Keresés

Részletes keresés

rice Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1221

hany olyannal talalkoztam, akik sajnaltak kiadni a penzt ugyvedre, aztan 10 tobbe kerult a marhasaguk. az inhatlanos megkerulese pont ilyen.

 

ja es ha valakit ingatlanos visz ki az ingatlanra es meg akarjak kerulni, akkor annak nagy szivas lehet a kovetkezmenye, mert akar evek mulva is beperelheti az iroda az ugyfelet es akkor nem keveset kell fizetni, raadasul a tulajdonlapra is rakerul, hogy per alatt all az ingatlan. lehet jatszadizni!

 

 

rizsa

Előzmény: genyanya (1219)
rice Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1220

sajnos el kell fogadnunk, hogy tenyleg sok pofatlan van a aszakmankban. de hol nincs?:(

engem multkor egy 20 ev koruli kolok kotatott ki, hogy miert vagyunk szemetek es csak 10 perces melonkert tartjuk  amarkunkat. mondtam neki, nem kotelezo ocsi, keress magadnak. ket het mulva hivott, hogy segitsek, mert elhajtjak az eladok, mert nem szimpi.

kicsit azert elbeszelgettem a sotet agyaval. mondtam csak egy havi teloszamlamat fizesse ki, csak egy hetvegetr rohangaljon ugy vegig mint en es akkor szidhat.

 

ja es hany olyan van, aki evekig arulja  alakasat, aztan en felveszem penteken es hetfon mar eladtam.

 

rizsa

Előzmény: genyanya (1218)
genyanya Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1219

Semmi. Ha nem ingatlanos vitt oda, nem tőle kaptad a címet, akkor semmi, nyugodtan megveheted nélküle. Ahogy pesszimista olvtárs is megjegyezte, ez alól kivételt képez, ha az ingatlanosnak kizárólagos szerződése van az adott ingatlanra. Nem kell foglalkoznod a közvetítővel, de a tulaj akkor is fizetni fog neki.

 

de hadd mondjak valami mást! Az ingatlanos sokszor sokkal többet tud az adott ingatlanról, mint a tulajdonos. például megeshet, hogy a tulajnak fogalma sincs, milyen a födém, vagy mik a területen érvényes építési szabályok... az ingatlanos kötelessége, hogy a hátrányokról, hibákról is tájékoztasson, és a jobbak a megoldási, javítási módokat, költségeket is elmondják. A korrekt ingatlanközvetítőnek nem célja olyasmit varrni a nyakadba, amit nem akarsz, és senki lehúzásába nem megy bele. Közreműködése, munkája, tájékoztatása megéri a pár százalékos jutalékot!

Igen, tudom, hogy a piac tele van olyanokkal, akikre nem vagyunk büszkék, de szerencsére a válság őket éri el először, ahogy látom. A nem megfelelően működő irodák csuknak be először.

Általában nem a közvetítők megkerülése a jó megoldás, hanem a megfelelő közvetítő kiválasztása, és megbízása/elfogadása.

 

üdv

genyanya

 

Előzmény: bestandrew (1215)
genyanya Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1218

:-/

 

Köszi, hogy rossz hírünket terjeszted. Ingatlanosként a korrekt tájékoztatást és kommunikációt tartom fontosnak, és mindkét félnek a reális árat ajánlom (értékbecslő is vagyok). Az alku folyamatába pedig nem megyek bele, kivéve, ha az ügyfél ezt kifejezetten kéri.

Sajnálom, hogy rosszak a tapasztalataid, de ez az általánosítás nem helytálló, és nem helyes.

