Keresés

Részletes keresés

babcsok Creative Commons License 2019.05.06 0 0 448

Kedves Angol Tanárt Keresők!

Online vállalok angol tanítást teljesen kezdő szinttől felsőfokú szintig, legyen szó nyelvvizsgáról, érettségiről, szintentartásról, iskolai dolgozatról, felelésről, interjúra, külföldi munkára való felkészítésről. Minden segédanyagot tudok biztosítani, és rugalmasan alkalmazkodom az igényekhez. 
Elérhetőség: nag9champa@gmail.com 

Szandra_1983 Creative Commons License 2019.04.26 0 0 447

Kedves Anyanyelviangoltanar!

 

Koszonom szepen uzenetet, nagyon szimpatikus es biztosan jo tanar is de sajnos nem tudom megengedni magamnak :(

 

Tovabbi minden jot es sok tanulot kivanok!

Előzmény: anyanyelviangoltanar (427)
nareme Creative Commons License 2019.04.23 0 0 446


Angol nyelvórát tartok teljesen kezdő szinttől , anyanyelvi szintig! Az angolt nem csak tudni kell, hanem át is kell tudni adni! Jelentkezni lehet a következő email címen: teacherregina23@freemail.hu

 

Gogopergel Creative Commons License 2019.04.08 0 0 445

Szia! :) 

 

Én vállalnám a munkát, 18 éves vagyok, kint éltem Amerikában, illetve angol suliba járok most is, így anyanyelvi szinten beszélek. Telefonszámom:06209329930 ezen a számon tudsz elérni ha még aktuális. Csatoltam magamról képet.

 

Köszönettel,

Pergel Ágota

Előzmény: Ágnes0505 (442)
hairdresser Creative Commons License 2019.04.05 0 0 444

Angol oktatás személyesen Debrecenben/ vagy online

 

12 év oktatási,fordítási tapasztalattal rendelkező tanárnő általános/szakmai nyelvvizsgára,érettségire, utóérettségire, pótvizsgára,felvételire, állásinterjúra felkészítést vállal ált.isk. felső tagozattól,alaptól felső fokig.
Hétköznapokon kora du-i esetleg délelőtti időpontok még szabadok . Személyes oktatás Debrecen belvárosában vagy sykpen/messengeren. 

 70/36-81-346

 manchestertanitas@gmail.com

 

Óradíj leírása:
2100Ft/45p-alap.közép-általános
2300Ft/60p- alap,közép-általános
2300Ft/45p- felsőfok-általános, szakmai közép és felsőfok
2500Ft/60p-felsőfok-általános, szakmai közép és felsőfok

Nori2019 Creative Commons License 2019.04.04 0 0 443

Eszak-Amerikai angol!
Altalanos tarsalgas, kiejtes javitas, beszedmegertes, intonacio es nyelvi fordulatok, kulturaba agyazott nyelvismeret.
Kezdo es halado szint 3,800Ft/60perc
Uzleti es szakmai emelt szintu tarsalgas, 5,000Ft/60 perc
Skype

Ágnes0505 Creative Commons License 2019.04.01 0 0 442

Sziasztok!

Olyan angoltanár keresek aki Budapest 15. kerületben házhoz jönne és engem és 2 kisfiamat (10 és 8 év) tanítana angolra, én teljesen kezdő vagyok, a fiúk meg csak most kezdték az alapokat!

Többnyire 17h után alkalmas meg a hétvége!

Köszönöm a segítséget!

babcsok Creative Commons License 2019.03.21 0 0 440

Sziasztok! Krisztina Curriernek hívnak, vezetéknevem a párom révén külföldi. Eredeti végzettségem (többek közt) gyógypedagógus, angol tanítással pedig 15 éve foglalkozom. Az angol nyelvet napi szinten használom, mivel férjem amerikai, illetve néhány éve az USA-ban élek (ez utóbbi sokat segít a praktikus nyelvhasználat, illetve nyelvi idiómák ismeretében, tanításában).

 

Minden szinten vállalok felkészítést teljesen kezdőtől felsőfokú szintig, legyen szó nyelvvizsgáról, érettségiről, szinten tartásról, interjúra készülésről, vagy hétköznapi használatról. Mindennemű nyelvtani felkészítő anyagot tudok biztosítani, de igény szerint a tanuló által preferált könyvet is használhatjuk. Számos sikeres nyelvvizsgára, érettségire, pótvizsgára való felkészítés áll mögöttem referenciaként. Sajnos az üzleti szakmai nyelv nem az én területem, így amennyiben valaki ilyen igénnyel keresne (s tudom, ez manapság egyre gyakoribb), úgy előre szólok, abban nem tudok segíteni. Igyekszem a tanítvány igényeihez igazodni, figyelembe véve mind az órák stílusát, illetve a tudásszintet, kitűzött célt, és egyéni tempót. Külföldi tartózkodásom végett a 6 óra időeltolódást figyelembe véve csak délutáni-esti-éjszakai órák jöhetnek szóba.

