Keresés

Részletes keresés

justcage Creative Commons License 2022.05.26 0 0 12973

Van olyan indiai oldal, ahol bankkártyával is tudsz fizetni.

Előzmény: david_e (12971)
hajhullashelp Creative Commons License 2022.05.24 0 0 12972

Sziasztok! Nekem is elkülditek, hogy ti kinél irattátok fel? email: megafasz@gmail.com

david_e Creative Commons License 2022.05.17 0 0 12971

Van itt olyan aki Indiából szokott Finpecia-t rendelni? Ahogy nézem, olyan 35 Ft körül mozog az ára tablettánként, de mindenhol csak bitcoinnal lehet fizetni.

katonagyuri1995 Creative Commons License 2022.05.03 0 0 12970

Sziasztok!

 

Én is szeretnék segítséget kérni a finasteride felírásban. Email cím: katonagyuri1995@freemail.hu

 

Köszi!

 

Hovin Creative Commons License 2022.04.05 0 0 12969

Szia!

Én is hasonló helyzetben vagyok sajnos, csak már mögöttem van kettő sikertelen finasteride feliratási kísérlet is. Ha nekem is tudnál ebben segíteni az sokat jelentene. Az email címem fsocietyonebyone@gmail.com . 

 

 

Előzmény: Fomate (12967)
Fomate Creative Commons License 2022.03.30 0 2 12968

Egyre több tanulmány van arról, hogy közvetlenül dermarollerezés előtt/után használva a minoxnak javul a teljesítménye, mert jobban felszívódik.

 

 

Én pl úgy csinálom (de ezt csak saját felelősségre), h dermapenezés előtt összeöntök 1 ml minoxot, d+a vitaminbol 0.5 ml-t, illetve két dutasteride tablettát kilyukasztok (2x0.5 mg) és a folyadékot beleteszem egy kis üvegcsébe, összekeverem, és úgy teszem fel közvetlenül dermapen után (10 naponta 1x) - hogy őszinte legyek, lehet h semmit sem használ, de nem romlik a hajam mostmár 7 éve, szóval maradok ennél.

 

Fertőzés terén pedig a legtöbb minoxban van alkohol, és ha a dermarollert jól lefertőtleníted, sztm olyan nagy baj nem lehet, nekem legalábbis az elmúlt 2-3 évben egyszer sem volt semmi, de persze nem vagyok orvos, érdemes lehet megkérdezni.

Előzmény: Kevéshajú (12964)
Fomate Creative Commons License 2022.03.30 0 0 12967

Pont azt használom kicsivel több mint fél éve, amit írtál, eddig nagyon bejött, mert nem viszket tőle a fejbőröm.

Dutát/finával kapcsolatban kérdezd meg a háziorvosodat, hátha, de általában az szokott lenni a válasz, h szakorvos írhatja csak fel. Ha így járnál, küldj egy emailt a fogamate@gmail.com címre, és elküldöm emailben, h én hol iratom fel.

 

Előzmény: dragonkalo (12963)
justcage Creative Commons License 2022.03.21 0 0 12966

"Egyébként nem befolyásolja a vérnyomásod szintjét ha a minoxot tabletta formájában szeded?"


Tekintve hogy vérnyomáscsökkentőnek lett kitalálva, így valószínű hogy befolyásolja.

Előzmény: HairWarrior (12965)
HairWarrior Creative Commons License 2022.03.20 0 0 12965

Köszönöm a válaszod!

 

Ugye most 4 hónapja használom a fina-t még egy fél évig próbálkozok vele, ha nincs nagy javulás lehet akkor áttérek az RU-ra.

 

Egyébként nem befolyásolja a vérnyomásod szintjét ha a minoxot tabletta formájában szeded?

Előzmény: justcage (12959)
Kevéshajú Creative Commons License 2022.03.18 0 0 12964

Én eddig dermapen után kihagytam a soron következő minoxot, nehogy a a sebes fejen problémát okozzon (fertőzés, hegesedés).

Tapasztalatod szerint nem jogos a félelmem, és hatékonyabb ha dermapen után közvetlenül használom a minoxot, vagy esetleg közvetlenül előtte?

Előzmény: Fomate (12961)
dragonkalo Creative Commons License 2022.03.17 0 0 12963

Köszi a választ! Finasteride-t/Dutasteride-t háziorvossal kellene vagy valami külön magánorvossal? Beszerzem a Nizoral-t meg a Dermarollert. Nézegetem most ezt a Minoxidilmax oldalt, ha jól látom ez Amerikából jön(szóval gondolom lesz rá vám+áfa), illetve van egy csomó verzió. Melyiket lenne a legérdemesebb? Eddig ezt néztem ki: DualGen-15 With PG Plus.Köszi előre is !

Előzmény: Fomate (12961)
SalgoValti Creative Commons License 2022.03.17 0 0 12962

Vigyázzatok az internetes csalókkal! Sokan vannak.

