Keresés

Részletes keresés

gábris Creative Commons License 2008.03.24 0 0 6
Érdekes. Csak kíváncsiságból kipróbáltam.
Beírtam: 'szinkronúszás'. Első találat www.szinkronuszas.hu. És ott képgaléria.
Hm. Mi itt a gond?
Ha a képkeresőben nem találsz megfelelőt, használd a normál keresést. Pl. 'szinkronúszás képek'.
De ha így sincs elég találat, akkor lehet átváltani angolra.
Előzmény: Bús képű fotóslovag (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.24 0 0 5
Ugye a speciális keresésre is klikkelsz? És a beállításokat is gondosan végignézed?
Előzmény: Bús képű fotóslovag (2)
Qqberci Creative Commons License 2008.03.24 0 0 4
Nem biztos, hogy a gugli a hibás. Ha valaki azt a címet adja a képnek, hogy "PIC0027", akkor azt biztosan nem fogja megtalálni. Érdemesebb a normál, szöveges keresést használni és ott a releváns cikkekbe belenézni. Magyart egyébként én sem találtam, de most már megyek, készülõdöm a locsolkodáshoz, csõre van töltve a Красная Москва...
Előzmény: Bús képű fotóslovag (3)
Bús képű fotóslovag Creative Commons License 2008.03.24 0 0 3
Egyébként kifejezetten magyar lapokat szerettem volna megtalálni, ezért a magyar kifejezés ;-)
Előzmény: Qqberci (1)
Bús képű fotóslovag Creative Commons License 2008.03.24 0 0 2
:-)
Köszi, de eszerint félreérthető voltam: nem az érdekel, hogy hol találok ilyen képeket, hanem az, hogy mindezt gúgli haverunkból hogy lehetne kicsikarni?
Ez csak egy extrém példa volt a sok közül.

Rendre csinál olyanokat, hogy az idézőjelesen megadott kifejezés szavait is behelyettesíti, lecseréli, stb.
Az meg még gyakoribb, hogy olyan találatokat kapok, amin a keresett szavaknak nyomuk sincs... (már a cache-elt lapon sem!)
Előzmény: Qqberci (1)
Qqberci Creative Commons License 2008.03.24 0 0 1
Előzmény: Bús képű fotóslovag (-)
Qqberci Creative Commons License 2008.03.24 0 0 0
Akkor az szinkron nulla-ugrás...
Előzmény: Bús képű fotóslovag (-)
Bús képű fotóslovag Creative Commons License 2008.03.24 0 0 topiknyitó
Első példa: szinkronugrás - erről a sportról keresnék fotókat.
Én kis naiv... gúgliba beírom, hogy szinkronugrás, átváltok a képkeresőre, nyomok "OK"-t (=Search Images - magyarul nem tudom, mi a neve)

Rengeteg találat. Szebbnél-szebb motorverseny és golf fotók... de a talált képeken még víz se nagyon van...

HEEELP! Mit lehet tenni, hogy ez a dög valóban azt találja meg, amit szeretnék?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!