Keresés

Részletes keresés

Liefdevolle Creative Commons License 2015.04.17 0 0 1092

Szia Ödön!

 

Egy jó ideig biztosan nem fog kelleni az öv, így ha más érdeklődő akad, akkor nyugodtan szabadulj meg az övtől.

Talán nyár közepén visszatérhetünk a témára, addig külföldön leszek.

Üdv!

Előzmény: Poch Odon (1077)
Poch Odon Creative Commons License 2015.04.17 0 1 1091

Szia Cyberworld!

 

Először én is ezeket nézegettem, de egy gyors számolás után rájöttem, hogy 2 mp/próbálkozással kb. 5-6 óra alatt

ki lehet találni a kódot. Ez ugye egy egy hetes bezárás után már nem igazán nagy ár a szabadulásért, így be kellett

szereznem egy 5 digites, 100 000 kombinációs lakatot. Az OBI-ban vettem kb 2000 Ft-ért egy kerékagyat, és egy

kis átalakítással el is készült a biztonságos kulcsőrző. A kulcsot a kis horonyba kell rakni, becsúsztatni az egészet a 

csőbe, és mehet rá a lakat.

 

     

 

üdvÖdön

Előzmény: Cyberworld (1085)
Poch Odon Creative Commons License 2015.04.17 0 0 1090

Szia Rob7012!

 

Erre én is gondoltam, de féltem a ragasztóban lévő anyagoktól. Inkább egy egyszerűbb és mindenképp

biztonságosabb megoldást választottam. Szilikon csövet nyomtam, és ragasztottam a két horonyba.

Igazából elég a csövek két végét és a közepét egy-egy csepp ragasztóval rögzíteni, ami így semmiképp

nem érintkezik bőrfelülettel, csak a szilikon. Talán így érthetőbb lesz:

 

  

 

üdvÖdön

Előzmény: Rob7012 (1088)


Törölt nick Creative Commons License 2015.04.15 0 0 1089

Sziasztok!

 

Eladó a képen látható új erényöv. 8000Ft

Rob7012 Creative Commons License 2015.04.15 0 0 1088

Szia!

 

Nekem is ilyen problémám volt az említett övvel.

Több féle variációt kipróbáltam,de egyik sem oldotta meg a problémát.

Majd próbaképp kiöntöttem kétkomponensű műanyaggal.

Csiszoltam majd políroztam és elkészült a nagy mű.

Nem lett olyan tetszetős,de a célnak megfelel és a mi a lényeg, megoldotta a problémát.

 

Jobbra az eredet,  balra a javított kész gyűrű látható.

Előzmény: Buvolix (1082)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.14 0 0 1087

Sziasztok!

Vasárnap este letelt ez első fogságom. 

Egészen jól viseltem a dolgot, egy ponton kicsit kidörzsölte a bőrömet a gyűrű rész, de a tüskék nem hagytak nyomot, pedig azt hittem tele leszek lukakkal. Mikor merevedésem volt úgy éreztem, hogy át is szúrták a farkamat :)

Vasárnap este, egy jót szeretkeztünk, ami egy hét önmegtartóztatás után igen jól esett :)

Ma este (itt már este van) tettem egy óvatos kísérletet, hogy esetleg, nem e lehetne e, egy kis, akció. De nem lehetett :( Annyira nem lehetett, hogy a feleségem simán kiszabott egy jövő vasárnapig tartó fogságot. :) Amúgy ezen igen meglepődtem, ugyanis részéről ez a dolog inkább, a "na jó legyen ha annyira akarod" kategória volt. Lehet, hogy meg kell szokjam az öv tartós viselését.

 

üdv

Törölt nick Creative Commons License 2015.04.14 0 0 1086
Előzmény: Buvolix (1067)
Cyberworld Creative Commons License 2015.04.14 0 0 1085

A kulcsok sokszor problémás elrejtésére náluk a kulcs széf lett a megoldás. Így mindenki tudja hol van (a fehérneműs fiók oldalára van felszerelve belül), de nem férni hozzá, csak kóddal.
Ami valószínűleg a feleségem pin-kódja....
http://www.euro-tresor.hu/termekek/burg_wachter_key_safe

 

Cyberworld Creative Commons License 2015.04.14 0 0 1084

Ha zavar a gyűrű a CB6000S-en , egyik megoldás, hogy kell venni belőle egy szilikonost és annak a gyűrűjével hordani. Nekem ez vált be anno.