 

üdv

egy ingatlanos

Előzmény: Hiver (1216)
Hiver Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1217
A legtobb tulaj kulfoldi, befektetesnek vettek, nem folyamatos ottlakasra. Ezert lehet kihalt. Es az is lehet, hogy nincs meg hasznalatba veteli engedely, ezert hiaba vannak eladva a lakasok, csak sajat felelossegre koltozheto... Sok ilyet hallani manapsag.
Előzmény: Törölt nick (1213)
Hiver Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1216
Attol fugg, hogy milyen szerzodest kotott a tulaj az ingatlanossal. Az elado gyakran tobb ingatlanossal is hirdet, es aki hozza a vevot, annak kifizeti a vele megallapodott jutalekot. Ha "kivulrol" jon a vevo, nincs jutalek. Ergo ha hirdetes alapjan be tudod loni, hogy melyik hazrol/lakasrol van szo, egy becsongetes ("Hazat keresunk a kornyeken, nem tud veletlenul egy eladot itt az utcaban? ;o)"), vagy egy szorolap / bedobott cetli alapjan konnyen az elado talalhat rad... (Akkor van buko, ha a tulaj nem ott lakik, teljesen az ingatlanosra bizta az eladast, es meg a postaladat is o uriti, lattam ilyet.)
De van olyan sterzodes is, hogy kizarolag az ingatlanoson keresztul ertekesithet, ilyenkor ha az utcan szembejon a vevo, az ingatlanos akkor is megkapja a penzet.

Mi konkret lakastipust kerestunk (panel), alaprajzos szorolapot csinaltunk (nem akartunk egy jtalekkal megtoldott arat fizetni), es sikerult is rengeteg (kb. 10-12) eladot talalni, es vegul meglett almaink lakasa. De volt egy periodus, amikor mar kb. 10-et megneztunk, es amelyik tetszett volna, azokkal nem sikerult megegyeznunk (most onnan irok :o), a vege happy end), ekkor elkeseredesunkben megneztunk olyan lakasokat is, amit ingatlanosok hirdettek. Es kiderult, hogy nem biztos, hogy a vevo jar rosszul veluk!!! Olyan pofatlanul alkudtak az elado karara es a mi javunkra az elado hata mogott, meg mielott komoly erdeklodest tanusithattunk volna egyaltalan (eleve bazi alacsony aron - 9,9 m - kinalt lakas, amint kijottunk, kozolte, hogy ezt mar majdnem odaadtak 9,2-ert, es hasonlok, ennyire mi nem mertunk volna alkudni), hogy a bicska kinyilt a zsebunkben. Tanulsag: aki egy kicsit is raer az eladassal foglalkozni, az messzirol kerulje el az ingatlanosokat!!! A kovetkezo adas-vetelnel eladokent szigoruan magam hirdetnek, de vevokent nyugodt szivvel felhivnek ingatlanost...
Előzmény: bestandrew (1215)
bestandrew Creative Commons License 2009.04.16 0 0 1215
 

Sziasztok!

 

Meg tudná mondani valaki hogy hogyan lehet megkerülni az ingatlanközvetítőt?? Milyen szabályok vannak erre?? Mármint ha a tulaj ingatlanossal árultat, de én megegyezek vele (ingatlanos nélkül ergo nem tőle tudom a címet stb.) akkor nekem eladhatja?? Vagy nem? Vagy hogy van ez?

rice Creative Commons License 2009.04.16 0 0 1214

ezert az arert jo darabig fogod meg hirdetgetni.

 

erdekes modon az eladok nem kovetik  a piacot es nem akarnak tudomast venni arrol, hogy sajnalatos modon a lakasok ara 10-20%-ot esett az elmult 3 honapban.

 

 

 

rizsa

Előzmény: Törölt nick (1212)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.14 0 0 1213
mi van most a Gozsdu -udvarral szerintetek? a honlapon néhány eladó lakás van már csak, fizikailag meg olyan kihalt az egész..szemre kb 10 lakásban laknak.
(pedig jó helyen van).
nem lesz SALE valamikor?
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.14 0 0 1212
XVIII. kerület kertvárosi részén egy három és fél emeletes téglaház harmadik emeletén egy 36 nm-es nagy erkélyes lakás eladó. Egyedi fűtés, hőmennyiségmérő, alacsony közös költség, fiatalosan ötletes festés és színek! 12.500.000 ft + tároló 500.000 ft. Beköltözés megegyezés szerint, érdeklődni egész nap 0620/265-28-61 számon.
bettyd Creative Commons License 2009.04.08 0 0 1210

Sziasztok!

48 nm-es, felújított lakást ajánlok eladásra! Sürgős, mert költözni szeretnénk, az új ház már csak ránk vár...

