Keresés

Részletes keresés

Gabymami Creative Commons License 2011.02.02 0 0 184

Igen,én is így hallottam,h a májnak nem tesz túl jót a folyamatos szedése.

Mellette esetleg használtál mást is?

 

A Betadinos kezeléstől lenövés után sem jött vissza???

 

Bioptron lámpa segíthet?

 

 

Köszönöm válaszotokat!

Előzmény: gombóc63 (183)
gombóc63 Creative Commons License 2011.02.02 0 0 183

Igen, de állítólag gyilkos bogyó a májnak és bizony vagy félévig szedtem. Szépen lenőtt a körmöm, de egy idő után visszajött. A pénztárcám meg leapadt.

Előzmény: Gabymami (182)
Gabymami Creative Commons License 2011.02.02 0 0 182

Szia!

 

Ha a köröm külső felén van,akkor oda kell csepegtetni a betadint?Nem lesz az egész lábújjam barna tőle?Lejön????:)))

Mycosist Gynot esetleg próbált vki erre a panaszra?

 

Köszönöm válaszotokat előre is!%

 

Üdv

G

Előzmény: smoncus54 (151)
spotter10 Creative Commons License 2011.01.25 0 0 181

Szia Virág!

Én is jó ideje küzdök ezzel a problémával és  szeretnék menni lézeres kezelésre. Szeretném megkérdezni neked hány körmödről volt szó? Egy körömre kb hány alkalom szükséges?

Előzmény: Virág0705 (173)
piroska1 Creative Commons License 2011.01.21 0 0 180

Szia!

Nem voltam orvosnál,mert nem szerettem volna gyógyszert szedni és általában a doki azt írja fel,ahogy sokan meg is írták már különböző fórumokon.

A Betadint itt ajánlotta az egyik topiktársunk.

Próbáld ki!!!

Nem drága,nem káros és ha kitartóan és rendszeresen használod biztos meg lesz az eredménye.Mint ahogy nekem is:))

 

Üdv!

Piroska

Előzmény: BCNorad2 (179)
BCNorad2 Creative Commons License 2011.01.17 0 0 179

Szia!

Köszönöm a javaslatot. :)

Amúgy Te voltál vele orvosnál és az orvos ajánlotta vagy Magad esetleg más tanácsolta Neked a Betadint?

 

Előzmény: piroska1 (178)
piroska1 Creative Commons License 2011.01.10 0 0 178

Szia!

 

Az én körmeim ennél sokkal csúnyábbak voltak.

Próbáld ki a BETADINT!

A lényeg,hogy minden nap csepegtess rá 1-2 cseppet és csináld rendszeresen és kitartóan.

Nekem 3-4-5 hónapig nem látszott szinte semmi változás,aztán egyszer csak beindult a gyógyulás:))

 

Üdv!

Piroska

 

Előzmény: BCNorad2 (175)
piroska1 Creative Commons License 2011.01.10 0 0 177

Sziasztok!

 

Először is nagyon hálás vagyok egyik topiktársunknak,hogy ajánlotta a betadint.

Mivel már sokmindent kipróbáltam az elmúlt években/kivéve a gyógyszeres kezelést/,de nem használt semmi,hát gondoltam jöhet a Betadin,semmit nem veszíthetek.ÉS TÉNYLEG HASZNÁL!!!!!

Úgy néz ki,hogy 8-9 év elteltével, ismét hordhatok majd nyáron nyitott cipőket.

Az én körmeim már nagyon brutálisan csúnyák voltak és kb.1 évvel ezelőtt elkezdtem MINDEN ESTE Betadinnal kenegetni.Mindenkinek csak ajánlani tudom.

BETADIN! RENDSZERESSÉG! KITARTÁS!

 

Üdv!

Piroska

Virág0705 Creative Commons License 2011.01.08 0 0 176

Semmit sem kötelező kipróbálni,én csak saját tapasztalatomat írtam le, mivel a gyógyszerek nem igen segítenek a körömgombán.

Előzmény: Midnightx (174)
BCNorad2 Creative Commons License 2011.01.01 0 0 175

Sziasztok!

Linkelek nektek képeket, hogy ki milyen gyógymódot tudna ajánlani.