 

Írj, ha érdekel, amit kínálni tudok, s máris kezdhetjük a tanulást!

 

 

nareme Creative Commons License 2019.03.21 0 0 439

Angol nyelvtanárként, nyelvtanítást vállalok az alapoktól felsőfokig, 2000 Ft. / alkalom. Mivel jelenleg is Angliában élek és a munkámból kifolyólag sok a szabadidőm, ezért úgy gondoltam, hogy jutányos áron segítenék elsajátítani az angol nyelvet azoknak, akik rászorulnak, skypos órákkal. Kicsiktől nagyokig, az alapoktól a felsőfokig.   Az ár heti több óra esetén olcsóbb.  Jelentkezni emailben lehet  rreka800423@freemail.hu címen. 

zsu36zsu Creative Commons License 2019.02.24 0 0 438

Én ismerek! Írj a zsuzsukovari@freemail.hu , ha érdekel és megadom az eltelhetőségét. Ha komolyan érdekel írj mielőbb, mert már nem tud sok diákot vállalni. Üdv. Zsuzsa

Előzmény: SZILVI0118 (437)
SZILVI0118 Creative Commons License 2019.02.23 0 0 437
Sziasztok!

Angol Tanárt keresek márciustól, aki skypon tanít.

Köszönöm szépen: Szilvi
zsu36zsu Creative Commons License 2019.02.14 0 0 436

Kedves keresők! 

 

Úgy néz ki megtaláltam a nekem való legjobb tanárnőt!  Eddig csak 2 órát tartottunk, de már rengeteg mindent megtanultam! Mivel felsőfokra készülök, én azonnal kitudtam szűrni azt, ha valaki nem megfelelő nekem. Sosem gondoltam, hogy a skypos tanulással, ennyit lehet fejlődni egy óra alatt is.  Mivel a tanárnő jelenleg is külföldön van, csak a skypos tanulás jöhetett szóba, de nagyon örülök, hogy kipróbáltam. Ha bárkinek szüksége van egy jó tanárra, szívből merem ajánlani. 

 

Előzmény: zsu36zsu (435)
zsu36zsu Creative Commons License 2019.02.07 0 0 435

Kedves Szandra! 

 

Szépen megkérnélek írnál nekem emailt, ha találtál magadnak egy jó angoltanárt,  én is profi  angoltanárt keresek. 

Köszönöm! 

zsuzsukovari@freemail.hu

Előzmény: Szandra_1983 (425)
NoraAngol Creative Commons License 2019.01.30 0 0 434

Sziasztok!

 

Óbudai egyetemistaként vállalok angol tanítást,igény esetén házhoz is megyek. Telefonszámom: 06705377106

Hívjatok bizalommal!

 

 

Márti Sz Creative Commons License 2019.01.15 0 0 433

Kedves Csaba!

 

Ha még aktuális, kérem jelezze.

 

Köszönöm! Márta

Előzmény: kcs60 (431)
Gabriella K. Creative Commons License 2019.01.04 0 0 432

Kedves Csaba!

 

Aktualis meg a kereses? 5 eves nyelvtanari tapasztalatom van, gyerekekkel is sokat foglalkoztam. Ezek az orak mindig nagyon jatekosak es lenduletesek. Szigoru vagyok abban az ertelemben, hogy nekem ugyanugy celom, hogy az oradij ne kidobott penz legyen az ablakon, hanem a tanitvany valoban megszeresse az angolt. 

 

Ennek erdekeben az orakat mindig a tanulo erdeklodesehez igazitom, tehat lesz itt szo barbikrol, mesekrol, kiskutyakrol, barmirol, ami a gyerek szamara erdekes - ezt vele kell megbeszelnem! :)

 

Nem hiszek a tankonyv feletti gornyedesben, igy a klasszikus korrepetalasban sem, nem irunk egyutt iskolai hazifeladatot, csak ha gyors segelyre van szukseg vagy kifejezetten ez az igeny.

 

Oradijam 3500 / 60perc.

 

Udvozlettel, KG 

06704108665

Előzmény: kcs60 (431)
kcs60 Creative Commons License 2018.12.19 0 0 431

Angolul negyedik éve tanuló 12 éves kislányomnak keresek lelkes, de szigorú angoltanárnőt heti két alkalommal, délután. A Blaha Lujza tér közelében lakunk. 

Üdvözettel

Csaba

Vargaata87 Creative Commons License 2018.11.28 0 0 430

Sziasztok!

