Keresés

Részletes keresés

Gr4bov5ky Creative Commons License 2009.07.30 0 0 460

 Normális esetben nem feltétlanül csak vitatkozásra lehet jó egy fórum,van erre több példa is.Vitatkozásból csak nagyon kevesen élnek meg az országban (kb. 400-an vannak).

 Minden vitát megynersz, amit nem kezdesz el.

Egyenlőre bizonyos iskolai kötelezettésgek rabolják főleg a figyelmem.

Amikor tehetem olvasok....csak lassan alkalmazni is kellene az olvasottakat.

Előzmény: hiroshi (459)
hiroshi Creative Commons License 2009.07.29 0 0 459

A topic nem pörög, hál' Istennek. Ez is mutatja, hogy nem a vitatkozásból élünk, hanem a munkából! Ajánlom mindenkinek, egy ideig én is "fórumlakó" voltam, de sokkal több értelme van a figyelmet az értelmes dolgokra fordítani, melyektől előre is haladunk! Figyelem=energia. Ne hagyd, hogy ezt elvegyék tőled!

 

Amúgy igen, fejlődik a cég, figyeld a weblapot, hamarosan több újdonság is lesz az új termékek mellett!

Előzmény: Gr4bov5ky (457)
hiroshi Creative Commons License 2009.07.29 0 0 458

Szia! Egy hónap alatt sem lehetetlen, volt már rá nem egy példa, de természetesen ez sem kevés munka :)

 

 

Előzmény: -Madlen- (455)
Gr4bov5ky Creative Commons License 2009.07.24 0 0 457

Halihó!

 

 Sikerült átrágni magam a topikon....Vannak érdekes dolgok:-)) gma vs. Zott kifejezetten szórakoztató társalgás, hiroshi a bölcs mester.

 

 Úgy tűnik, mostanában kevéséb aktív ez a topik.Bízom benne,hogy ez megváltozik.

 

Ahogy én látom, az FM folyamatosan növekszik, még most eme kevésbé pozitív gazdasági viszonyok között is.Javítsatok ki ha tévedek!

 

 Aki FM tag(és még olvassa ezt a topikot) , átlagosan mennyit foglalakozik vele a héten?

 

-Madlen- Creative Commons License 2009.07.13 0 0 455
Sziasztok!

Én 2008 novemberben csatlakoztam az FM Group-hoz, (parfümöket forgalmazó mlm cég), 300 pont elérésével lehet elérni a 3%-os szintet, a pontok havonta nullázódnak, de a jutalék gyűlik. 1 parfüm 25 pontot ér)

Szóval így eddig kb. 2x, vagy 3x sikerült elérnem ezt a szintet, júniusban is, 1x pedig a 6%-osat. Most júliusban 168 pontnál tartok. A jutalék amúgy 3%-os szinten 1000-1600 Ft körül mozog. :D:D:D viszont egy parfümöt 2360 Ft-ért lehet megvenni, az eladási ár meg 3620.... ez nem rossz
aztán november óta már beregisztráltam magam alá 13 tagot, ebből kb. havonta 2-3-4 ember vásárol is, az ő vásárlásaik után is kapok pontokat, így könnyebb elérni a 3%-os szintet

hjaaa és a hat számjegyű jutalékról: ahhoz hogy ezt elérje valaki havi 20.400 pontos forgalmat kell bonyolítania a csoportjával ;) és a pontok havonta nullázódnak…

3% -> 300 pont -> 600 – 1600.- Ft jutalék (12 parfüm
6% -> 1200 pont -> 3500 – 10.000.- Ft (48 parfüm
9% -> 3600 pont -> 8.000 - 22.000.- Ft (144 parfüm
12% -> 7200 pont -> 20.000 – 50.000.- Ft (288 parfüm
15% -> 12000 pont -> 50.000 – 100.000.- Ft (2000 parfüm
18% -> 20400 pont -> 100.000 – 200.000.- Ft (816 parfüm/hó
21% -> 30000 pont -> már 200.000 Ft felett (1200 parfüm egy hónapon belül…)

persze ha valaki neki fekszik nem lehetetlen, de nem egy hónap alatt
Üdv.: Miklós Hella (www.fmillat.5mp.eu)

UI.: "legnaprakészebb hazai FM csoport"???
hiroshi Creative Commons License 2009.02.12 0 0 454

Csak egy apró jó tanács, ha már marketingről van szó. A "versenytársak" lehúzása már régen nem kifizetődő stratégia. Hangoztasd saját erősségeidet, de mások lehúzásával, még akkor sem ha valóban így van.

 

További sok sikert!

Előzmény: Marchellooo (453)
Marchellooo Creative Commons License 2009.02.10 0 0 453
Aktuális, naprakész hírek a http://fm-parfum.blog.hu oldalon!
Most egy igen fontos hírrel!

