsi alakú kráter ! De faxaaa !

 

Előzmény: manitounickfree (303)
manitounickfree Creative Commons License 2014.06.14 0 0 303

austrian airlines a321-111

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.06.10 0 0 302

Nem vettem meg, egyébként 30 napig ingyenes.

Előzmény: bandita39 (297)
manitounickfree Creative Commons License 2014.06.10 0 0 301

:) köszi!

Előzmény: PongiFLY (300)
PongiFLY Creative Commons License 2014.06.10 0 0 300

Már itt is :) 

Eszméletlen jó pillanat!!

 

Előzmény: manitounickfree (295)
manitounickfree Creative Commons License 2014.06.10 0 0 299

köszi :)

Előzmény: syssy48 (298)
syssy48 Creative Commons License 2014.06.09 0 0 298

Hát igen.........   ez is tökéletes:)

Előzmény: manitounickfree (295)
bandita39 Creative Commons License 2014.06.09 0 0 297

Szted érdemes enyit fizetni ezért a szürőért?

Előzmény: Törölt nick (294)
bandita39 Creative Commons License 2014.06.09 0 0 296

Köszi szépen.(nem ismerem azt a szürőt.)

Előzmény: Törölt nick (294)
manitounickfree Creative Commons License 2014.06.09 0 0 295

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.06.09 0 0 294

A bal oldali eredetibb, a jobb túl van szűrve. A Topaz DeNoise-t már próbáltad? Az egyik legjobb zajszűrő.

 

Előzmény: bandita39 (293)
bandita39 Creative Commons License 2014.06.09 0 0 293

Köszi...amugy ez egy nagyon régi manuális fix obi,kizárólag kézből használom.

Előzmény: Törölt nick (292)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.09 0 0 292

Nagyon kicsi a kép, ekkora méretben nem látszik a zajszűrés. Ilyet kompakt géppel is lehet fotózni, sőt jobbakat is.

Előzmény: bandita39 (290)
manitounickfree Creative Commons License 2014.06.09 0 0 291

tegnapi

bandita39 Creative Commons License 2014.06.08 0 0 290

Nyilván sokkal jobb ezek csak egy sima 400 al készültek,azért kérdeztem mert egyiket zajszürtem.

Előzmény: Törölt nick (289)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.08 0 0 289

Szerintem PongiFLY képe lett jobb.

Előzmény: bandita39 (288)
bandita39 Creative Commons License 2014.06.08 0 0 288

Sziasztok mi a véleményetek melyik jobb a 2 közül?

bandita39 Creative Commons License 2014.06.08 0 0 287

PongiFLY Creative Commons License 2014.06.07 0 0 286

2014.06.07.
Távcső: SW 150/1200 Newton
Mechanika: Dobson
Kamera: Pentax K10D
Exp. idő 1/100, ISO100
Helyszín: Eger

 

https://www.flickr.com/photos/100387762@N06/14182324858/

manitounickfree Creative Commons License 2014.05.25 0 0 285

e heti

Digit79 Creative Commons License 2014.05.20 0 0 284

Néhány hete teljes holdfogyatkozás volt a Föld nyugati felén. Íme néhány stádium egy képre rakva:

 

syssy48 Creative Commons License 2014.05.15 0 0 283

Sonyn a stabit nem lehet kikapcsolni:) vagy normál, vagy aktív. Az f2.8-nál annyira világos, hogy csak egy fényes korong látszik. De majd újra kisérletezem. A sonynál a legnagyobb baj, hogy jobban nagyítva a képet, már nem éles. Ezért nem szoktam nagyítani.

 

https://www.flickr.com/photos/105637953@N02/sets/72157636809425696/ 

 

https://www.flickr.com/photos/105637953@N02/sets/72157644247896180/

 

van amikor sikerül, van amikor nem. Az a 600-as is jó lenne, de egy jó távcső az igazi.:) 

Előzmény: Törölt nick (282)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.15 0 0 282

Nekem ez a beállítás vált vált be: Állványról 10mp-es késleltetéssel, stabilizátor kikapcsolva, manuális fókusz (maxtól egy kicsit vissza), fehér egyensúly autó, intelligens expozíció standard-on. ISO100, 1/100, F 2,8, 86,4mm (sajnos csak ennyi a max)

ilyen lett

Előzmény: syssy48 (279)
syssy48 Creative Commons License 2014.05.14 0 0 281

fix f8-as obi. Nem biztos, hogy szereti. Sőt.

Előzmény: bandita39 (280)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!