Előzmény: Buvolix (1082)
Gay Leather Creative Commons License 2015.04.13 0 1 1083
Hali. De mar szabadulnék..
Előzmény: Buvolix (1082)
Buvolix Creative Commons License 2015.04.13 0 0 1082

Jó neked. :)

 

Nekem csak max. 3 szor 24 óra volt eddig, mert le kell ennyi idő után venni, mert a CB 6000 S-nek a gyűrű része ennyi idő után már rém kényelmetlen. Komoly nyomot hagyna a bőrön.

Aztóta is keresek rá valami megoldást.

 

Ödön : Ha ráérsz, akkor légyszíves tegyél fel képet arról, amikor szilikont húztál a gyűrű részre. Kényelmesebb volt azután ?

 

kösz

üdv.,

Előzmény: Gay Leather (1078)
Liefdevolle Creative Commons License 2015.04.13 0 0 1081

Szia!

Köszönöm!

 

Előzmény: Miss Barb (1080)
Miss Barb Creative Commons License 2015.04.13 0 0 1080

Szia!

 

Kulcs nélkül is nyitható a bilincs.

Előzmény: Liefdevolle (1075)
Liefdevolle Creative Commons License 2015.04.13 0 0 1079

Szia!

Köszönöm a válaszod. 

Én egy kicsit "rugalmas" anyagból keresek övet, mint pl. a Holy Trainer, de nem szilikont.

Átgondolom, és döntök. 

Hol és hogyan tudnám átvenni Tőled?

 

Köszi!

Előzmény: Poch Odon (1077)
Gay Leather Creative Commons License 2015.04.13 0 1 1078
Egy hete lezarva vagyok...
Poch Odon Creative Commons License 2015.04.13 0 0 1077

Szia Liefdevolle!

 

Kemény műanyagból van, semmi rugalmassága nincs. Összeszerelése rém egyszerű.

A kis zárat becsúsztatod a számára kialakított horonyba, a kulcsot elfordítod, ami egy kis

pöcköt fordít el (gyakorlatilag egy mini cilinder), és máris megakadályoztad, hogy a

zárszerkezetet el lehessen távolítani. Ezáltal a csövet sem lehet kihúzni a gyűrűből,

nincs menekvés.

 

  

 

A méretei a következők:

 

 

 

üdvÖdön

Előzmény: Liefdevolle (1076)
Liefdevolle Creative Commons License 2015.04.12 0 0 1076

Szia Ödön!

 

A 3D övvel kapcsolatban lenne pár kérdésem:

Milyen anyagból van?

Mennyire lágy, vagy rugalmas a cső része?

Mennyire bonyolult nyitni-csukni a zárat?

Visszatenni mennyire nehéz?

Mik a méretei? Belső hossz? Átmérő,stb?

 

Köszi előre is!

Előzmény: Poch Odon (1073)
Liefdevolle Creative Commons License 2015.04.12 0 0 1075

Szia Barb!

 

Milyen típusú és anyagú bilincsed van? Egyszerű, vagy dupla záras? Kulcs nélkül nyitható-e, és mennyibe kerül?

Köszi előre is!

 

Előzmény: Miss Barb (1074)
Miss Barb Creative Commons License 2015.04.12 0 0 1074

Erényövek eladóak!

 

Új erényövek érkeztek.

 CB6000 átlátszó

CB6000 s átlátszó

CB6000s szilikon

CB3000 átlátszó plusz 3 db tüske

CB6000 fa színű

 

Fekete és piros maszk.

Szájpecek, ostor, bőrszerű lakattal zárható kötözőző.

Továbbá egy XXL-es latex szerű ruha (kezes-lábas) is, ha érdekel valakit. Kb 180 cm magas férfira vagy nőre jó!

 

Pénisz feltét, bilincs, vibrációs tojások, vibrátor stb.

 

 

Poch Odon Creative Commons License 2015.04.12 0 0 1073

Sziasztok!