 

Budapest, XI. kerület, Fehérvári úton, zöldövezeti részen. Frissen felújított, villanyvezetékek is újra vezetékelve, új parketta. Mediterrán, fiatalos színvilág. É-D-i fekvésű, napfényes, parkra néző lakás. Saját vízóra. Új konyhabútor. Kiváló közlekedés, óvoda iskola, Plus,Tesco 1 utcányira. Saját pince. Rendezett, liftes házban. A ház saját parkoló utcával rendelkezik. TULAJDONOSTÓL! Irányár: 11,5 M Ft.

 

Érdeklődni lehet a 06-20/438-3213-as telefonszámon, képeket tudok küldeni.

 

Üdv,

további szép napot!

noanoa1 Creative Commons License 2009.04.03 0 0 1209
Köszönöm, kedves Magdi, találtam lakást.
Előzmény: seanfrancis (1208)
seanfrancis Creative Commons License 2009.03.31 0 0 1208

Tisztelt noanoa !

Nem tudom, hogy még aktuális-e a Pécsi lakás keresése.

Nekem van egy eladó Uránvárosi lakásom. A lakás 40 nm-es a Páfrány u.-ban van. 1.5 szobás, a szobák külön bejáratúak. A félszobában fekvőgaléria került kialakításra. Nagyszobához erkély tartozik. A lakás teljesen fel lett újítva, a belső tere át lett rendezve. Ha érdekli a lakás képeket és több infót tudok küldeni emailre.

Elérhetőségem: vmagdi0524@freemail.hu vagy tel:30/426-76-73

 

Tisztelettel: Magdi

Előzmény: noanoa1 (1206)
Buksi13 Creative Commons License 2009.03.23 0 0 1207
Bp. IV. ker. Rózsa utcában ELADÓ egy 35 nm-es, 1,5 szobás VI. emeleti, tehermentes öröklakás tulajdonostól. Napfényes, kiváló közlekedésű, nyugati fekvésű, csendes parkra néző (FELUJÍTANDÓ)  VILÁGOS KONYHÁS, vízórás,  kis rezsivel működő lakás! Közelben minden szolgáltatás elérhető öt perc alatt, orvosi rendelő, gyógyszertár, piac, iskola, óvoda, kereskedelmi egységek!  Azonnal használatba vehető TEHERMENTES! Irányár: 7,99 M Érd.: Dörnyei József, 06 30 200-3577, E-mail:dornyeij@t-email.hu

noanoa1 Creative Commons License 2009.03.17 0 0 1206

Vennék Pécsett lakást.

Tégla-gázost. Nemföldszintit, nemszélsőt.

Másfél-kétszobásat.

Leginkább Urán, Bánki Donát utca vagy környéke.

Paloma90 Creative Commons License 2009.03.08 0 0 1205

Szeged, Kecskeméti utcai, 47m2-es, II.emeleti,gázfűtéses, erkélyes, szép, teljesen felújított,AZONNAL KÖLTÖZHETŐ téglalakás, padlástér-beépítési lehetőséggel, lomkamrával tulajdonostól ELADÓ vagy budapesi, XIII. kerületi hasonló típusú lakásra cserélhető.

 

Tel: 06 30 965 4641

ratman88 Creative Commons License 2009.02.26 0 0 1204
Ma találtam egy nagyon durva albérletet.
Szerintetek milyen?
szkati Creative Commons License 2009.02.21 0 0 1203
Kiadó lakást keresek a XII kerültben. Másfél szobást és jóállapotút. Leginkább a fürdőszoba állapota érdekel és hogy legyen garderobeszekrény.
Teemy Creative Commons License 2009.02.19 0 0 1202
Sziasztok,

keresek valami jó kis lakást a Római parton. Tudtok valami infót az ottani projektekről? Leginkább újépítésű érdekelne. Egyelőre a költözés is ráér és szeretném magam berendezni (illetve a családommal együtt) :)
60-70 nm körüli 3 szobást keresek.
Néztem már a Római Terasse-t és a Riverportot. Egyelőre ezek a favoritok.. de még nézek, csak nem tudom, merre érdemes még.
Dunapart jöhet csak szó, máshol nem érdekel. Most is a Platán ligetben lakunk, ami beljebb van picit.. ezért a Dunapart prioritást élvez!

