Keresés

Részletes keresés

BZso Creative Commons License 2002.11.18 0 0 6
Köszönöm a segítséget!
Előzmény: Ördögpirula (4)
BZso Creative Commons License 2002.11.18 0 0 5
De lesz! Most hétvégén megyünk megnézni / választani egy kislány kutyust, akit december közepén lehet majd elhozni.

Jelenleg a lakás mindkét fél számára biztonságosabbá tételén dolgozom (a kutyust se érhesse baleset, de a mi dolgaink is biztonságban lehessenek).

Zsolt

u.i: ha nem nagy gond, később még kérdeznék (pl. milyen dolgokat érdemes venni, mire jön a kutyus, stb.)

Előzmény: Ammandina (3)
Ördögpirula Creative Commons License 2002.11.17 0 0 4
Ammandina Creative Commons License 2002.11.11 0 0 3
Mégsem lesz kis Havanese kutyusotok? Pedig remek kutyafajta, sajnálom;
Ammandina Creative Commons License 2002.11.05 0 0 2
Szia!
Nekünk lány kutyusunk van. Egyrészt azért, mert korábban, még a szülői házban lány kutyánk volt, másrészt szerintem kevesebb baj van velük, mint a fiúkkal. Nem verekszenek és a tüzelés csak évente 2x van, akkor oda kell figyelni, de gy kan kutyus egész tavasszal és ősszel érzi a szukák illatát, mert különböző időpontokban tüzelnek a környék kutyái.
Nekünk jelenleg 10 madarunk van kalitkában, és a kutya rájuk sem hederít, mert előbb voltak ott, mint ő, úgyhogy a csincsillákkal nem lehet baj.
Kirándulni imád a mi kutyánk. Teljesen extázisba jön a szabadban!
Egyébként így nézett ki 3,5 hónapos korában:
Bella kutya, aki egy havanese kislány
Előzmény: BZso (1)
BZso Creative Commons License 2002.11.05 0 0 1
Szia!

neked fiú vagy lány kutyád van? Most még lehet választani és nem tudom, hogy van-e különbség a viselkedésük között.

Jelenleg feleségem tanul, így viszonylag sokat van otthon. Hosszabb távon legrosszabb esetben is nyolctól ötig lene egyedül a kutyus (de jelenleg nem ezt az esetet tervezzük). A hétvégék minidg családi programokkal (kirándulások) telnek, így azokban a leend? kutyus is részt vehetne (s?t, így is szeretnénk).

Még azt kérdezném, hogy mennyire érzékeny a kutyus az id?járásra. Nekem eddig csak tacskóval és pulival volt dolgom (amikor még kertes házban laktam), melletük ez a kis csöppség eléggé törékenynek t?nik.

Szerinted van esély rá, hogy a kutyus ne egye meg a csincsilláinkat? Amennyire én tudom (és eddig tapasztaltam), a kölyökkutyák nagyon jól taníthatók.

Előzmény: Ammandina (0)
Ammandina Creative Commons License 2002.11.05 0 0 0
Szia!
Nekünk is ilyen kutyusunk van. Gyerek mellé nagyon jó, nem ugat feleslegesen, tehát a lakótelepi szomszédok sem őrülnek majd meg. De kis termete ellenére nagyokat szeret sétálni. Mennyi időtök lenne rá, és mennyit lenne egyedül a kutyus?
Előzmény: BZso (-)
BZso Creative Commons License 2002.11.05 0 0 topiknyitó
Hello,

Ilyen "típusú" kutyát ajánlottak nekünk, ezért érdekelnének a tapasztalatok vele kapcsolatban. Paraméterek: lakótelep, gyermek (10 éves), két csincsilla (ketrecben).

Szerintetek jó választás egy ilyen kutyus?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!