 

Az alábbi öveket eladom:

 

CB-6000 - teljesen új - 10000 HUF

 

 

Fém öv 40 mm-es gyűrűvel és szökésgátlóval - teljesen új - 10000 HUF

 

 

Fém ketreces 45 mm-es gyűrűvel a nagyobb méretűeknek - két hetet volt használatban - 8000 HUF

 

 

The Curve - szintén a nagyobbaknak - teljesen új - 18000 HUF

 

 

KHD X3 Expresso 3D nyomtatott erényöv - teljesen új - 20000 HUF

 

 

 

üdvÖdön

EFRD Creative Commons License 2015.04.11 0 0 1072

Szia!
Ugyan nem nekem szántad a kérdést, de tudok rá válaszolni. Ez műanyag és nem, szilikon. A méretet nem kell kiválasztani írja lent hogy a szett tartalma: 1 "ketrec" , 3 méretezett gyűrű, 2 záró plomba, 1 lakat és 3 kulcs,

Előzmény: Buvolix (1070)
Buvolix Creative Commons License 2015.04.11 0 1 1071

Szia !

 

Chastity Bob cikkét be tudod ide linkelni ?, mert én nem ismerem.

 

Először szerintem majd, ha megérkezik, akkor próbáld fel és kb. 1 órát legyen rajtad. Csak, hogy kipróbáld, hogy milyen érzés izgalmi és ernyedt állapotban is.

Majd válassz ki egy napot, amikor nem nagyon mész semerre, főleg nem táncolni és legyen rajtad 24 órát. Szerintem ez a két tapasztalat kell ahhoz, hogy lásd, hogy a mindennapi viselésben egyáltalán bírnád-e hordani, vagy például másik fajta erényöv után kell nézned, mert nem felel meg mindegyik fajta mindenkinek.

 

Táncolás során talán a szilikonos erényöv jobb választás lenne, mert rugalmasabb, mint a műanyag. A csörgést pedig úgy lehetne megoldani, hogy nem fém lakatot használsz, hanem a műanyag plombás zárat és azt még talán hozzá is gumizhatod a cső részhez és akkor még az sem mozog.

 

A tisztítás pedig szerintem megoldható 5-6 napig úgy, hogy viseled az erényövet, mert a legtöbb erényövön vannak lyukak, ahol samponos, szappanos víz bejuttatható és még a tusrózsával is bejuttathatsz vizet, meg esetleg egy fültisztítóval rásegíthetsz. Viszont szerintem kb. 5 nap után egészségügyi okokból le kell venni és megmosni a fütyköst alaposan és magát az erényövet kitisztítani. Ha ez idő alatt sem szeretnél magadhoz nyúlni, mert pl. tovább akarod viselni, akkor a párod hátrakötheti a kezeid és ő elvégzi a tisztítást, majd visszazár.

Előzmény: miskolc2323 (1069)
Buvolix Creative Commons License 2015.04.11 0 0 1070

Szia !

 

Ezen a címen, amit küldtél az műanyagból van és nem szilikonos anyagból, ugye ?

A Polycarbonate szerintem műanyagot jelent, mint a CB 6000es másolatok.

 

Ha vásároltál már így ebay-ről, akkor egy ilyen vásárlásnál hogyan lehet kiválasztani, hogy én melyik méretben szeretnék vásárolni ?, mert nem látok erre opciót.

 

köszi

Előzmény: Cyberworld (1068)
miskolc2323 Creative Commons License 2015.04.10 0 0 1069

Sziasztok! 

 

Már kb 18 éves korom óta izgat a cuckold/hotwife életstílus, és a vele járó erény öv téma. Nem régiben sikerült is páromat belevonni ebbe a domináns-alávetett életmódba, és úgy néz ki hogy következő hónaptól megkapom az övet, ő pedig a kulcsokat. Főleg angol cikkeket, / tanulmányokat, beszámolókat olvasgatok. Attól félek hogy az angol "tanulmányok" nem nagyon egyeznek a magyar helyzettel, pl méretek, viselés hossza stb. Mi először próbaképp az ebayes szilikon típusúra lennénk kíváncsiak, illetve hogy ki milyen tapasztalattal van róla. Mik azok a szempontok ami alapján érdemes kiválasztani. (Nem tudom ismeritek Chastity Bob képekkel illusztrált cikkét  a témában?). Azért kérdem, mert igen nagy deficit van az ernyedt és az izgalmi állapot között... :S.  Pl ernyedt állapotban 5-6 cm hosszú és max 3-4 cm átmérő, izgalmiban 13-14 cm és kb 4-5 cm vastag. Továbbá mivel mind párom mind én szüleinkkel lakunk, milyen "biztonsági" megoldást tudnátok ajánlani, illetve mivel ritkán találkozunk (eltérő életmódból fakadóan), milyen higiéniás tanácsokkal volnátok kedvesek ellátni. Továbbá az érdekelne hogy hetente egyszer kb 4 órán keresztül járok táncolni, ezt mennyire befolyásolja a "csörgés" vagy egyéb hanghatás, ha ez van hogy lehet "elnyomni"?