Van valami információtok a Római Terassról vagy a Riverportról?

Üdv:
Teemy
Csokis Creative Commons License 2009.02.11 0 0 1201
Akkor vállalsz annyi kockázatot, hogy valamelyik beépített ember nyakán marad a lakás a licit végén. Így semmit, minden kockázatot a licitálók vállalnak.
Előzmény: Törölt nick (1200)
Csokis Creative Commons License 2009.02.10 0 0 1199
Mert annyi ám, aha! A faszi 10 000 forintért árulja csak a licit jogát, ami csak akkor érvényes, ha mind az 1500 darab elkelt. (Ez eddig 15 milla.) Utána meg még licitálhatsz is a lakásra. Mindezt egy 40 négyzetméteres, nem túl jó pecóért. Ráadásul a köcsög akkora nagy sóher, mint ide Vlagyivosztok, mert ha nem jön össze a bolt, akkor még a mafla vevővel fizettetné ki a Vatera jutalékát is. Ahogy a viccbéli Kohn bácsi mondaná: Ügyes!
Előzmény: Törölt nick (1198)
kiss sz Creative Commons License 2009.01.24 0 0 1196

Azonnal költözne? Befektetne? Bármelyikre kiváló!

 

Ha nem mennek fel a fotók, akkor az express.hu oldalon megnézhetők.

 

kiss sz Creative Commons License 2009.01.24 0 0 1195

Azonnal költözne? Befektetne? Bármelyikre kiváló! TULAJDONOS! 

Budapest IV. Gyertyaláng utcában 5 éves, 3 emeletes, téglaházban, bruttó 59 m2-es, 2 szobás, 3. emeleti, K-NY-i tájolású, napos, ablakos fürdőszobás, azonnal költözhető lakásom eladom. Cirkófűtés, légkondicionáló, vízóra, biztonsági bejárati ajtó, az ablakokon redőny, szúnyogháló, beépített konyhabútor, gáztűzhely, előszoba és fürdőszoba bútorok, beépített szekrények, saját tároló. Kertvárosi környezet, a társasház hatalmas zárt kertjében játszótér, a ház mellett kialakított parkoló. Kiváló tömegközlekedés, hat busz (30, 30A, 104, 122, 147, 204) megállója pár perc alatt elérhető. Busszal a 3-as metró 7 pecre van, de Békásmegyer is csak 11 perc!

Irányára: 20,8 M Ft

70-550-5556

Törölt nick Creative Commons License 2009.01.06 0 0 1194

Eladva a saját és a szülők városi lakását,nagyobb házat venne a Budai aglomerációban??

200nm-es 6 szobás(ahol a nappali 60nm és 45nm-es másfélszobás lakás mellé kap 4 kiadott üzletet is,bérlőkkel,kik netto 192 ezret fizetnek havonta,ha megvásárolja zsámbéki 400nm-es 2005-ős építésű házunkat,mely 1330nm-30%-os beépíthetőségű telken áll.A parkban egy 60nm vízfelületü tavacskában hűsölhet,de a fővárosba is több direkt Busz járat indul a 26km-re fekvő településről.

Olcsóbb venni,mint építeni... Ár: 57 millió

 

20-4201417

 

Marton Judit Ágnes Creative Commons License 2009.01.06 0 0 1193
Nyíregyházi szívében 2 szobás, erkélyes lakásomat hasonló Budapesti lakásra cserélném! Érdeklődni: 20/9369-382. 
bpmcwap1 Creative Commons License 2009.01.05 0 0 1192
Város szívében, mégis kellemes, csendes, nyugodt helyen, a Gellért-hegy lábánál, Tabán mellett, Duna parti örök panorámás 81nm-es erkélyes – befektetésnek is kiváló - lakás, három emeletes liftes ház harmadik emeletén eladó. A lakás teljes felújításra szorul, a falak nagy része áthelyezhető, tetszés szerint alakítható(belmagasság 380cm).
Érdeklődni telefonon a 06-70-612-9417-es telefonszámon lehet. Irányár 48Millió forint.
(Készpénzes vásárlás esetén az ár alku tárgyát képezheti, de vegye figyelembe a környék hasonló adottságú lakásainak árát, melyek mind jóval magasabbak az irányárnál.)