Tudom, hogy ez már durva (főleg, hogy még csak 20 éves vagyok...), de mostmár ez van... :S

 

 

 

 

Amúgy érdekes, hogy a bal lábamon 2 nem fertőződött meg, a jobbon pedig 1.

Volt már valakinek hasonló?

Köszönöm a segítséget előre is!

 

Midnightx Creative Commons License 2010.12.29 0 0 174

Minden szentnek maga felé hajlik a keze... Persze megértem,hogy az ingyen reklám vonzó és itt nem is tilos,de azért mégis... Legalább arra ügyelhettél volna,hogy ne legyen ilyen átlátszó.

Előzmény: Virág0705 (173)
Virág0705 Creative Commons License 2010.12.20 0 0 173

Megtaláltam a megoldást hosszú évek után, Alfa-med magánrendelőben Budapesten egyedül itt van lézeres körömgomba kezelés.

Először a doktornő mintát vett,h. körömgomba-e és 5 hét múlva megérkezett az eredmény,igen az.Sok pénz elköltöttem már különféle orvosságokra de semmi sem segített.

Most voltam a 4. lézeres kezeléséen és hihetetlen mennyit javult a körmöm,még 2kezelés és újra szép körmöm lesz.

 

Már teljesen el voltam keseredve,h. nyáron többet nem húzhatok szandált, és fürdőbe sem mehetek,de már minden megoldódott.

Érdemes sorstáraim elmenni kezelésre.

 

Sok sikert mindenkinek.

Előzmény: gombóc63 (172)
gombóc63 Creative Commons License 2010.11.29 0 0 172

A Canespro-t nem ajánlom senkinek, rondább lett a körmöm mint volt.

BiaStrom Creative Commons License 2010.11.28 0 0 171

Sérült lábkörmöm gombásodott el, 8 éve. Nem terjedt, csak egy fertőződött meg. Eleinte kenegetős módszerrel próbálkoztam. Több gyógyszeres, receptre felírt kúra sem segített. Mindig a "legjobb" gyógyszert írattam fel. Átmeneti javulás után, sajnos visszafertőződött a köröm. Itt olvastam végig a hozzászólásokat, valaki többször javasolta az egyszerű BETADINE oldatot. Kipróbáltam. 3 hónapja kezdtem és 100%-osan bevált! Mindennap bekentem, 1 db 30 ml-es használtam el, ami pár száz forint csupán. Összességében közel százezret költöttem 8 év alatt az orvosok tanácsára, tök feleslegesen....

zsuzso100 Creative Commons License 2010.07.27 0 0 170
Igen, sokat számít az étrend is. Nekem mondta a pedikűrös, hogy próbáljak kevesebb szénhidrátot enni.
Előzmény: termosz (169)
termosz Creative Commons License 2010.07.25 0 0 169
Abszoluthe nem járt strandolni , még csak nem is fürdött a sós tenger vizben !!!!!
Nem mosogatott és teljesen más volt az étrendje 3 hónapon keresztül.....csak ennyi !
Előzmény: zsuzso100 (168)
zsuzso100 Creative Commons License 2010.07.24 0 0 168
Nekem azt mondta a pedikűrös, hogy jó lesz, ha megyek tengerhez, mert majd meglátom, hogy mennyit javul a tengervíztől.
A feleséged nem járt naponta strandra?
Itthon is tudsz ilyen kúrát tartani, veszel tengeri sót és abban áztatod, habár nekem azt mondta a pedikűrös, hogy akár naponta, de az nem túl gazdaságos.
Most olvastam valahol a kerti kakukkfüves áztatást is, kicsit utánaolvastam és láttam, hogy valóban fertőtlenít és biztosan jó lenne még a csalántea rendszeres fogyasztása is.
Előzmény: termosz (165)
termosz Creative Commons License 2010.07.23 0 0 167
hmm.....
ötfelezős Creative Commons License 2010.07.18 0 0 166

Elég hosszú idő után.

Aztán előjött megint, hol itt, hol ott.

Talán akkor, amikor le voltam robbanva.