 

Angoltanárt keresek magam és bátyám részére! Mindketten tanultunk már jó néhány évet, de az utóbbi 4-5 évben nem használtuk ezért úgy érzem teljesen elfelejtettük. Nekem egy közgazdasági középfokú vizsgám van, bátyám egy alapfokút csinált meg anno. Leginkább beszéd centrikus órákat vennénk, ahol felhoznánk magunkat egy erős kommunikáció képes szintre. A munkámból adódóan ha némi gazdasági vonalat is viszünk az órákba az sem árt :) ( bátyám ügyvéd, szóval neki az általános kommunikáció abszolút megfelelő)

Budapest 14. kerület előny lenne ( ha házhoz jönnél méginkább :) ; Városliget környéke)

Heti 90 perc , hétfő/szerda/csütörtök valamelyikén  18 30 kezdési időponttól (lehet később is)

 

A varga.ata87@gmail.com címre várom üzeneteiteket. 

Köszi Attila

 

+ info---> ha esetleg olasz tanár is vagy, abszolút kezdő szinttől heti 1 óra a megjelölt idősávokban szintén érdekelne minket :)

 

 

anyanyelviangoltanar Creative Commons License 2018.11.19 0 0 429

Sziasztok!

 

Mivel sok tanitványom most nyelvvizsgázott le sikeresen, vannak szabad időpontjaim, ahova várlak szeretettel! Anyanyelvi angol tanár vagyok, 20 éves tapasztalattal, 20 év alatt egyetlen bukás sem fordult még elő tanitványaim közt... Nagyon hatékony órákat tartok, végig angolul beszélünk, gyorsan lehet fejlődni. Minden infó fent van rólam és áraimról a honlapomon http://www.anyanyelviangoltanar.com/

Kezdőktől anyanyelvi szintig vállalok tanitást, nyelvvizsgákra, emelt érettségikre, interjúkra, vizuminterjúkra, stb felkészitést tapasztalattal. Ha nem szeretnél több pénzt az ablakon kidobni, hanem rövid időn belül, hatékonyan elérnéd céljaid, jó helyen vagy! Hivj bizalommal, ha nem veszem fel, épp tanitok, majd visszahivlak. :) 0630/5423790

Skype-on és személyesen is tanitok Budapest 3. kerületében. Nincs lehetetlen!

6-tól 85 éves korig voltak már tanitványaim, élvezem a tanitást, és azt, ha segithetek céljaid minél gyorsabb elérésében!

anyanyelviangoltanar Creative Commons License 2018.11.19 0 0 428

Ha még aktuális, szivesen segitek. Nálam most sok tanitvány lenyelvvizsgázott, ezért felszabadultak szabad időpontjaim. Anyanyelvi tanárként jó kiejtést adok át, pörgős és lényegre fókuszáló órákat tartok, 20 éve készitek fel embereket különféle nyelvvizsgákra (Közép, felső, IT, szakmai, üzleti, IELTS, BME, Euroexam, volt Rigo, stb) sikerrel, 85% felett teljesitett mindenki, és eddig nem volt egy bukásom sem. Hivj bizalommal 0630-5423790 Több infó itt:

Kedves Szandra! Ha gondolod, szivesen segitek felkészülni. Anyanyelvi angol tanár vagyok, 20 éves tapasztalattal, 20 év alatt egyetlen bukás sem fordult még elő tanitványaim közt... Nagyon hatékony órákat tartok, végig angolul beszélünk, gyorsan lehet fejlődni. Minden infó fent van rólam és áraimról a honlapomon http://www.anyanyelviangoltanar.com/

Hivj bizalommal, ha nem veszem fel, épp tanitok, majd visszahivlak. :) 0630/5423790

Skype-on és személyyesen is tanitok Budapest 3. kerületében. Nincs lehetetlen!

 

Előzmény: Zöld Takarítás (407)
anyanyelviangoltanar Creative Commons License 2018.11.19 0 0 427

Kedves Szandra! Ha gondolod, szivesen segitek felkészülni. Anyanyelvi angol tanár vagyok, 20 éves tapasztalattal, 20 év alatt egyetlen bukás sem fordult még elő tanitványaim közt... Nagyon hatékony órákat tartok, végig angolul beszélünk, gyorsan lehet fejlődni. Minden infó fent van rólam és áraimról a honlapomon http://www.anyanyelviangoltanar.com/

Hivj bizalommal, ha nem veszem fel, épp tanitok, majd visszahivlak. :) 0630/5423790

Skype-on és személyyesen is tanitok Budapest 3. kerületében. Nincs lehetetlen!

Előzmény: Szandra_1983 (425)
Szandra_1983 Creative Commons License 2018.11.07 0 0 425

Kedves Angoltanárnő!

 

Egy nagy célt tűztem ki magam elé, szeretnék tolmács lenni. Viszont ehhez az egyetemnek felsőfokú angol nyelvvizsgára lenne szüksége.