_ !_ !_ !_ !_ !_ !_ !_ !_ !_ !_

DECEMBERBEN KÉSZPÉNZFIZETÉS ESETÉN ELENGEDJÜK A KÖZVETÍTŐI DÍJ DUPLÁJÁT!

_ !_ !_ !_ !_ !_ !_ !_ !_ !_ !_



In the heart of the city, after all on pleasant, quiet, calm place, at the foot of the Gellért mountain, beside Tabán, eternal panorama on the banks of the Danube, 81nm with balcony – for an investment distinguished - flat, three storey house with elevator, on house' s third floor for sale. The flat requires a full renovation, a big part of the walls can be transferred, according to pleasure shapable.
To enquire on the telephone : 06-70-612-9417. Target price 48Millió forint

---

In den Herzen einer Stadt, schließlich auf angenehm, ruhig, ruhiger Platz, am Fuß des Gellért Bergs, neben Tabán, ewigem panorama auf den Banken der Donau 81nm mit einen Balkon - für eine Investition ausgezeichnet - Wohnung, drei Geschoss liftmen auf dem dritten Fußboden-zu verkaufen. Die Wohnung verlangt eine volle Renovierung, der große Teil der Wände, kann gemäß dem Vergnügen shapable übertragen werden.
Telefonnummer: 06-70-612-9417. Richtpreis 48 Millió forint


..............
44,5millió
..............


http://www.expressz.hu/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=11645652&cid=346


panoráma
kiss.gyorgy Creative Commons License 2008.12.16 0 0 1191
Sziasztok!

Pécsi új építésű lakóparkban néztem lakásokat.

www.arnyasliget.hu

Van valakinek tapasztalata velük?
ninfea Creative Commons License 2008.12.13 0 0 1189

Sziasztok!

 

Újpesten az Aradi utcában 35nm-es, 1,5 szobás, nagyon jó állapotú, tehermentes panellakásom eladó.

Metró, villamos 3 perc séta távolságban.

Szerintem a leendő vevő részéről akár albérletnek kiadva is jó "üzlet". (Igen, azért adom el, mert nekem most kellene a pénz.)
Irányár: 8.9 MFt.

Tel.: 06(20) 391-1011

Email: pl27@freemail.hu

 

Tóth Szabolcs87 Creative Commons License 2008.11.24 0 0 1187
http://www.expressz.hu/ingatlan/lako/csaladi/showAdvert11515123.html

Őrbottyán hangulatos részén, saroktelken, erdő melletti részen eladó egy három szintes, padlófűtéses, 270 nm-es családi ház 200 nöl telken. 5 szoba, amerikai konyhás nappali, rendezett kert, nagy terasz.

Alapterület: 270
Telek területe: 700
Ingatlan állapota: Jó állapotú
Ingatlan felszereltsége: részben bútorozott
Fűtés típusa: gázfűtés
Szobaszám: 5

További részletek: csendes , riasztó , parabolaantenna , kaputelefon , jó beosztású , amerikai konyha , saját parkoló , panoráma , világos , villany , gardrób , kamra , vízórás , jó közlekedés , kocsibeálló , garázs , biztonsági ajtórács , gáz , terasz , víz , pince , kábeltévé , fa , redőny , kertkapcsolatos , kert

Ár : 33 millió forint.
Tóth Sándor (70/945-7853)

Esetleg ha bármilyen ismerősötök keres egy kellemes családi házat Pesthez viszonylag közel, annak továbbítsátok az adatokat. Köszönöm! :)
Beckstadt Creative Commons License 2008.10.27 0 0 1186
Eladó Kőbányán metró közelében, de csendes helyen 29 nm-es, jó állapotú panel garzonlaEladó Kőbányán metró közelében, de csendes helyen 29 nm-es, jó állapotú panel garzonlakás! Irányár: 7.600.000 HUF Tel: 06/30/23-20-355kás! Irányár: 7.600.000 HUF Tel: 06/30/23-20-355

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!