Ne vegyetek ismeretlentől semmit, pláne gyógyszert ne.  Ez az illető több fórumosnak is írogat! Nemcsak ezen a fórumon.

 

http://www.ciklus.hu/index.php?p=90&action=viewtopic&tid=4115

 

 

 

Fomate Creative Commons License 2022.03.15 0 2 12961

Ez sajnos kevés lesz, mert

 

- a fűrészpálma kb egy kiegészítőként használható tabletta, nincs igazán jelentős hatása a kopaszodásra

- a kirkland a lehető legrosszabb összetételű minoxidil, ami miatt csökkenő hatékonysággal számolhatsz

 

Amit szerintem érdemes lenne (kb mint egy starter csomag):

 

- amilyen hamar lehet, irass fel magadnak dht csökkentőt (finasteride v dutasteride), és kezdd el szedni. Ha tartasz a mellékhatásoktól, kezdd csökkentett adaggal (pl heti 3), azzal is jót teszel már

- vásárolj 3-4 havi tisztességes minoxidilt, lehetőleg olyat, amiben vannak más hatóanyagok is. Mindenféle reklám nélkül, sztm a https://www.minoxidilmax.com messze a legjobb alternatívákat nyújtja, vannak olyanok is ott, ahol elég napi 1et használni, így jobban kijössz anyagilag

- szerezz be egy kézi dermarollert (1.5mm), ha van rá pénzed, akkor elektoromosat (A-pen, stb.). 10 naponta 1x menj végig a fejbőrödön vele (előtte fertőtlenítsd), majd a használat után tedd rá a minoxos oldatot a fejedre. Ezután lehetőleg 2 napig ne moss hajat, hagyd a fejbőrödön hatni

- használj heti 1x nizoralt és vmi olyan tisztességes sampont 2-3 naponta, ami csökkenti a gyulladást

 

Ezt csináld 3-4 hónapig szabályosan, nagyjából utána fogod látni a hatást. Ha ezek nem hatnak, akkor utána érdemes különböző alternatívákat nézni, mint a RU / orál minoxidil

Előzmény: dragonkalo (12960)
dragonkalo Creative Commons License 2022.03.14 0 0 12960

Sziasztok! 

23 éves vagyok, már kb. 2-3 éve kezdődött a kopaszodásom, de valamiért egy ideig nem érdekelt, szerintem tudat alatt nem akartam vele foglalkozni,de most már brutálisan néz ki, mint egy 60 évesnek majdnem. De mostanában (lehet már elkésve teljesen) kezdtem utána nézni a dolgoknak és a tudományos háttérnek. Kirkland 5%-os Minoxidilt elkezdtem használni kb. 1 hónapja, mellette szedek Fűrészpálma kapszulát nagyobb dózisban, ezekhez tudtam a legkönnyebben hozzájutni . Orvossal még nem próbálkoztam feliratni Finasteridet, gondoltam előbb itt megkérdezem hátha van valami megbízható oldal ahonnan lehet rendelni. Ha nem is Finasteride akkor más is ami hatékony DHT blokkoló érdekelne. Valakinek esetleg valami ötlet/tipp/oldal?

justcage Creative Commons License 2022.03.14 0 0 12959

RU = topikális anti-androgén. Deaktiválja az androgén receptorokat, ezáltal hatékonyabb, mint a finaszterid, amely csak a DHT szintet csökkenti. A RU nem csökkenti a szérum tesztoszteron és DHT szintet. Mellékhatása természetesen lehet, többen meg is szívták vele, de aki itt a topikban használta, nem panaszkodott mellékhatásról. Innen lehet rendelni, megbízható oldal: https://anageninc.com ezt azért raktam be, mert nem illegális.

 

Ha a topikális minoxidil problémát okoz, javaslom tabletta formában. Ami egyébként hatékonyabb.

Előzmény: HairWarrior (12956)
HairWarrior Creative Commons License 2022.03.14 0 0 12958

De ha valaki jártas e témakörben és meggyőz engem arról, hogy az is tökéletes ha az 5mg-os Sandoz vagy Teva filmtablettát negyedelem akkor én annak örülnék a legjobban :) mert költségekben és beszerzésben is kedvezőbb.

Csak ugye a bőrgyógyászom sem tudta nekem megmondani, hogy a filmtabletta "összetörésével" és a külső burok megbontásával nem-e csökken a hatóanyag vagy éppen nem ott szívódik fel ahol kéne.

Ha valaki tud erre érdemi választ adni azt nagyon megköszönöm!

HairWarrior Creative Commons License 2022.03.14 0 0 12957

De ha kérnék egy Propecia alternatíváját ami ugyanúgy 1mg ahhoz is kell recept nem? De egyébként nem rossz ötlet meg is kérdezem a PharmaFutárt erről.

 

Köszi még egyszer!