 

Jelenleg középfokú írásbeli nyelvvizsgával rendelkezem, amelyet több, mint 10 éve szereztem meg. Az angol nyelvet hébe-hóba használom, de tudásomból sokat veszítettem. Talán középhaladó szinten lehetek.

 

A kérdésem az lenne, hogy helyileg hol tanít, mennyi az óradíja és kb. mennyi idő szükséges ahhoz, hogy felkészítsen?

 

Köszönöm

Előzmény: studyenglish (400)
Online Angoltanár Creative Commons License 2018.08.28 0 0 424

Sziasztok!

 

Magyar-kanadai kétnyelvű angoltanár vagyok többéves tapasztalattal! Hatékony, beszédcentrikus de egyben kellemes órákat vállalok kényelmesen a Skype-on vagy Facebook Messenger-en keresztül.

Ha érdekelnek a részletek, keresd fel a weboldalam:

https://angollektor.weebly.com/bemutatkozaacutes--referenciaacutek.html

Hi Students,

Mate Nyerges here. If you're interested in taking English lessons with me online via Skype or Facebook Messenger, feel free to visit my website at the link above.
Cheers, Mate

Szabina1994 Creative Commons License 2018.06.09 0 0 422
Előzmény: Szabina1994 (421)
Szabina1994 Creative Commons License 2018.06.09 0 0 421

Kedves Érdeklődő és Tanulni vágyó!

 

Vállalok angol oktatást, korrepetálást, korosztálytól függetlenül.

Alap / középfokú nyelvvizsgára, valamint érettségire felkészítést

Sok türelmem van és szeretek segíteni, magyarázni :)

 

A Budapesti Gazdasági Egyetemen végzett 24 éves lány vagyok.

Magántanári tevékenységemben 5 éves tapasztalatom van.

------------------------------------------------------------------
Helyszín: XV. ker. lakásomon
Indokolt esetben egyéb megoldás megbeszélés alapján
------------------------------------------------------------------
Ár: 1700 Ft / 45 perc

Alkalmanként min. 1,5 órát vállalok
3400 Ft / 90 perc

Kérésre 2 óra is megoldható
4000 Ft / 120 perc

Párban tanulás (pl. testvérek esetén), 1,5 óra
5000 Ft / 90 perc / 2 fő

Minden 10. alkalom 50% grátisz!
------------------------------------------------------------------
Kérlek telefonon érdeklődj!
+36-20-513-7381

English learning Creative Commons License 2018.05.21 0 0 420

Angol oktatást vállalok több éves tapasztalattal,személyesen Debrecenben (belváros-jól megközelíthető,központi helyen) vagy akár skype-n is.
Nyelvvizsgára (általános és szakmai),érettségire(közép,emelt szint,utó,ismétlő,szintemelő),pótvizsgára, állásinterjúra való felkészítést vállalok alaptól felső fokig,(ált.iskolafelső tagozattól).
Házhoz járást nem vállalok. Lehetőség van 45 és 60 perces órákra is.
Óradíjak:
alap-közép-általános: 1800Ft/45p , 2000Ft/60p
felsőfok-általános ill. szakmai alap-közép-felsőfok: 2000Ft/45p, 2200Ft/60p

walabaxitinpunduzit Creative Commons License 2018.04.15 0 0 419

Angol anyanyelvű, nyelvtanári és műszaki diplomás, gyakorlott nyelvtanár vállal:
- egyéni oktatást kezdőtől felsőfokig, nyelvvizsgára felkészítéssel is
- általános angol, műszaki angol, üzleti angol,színvonalas, hatékony oktatás.

Torontóból, ONLINE: Skype: stevemagyar

WWW.AZANGOLTANAR.HU

ilonahelen Creative Commons License 2018.03.19 0 0 418

Angoltanitást,korrepetálást,érettségire,nyelvvizsgára felkészítést vállal

egyetemet végzett tanárnő. Esetleg házhoz is megyek.

Óradíj:2000ft /óra.  Ez 45 perc. T:06 30 3334442

Corben78 Creative Commons License 2018.03.18 0 0 417

Természetesen tudom.

 

Kérem a 702664196-os számon keressen a holnapi napon, vagy írjon e-mail:janka.katalin@yahoo.com-ra.

 

Előre is köszönöm.

 

Üdv, 

Janka Katalin

Előzmény: Zöld Takarítás (409)
Törölt nick Creative Commons License 2018.02.15 0 0 416

Sziasztok!

 

Számlaképes angoltanárt keresek, heti két órában. Pár tanfolyamon már vettem részt, de szeretnék jobban haladni és határozottabban megszólalni.  XIII. kerület környékét előnyben részesítem.

Üdv. Mindenkinek!

imre.kiss2010@gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!