 

Látom, a többiek nem olvasták el, hogy ez nem gomba. Bár téged sem értelek, miért a gombásba írtad. :)

Előzmény: hog (164)
termosz Creative Commons License 2010.07.18 0 0 165
Feleségemnek 10 éve van körömgombája......mindent kipróbált már ! patikai , orvosi ,házi gyógymódok sorozatát.....Idén februárban úgy hozta a sors hogy külföldön kelett neki dolgoznia 3 hónapig ! pontosaban Dél-Olaszorszában,Nápolyban.
-visszatért és volt nincs körömgomba ! ----------hotelban aludtak 3 hónapig nem mosogatott ! Éghajlat, klima más ! Élelmiszerek ,teljesen más ! Csupa halas, rákos, tengeri herkentyüs cuccokkal tömték !
Előzmény: hog (164)
hog Creative Commons License 2010.07.18 0 0 164
Rendszeresen vágom, de semmi javulás. Sajnos fokozatosan rosszabb. Neked rendbejött?
Előzmény: ötfelezős (163)
ötfelezős Creative Commons License 2010.07.15 0 0 163

Szerintem ehhez senki sem fog érteni. A net is ezt igazolja. Nekem azt mondták 15 éve, mikor hajtottam ezt a dolgot, hogy mosogassak gumikesztyűben, mert a mosogatószer is okozhatja.

A neten azt ajánlják, s egyébként én is azt követtem, hogy vágd le, amit le lehet, és vigyázz, ne fertőződjön el.

Előzmény: hog (161)
tücsi29 Creative Commons License 2010.07.13 0 0 162
Szia

Én házi receptet tudok mondani, nem tudom hogy használ-e. A körömgombára az ecetet szokták használni, fertőtlenítő hatású, én szoktam használni pluszba kamillavirágot is. A kamilla nyugtató hatású. De hallottam már az ecet+ só, vagy az ecet+ fokhagyma változatot is. Próbáld ki, hátha használ.
hog Creative Commons License 2010.07.09 0 0 161
Kéz középső ujjamon válik el a köröm a körömágytól (Onycholysis). Elsőre úgy néz ki, mint a körömgomba, de egy bőrgyógyász megnézte és szerinte ez nem gombás fertőzés.
Valószínű fizikai sérülés, trauma érte. Tudtok szakembert ajánlani, aki érdemben tud ezzel foglalkozni?
(A nagylábujjamon is vsz. ez a helyzet, mert idáig semmilyen gombaellenes kezelés sem segített)
Bármilyen segítséget szívesen fogadok!
vycu Creative Commons License 2010.06.11 0 0 160
Szia!

Ez egy olaj, ami hidd el befolyik. Alá kell cseppenteni (függőlegesen).
Előzmény: gombóc63 (159)
gombóc63 Creative Commons License 2010.06.10 0 0 159
Alá??? Ha rövidre vágom az alá biztos nem fog befolyni.
Előzmény: vycu (158)
vycu Creative Commons License 2010.06.05 0 0 158
Sziasztok!

Én pedikűrös vagyok, remélem tudok egy kis segítséget adni. A köröm rövidre vágása, tisztítása (körömlemez alatt), és vékonyítása után csepegtessetek alá grapefuit magolajat (gyógyszertárban, DM-ben...kapható, kb. 1300ft). Le kell nőnie a körömnek, tehát nem gyors módszer, ellenben nagyon hatásos. Lehet a cseppeket inni is, de az önmagában kevés.
fusimisi Creative Commons License 2010.05.17 0 0 157
Üdv mindenkinek!

Nekem már egyszer évekkel ezelőtt volt egy makacs körömgomba a lábamon. Akkor egy orvos NIZORAL tablettát írt ki. 3 hónapig minden nap kellett szedni de letakarította.

Egyetlen baja van csak, hogy a májat nagyon terheli.
rose52 Creative Commons License 2010.03.28 0 0 156

Nagyon rég láttam róla reklámot  és semmilyen  világmegváltó dicshimuszt  nem hallok mostában ezzel kapcsolatban. 

Az embereket csak kis ideig lehet megvezetni.  A gyártóknak és a gyógyszertáraknak persze ragyogó bevétel volt a semmiért.  A körömgombát nem szünteti meg, ráadásul  az egyik ismerősömnek kisebesítette a körömágyát is.  

Előzmény: ötfelezős (155)
ötfelezős Creative Commons License 2010.03.27 0 0 155

Ma láttam reklámot róla... :)

Előzmény: rose52 (154)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!