Keresés

Részletes keresés

andreja Creative Commons License 2007.10.24 0 0 8

Nem feltétlenül kell temetni a bakgyárosokat. Ha a kecskének olyan jövedelemtermelő képessége lenne idehaza, mint amekkora egyes országokban van nekije, akkor a jó minőségű tenyészállatot könnyen el lehetne adni, mindenféle támogatás nélkül, illetve a kevésbé jó termelésű de támogatott őshonossal szemben is versenyképes lenne. Lennének, akik a tejből, tejtermékből élnének meg, mások meg az őshonos állatok tartásából, és az arra kapott támogatásból. Talán lenne valami metszete a két halmaznak, de alapvetően azért két halmaz lehetne.

Ha lenne a feltételes mód néhány mondaton belüli gyakoriságának Guiness-rekordja, az most akár meg is dőlhetne.

Előzmény: bandi48 (5)
kicsiwuki Creative Commons License 2007.10.24 0 0 7
Mivel én nem értek nagyon a kecskékhez és a tincseshez sem nagyon,azért irhatok ide nektek néha?:)))))
ca-kó Creative Commons License 2007.10.24 0 0 6
Bandi már megint üzlet?? és nem szimplán kecske??
Előzmény: bandi48 (5)
bandi48 Creative Commons License 2007.10.24 0 0 5
Amit már a másik topikban le irtam.ITT a védett öshonosság mindent iberel.AZ hogy minek nevezzük a kecskét az másodlagos. Most indúlásnál a tenyésztő szervezetnek lessz nagy szerepe. Fel kell dolgozni ezt a meglepetés szerü ajándékot.11 éve mióta kecskét tartok mindig ezért harcoltam  és most hirtelen nem tudunk mit kezdeni vele. Azért itt még utánna kell nézni ,hogy a fenti fejekben mit is jelen az hogy Magyar Kecske. Ha erre valamilyen támogatást lehet a gazdáknak juttatni a külföldi vérvonalú kecske tenyésztöknek be fellegzet mivel nem tudják eladni a tenyész állataikat.
Előzmény: parlagi (-)
ca-kó Creative Commons License 2007.10.24 0 0 4
Igen.
Előzmény: parlagi (3)
parlagi Creative Commons License 2007.10.24 0 0 3
Egész pontosan melyik sületlenséget a sok közül, amit írtam?
Előzmény: ca-kó (2)
ca-kó Creative Commons License 2007.10.24 0 0 2
Voltál Bösztörön? Ott hallotad ezt a sok sületlenséget?
ca-kó Creative Commons License 2007.10.24 0 0 1
Szeva! Lekéstem a nulláról.
sneci Creative Commons License 2007.10.24 0 0 0
Eddig 0 vita.
Előzmény: parlagi (-)
parlagi Creative Commons License 2007.10.24 0 0 topiknyitó
Először is én kérek elnézést, hogy ismét önkényesen, a Tincses honlap után, most a topicot is létrehoztam :), de remélem túlléphetünk azon, amivel a "Miért pont kecske?!" topicot terhelhetjük.
Mivel kezdenek konkrét javaslatok, vélemények és ellenvélemények megfogalmazódni a MAGYAR KECSKÉK tenyésztésére vonatkozóan, úgy láttam itt az ideje...
Amennyiben a tincses.hu fórum oldala elkészül, áthelyezhetjük a parázs vitát az említett oldalra!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!