Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.07.29 0 0 11

Mindenkinek jobb így!

 

...És milyen jókat sajnálhatod magadat ezen!! :DD

islamorada Creative Commons License 2013.07.29 0 0 10

45 ev korul jarhatsz ugye? Hat ezt hivjak kapuzarasi paniknak, ezt erzed te! Hogy hamarosan  kimesz a forgalombol hogy finoman fogalmazzak es  most ugy erzed hogy lemaradtal errol-arrol. Nem maradtal le semmirol! Ha a felesegeddel egyutt vagy akkor jo feleseged volt/ remelhetoleg o sem panaszkodik rad/, a gyerekeidet is szereted, vagyis nem volt az rossz eletforma, ki tudja hogy te ezzel a jogasztunderkevel hogy jottel volna ki, lehet hogy sehogy! Ez ami meg most van ez bevalt! Orulj a manak!  Hogy egeszseges vagy! Az idosebb kornak is megvannak a szepsegei, jarj horgaszni vagy sportolni, utazgatni meg kirandulni, fedezd fel a korulotted levo szepsegeket ahelyett hogy nok utan kajtatnal, korodbeliek mar nemigazan erdekesek gondolom, a fiatalok meg ugyis osszenevetnek a hatad mogott ha veluk probalsz kezdeni.

Szoval ez a lemaradtam erzes  eleg gyakori a korodbeli ferfiak kozott, ugy is lehet mondani hogy termeszetes.....semmi rossz nincs benne amig nem akarod gyakorlatban is megvalositani a lemaradas behozasat......Sok szerencset a jovoben.....

Előzmény: Törölt nick (-)
robertókárlosz Creative Commons License 2013.07.29 0 0 9

ne szomorkodj ha lekésed a buszt, vagy egy nőt. mindig jön a következő. :D

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.29 0 0 8

Gondold azt, hogy nem szúrtad el! 

 

Hogy akit még ma is szeretsz, annak az élete így sokkal boldogabb lett!!

Törölt nick Creative Commons License 2013.07.29 0 0 7

az élet rendje az, hogy ninc s lezárt ügy. bazi nagy szerelem után is van másik bazi nagy. HA adunk neki lehetőséget. 

a párhuzamos ügyekre nincs rálátásom, de ha az egyik végetér, jön másik. mondjuk nem kétnaponta, de a tapasztalat szerint jön.

persze hagyni/engedni kell, és valszeg egy jó kapocsolat esetén ez az engedés lesz gátolva.

Törölt nick Creative Commons License 2013.07.29 0 0 6

olyan topic bezzeg nincs is , hogy "azt vettem el akit kell, és eltelt x év és még mindig love".

valószínűleg nem véletlen:_S

Gézoo Creative Commons License 2013.07.29 0 0 5

Jó ez a téma: "Nem azt vettem el, akit kellett volna" Érdekes! Sokan vannak így ezzel. Megnősülnek majd arra döbbennek rá, hogy nem kellett volna... :)
  Bár vannak akik csak a feléig jutnak el. Nem tudják, hogy kit kellett volna, de azt legalább már tudják, hogy akit elvettek na azt nem kellett volna elvenniük.

ec pec kimehecc. Creative Commons License 2013.07.29 0 0 4

"lányom" vagy "lányunk"?

Mindegy?

Előzmény: lxt (3)
lxt Creative Commons License 2013.07.28 0 0 3

Kérdezte a lányom: Szerinted?

Mondtam neki: Biztos igazad van, szeretlek is, meg minden, ámde… csak nem arra vársz?

Mire Ő: Dehogynem! Fehér lovon… stb., Ő tudja.

Mire én: Akár még igazad is lehet, de addig azért ne várj, ne állj vívóállásba (ámde, ha már van egy férjed és minimum két közös gyerek, szóval akkor, meglásd (fontos, előbb nem!), eljön:-))

Erre Ő: Jaj apa, de most komolyan!

Tényleg nem hitte el nekem; Ez így működik. Ilyenek/ezek vagyunk.:-)

Törölt nick Creative Commons License 2013.07.28 0 0 2

Amint látom, elég jól ismered a témát. Mondhatni, túl jól. :D

A dpkg kimenetét meg azóta se kaptam meg. :DDD

Előzmény: mert mindig a hoki (1)
mert mindig a hoki Creative Commons License 2013.07.28 0 0 1

Figyelj... xhamster.com húzol rá 10-et, elmondasz 1 hiszekegyet gyónásképp és mintha kicseréltek volna.

Előzmény: Törölt nick (-)
beszorultam egy zetorba 1 Creative Commons License 2013.07.28 0 0 0

0

 

a szomszéd nője mindig zöldebb. fordított esetben meg a jelenlegi feleséged után sóvárognál :-)

Törölt nick Creative Commons License 2013.07.28 0 0 topiknyitó

2007-ben történt. Már 5 éve nős voltam, és odajött a munkahelyemre, a részlegre, ahol vezető voltam egy jogász lány. Első perctől tetszett, de szerettem a feleségem, nem akartam belemenni a kalandba. 3 évig kerülgettük egymást mint a forró kását, de nem történt semmi. Utána ő hozzá ment az egyik kollégámhoz, elment a munkahelyről (szerintem miattam). Gyerekei születtek neki is, nekem is. Nem tudom kiverni a fejemből. Elszúrtam.  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!