A felső vezetés szombaton egy komoly döntést hozott, ne maradj le róla, értesülj róla időben, a legnaprakészebb hazai FM csoportban.

Ha éppen azon gondolkozol, hogy belépsz, az FM-be, de sok kérdés maradt nyitottan, nem nagyon ismersz senkit, és szeretnél egy stabil csoportba kerülni, akkor nyugodtan keress meg, és mindenben a segítségedre leszek.
Sajnos itthon nagyon sok olyan szponzor van, aki nem ért a marketinghez, nem tudja, hogy hogyan lehet elindítani egy olyan csoportot, ami tényleg pénzt hoz. Ha nagy terveid vannak, ha nagy célok lebegnek előtted (pl. szeretnél elutazni egy tengerparti nyaralásra) és szeretnél szép kiegészítő jövedelmet elérni, akkor csatlakozz hozzám, és személyesen foglak megtanítani a hálózatépítés minden titkára, hogy te is sikeres lehess benne. Személyes konzultáció, személy tanítás nélkül ez sajnos nem megy. Illetve biztosan megy, de nem profi szinten. Sokan csinálják, azt, hogy mondanak neked pár szót, hogy miről szól az egész, lépj be gyorsan, és hirtelenjében elfelejtenek... Amiért én sikeresnek érzem magam az az, hogy én nem így állok hozzá. Ha ketten dolgozunk dupla olyan hatékony minden, miközben te folyamatosan tanulsz, és egy idő után profi hálózatépítő válik belőled. Az anyagi előnyökről nem is beszéltem. De hidd el, hat számjegyű összegekről van szó. És ez neked egy filléredbe sem kerül!

Mert miért van a SZPONZOR? Hogy megszponzoráljon neked egy startert :)
Garantálom neked, hogy Magyarországon eddig senki nem lépett be úgy az FM-be, hogy egy fillért nem fizetett érte, hanem csak keresett vele.
Miért ne Te lennél az első?

Amennyiben csak forgalmazni szeretnél, természetesen ekkor is szeretettel várlak, (nem úgy, mint sok más szponzor, aki ha megtudja, hogy nem léptetsz be senkit, akkor hirtelen már meg is feledkezett rólad) és megosztok veled mindent, amit a parfümökről az évek során megtudtam, és talán a legfontosabb!
Megtudhatod, hogyan kezeld azokat a szituációkat, amik gyakran felmerülnek eladás közben, amikre egy kezdő forgalmazó sokszor nem tud mit mondani. Ezekre a váratlan szituációkra fogok ötleteket mondani neked, és ötleteket arra, hogy hogyan add el MINDEN korosztály számára a parfümöt, a lehető legjobb hatékonysággal.

Ha bármilyen kérdésed merült fel, keress meg bizalommal.

Baráti üdvözlettel,
Jónás Márton
http://fm-parfum.blog.hu

u.i.: Lehet, hogy a barátnőd ajánlotta, hogy lépj be hozzá, talán meg is győzött..De vajon ő van e olyan szinten, hogy tudjon mindent az FMről, a parfümökről és a hálózatépítésről? Tud-e mindig minden akcióról? Vannak-e marketing ismeretei?
Ha igen, ajánlom, hogy lépj be hozzá,jó helyre kerülsz, de ha nem, akkor ne járj úgy, ahogy az a rengeteg ember, aki a blogon keresztül keres meg engem, hogy szponzora már nem foglalkozik vele, nem tud neki segíteni, nem küldi az aktuális parfümlistát, nem tudja az akciókat... és mindezt hirtelen én tegyem meg neki... Véleményem szerint, jobb megelőzni egy ilyen szituációt, azzal, hogy tényleg olyan szponzort választasz, aki foglalkozik Veled. És ez nem barátság kérdése. Én anno pont ezért nem a barátomhoz léptem be, hanem egy tapasztalt szponzorhoz, akinek mindent köszönhetek, és aki mindenre megtanított, mert komolyan akartam csinálni.
hiroshi Creative Commons License 2009.02.05 0 0 452

Szia!

 

Hívd fel a közpoti irodát (tel. számot találsz a hivatalos weblapon) és kérd meg, hogy adják meg az elérhetőségét a legközelebbi orchidea vezetődnek. Őt nyugodtan hívd fel és kérdezz meg tőle mindent. Hidd el, örülni fog az érdeklődésednek. Amúgy egyszerűbb mint hinnéd :)

Előzmény: Ramina77 (451)
Ramina77 Creative Commons License 2008.11.14 0 0 451

Szia!

Én még csak most álltam neki Fm- ezni, de nem igazán tudok a katalógus beli illatokon kiigazodni, mert nem tudom melyik számhoz melyik Márka tartozik.

