Szép napot Mindenkinek! Tegnap este nálunk először borultas volt az ég a Kis-Tubesen, aztán kitisztult, mintha tudta volna, hogy fotózni szeretném a SzuperHoldat. Íme az eredmény: (Kár, hogy mindig csak az egyik oldalát mutatja nekünk!)
Sonyn a stabit nem lehet kikapcsolni:) vagy normál, vagy aktív. Az f2.8-nál annyira világos, hogy csak egy fényes korong látszik. De majd újra kisérletezem. A sonynál a legnagyobb baj, hogy jobban nagyítva a képet, már nem éles. Ezért nem szoktam nagyítani.