Részletes keresés
Kelő szuperhold:
Két változat, EOS-M + 55-250 STM.
Szép napot Mindenkinek! Tegnap este nálunk először borultas volt az ég a Kis-Tubesen, aztán kitisztult, mintha tudta volna, hogy fotózni szeretném a SzuperHoldat. Íme az eredmény: (Kár, hogy mindig csak az egyik oldalát mutatja nekünk!)
Jó darabig felhős volt de aztán kitisztult.
Üdv Mindenkinek!
Én is megpróbálkoztam tegnap a Mecsek tetejéről:
tegnap szuperhold
Lecseréltem a gépem egy Sony α3000-re:
Sony ILCE-3000
E 55-210mm F4.5-6.3 OSS
újabb...
:D
Új repcsi alakú kráter ! De faxaaa !
austrian airlines a321-111
Nem vettem meg, egyébként 30 napig ingyenes.
:) köszi!
Már itt is :)
Eszméletlen jó pillanat!!
köszi :)
Hát igen......... ez is tökéletes:)
Szted érdemes enyit fizetni ezért a szürőért?
Köszi szépen.(nem ismerem azt a szürőt.)
A bal oldali eredetibb, a jobb túl van szűrve. A Topaz DeNoise-t már próbáltad? Az egyik legjobb zajszűrő.
Köszi...amugy ez egy nagyon régi manuális fix obi,kizárólag kézből használom.
Nagyon kicsi a kép, ekkora méretben nem látszik a zajszűrés. Ilyet kompakt géppel is lehet fotózni, sőt jobbakat is.
tegnapi
Nyilván sokkal jobb ezek csak egy sima 400 al készültek,azért kérdeztem mert egyiket zajszürtem.
Szerintem PongiFLY képe lett jobb.
Sziasztok mi a véleményetek melyik jobb a 2 közül?
2014.06.07.Távcső: SW 150/1200 NewtonMechanika: DobsonKamera: Pentax K10DExp. idő 1/100, ISO100Helyszín: Eger
https://www.flickr.com/photos/100387762@N06/14182324858/
e heti
Néhány hete teljes holdfogyatkozás volt a Föld nyugati felén. Íme néhány stádium egy képre rakva:
Index Fórumok
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!