 Minden hozzászólást előre is köszönök.

 

Üdv Jason 

Cyberworld Creative Commons License 2015.04.09 0 0 1068

Bár nem nekem szólt a kérdés, de van a Holytrainernek is másolata, de nem a mostaninak, hanem az eggyel korábbinak.

http://www.ebay.com/itm/Latest-Design-Male-Bondage-Polycarbonate-Locking-Chastity-Device-Fetish-New-A163-/171533145221?pt=LH_DefaultDomain_71&hash=item27f02c1485

Az már más kérdés, hogy mennyire éri meg a másolat, mert pl nekem az első műanyag CB6000 másolat volt, és nem tartott egy hónapig mikor eltörött.

Előzmény: Buvolix (1066)
Buvolix Creative Commons License 2015.04.08 0 0 1067

Szia !

Légyszives tudsz e-bay linket bemásolni erről a szilikonosról, amit most vettél ? köszi

Előzmény: Törölt nick (1054)
Buvolix Creative Commons License 2015.04.08 0 0 1066

Hello !

 

köszi a tapasztalataid. :)

 

Érthető az, amit a CB gyűrűjével kapcsolatban írsz, hogy szilikoncsövet toltál rá, de azért ha időd engedi, akkor tehetsz fel róla képet. Azzal mi volt egyébként a gond ? Mármint miután szilikon csövet húztál ár már nem volt kényelmetlen az öv ugye ? és mégis váltottál ?

 

Nekem a fém erényöv és a lakat alapból nem játszik sajnos, mert hátha ellenőrző kapun kell keresztülmennem.

 

A CB 6000 S-el, ami van 2 gondom van :

- a gyűrű része mivel nem lekerekített nyomot hagy napok után. Az egészségem ellen meg nem játszok.

- ugyanakkor egy picivel lehetne rövidebb a cső része.

 

Te is jó sok pénzt beleöltél már. Legjobban az tetszik nekem, amit te vettél, amit 3D nyomtatóval készítenek, mert arról sok jót írtál, csak sajnos ott sem jártál szerencsével, mert nem jó méret.

 

Hajlandó lennék többet is áldozni erre, akár 40 ezer forintos erényövel, de akkor az legyen tuti, hogy jó lesz...

 

Én nem vették fel olyan övet, amit linkeltél, hogy a derékra is kell rögzíteni. Nekem azok nagyon nem tetszenek. A Holytrainer viszont tetszik, csak tényleg drága. Arról még nem készült utánzat, hogy olcsóbb legyen ?

 

 

Előzmény: Poch Odon (1036)
Gay Leather Creative Commons License 2015.04.08 0 0 1065
Erényövet vennék
Cyberworld Creative Commons License 2015.04.08 0 0 1064

Egyébként a szalag nem szilikon, keményebb, vastagabb, rugalmatlan. Igen, le lehet vágni.
A lényeg az, hogy ha elvágod, hogy csinálod vissza, hogy ne látsszon?

De ennyi erővel bármelyikről le lehet vágni a lakatot egy olcsó kínai erővágóval, egy mozdulattal.

Ha kínai a lakat rajta, akkor még azt is el lehet érni, hogy ugyanolyat vegyél, amit a kulcsőrzőnél lévő kulcs nyit is, mert alig egy tucat kombinációja van.

 

Előzmény: Buvolix (1057)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.08 0 0 1063

Vasárnap délutánig tart  az első etap, ami hét nap. Eddig három napot volt rajtam, az is kisebb megszakításokkal, a kulcsot átadtam a feleségemnek megőrzésre, remélem nem kell tőle visszakérnem :)

Előzmény: Törölt nick (997)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!