PL.: Fm 21-Chanel- No.5 , de ez nem jó és van hogy ezekhez a számokhoz több márka is tartozik, pl ehhez a 21-es 3 féle.

Nem tudom miért. Meg azt sem nagyon értem hogy van a női abból van piros színű meg rózsaszín, mi a különbség.?

Tudnál nekem valamit küldeni amin rajta van, hogy melyik számhoz melyik márka tartozik, mert a "koordinátorom" nemigazán adott ilyenek, és nem is igazán ért hozzá igazán:(

Remélem tudsz segíteni, előre is köszönöm.

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 450
Nem még nem de ezt a topikot halottnak nyilvánitom ...
Előzmény: salesguy (449)
salesguy Creative Commons License 2007.09.12 0 0 449
mi van, kirugtak???
Előzmény: Törölt nick (448)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.07 0 0 448
Game Over ...
gma Creative Commons License 2007.08.12 0 0 445
Összekeversz valakivel, szerintem Biovadászra gondoltál :D
Tudod én agymosott vagyok, nem íjász :DDDDDDDD
Előzmény: Törölt nick (444)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.12 0 0 444
Hááát arról en nem tehetek hogy csak erről szól ...

Bocs' hogy gondoltam rád csak láttam kiirva hogy verseny jobbra parkoló balra ...
Előzmény: gma (443)
gma Creative Commons License 2007.08.12 0 0 443
Figyi nyissatok már egy íjász topikot, már lassan ez is erről szól... Komolyan.
Előzmény: Törölt nick (442)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.12 0 0 442
Szolnokon volt valami íjászverseny tegnap. Nem voltatok ott ?
Előzmény: gma (441)
gma Creative Commons License 2007.08.05 0 0 441
Szia, az info (kukac) ajanlasok (pont) hu email címre ha írsz, azt olvasom és (remélem) tudok segíteni.

Üdv,
gma
Előzmény: tatttwamasi (440)
tatttwamasi Creative Commons License 2007.08.05 0 0 440
Sziasztok! Még nem írtam topikba. de az éjszaka elejétől a végéig elolvastam az egészet. Gma-hoz fordulnék!- ha tudnál segíteni, jó lenne, mert szeretnék pár kérdést feltenni, főleg a honlappal, számlázással kapcsolatban. Vidéken élek, és egy környékbeli fiu telefonszámát találtam meg az egyik honlapon, le is adtam a regisztrációs kérelmemet, a de a marketinges témához és honlap készítéshez nem tud hozzá szólni, mivel ő csak szűk családi körnek rendel terméket. Sajnos a topikra csak később jutottam el. Kérlek írjál nekem valami elérhetőséget.Köszi előre is!
gma Creative Commons License 2007.08.04 0 0 439
Egy sorban ennyi helyesírási hibával kár volt hozzászólni...
Előzmény: Törölt nick (438)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.04 0 0 438
Lökök mar az évezred üzletén ha hogy má' elsűlyedjen ...
Előzmény: gma (437)
gma Creative Commons License 2007.07.20 0 0 437
Tudod mi kell rá? Sok víz, kapor, fokhagyma, só, egy szelet kenyér és kész is van a kovászos uborka még a héten...
Előzmény: Törölt nick (436)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.17 0 0 436
Ilyen melegben meg az is necces ...
Előzmény: gma (435)
gma Creative Commons License 2007.07.17 0 0 435
Ilyenkor még a fű se nő.
Csak az uborka.
Előzmény: Törölt nick (434)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.17 0 0 434
... és ide sem .
gma Creative Commons License 2007.05.30 0 0 433
Szia,

Azért van, mert a női illatoknak a parfükolaj tartalma 20%, a férfi 16%.
Beszerzési árakat nem írhatok ki, de rosszul tudod :)
Keress priviben és segítek ha tudok. (info kukac parfum pont fm)

Üdv,
gma
Előzmény: szaadi (432)
szaadi Creative Commons License 2007.05.30 0 0 432

Sziasztok !
Miért van az ,hogy a férfi és női azonos árban van és mégis a női kevesebb ?

Jól tudom ,hogy ha megveszem a parfümtáskát és regisztrálok..1.800,-Ft. a parfüm ára.?

gma Creative Commons License 2007.05.24 0 0 431
Köszönöm hogy nem offolunk többet és nem izélgetjük itt egymást.
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.24 0 0 430
Okéé, keep cool ...
Előzmény: gma (429)
gma Creative Commons License 2007.05.24 0 0 429
Te büntessed a felmenőidet, elég nagy hiba volt hoyg felmerült az a perverz gondolatod is.
Előzmény: Törölt nick (425)
gma Creative Commons License 2007.05.24 0 0 428
Lehet hogy a legesleghülyébb svédet vetette össze veled. Sőt biztos vagyok benne. Igaza is van.
Előzmény: Törölt nick (427)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!