Előzmény: justcage (12955)
HairWarrior Creative Commons License 2022.03.14 0 0 12956

Köszi a válaszod!

 

Erről a RU készítményről tudnál írni bővebben ha megkérlek? Hogy pontosan micsoda ez és honnan tudnám beszerezni?

 

Én is Nizoralt + Revita sampont használok felváltva, seborrhoeás a fejbőröm nekem azért is kell a Nizoral. A Revita-t kb. 2 éve használom de sajnos nekem nem nagyon használt/használ. 

A minoxot én is próbáltam de amikor használtam a seborrhoeám erőteljesen fokozódott (szószerint sebes lett tőle a fejem). 

 

 

Előzmény: justcage (12954)
justcage Creative Commons License 2022.03.13 0 0 12955

Pharmafutárral nem tudsz generikus 1 mg finaszteridet rendelni? Az csak 12 ezer lenne külföldről (ami szintén sok de inkább mint 60).

Előzmény: HairWarrior (12953)
justcage Creative Commons License 2022.03.13 0 0 12954

Ha a fin nem válik be, próbáld a RU-t. Már 3 hónapja használom, nem volt mellékhatása. Emellett használok ketokonazol sampont (Revita Nizorallal keverve), minoxidilt napi kétszer. Fontos, hogy minoxidilből ne a Kirklandet meg a Foligaint használd, ezek szarok, és amikor ezeket használtam folytatódott a kopaszodás a vertex részen. Előtte Rogaine-t használtam, annak volt is eredménye. Most szintén ezt használom, a vertex részen valamennyit sikerült visszanöveszteni, de elől is sűrűbb a hajam. Mindezt úgy, hogy emellett gyúrás miatt heti 300 mg tesztoszteront is injekciózok be magamnak, ami miatt a szérum T és a DHT szintem jóval magasabb mint bárkinek aki naturális.

Előzmény: HairWarrior (12953)
HairWarrior Creative Commons License 2022.03.13 0 0 12953

Sziasztok!

 

4 hónapja használom a fina-t, eddig csak minimális javulást tapasztaltam de szerencsére nincs semmi mellékhatása nálam.

 

Egy olyan kérdésem lenne, hogy most az 5mg-os tablettát negyedelem (mert az 1mg-os Propeciat a Pharmafutar 60000 Ft/ doboz áron tudná nekem behozni Németországból amit azért elég soknak tartok) és ugye ez az 5mg-os filmtabletta fajtáju amit nem nagyon szabadna összetörni. Hozzáértőktől kérdezném, hogy ez mennyire problémás ha egy filmtablettát negyedelek esetleg a hatásfoka is romlik ezáltal vagy mert összetöröm nem ott szívódik fel ahol kéne ( sajnos laikus vagyok ilyen témában )?

 

Köszönöm előre is a válaszokat/segítséget!

Fomate Creative Commons License 2022.02.23 0 2 12952

Kozmetikai termék, saját használatra

Előzmény: justcage (12949)
SalgoValti Creative Commons License 2022.02.21 0 0 12951

http://www.ciklus.hu/index.php?p=90&action=viewtopic&tid=737

 

 

Itt nem dícsérnek annyira! 😁😂🤣

 

 

Előzmény: Vargavict (12950)
Vargavict Creative Commons License 2022.02.21 -3 0 12950

4 havi HairGain eladó. vargavict@gmail.com

justcage Creative Commons License 2022.02.21 0 0 12949

Amikor be kell vallani a vámon, mit írsz a vámnyilatkozatba, milyen terméket rendeltél?

Nekem van egy netes forrásom, ahonnan szoktam "kétes" dolgokat rendelni, ők vitaminnak álcázzák a termékeiket. De oral minoxidil nem kapható náluk.

Előzmény: Fomate (12948)
Fomate Creative Commons License 2022.02.17 0 0 12948

Én most fogom újrarendelni a 4 havi adagot thaiföldről, bízom benne, hogy most is átmegy

Előzmény: tortabevono (12939)
marmande Creative Commons License 2022.02.11 0 0 12947

Úgy hallottam, hogy igen. Bőrgyógyász elvileg nem írhatja fel nálunk.

Előzmény: marmande (12944)
Doctor Morreau Creative Commons License 2022.02.11 0 0 12946

Nem javaslom a hajbeültetést, amennyiben ennyi idősen előrehaladott és jó eséllyel felül (szinte) teljesen kopasz lennél 40-50 éves korodra.

 

 

Előzmény: ahhas91 (12942)
Sopika453 Creative Commons License 2022.02.10 0 0 12945

Az Avodartot mindenképp urológussal lehet feliratni?

Előzmény: marmande (12944)
marmande Creative Commons License 2022.02.09 0 0 12944

A dutaszteridet (Avodart) kellett volna még kipróbálnod.

Előzmény: ahhas91 (12942)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!